انواع نرده استیل

انواع نرده استیل


تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای انواع نرده استیل را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

یکی از بهترین مدل نرده، نرده استیل است. این نرده ها که از جدید ترین مدل های نرده می باشند به عنوان پای ثابت طراحان برای زیباتر کردن طراحی خانه ها استفاده میشود.جذابیت نرده های استیل می تواند هر مشتری سخت پسندی را هم به خود جذب کند. حالا در این مقاله میخواهیم انواع نرده استیل را بشناسیم.

انواع نرده استیل

انواع نرده استیل بر اساس آلیاژ

نرده استیل 201

نرده استیل 201

نرده استیل دویست و یک، یک مدل نرده استیل است که از مقدار آلیاژ کمی دارد و تقریبا چهار درصد نیکل ساخته می شود. با توجه به آلیاژ پایین به کار رفته در نرده استیل دویست و یک مقاومت آن در برابر آب در نسبت با نرده استیل سیصد و چهار پایین تر است. الته در برابر خوردگی نیز استقامت زیادی ندارد.نیکل که به درصد کم در این نرده وجود دارد خاصیت ضد زنگ دارد و منجر می شود تا استیل زنگ نزند. اما چون در این نرده درصد کمی نیکل وجود دارد پس در برابر رطوبت مقاومت زیادی ندارد و ممکن است با تغییرات جوی کیفیت اولیه خود را از دست بدهد.

نرده استیل 304

نرده استیل 304

 یکی از مشتری پسند ترین و با کیفیت ترین نوع استیل نرده استیل سیصد و چهار می باشد. نرده استیل سیصد و چهار از مقدار زیادی آلیاژ و حدود هشت درصد نیکل تولید شده است. و به همین علت نرده استیل 304 به هیچ وجه زنگ نمیزند و همچنین در مقابل خوردگی، رطوبت و نور خورشید بسیار استقامت است.نرده استیل 304 ضد خط و خش می باشد و سطح صیقلی و براق آن به سهولت تمیز می شود و قابل شستشو است. از نرده استیل سیصد و چهار در فضاهای باز، راه پله ساختمان و آپارتمان، راه پله برج ها، به عنوان حفاظ پنجره، برای اطراف استخر، حفاظ بالکن و … استفاده می شود .

انواع نرده استیل بر اساس مکان مورد استفاده

نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله

 نرده استیل راه پله یکی از مدل های حفاظ های ایمنی برای راه پله می باشد.  نرده استیل راه پله علاوه بر امنیت و استقامت بالایی که دارد، به محیط زیبایی فراوانی می بخشد. نرده استیل راه پله استقامت و استحکام بسیار زیادی در مقابل حرارت و فشار دارد . نرده استیل راه پله از دو مدل استیل دویست و یک و سیصد و چهار تولید می شود. نرده استیل نوع دویست و یک آن برای فضای  داخلی و دور از نور خورشید و محیط  خشک مناسب می باشد زیرا به مراقبت زیادی نیاز دارد تا کیفیت خود را از دست ندهد .

نرده استیل پنجره

نرده استیل پنجره

نرده استیل پنجره یکی از حفاظ های مهم هر پنجره ای می باشد. علل استفاده از نرده استیل پنجره چند دلیل می باشد. یکی از دلایلی که باید از نرده استیل پنجره استفاده نمود محافظت از افراد ساکن در خانه می باشد. چون اگر پنجره در ارتفاع بالا باشد و حفاظ نداشته باشد برای ساکنین آن خطرآفرین است. علت دیگر استفاده از حفاظ پنجره استیل ممانعت از ورود افراد متفرقه و سارقان به داخل ساختمان می باشد.

نرده استیل بالکن

نرده استیل بالکن

استفاده نمودن با خیال آسوده از بالکن بدون حفاظ  تقریبا غیر ممکن است. زیرا خطر افتادن افراد در این حالت خیلی زیاد میشود. استفاده از نرده استیل تراس علاوه بر تامین امنیت در بالکن و تراس خانه ها زیبایی آن را نیز چند برابر می کند. در محیط بالکن که به علت پهن کردن لباس در آنجا اکثرا رطوبت دارد استفاده از نرده غیر استیل کار خطایی است زیرا باعث زنگ زدن نرده در مدت کم می شود.

نرده استیل استخر

نرده استیل استخر

نرده استیل استخر برای استخر های عمیق استفاده می شود. چون بیشتر نرده ها در برابر رطوبت استقامت ندارند و شروع به زنگ زدگی میکنند پس گزینه خوب استفاده از نرده استیل برای استخرها میباشد. نرده استیل استخر در مقابل خوردگی نیز مقاومت زیادی دارد و همیشه کیفیت خود را در شرایط مختلف حفظ میکنند. نرده استیل استخر سیصد و چهار عالی ترین گزینه برای استفاده برای حفاظت از افراد در محوطه استخر می باشد زیرا نیکل استفاده شده در آن تقریبا هشت درصد می باشد و همین منجر می شود تا نرده استیل استخر به هیچ عنوان زنگ نزند و مقاومت اولیه خود را از دست ندهد.

نرده استیل فضای باز

نرده استیل فضای باز

برای فضا باز هم میتوان از نرده استیل استفاده نمود . البته بهتر است از نرده استیل 304 استفاده شود. استیل سیصد و چهار مناسب برای فضای خارجی که نور خورشید در آن زیاد می باشد هم مناسب است. نرده استیل فضای باز سیصد و چهار همچنین در مقابل بارش برف و باران نیز بسیار قوی می باشد و نرده استیل دچار پوسیدگی، زنگ زدگی، خوردگی و تغییر رنگ نخواهد شد.

انواع نرده استیل بر اساس شکل آنها

نرده استیل 3 خط

نرده استیل 3 خط

یکی از مشهورترین مدل نرده استیل، نرده استیل سه خط می باشد. نرده استیل سه خط با ظاهر ساده ای که دارد اما مشتریان زیادی را جذب خود میکند. نرده استیل سه خط از یک لوله استیل پنجاه و یک میلی متری به عنوان هندریل و سه عدد لوله استیل شانزده میلی متری که به صورت افقی و موازی به هم قرار می گیرند، تولید می شود. این لوله استیل شانزده میلی متری با این که کم عرض هستند اما استقامت زیادی دارد و نقش محافظ را در نرده استیل سه خط برعهده دارد.

نرده استیل 4 خط

نرده استیل 4 خط

نرده استیل چهار خط از دو نوع استیل دویست و یک و سیصد و چهار ساخته می شود. نرده استیل چهار خط از یک لوله قوی پنجاه و یک و چهار عدد لوله باریک تر شانزده یا هجده ساخته می شود. لوله پنجاه و یک به عنوان دست گیره کار میکند. ارتفاع استاندارد نرده استیل 4 خط  باید صد تا صد و بیست سانتی متر می باشد.که استاندار لازم سازمان مربوطه را که آتش نشانی است را کسب کند.

نرده استیل 5 خط

نرده استیل 5 خط

نرده استیل 5 خط شبیه دو مدل قبل است با این اختلاف که میله نازک شانزده در نرده استیل 5 خط، پنج عدد می باشد. و ارتفاع آن  تقریبا صد و بیست سانتی متر است. از نرده استیل پنج خط در ساختمان دارای طبقاتزیاد استفاده می شود. معمولا در ساختمان هایی که بیشتر از پنج طبقه دارد از نرده استیل 5 خط استفاده می کنند.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نصب و اجرای نرده های استیل مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *