نرده شیشه ای چیست؟

تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای نرده شیشه ای چیست؟ را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

استفاده از نرده های شیشه ای، یا حفاظ های شیشه ای، هم در ساخت و سازهای جدید و هم در بازسازی های منازل در حال افزایش هستند. زندگی در شهر مستلزم سکونت در ساختمان های زیبایی است که در آن شیشه نقش اصلی را دارد. از آنها در هر خانه ای میتوان استفاده نمود و از زیبایی شان لذت برد.

نرده شیشه ای چیست؟

نرده‌های شیشه‌ای سازه‌هایی هستند که بسته به نیاز هر فضای مورد نظر، با شیشه‌های سکوریت یا لمینت ساخته می‌شوند. حفاظ های شیشه ای برای افزایش ورود نور در نظر گرفته شده اند و به دلیل دوام ثابت شده خود در بازار مصالح ساختمانی جا افتاده اند و مورد استقبال خریداران قرار گرفته اند. آنها در ضخامت های مختلف و متنوع موجود هستند و به یک روکش ظریف دست می یابند که به طور مستقیم بر کیفیت زیایی ساختمان تأثیر می گذارد.

این حفاظ های شیشه ای طراحی شده برای ساختمان های اداری، با هدف افزایش درخشندگی و کاهش هزینه های انرژی، به دلیل کیفیت، دوام و ظرافت کم کم در ساختمان های مسکونی جا افتاده است.

چگونه می توانم بدانم که نرده های شیشه ای با تراس یا بالکن خانه ام سازگار هستند یا خیر؟

نرده های شیشه ای با انواع خانه ها سازگاری دارند. شکل تراس یا بالکن شما بر روی قرارگیری نرده های شیشه ای تاثیری نمی گذارد، زیرا امکان اندازه گیری هر چیزی وجود دارد. باید در نظر داشته باشید که نرده های شیشه ای در همه ساختمان های مسکونی نمی توانند در نما ظاهر شوند. برخی از بناها به ویژه در مرکز تاریخی شهرها مقرراتی در این زمینه دارند. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در مسکن مستقل زندگی کنید، به لطف حمایت مشاوران ما قادر به تصمیم گیری خواهید بود.اگر خانه شما بخشی اپارتمانی است، در مطرح کردن این امکان با همسایگان خود تردید نکنید و پس از مشورت با آنها برای استفاده از نرده های شیشه ای تصمیم بگیرید.

مزایای نرده های شیشه ای چیست؟

نرده های شیشه ای مزایا و قابلیت های زیادی دارند. مثلا برای مزایای آن میتوان به بهبود نماها گرفته تا افزایش ارزش فضای مورد نظر اشاره نمود . برخی از این مزایا و قابلیت ها را در ادامه مطلب با شما خواننده محترم به اشتراک میگذاریم.

مناظر بهتر با نرده های شیشه ای

صرف نظر از محیط، به خصوص اگر زمان زیادی را در خانه سپری می کنید، داشتن مناظر خوب ضروری است. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در کنار دریا یا در شهری نزدیک به کوه زندگی می کنید، نصب نرده های شیشه ای می تواند حال و هوای روزانه شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. دور نگاه کردن پس از استفاده موبایل و تلوزیون و لپ تاپ بیش از هشت ساعت در روز به کاربران توصیه می شود، پس با تماشای محیط بیرون که با نصب نرده های شیشه ای امکان پذیر است آرامش را به خود هدیه بدهید . این که در اتاق نشیمن بنشینید و دیوار تراس خود را ببینید مانند این است که بتوانید به راحتی به مناظر سفر کنید.

مقاومت و دوام نرده های شیشه ای زیاد است

نرده های شیشه ای قوی و بادوام هستند. آنها که به صورت سفارشی ساخته شده اند و برای آب و هوای سخت طراحی شده اند، می توانند در برابر باد تا سرعت 300 کیلومتر در ساعت مقاومت کنند. شیشه سکوریت و لمینت ویژگی های متفاوتی را می دهد که به نگهداری و نوسازی ساختمان کمک می کند. دوام ثابت شده نرده های شیشه ای، به لطف مقاومت ثابت شده آنها، آنها را به سرمایه ای ارزشمند برای خانه تان تبدیل می کند که پرداخت پول آن با توجه به کارایی اش تناسب دارد  و نیاز به مراقبت و نگهداری کم دارد..

استفاده از نور را با نرده های شیشه ای افزایش دهید

نیاز به نور به خصوص در فصل پاییز و زمستان و همچنین بسته به منطقه جغرافیایی که در آن زندگی می کنید می تواند برای سلامتی جسمی و روحی و همچنین مصرف انرژی مهم و تاثیرگذار باشد. استفاده حداکثری از ورود نور نه تنها به سلامت کمک می کند، بلکه تأثیر مستقیمی بر صورت حساب انرژی دارد. لذت بردن از ورود نور به خانه در روز نیز برای گیاهان مهم است، و نشان داده شده است که مستقیماً بر روح و روان نیز تأثیر می گذارد.

نرده های شیشه ای به نما ظرافت و زیبایی و حس مدرن بودن می بخشند

ظرافت کیفیتی است که همیشه در معماری وجود ندارد، با این حال، شیشه یک راه حل ظریف است،و تقریباً 100٪ از نما را تحت تأثیر قرار دهد، اگر فقط بر روی تراس ها و پنجره ها تمرکز کند. شیشه سکوریت اجازه انعکاس نور را می دهد و منظر شهری را ایجاد می کند که نور را به روشی متفاوت توزیع می کند.

نرده شیشه ای ارزش خانه را افزایش دهید

ارزش خانه ها با نصب نرده های شیشه ای افزایش می یابد، زیرا آنها سازه هایی هستند که از یک طرف، ردپای کربن خود را در حدود سه سال بازیابی می کنند و از مواد 100٪ بازیافتی می آیند. از طرفی تعهد به دوام و نگهداری آسان باعث می شود ارزش خانه پس از نصب افزایش یابد.

نکته قابل توجه دیگر این است که  نرده های شیشه ای وزن زیادی را نسبت به نرده های قدیمی تحمل میکنند دلیل این امر هم وجود اتصالات فولادی ضدزنگ در آنها است و همین موضوع منجر میشود که با گذشت زمان هم مستحکم و ایمن باقی بماند. نصب و اجرای این نوع نرده های بسیار سهل و آسان است . مقاومت شیشه های به کار رفته در این نرده ها 4 برابر بیشتر از شیشه های معمولی است و در صورت آسیب دیدت خرد نمیشود که نگران جمع کردن ان باشید .

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نصب و اجرای نرده های شیشه ای مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *