حفاظ استیل بانکی چیست؟

تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای حفاظ استیل بانکی چیست؟ را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

 

حفاظ استیل بانکی چیست؟

حفاظ استیل بانکی به خاطر محکم بودن ،ضد ضربه بودن و ایمنی بالا، عالی ترین انتخاب برای تامین امنیت مورد نیاز بانک ها است. نصب و اجرای حفاظ استیل برای بانک ها و اماکنی که امنیت در آنها حرف اول را میزند بسیار کاربردی است زیرا به نحوی میتوان گفت که ضد سرقت هم میباشد . ساختار حفاظ استیل بانکی به نحوی است که در قیاس با حفاظ آهنی بسیار محکمتر است.شما میتوانید بریا ورودی های هر فضایی که مد نظرتان است از فضاهای شخصی مانند خانه تان تا فضاهای عمومی مانند بانک و جواهرفروشی و صرافی از حفاظ بانکی استفاده نمایید تا امنیت بیشتری را تامین نمایید. و با خیال آسوده به کسب و کارتان برسید.

در ادامه محتوای حفاظ بانکی چیست بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم

البته در کشور ما بیشتر برای ورودی بانک ها مورد استفاده قرار گرفته است و به همین دلیل به این نام معروف شده است. برای کم کردن قیمت نهایی حفاظ استیل بانکی میتوانیم ازنوع ارزان قیمت تراستیل, یعنی استیل الیاژ 201استفاده کرد البته به دلیل اهمیت بالای امنیت برای بانک ها تا به حال از این نوع استیل که ارزان تر است استفاده نشده است وهمه ی بانکها حفاظ بانکی از نوع 304ضدزنگ باقدرت بالادر مهار سارقین را انتخاب میکنند.

جنس حفاظ استیل بانکی304 از قوطی استیل سیلور یا براق و لوله های استیل سیلور و میلگرد آهنی آجدار است.البته این متریال برای ساخت حفاظ بانکی بسیار ساده است و برای ساخت حفاظ بانکی های ایمن تر میتوان از مواد دیگر استفااده نمود. دلیل تعبیه میلگرد اهنی آجدار در درون لوله های استیل حفاظ بانکی این میباشد که سارقان حتی با ابزار آلات پیشرفته هم نتوانند حفاظ را برش بزنند و سرقت صورت نگیرد.

حفاظ استیل بانکی

راهبرد ساخت برای حفاظ بانکی استفاده نمودن از نرده‌های استیلاست که دارای مزیت ها و همچنین معایبی نیز است. از عناصر اصلی در اجرای حفاظ استیل بانکی می‌توان چگونگی وصل شدن لوله‌ها، میل‌گردهای درون لوله و پروفیل را نام برد و همچنین بهره مندی از ابزارهایی مثل جوش و پیچ کاربرد زیادی در این میان دارد.

ویژگی های حفاظ بانکی به صورت مختصر:

  • حفاظ بانکی بسیار مسحکم بوده و اصلا شکسته نخواهد شد و ایمنی بسیار زیاد دارد.
  • مواد تشکیل‌دهنده حفاظ استیل بانکی پروفیل استیل چهل در چهل لوله استیل به قطر بیست و پنج میلی‌متر و میل‌گرد آژدار می باشد.
  • حفاظ بانکی برای امنیت در بانک‌ها و صرافی‌ و جواهر فروشیها استفاده می‌شود و به همین علت به این نام شهرت یافته است.
  • در اجرای حفاظ بانکی از جوشکاری آرگون (این مدل جوشکاری ، جوشکاری با گاز آرگون با کمک قوس الکتریکی است) در وصل شدن زوایا و قطعه ها به همدیگر و هم‌چنین وصل کردن سازه ساختمان استفاده می‌شود.
  • استحکام و استقامت حفاظ استیل بانکی به علت ایجاد ایمنی معمولا از حفاظ استیلی که برای پنجره و بالکن استفاده می شود بیشتر است.
  • در نصب و اجرای حفاظ استیل بانکی نکته مهم وصل شدن لوله و میل‌گرد آهنی درون لوله به پروفیل میباشد.
  • در اجرا و نصب حفاظ استیل جوش و پیچ کارایی فراوان را دارد.

عناصر تشکیل‌دهنده حفاظ استیل بانکی چیست:

  • پروفیل استیل سایز چهل در چهل یا پروفیل استیل سایز چهل در شصت
  • لوله استیل به قطر بیست و پنج میلی‌متر
  • میلگرد آژدار

معروف ترین مدل های حفاظ استیل بانکی کدام اند:

1-حفاظ استيل بانکی مدل دور کلاف

2-حفاظ استيل باتکی مدل یازده یا نردبانی

3- حفاظ استيل بانکی درب و پنجره متحرک

البته باید این نکته را یادآوری کنیم که استفاده از حفاظ بانکی تنها برای بانک و طلافروشی نیست بلکه شما میتوانید برای پنجره ها و بالکن خود نیز از حفاظ بانکی استفاده نمایید زیرا ضریب امنیت زیادی دارد و باعث زیباتر شدن پنجره شما میشود و اینکه در مقابل آب و گرما مقاوم است .برای این کار فقط باید به متخصصان شرکت ما اطمینان نمایید .

حفاظ استیل بانکی برای بالکن

امروزه تقریبا همه خانه ها و منازل دارای بالکن است ،وجود بالکن در خانه ها برای زیباتر شدن ساختمان و کارایی بیشتر فضا، عالی است اما نکته مهم این است که این فضا باید امنیت کافی داشته باشد تا سارقان نتوانند به داخل خانه نفوذ کنند.برای همین استفاده از حفاظ استیل برای بالکن اهمیت می یابد.ما پیشنهاد میدهیم تا برای نصب حفاظ انتخاب نخست شما آلیاژهای با کیفیت مانند ۳۰۴ باشد چون یکی از بهترین استیل ها میباشد و تقریبا غیر قابل برش و خرابکاری است.

مدل دیگر این حفاظ ها استیل بانکی میباشد که بیشتر برای فضا های عمومی و خصوصی مانند بانک ها، صرافی ها،مغازه ها و اداره ها و… استفاده میشود که از جوش آرگون برای نصب و اجرای آن به کار میرود.

حفاظ های بانکی ضدضربه هستند درون آنها میلگرد های آجدار وجود دارد که سطح ایمنی را چندین برابر میکند و هم برای مغازه ها و بانک ها … استفاده میشود و هم برای خانه های شخصی و آپارتمان ها نیز استفاده میگردد. نحوه ی اجرا و نصب اهمیت فراوان دارد .

حفاظ استیل پنجره از نوع بانکی

حفاظ  استیل مدل های متفاوتی دارد که یکی از این مدل ها حفاظ بانکی میباشد. این حفاظ ها را لوله هایی با سایز بیست و پنج میسازنند که هم به گونه افقی و هم به گونه عمودی است و فاصله ی بین آنها  پانزده سانتی متر است.اگر میخواهید از حفاظ بانکی برای پنجره استفاده نمایید ، حواستان باشد که ارتفاع آن نباید زیر صد و ده سانتی متر باشد.

از این حفاظ ها برای پنجره بانک ها و مراکزی که نیاز به ایمنی زیاد دارند بیشتر استفاده میگردد اما اجازه استفاده از آنها برای پنجره منازل شخصی هم وجود دارد  با این تفاوت که برای خانه باید از استیل ۳۰۴ استفاده نماید که ضد زنگ است و استقامت زیادی دارد و در مقابل انواع شرایط جوی ظاهر خودرا ازدست نمیدهد و همچنین استحکام بالایی در برابر فشار و ضربه های سنگین دارد. جوش این حفاظ ها از مدل جوش آرگون است.

شما مشتری عزیز میتوانید با تماس با شرکت ما برای خرید هر نوع حفاظ با کارشناسان ما مشورت نمایید و با خیال آسوده دغدغه هایتان را با کادر مجرب ما در میان بگذارید و سفارش خود را بریا خرید قطعی نمایید و از ایمن و زیبا شدن منزلتان لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *