مقایسه نرده چوبی با نرده استیل

مقایسه نرده چوبی با نرده استیل


تیم تولید محتوا تکمان در راستای سهولت مطالعه شما، محتوای مقایسه نرده چوبی با نرده استیل را به صوت تبدیل کرده است ازین پس به جای خواندن این محتوا می توانید به صوت آن گوش فرا دهید:

مقایسه نرده چوبی با نرده استیل

شما در حال مطالعه مقاله مقایسه نرده چوبی با نرده استیل هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

انتخاب نرده چوبی یا نرده استیل؟

هنگامی که بخواهید برای خانه تان یا فضای مورد نظرتان نرده نصب نمایید و یا نرده های قدیمی را تعویض نمایید شاید از خود بپرسید نرده چوبی بهتر است یا نرده استیل. هر دو این نرده ها چه چوبی و چه استیل  خصوصیات مثبت و منفی مخصوص خود را دارند.ما در این مقاله کوتاه اما کاربردی میخواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که نرده چوبی بهتر است یا نرده استیل؟لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

ویژگی های مثبت و منفی نرده استیل و نرده چوبی

نرده چوبی اجرا و نصب شده با چوب این ویژگی را دارد که فضایی جدید و شیک را به منزل و فضای مورد نظر شما میدهد. نصب این نوع نرده اقتصادی بوده و در مقایسه با نرده‌های استیل نیاز به بودجه کمتری دارد . انتخاب نرده های چوبی دارای طرح های گوناگون میباشد که برای مشتری جذاب است چون حق انتخاب زیادی را دارد. این یعنی این که اجازه انتخاب رنگ طبیعی با ظاهری مانند چوب برای شما مشتری گرامی فراهم است .

به آسانی می‌توان نرده چوبی را با دکور موجود در فضا یکدست کرد؛ یکی از خصوصیات مشخص نرده با چوب پلاستیک کاربردهای مختلف آن میباشد مانند جعبه گلدان،سایه بان و  الاچیق و غیره با این محصول بوده که محیط شما را بسیار متفاوت از قبل خواهد کرد و قطعا زیبایی بیشتری را به فضا میبخشد. نصب نرده چوبی پلاستیکی نیاز به نیروی کار ماهر و مجرب خواهد داشت .علاوه بر اینکه نرده چوب پلاست نیازی به نگهداری و تعمیر ندارد و همین امر باعث میشود تا جایگزین خوبی برای چوب طبیعی باشد.

معایب نرده ساخته شده چوب طبیعی چیست؟

هزینه های سنگین نگهداری از چوب اصلی ترین اشکال آن است؛ نگهداری سالیانه برای حفظ کردن کارایی نرده چوبی در فرم اصلی اش مورد نیاز است. استفاده نمودن از رنگ به طور همیشگی، احتمال اینکه نرده چوبی دچار قارچ یا پوسیدگی شود را کم میکند.نرده های چوبی در برابر تغییرات جوی استقامت زیادی ندارند و شاید فرم اولیه خود را از دست بدهند همچنین اگر به درستی نصب نشوند احتمال دارد که دچار تاب خوردگی شود.

شما در حال مطالعه مقایسه نرده چوبی با نرده استیل هستید.

نرده چوبی در عین قشنگ بودن و دلنشین بودن که در ابتدای نصب دارد، نیاز به مراقبت و نگهداری  فراوان دارد. تقریباً  برای محافظت از همه نرده های چوبی در مقابل گرما و رطوبت، برف و باران و تابش نور خورشید، باید آن ها را به روشی مثل رنگ زدن یا استفاده نمودن از انواع روکش ها مجهز کرد. نرده های چوبی زودتر از سایر مدل های نرده ها خراب می شوند و ممکن است خیلی سریع دچار پوسیده شدن، ترک خوردن و شکسته شدن شوند و یا ظاهر خود را از دست بدهند.

مزایای استفاده نمودن از نرده استیل چیست؟

افرادی که ظاهری متنوع را می‌خواهند، از گزینه‌های مانند نرده استیل یا آهنی استفاده می‌کنند. در حالی که شما مشتری گرامی می‌توانید نرده هایی را تهیه کنید که حقیقتا مانند چوب باشند و در رنگ‌های مختلف مانند رنگ سفید، خاکستری و غیره نیز قابل انتخاب کردن باشند. این نرده های چوبی پلاستیکی به نقاشی کردن یا رنگ کردن احتیاجی ندارند و حتی می‌توان نرده چوب پلاست را از قبل ساخت و آماده نصب نمود. در کل باید گفت که مزایای نرده چوبی زیاد است.

البته اگر شما هم معتقد به این اصل باشید که سادگی زیبایی بیشتری دارد و هیچ زمان از مد هم نمی افتد پس نرده استیل برای شما گزینه بسیار عالی است،این نرده ها در عین ساده بودن زیبایی فراوانی هم دارند. نرده‌‌های استیل برای داشتن مزیت ظاهری شیک، نمای خانه یا فضای تجاری شما را بهتر از قبل میکنند. این مدل نرده با توجه به ساخت آن مهندسی ساختمانی را حفظ می‌کند و عوض نمیکند اما باعث ارتقای بهره‌وری ساخت و ساز هم میشود. نرده‌های استیل اگر به شکل درست طراحی شوند بسیار زیبا و مدرن و البته امن میباشند.اگر نرده‌ها چه استیل و چه چوبی با معیارهای سازمان های مربوطه نصب و اجرا شوند می‌توانند علاوه بر تامین ایمنی لازم، زیبایی محیط را هم ارتقا دهند.

یکی از اصلی ترین تفاوت‌های نرده استیل با نرده چوبی پلاست، می‌تواند میزان نیاز به نگهداری اندک نرده استیل باشد. همین خصوصیات باعث می‌شود تا بتوانید ان ها را به اسانی پاک کنید. نرده استیل دچار شکاف یا ترک نمیشود. موریانه، قارچ یا پوسیدگی و خشک شدن در این نرده اثر ندارد همچنین نرده استیل در برابر آتش و برف و طوفان استقامت دارد . نصب نرده استیل بسیار راحت و اسان است، زیرا تنها کاری که شما به عنوان کارفرما باید انجام دهید این است که ریل‌ها را درون پست‌ها بگذارید و پست‌ها را درون زمین محکم کنید.

در ادامه مقاله مقایسه نرده چوبی با نرده استیل به بررسی معایب نرده استیل می پردازیم.

معایب استفاده نمودن از نرده استیل چیست؟

 بزرگترین عیب نرده استیل هزینه و صرف بودجه زیاد برای آن است. اگر شما پروژه بزرگی برای نصب نرده ها دارید، باید گفت که نیاز به بودجه کلانی دارید؛ بنابراین برای کاهش این هزینه شما مشتری عزیز می‌توانید نرده هایی به شکل پرچین های چوبی را انتخاب نمایید که ظاهری زیبا دارد و هم محکم و بادوام میباشد.اگر بخواهیم در یک جمله بگوییم شما باید برای انتخاب نرده به جنس و کیفیت مواد اولیه توجه شایانی داشته باشید چون اگر متریال موجود فاقد کیفیت باشد حتما معایبی را در پی خواهد داشت.

در انتهای این مقاله کاربردی باید گفت که با توجه به ذکر تفاوت های نرده چوبی با استیل این شما هم هستید که به عنوان مشتری باید با در نظر گرفتن سلیقه خودتان و هزینه ای که میخواهید صرف کنید و البته محلی که قرار است نرده ها در آنجا نصب و اجرا شوند تصمیم نهایی را بگیرید.با خواندن مزایا و معایب هرکدام از نرده های چوبی و استیل قطعا میتوانید تصمیم درست تری را اتخاذ نمایید .

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نرده چوبی بهتر است یا نرده استیل؟ مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *