امنیت درب و پنجره های آلومیینومی

امنیت درب و پنجره های آلومیینومی


تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای امنیت درب و پنجره های آلومیینومی را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

شما در حال مطالعه مقاله امنیت درب و پنجره های آلومینیومی هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

اگر شما مشتری عزیز به دنبال ارتقای امنیت ساختمان تجاری یا مسکونی خود میباشید، پنجره آلومینیومی انتخاب بسیار دقیق و درستی میباشد. پنجره های آلومینیومی هم بادوام میباشد و هم به نسبت سایر پنجره ها بسیار خوب میباشند. پنجره و درب آلومینیومی ظاهری شیک به ملک  شما می دهد و نیاز به مراقبت و نگهداری اندکی دارد. در ادامه این مقاله درباره درب و پنجره های آلومینیومی و ایمنی آنها باشما گفتگو میکنیم پس لطفا تا انتهای این مقاله کاربردی و کوتاه ما را همراهی نمایید.

امنیت درب و پنجره های آلومیینومی

درب های آلومینیومی بسیار ایمن و محکم میباشند

به نسبت بسیاری از مدل های دیگر درب ، درب آلومینیومی به علت محکم بودن اش مورد توجه بسیاری از مشتریان میباشد. آلومینیوم قدرتمند و محکم است و یک مانع محکم و قابل اطمینان ولی منعطف بین ملک شما و فضای بیرون ایجاد می نماید.آلومینیوم هم جدید است و هم قابل اعتماد برای نصب در خانه چون ایمنی زیادی دارد. درب های آلومینیومی ضد آب میباشند و در برابر فشار ، آتش سوزی ، شکسته شدن و غیره ، دارای استحکام و مقاومت زیادی میباشند.

ایمنی درب های آلومینیومی چقدر میباشد؟

در یک جمله باید گفت که درب های آلومینیومی مطمئن و مستحکم میباشند! به نسبت درب های دیگر درب های آلومینیومی به علت محکم بودنشان ، استقامت زیادی دارند و این یکی از بهترین مزایای آن ها در مقایسه با بقیه درب هاست.

در ادامه مقاله امنیت درب و پنجره های آلومینیومی به بررسی روش های افزایش ایمنی می پردازیم.

چگونه ایمنی پنجره های آلومینیومی خود را بالا ببریم ؟

با استفاده نمودن از چندین روش،شما می توانید ایمنی پنجره های آلومینیومی خود را ارتقا دهید تا اطمینان حاصل کنید که از سرمایه هایتان در برابر سارقان محافظت می شود.پیشنهاد ما این است که برای ارتقای امنیت پنجره های خود کمی بیشتر از قبل سرمایه گذاری نمایید.

1-پنجره های دو جداره یا شیشه های سکوریت را انتخاب نمایید

برای اینکه ایمنی زیادتری را از پنجره های خود کسب نمایید، اطمینان داشته باشید که پنجره های 2 جداره و شیشه های سکوریت را اجرا و نصب می کنید. هر 2 این ها به نسبت پنجره های شیشه ای دارای  استاندارد، دیرتر شکسته و مشکل دار میشوند، همچنین بهره وری انرژی را زیاد میکنند و استقامت زیادی دارند.اختلاف کلیدی بین شیشه سکوریت و شیشه خام چگونگی ساختن و تولید کردن آن می باشد، شیشه خام با کوره های ویژه به دمای زیاد رسیده و با سرعت به واسطه فشار هوای زیاد سرد می شود اما شیشه سکوریت به شکل دیگری تولید میشود.

2- استفاده از قفل ها و دستگیره های دارای مکانیزیم های امنیتی

مدل های گوناگون قفل و سیستم های امنیتی اعم از هوشمند و ساده وجود دارند که بر روی قاب های آلومینیومی اجرا و نصب می شوند و به اسانی با همه سیستم درب و پنجره ملک شما ادغام و ترکیب می شوند تا امنیت ملک را چندین برابر کنند. هرچند استفاده نمودن از سیستم های امنیتی و یا دزدگیر و قفل های هوشمند انتخابی صحیح و عاقلانه میباشد اما گاها نصب این سیستم ها نیاز به بودجه زیاد دارد.

می توان از مدل های مختلف قفل ها و دستگیره ها استفاده نمود تا درب با پنجره فط به میزان معینی باز شود و یا پس از باز شدن به شکل پویا بسته شوند.دستگیره هایی که کارکرد امنیتی دارند را هم می توان برای بستن پنجره و حفظ ایمنی پنجره ها استفاده نمود. آنها در حقیقت یک لایه امنیتی را به مدل های مختلف پنجره ها اضافه نمود.

3- نصب دوربین های امنیتی

در حال حاضر در هر مکان و موقعیتی می توانید دوربین های امنیتی را ببینید. این دوربین ها هم تامین کننده امنیت پنجره ها میباشند و هم یک راه مطمئن برای محافظت از همه ساختمان و اموال شما به حساب می آیند. دوربین‌های قابل رویت نه تنها در بیشتر موارد از دزدی سارقان ممانعت می‌کنند، بلکه به شما به عنوان صاحب ملک اجازه می‌دهند تاخانه‌تان را همیشه رصد کنید. اگر دوربین برای منزل تان بگذارید می‌توانید فیلم های ضبط شده را هر زمان که خواستید البته با توجه به حافظه دوربین متفاوت است، آن را مشاهده نمایید.

4- نصب لامپ های حسگر حرکتی

قطعا شما مخاطب عزیز می دانید که لامپ های حسگر حرکتی، با حرکت ، فعال و روشن می‌شوند. این لامپ ها به شما کمک می‌کنند تا از هر حرکتی در محوطه اطراف ساختمان تان اطلاع یابید. همچنین بسیاری از لامپ های حسگر حرکتی، با دوربین‌ها و برنامه های هشداردهنده میتوانند تعامل داشته باشند. پس هر حرکتی می تواند با گوشی هوشمند، ایمیل و غیره به شما اطلاع رسانی شود.

درب های آلومینیومی محکم تر و ایمن تر هستند یا درب های یو پی وی سی (uPVC) ؟

ایمنی و محکم بودن درب آلومینیومی به نسبت با درب upvc بسیار زیاد است. در یک جمله باید بگوییم علت این ایمنی به علت محکم بودن ذاتی مواد اولیه آن برای تولید و ساخت درب آلومینیومی و قابل دسترس بودن ابزار آلات امنیتی و سیستم قفل میباشد که برای بهتر شدن درصد امنیت و حفاظت از پروفیل آلومینیوم قابلیت نصب را دارند.

درست مثل درب‌ آلومینیومی محصولات یو پی وی سی را می‌توان با اضافه نمودن سخت‌افزارهایی با ایمنی زیاد و سیستم های قفل، ایمن‌تر کرد. و درست مثل درب upvc، آلومینیوم را می توان به روش های متفاوت و متنوعی از نظر رنگ ها و نحوه ساخت سفارش داد. البته هنگامی که به اضافه نمودن وسایل جانبی سخت افزاری برای ارتقای ایمنی درب  شما می رسد، هم درب upvc و هم آلومینیوم گزینه های بسیار خوبی هستند.

درب های آلومینیومی دارای استقامت زیادی میباشند و شکستن آنها در مقایسه بادرب upvc و بقیه درب ها، سخت تر است. زیرا آلومینیوم بسیار با دوام است و میتواند مقاومت کند .در حالیکه هر 2 درهای یو پی وی سی و آلومینیوم را می توان با سیستم های قفل بسیار ایمن تر نمود، آلومینیوم به علت داشتن عنصر استحکام، از این نظر بالاتر ازیو پی وی سی قرار می گیرد.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره امنیت درب و پنجره های آلومیینومی مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *