کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟


کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

شما در حال مطالعه شیشه سکوریت چیست؟ هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

یکی از مهم ترین موارد در اجرای نرده شیشه ای استخر کیفیت ایراق الات آن است که به علت وجود رطوبت و کلر اگر کیفیت آنها خوب نباشد خیلی زود کارایی خود را از دست میدهند و نمیتوانند برای اطراف استخر شما مناسب باشد و زیبایی استخر هم خدشه دار میشود .نصب نرده شیشه ای منجر به زیباشدن استخر و تضمین ایمنی آن میشود چون محل پر ترددی میباشد. این شیشه ها به ‌علت مدرن بودن و کاربرد حفاظتی خیلی خوبی که دارند، مورد توجه مشتریان بسیاری قرار میگیرند. در این مقاله میخواهیم درباره کاربرد نرده شیشه ای در اطراف استخر و درباره مزایای نرده شیشه ای و غیره با شما گفتگو کنیم لطفا تا پایان این مقاله کوتاه اما کاربردی همراه ما باشید.

کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

نرده شیشه ای اطراف استخر می تواند حس مدرن بودن و شیک بودن را به فضای شما ببخشد. این نرده ها دارای زیبایی ممتازی هستند که استخر شما را به طرز ویژه ای جذاب خواهند داد. نرده شیشه ای اطراف استخر یکی از المان های زیبایی برای استخر شما میباشد که علاوه بر زیبایی ایمنی استخر را به شکل بسیار خوبی ارتقا می دهد. این نرده شیشه ای هم به علت زیبابودن و هم به علت حفظ ایمنی بسیار مورد توجه مشتریان و مهندسان قرار گرفته و برای استخر باغ استخر ویلا و غیره کاربرد فراوان دارد.کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

شیشه مورد استفاده در نرده شیشه ای اطراف استخر چیست؟

جنس  نرده شیشه ای دور استخر از شیشه سکوریت و شیشه لمینت با ضخامت های پنج تا ده میلی متر می باشد و باید گفت که هر چه ضخامت شیشه بیشتر باشد استقامت حفاظ هم ارتقا می یابد. نوع شیشه کاربردی با توجه به سلیقه مشتری در مدل های گوناگون اجرا می شود.یکی از محکم ترین نرده تمام شیشه قابل اجرا برای اطراف استخر نرده شیشه ای لمینت می باشد.

یکی از جدید ترین و لاکچری ترین جلوه های اجرایی در فضای استخر نرده شیشه ای استخر می باشد و خوشبختانه با توجه به زیبایی بصری و خصوصیات ممتاز نرده شیشه ای ما شاهد تقاضای زیاد برای نصب و اجرای آن در مکان های متفاوت مثل خانه ها، ویلاها، هتل ها و باغ و غیره بوده ایم. شیشه ها یکی از مشتری پسندترین مصالح کاربردی در دکور خانه ها بوده و با توجه به جنس مناسب و نصب آسان جایگاه خوبی در انتخاب مشتریان دارد. نرده شیشه ای استخر مدل جدید از شیشه بالکن میباشد و به منظور پوشش اطراف استخر مورد استفاده واقع میگردد.

نرده شیشه ای اطراف استخر چه کاربردی دارد؟

نرده شیشه ای اطراف استخر مثل یک پوشش شیشه ای در کنار استخر موردبهره قرار گرفته و جلوی ورود کودکان به طور ناخودآگاه را میگیرد البته بعضی مدل ها از وارد شدن سرما به درون استخر ممانعت می کند.

انواع نرده شیشه ای برای اطراف استخر:

 • نرده شیشه ای دفنی
 • نرده شیشه ای هنزا
 • نرده شیشه ای فیکس پوینت
 • نرده شیشه ای اسپیگات
 • نرده شیشه ای اکسپوز روکار

باید یادآوری کنیم که در مدل های اکسپوز دفنی و اکسپوز به علت پیوسته بودن آب نمیتواند رد شود و شاید همین موضوع باعث ایجاد جلبگ در اطراف استخر شود.اگر شما مشتری عزیز به امنیت بیشتری نیاز دارید. می‌توانید از شیشه سکوریت و لمینت 2لایه در ضخامت‌های 12 ،14 و 16 میلی‌متر استفاده کنید شیشه لمینت بیشتر در انواع بدون فریم کاربرد دارد .البته حتما هزینه بیشتری را برای شما مشتری گرامی و عزیز در پی خواهد داشت اما خیالتان را بابت ایمنی آن راحت میکند.کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

مزیت نرده شیشه ای اطراف استخر

نرده شیشه اطراف استخر به علت وجود مجموعه ای از شیشه‌ شفاف و شیشه رنگی در راستای زیبانمودن دکورخارجی منزلتان کاربرد دارد البته که یک مزیت بسیار خوب نرده شیشه ای حفظ ایمنی برای ساکنین خانه میباشد.

وجود شیشه‌ سکوریت و لمینت که هم محکم هستند و هم ماندگاری خوبی دارند برای اطراف استخرتان کاربردی میباشد البته که وجود این نرده شیشه ای باعث ممانعت از ورود کثیفی و سرما به داخل استخر میباشد .خوشبختانه این نرده های شیشه ای در آب و هوای مختلف هم مورد استفاده قرار میگیرند و آسیب پذیر نیستند.

به‌ طور کلی مزایای نرده شیشه دور استخر به‌ قرار زیر عبارت است از :

 1. ظاهر نرده شیشه جدید و جذاب است
 2.  نگهداری نرده شیشه ای اسان و راحت است
 3. نرده شیشه ای دارای ماندگاری و دوام طولانی‌مدت است
 4. نرده شیشه ای دارای ایمنی و استحکام زیاد در مقابل فشار و ضربه است
 5. شیشه ذاتا شفاف و زیبا است
 6. نرده شیشه هم جلوی ورود سرما به استخر را میگیرد و هم مانع ورود سر و صدا

استخر شیشه ای

شما مشتری عزیز میتوانید حتی استخر شیشه ای هم سفارش دهید .استخرهای شیشه ای شفاف و جذاب میباشد. شما می توانید از خارج استخر، عمق آب را ببینید . دیوایدرهای استخر شیشه ای به شما این اجازه را می دهد که تصور کنید دیواری وجود ندارد. این ویژگی علی الخصوص برای محیط های کوچک بی نظیر است و ضمن استفاده نمودن از همه فضای موردنظر، این فضا وسیع تر و روشن تر از حالت حقیقی به نظر می رسد.کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

قیمت نرده شیشه ای استخر چقدر است؟

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که در اجرای نرده هندریل برای مشتری  و کارفرما اهمیت دارد این است که هزینه اجرا و نصب نرده شیشه ای برای اطراف استخر چقدر است. قیمت اجرای نرده شیشه ای استخر به موارد مختلفی از قبیل قیمت شیشه ، مقدار اندازه و ابعاد استخر، طرح مورد نظر برای پیاده سازی، نوع یراق آلات مورد استفاده و هزینه حمل و نقل و غیره بستگی دارد. برای نمونه هزینه نرده شیشه ای اطراف استخر سکوریت در مقایسه با نرده شیشه ای لمینت ارزان قیمت تر بوده و مشتری با انتخاب شیشه سکوریت نیاز به بودجه کمتری برای نصب نرده شیشه ای اطراف استخر میباشد.کاربرد نرده شیشه ای دور استخر چیست؟

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره کاربرد نرده شیشه ای دور استخر مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *