موشن گرافیک چیست ؟

موشن گرافیک هدر نمایش حرکت المان‌های گرافیکی ، نقاشی، لوگو و ….می‌باشد.

در دنیای کسب و کارها از اولین روزهایی که تجارت توسط انسان ها مطرح شد، اصول ثابتی  برای کار در تجارت به میان آمد که می‌‌‌‌تواند بسیار زیاد به افزایش محبوبیت و معروفیت برند شما در میدان رقابت یاری رساند. آموزش موشن گرافیک در شهرقدس را می‌توانید ثبت نام کنید.

این اصول ثابت شامل مشتری ‌مداری ، احترام و خوش‌رویی با مشتری و داشتن کیفیت کار مناسب و هزینه مناسب خدمات و …..  می‌باشد ، حال فرقی نمی‌کند کسب وکار به صورت سنتی یا مدرن باشد این فاکتورها ثابت هستند.

امروزه در دنیای تجارت و بیزینس در کنار دیگر اصول، برای اینکه در قله برندها دیده شوید و کسب وکارتان در فضای دیجیتال به خوبی معرفی و بازدید کنندگان شما به مشتری بدل شوند، باید از روش‌های مدرن جذب مشتری و معرفی کسب و کار بهره ببرید ، هر کسب و کار فعال در فضای دیجیتال باید بتواند از ابزارهایی استفاده کند که به بهترین شکل مفهوم و معنا و محتوای مدنظر خود را به مخاطب منتقل کند. این  نکته مهم باید در حداقل زمان صورت بگیرد .

یکی از راه‌ها و هنر‌هایی که در برآورد این هدف می‌تواند به ما کمک کند موشن گرافیک می‌باشد.

همانطور که گفته شد موشن گرافیک هنر به حرکت درآوردن و صدا گذاری  آلمان های طراحی شده اعم از لوگو ، نقاشی ،گرافیک  و …. می‌باشد.

بهتر است آشنایی بیشتری درباره ی هنر موشن گرافیک بدست بیاوریم. با آموزش موشن گرافیک در شهرقدس  می‌توانید از این مهارت استفاده کنید.

موشن گرافیک درکنار اینکه کوتاه و تاثیر گذار می‌باشد ، می‌تواند پیام ها را با ساده‌ترين وجذاب ترین شکل به کاربر منتقل کند و در چند سال اخیر طرفداران زیادی به خود جذب کرده است .

به همین خاطر کسب و کارها و برندها به سمت موشن گرافیک جذب شده اند و اقدام به ساخت موشن گرافیک برای نشان دادن آمار و اطلاعات به نسبت پیچیده تر می‌کنند ، از طریق موشن گرافیک این انتقال اطلاعات ساده تر و همچنین نسبت به اینفوگرافیک تاثیر و طرفداران بیشتری دارد .

آموزش ساخت موشن‌گرافیک

آموزش ساخت موشن ‌گرافیک در قلعه حسن خان

اگر شما هم به حوزه هنر موشن گرافیک علاقه دارید و تصمیم دارید این هنر را آموزش ببینید و وارد دنیای کار جذاب این حوزه شوید، در ادامه این مقاله با من همراه باشید تا در رابطه مواردی که باید در مسیر یادگیری آموزش ببینید  و فرا بگیرید و راه‌هایی که می‌توانید  به این آموزش‌ها راحت تر، سریع تر، کاربردی تر دسترسی پیدا کنید با شما صحبت کنم .

چگونه موشن گرافیک را یاد بگیرم ؟

می‌توانید آموزش موشن گرافیک در شهرقدس (قلعه حسن خان) را استفاده کنید.

راه‌های زیادی برای یادگیری موشن گرافیک وجود دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. آموزش رایگان و پولی از طریق پلتفرم و اپلیکیشن‌هایی همچون اینستاگرام
  2. آموزش رایگان از طریق پلتفرم‌های آنلاینی همچون یوتیوب
  3. شرکت در کلاس‌های حضوری (به صورت خصوصی یا گروهی)
  4. شرکت در کلاس‌های آنلاین( به صورت خصوصی یا گروهی)
  5. استفاده از انواع سایت‌های آموزشی فارسی زبان یا سایت‌های خارجی

آموزش رایگان و پولی از طریق پلتفرم و اپلیکیشن‌هایی همچون اینستاگرام

برنامه اینستاگرام با امکان انتشار محتواهای متنوع فضایی را در اختیار تولید کنندگان محتوا قرار می‌دهد تا هر آنچه بلد هستند به دیگر کاربران این برنامه آموزش دهند و شما می توانید در اینستاگرام افرادی را که محتوای مرتبط با موشن گرافیک به اشتراک می‌گذارند ، جستجو کرده و پیدا کنید و سپس از محتوای آنها برای یادگیری بهره برده یا برخی از پکیج‌های آموزشی که در اینستاگرام  به فروش گذاشته می‌شوند خریداری کنید .

  1. آموزش رایگان از طریق پلتفرم‌های آنلاینی همچون یوتیوب

سرویس رایگان تماشا و اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب ، میلیون‌ها ویدیو در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد تا شما بتوانید از طریق تماشای ویدیو افراد مختلف که به اشتراک گذاشته شده به صورت رایگان به اطلاعات و دانش دست پیدا کنید.

  1. شرکت در کلاس‌های حضوری (به صورت خصوصی یا گروهی)

اگر قصد یادگیری به صورت حضوری دارید دو نوع آموزش خصوصی یا گروهی پیش روی شماست.

می‌توانید آموزشگاه‌ها و مجتمع‌های‌‌‌آموزشی و موسسه‌های مد نظر خود در زمینه موشن گرافیک پیدا کنید و با ارتباط گرفتن با این مجموعه ها از نوع و شرایط برگزاری کلاس‌ها و هزینه کلاس‌هایشان مطلع شوید .

همچنین می‌توانید از آموزشگاه‌های آموزش موشن گرافیک شهر قدس ثبت نام کنید .

  1. شرکت درکلاس‌های آنلاین( به صورت خصوصی یا گروهی)

اگر آموزش آنلاین را برگزینید ،گزینه‌های بیشتری پیش روی شماست، چون هر زمان که بخواهید می‌توانید مجدد فیلم کلاس را تماشا کنید یا محدویت زمانی و مسافتی نیز برای دسترس به محتوای با کیفیت نخواهید داشت.

آموزشگاه‌هایی در سطح شهر هستند که علاوه بر آموزش حضوری ، آموزش آنلاین  نیز دارند. از آموزش ساخت موشن‌گرافیک در قلعه حسن خان به صورت آنلاین می‌توانید استفاده کنید .

  1. استفاده از انواع سایت‌های آموزشی فارسی زبان یا سایت‌های خارجی

از جمله سایت‌های آموزش ساخت موشن‌ گرافیک می‌توان به سریع و آسان، فرادرس، لیموناد و … اشاره کرد که محتوای کاربردی در اختیار شما قرار می‌دهند .

سایت خارجی برای آموزش ساخت موشن‌گرافیک،schoolofmotion،udemy،skillshare ،LinkedIn اشاره کرد.

نقشه راه یادگیری ساخت موشن گرافیک چیست؟

ابتدا باید اصول اولیه موشن گرافیک را فرا بگیرید، سپس ابزارها را بیاموزید. در مرحله بعد این ابزارها و اصول را در پروژه‌های کوچک تمرین کنید، بعد کمی که دستتان راه افتاد برای خودتان نمونه کار درست کنید و رزومه خود را کامل کنید .

آموزش ساخت موشن‌گرافیک

آموزش ساخت موشن‌گرافیک در قلعه حسن خان

معرفی ابزارهای طراحی موشن گرافیک

در دوره‌های آموزشی یک سری از نرم افزارها مربوط به طراحی کاراکتر و المان‌ها  و  سری دیگر مربوط به حرکت درآوردن المان‌های مختلف می‌باشد ، برای طراحی از نرم افزارهای همچون ، Adobe Photoshop، Adobe Illustrator و برای به حرکت درآوردن از نرم افزارهایی مثل   Adobe After Effect، Cinema 4D  مواردی می‌باشد که باید در طول فرایند یادگیری بیاموزید.

آموزش ساخت موشن گرافیک در قلعه ‌حسن ‌خان   

در صورتی که شناخت کافی و علاقه نسبت به تولیدات هنری ، گرافیکی دارید یادگیری موشن‌گرافیک به عنوان یک مهارت به ‌روز و جدید می‌تواند فرصت خوبی برای پیدا کردن شغل در حوزه دنیای دیجیتال باشد. امیدوارم در این مقاله با پرسش چگونه موشن گرافیک را یاد بگیرم، جواب خود را گرفته باشید.

شما میتوانید برای سفارش انواع نرده و درب در استان تهران به دایان استیل مراجه کنید

برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت لطفا روی کلمات مورد نظر کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *