انواع نرده شیشه ای

انواع نرده شیشه ای


تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای انواع نرده شیشه ای را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

انواع نرده شیشه ای سکوریت و لمینت یکی از پرکاربرد ترین و مدرن ترین شکل نرده میباشد که در فضای داخلی و خارجی خانه ها ، ویلا ها، ساختمان های اداری، مراکز تجاری و…نصب و اجرا می‌شود. در این مقاله کوتاه ما به بررسی انواع مدل نرده های شیشه ای میپردازیم تا شما برای خرید آنها بهتر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

انواع نرده شیشه ای

در ادامه به بررسی انواع نرده شیشه ای می پردازیم:

نرده شیشه ای روکار یا اکسپوز

نرده شیشه ای روکار یا اکسپوزنرده شیشه ای اکسپوز یکی از پر مصرف ترین انواع هندریل می‌باشد زیرا همانگونه که از نام این مدل نرده شیشه ای مشخص است این نرده به نحو روکار بوده و قابل دیدن می‌باشد و بعد از پایان کف سازی و نصب سنگ، سرامیک و… نصب و اجرا میشود. از نرده شیشه ای اکسپوز  برای ایجاد حفاظ و ایمنی در تراس، بالکن، روف گاردن و… استفاده می شود.

نرده شیشه ای توکار یا دفنی

نرده شیشه ای توکار یا دفنیاین نوع حفاظ شیشه ای بسیار شبیه  به نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار است. با این فرق که پروفیل های این نوع نرده در داخل زمین نصب می شوند. از جمله خصوصیت خوب و  متمایز این مدل مخفی بودن قطعه های نگهدارنده شیشه می باشد. مخفی بودن قطعه ها این اجازه را میدهد تا طراحی به نحو ساده تر و مینیمال به نظر برسد.در این مدل نرده شیشه ای تنها کاورهای آلومینیومی کوچک بر روی زمین مشاهده می‌شود و همه متعلقات آن داخل زمین کار شده است. نکته قابل توجه  در استفاده از این ترکیب نرده شیشه‌ ای این است که قبل از پایان کف‌ سازی باید پروفیل‌ها در داخل زمین قرار داده شوند و سپس کار کف‌ سازی را به پایان برسانیم.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینتنرده شیشه ای Point Fix یا سیستم اتصال های نقطه ای یکی از جدید ترین روش های نصب نرده شیشه ای محسوب میشود. در این مدل نرده، شیشه ها در محل های وصل شدن به بدنه سوراخ می شوند و قطع ه های نگهدارنده شیشه از محل این سوراخ  ها به بدنه جانبی وصل می گردند.

نرده شیشه ای اسپیگات یا اسپیگوت

نرده شیشه ای اسپیگات یا اسپیگوتاین نرده یکی از مدل های پر طرفدار و کاربردی در بین نرده های شیشه ای می باشد. نرده شیشه ای اسپیگات از یک تعداد پایه های نگهدارنده که تقریبا اندازه آنها بین پانزده تا بیست و پنج سانتی متر دارند و از موادی مثل فولاد، آلومینیوم و استیل تولید شده و نصب می شوند. این پایه ها فرم های متنوعی مثل  مربع و یا دایره و یا اشکال هندسی سفارشی دیگرنیز تولید می شوند.

راه پله و نرده شیشه ای

 نصب پله‌های شیشه‌ ای، ظاهر فضای شما را بسیار شیک و جذاب خواهد نمود. البته قیمت پله‌های شیشه‌ ای به موارد مختلفی مانند مدل شیشه، ضخامت شیشه ،تعداد پله مورد نیاز برای راه پله و… بستگی دارند و در نهایت محاسبه خواهد شد.

انواع نرده شیشه ای می تواند سفارشی سازی شده توسط کارفرما باشد:

نرده شیشه ای سفارشی

در هر یک از نرده های حفاظ شیشه ای بالکن و راه پله امکان سفارشی ساختن یا شخصی سازی وجود دارد یعنی امکان عوض کردن ویژگی های رنگ و ابعاد شیشه و قطعه های نگهدارنده وجود دارد. می‌توانید در سیستم‌های متفاوت شیشه‌های دودی یا رنگی را به جای شیشه‌ های سفید انتخاب نمایید. یا در زمینه قطعه های نگهدارنده و متصل کننده ها می‌توانید از روکش‌ های متفاوت استفاده کنید.

نرده شیشه ای اسکوئر لاین Square-Line

نرده شیشه ای اسکوئر لاین Square-Lineشما می‌توانید با توجه به فضای مورد نظر خود نرده شیشه ای اسکوئر لاین  را با شکل های هندسی متفاوت ترکیب کنید تا به یک ظاهر شبیه به طرح مورد نظر خود برسید. امکان استفاده از اجزای متفاوت و اتصال ها در حالت های متفاوت از جمله توانایی های این محصول می باشد. هم چنین در این مدل می توانید از مواد دیگر جهت نصب و اجرا در بین فضای خالی پایه ها استفاده کنید . نرده شیشه ای Square-Line یک نرده بسیار زیبا می باشد که با استقامت و ظریف بودن، دوام بسیار دارد و دقیقا منطبق بر استاندارد های ایمنی روز دنیا تولید و ساخته شده و نصب و اجرا میشود.

نرده شیشه ای هنزا HENZA

نرده شیشه ای هنزا HENZAنرده شیشه ای هنزا یکی از نرده های جدید اکسیدال میباشد که دارای شکلی بسیار ساده ولی بسیار کارآمد می باشد. یک طراحی خطی و مدولار که در کنار هم و مرتب و دارای پایه های یک شکل می باشد که به گونه المان هایی عمودی قرار میگیرد. با توجه به مدل و استحکام بسیار زیاد پایه های نگهدارنده این مدل، تمامی نیروی وارد شده از سوی شیشه به پایه ها انتقال مییابد و توسط اتصال های مناسب به کف انتقال پیدا می یابد.

نرده شیشه ای هیبرید HYBRID

نرده شیشه ای هیبرید HYBRIDنرده شیشه ای هیبرید مدلی از نرده حرفه ای است که بسیار کم وزن اما مقاوم ساخته شده است. این نرده با ترکیب حرفه ای دو جنس آلومینیوم و شیشه ساخته میشود و اتصال هایی در فرم هایی بسیار ساده را به وجود می آورد. کلمه هیبرید Hybrid به معنای این است که از 2 ماده یا 2 لایه متفاوت و به گونه ترکیبی برای افزایش استحکام، قدرت یا پایداری تشکیل شده است.

نرده شیشه ای دی لاین D-Line

نرده شیشه ای دی لاین D-Lineنرده شیشه ای دی لاین در هر فضایی، چه در فضای داخلی خانه و چه در فضای خارجی کاربرد زیادی دارد و منظره روح نواز و زیبایی را ایجاد می کند. این نرده با استفاده از پایه های خود که به صورت خطوط عمودی هستند علاوه بر زیباکردن فضا، امنیت و آرامش مورد نظر را هم تامین می نماید. نرده شیشه ای دی لاین با استفاده نمودن از روش های اجرا و نصب مختلف ، با شرایط اجرایی متفاوت در پروژه ها قابل تطبیق می باشد.

نرده شیشه ای دو خطی Duo-Line

نرده شیشه ای دو خطی Duo-Lineپایه های این محصول به صورت 2 خط موازی کنار هم قرار میگیرند.  این مدل نرده شیشه ای باعث دیده شدن بیشتر خطوط طراحی شده در فضای شما میشود. در این محصول پایه‌ها  سریع و آسان نصب میشوند و به شما این جازه را می دهند که پروژه خود را به سرعت به اتمام برسانید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نصب و اجرای نرده های شیشه ای مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *