قیمت نرده کابلی

تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای قیمت نرده کابلی را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

نرده کابلی از ترکیب شدن نرده استیل و گارد حفاظتی از مدل ورق گالوانیزه است که نیازمند مهارت بالا و دقت بسیار در هنگام نصب و اجرا دارد. نرده کابلی به علت ویژگی کششی بودن و ضد ضربه بودن از مد

ل های دیگر ایمنی بیشتر دارد و جلوی سقوط و پرت شدن افراد را از ارتفاع میگیرد.نرده کابلی به خاطر جنس استیلی که دارد علاوه بر زیبایی ظاهری و امنیت بالا، ضد زنگ هم میباشد و همین عمر آن را بالا میبرد. در این مقاله کوتاه میخواهیم شما را باقیمت نرده کابلی آشنا کنیم.

نرده استیل کابلی نوعی نرده از جنس استیل سیصد و شانزده می باشند.این نرده ها را میتوان با استیل و یا به صورت ترکیبی از چوب و آلومینیوم ساخت و تولید کرد. ظریف بودن و سادگی کابل ها باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.نرده کابلی را میتوانید در فضاهای مختلف به کار ببرید و از قرار دادن آن در فضاهای گوناگون لذت ببرید البته نصب و اجرای نرده کابلی علاوه بر زیبایی ایمنی بالایی را هم تضمین میکند.

قیمت نرده کابلی چقدر است؟

نرده کابلی چیست؟

نرده ها در مدل ها و انواع مختلفی میباشند که یکی از بهترین مدل های نرده ، نرده کابلی می باشد. این مدل نرده ها از نظر کیفیت و از نظر محکم بودن یکی از نرده های بسیار مناسب می باشد.

جنس کابلی که در این نرده ها به کار میرود معمولا از استیل ضد زنگ میباشد و  از پوشش مخصوص برای حفظ عملکرد آن و زیبایی آن استفاده میشود. این کابل به وسیله جوش های ویژه ای به بدنه ی اصلی نرده سیم بکسلی متصل میشود و به این علت است که انتظار میرود عمر مفید این نرده ها چندین سال باشد.

ذکر این نکته مهم است که اجرا و نصب نرده کابلی نیازمند تجربه و مهارت بسیار زیادی دارد زیرا همیشه امکان شل شدن اتصال های نرده کابلی و در نتیجه کم شدن سطح ایمنی نرده ها وجود دارد. نرده کابلی میتواند به گونه پله کابلی هم نصب و اجرا شود،پله کابلی یعنی کابل ها به طور عمودی از سقف به کف نصب میشوند . نرده های کابلی به خاطر ظاهر زیبایی که دارند مورد علاقه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است .

چه عواملی روی قیمت نرده کابلی تاثیر می گذارند.

قیمت نرده کابلی

هزینه نرده کابلی بر اساس متراژ مورد نظر سنجیده میشود و البته به عوامل زیر هم بستگی دارد :

  • اندازه و ارتفاع کل نرده کابلی
  • جنس مواد اولیه و سیم بکسل ها :  نرده کابلی می توانند از جنس استیل ضد زنگ ، فولاد و گالوانیزه باشند که قیمت استیل ضد زنگ از بقیه مواد بیشتر است .
  • ضخامت کابل ها و سیم ها
  • مدل پایه ها و مدل دستگیره نرده کابلی : این عامل تاثیر بسیاری در قیمت و هزینه کلی دارد . به نحوی که استفاده از پایه آهنی ارزان قیمت تر از پایه استیل می شود .
  • اتصال های مصرفی و یراق آلات مورد استفاده در نرده کابلی : کیفیت و نوع یراق آلات نرده کابلی اهمیت زیادی در تعیین قیمت تاثیرگذار است . در نرده کابلی  با اهمیت ترین قطعه یراق مهارکش میباشد که هم میتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس استیل ساخته و تولید شده و با توجه به محل و مدل نرده تولید شده دارای دو مدل درون پایه و یا خارج پایه است .

قیمت اجرای نرده کابلی چقدر است؟

اجرای نرده کابلی

در آغاز کار ساخت نرده کابلی ، متراژ فضای مورد نظر مشتری اندازه گیری میشود، سپس سراغ دیواره میرویم و کیفیت دیواره محل نصب نرده کابلی از میزان تحمل کردن فشار بررسی و سنجیده شود. حالا کارفرما باید جنس سیم بکسل را انتخاب نماید که میتواند بین  آهن , آلومینیوم و استیل یکی را انتخاب نماید که به شکل لوله یا پروفیل تولید می شود.سپس  بعداز نصب پایه ها در محل های مورد نظر نوبت به وصل کردن یراق ویژه استیل مهار کش نرده کابلی به پایه ها می رسد بررسی کیفیت پایه ها برای حفظ ایمنی نرده بسیار با اهمیت است زیرا نقش کلیدی را برای تحمل کردن وزن وارد شده و ایجاد کشش بین سیم ها و کابل ها را دارد. پس از انجام مراحل بالا با دقت زیاد حالا وقت عبور سیم های فلزی است جنس کابل های نرده از استیل ضد زنگ یا کابل های ورق گالوانیزه میباشد که قطر این کابل ها بین هشت میلیمتر تا بیست میلیمتر قابل تغییر است. در پایان کار باید یک ردیف دستگیره یا هندریل افقی بر  قسمت پایه های نرده کابلی نصب و اجرا شود تا ایمنی این نرده ها تقریبا صد درصد شود.

قیمت نرده کابلی باید گران باشد یا ارزان

نرده کابلی چه ویژگی هایی دارد؟

نرده کابلی از ترکیب نرده های استیل با سیم بکسل یا ورق گالوانیزه تولید میشوند. ایمنی نرده کابلی به علت استفاده از کابل بسیار بیشتر از مدل های دیگر نرده میباشد زیرا نرده کابلی دارای مزیت ارتجاعی و ضد ضربه هستند که  احتمال آسیب جسمی را کم میکند.

انواع اتصال های سیم بکسل یا نرده کابلی

  • اتصال جغجغه ای برای نرده کابلی : این نوع سیم را تا جایی که کابل محکم بماند ، جمع و نگه داری می کند . این نوع به خاطر زیبایی ، بیشتر در محوطه ها و با پایه استیل تولید و اجرا می شود . البته باید گفت متاسفانه یراق مهارکش جغجغه ای پس از مدت زمانی ، شل میشود و استحکام خود را از دست می دهد .
  • اتصال ساچمه ای برای نرده کابلی : در این نوع با استفاده از 3 ساچمه و 1 فنر ، سیم را در درون خود جمع می نماید . این نوع ویژه برای کابل با ضخامت شش میلی متر است که بیشتر با پایه استیل بکار می رود . یراق ساچمه ای با توان قفل کن پویا از شل شدگی فنر ممانعت می کند .

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نصب و اجرای نرده های کابلی مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که برای دانستن قیمت روز نرده کابلی لطفا با کارشناسان شرکت ما تماس برقرار نمایید چون گاهی اوقات قیمت ها ثابت نمیباشد و با توجه به عوامل مختلف تغییر میکند پس بهتر است این تماس را برقرار نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *