معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن

معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن


شما در حال مطالعه معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن

طراحی درب ورودی منزل به علت اینکه اولین منطره ای است که مهمان از ویلای شما میبیند دارای اهمیت بسیار زیاد است .پس باید هم از طراحی زیبا برخوردار باشد و هم اینکه دارای کیفیت بالا باشد تا زود خراب نشود.کاربر گرامی با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

انواع مختلف طراحی درب ورودی ویلایی چیست؟

این درب دارای طرح های گوناگون است و می‌تواند به شکل ساده یا طرحدار تولید شود. جنس این درب های ورودی از چوب و فلز و غیره میباشد و در قسمت ورودی حیاط و باغ مورد استفاده است. باید بگوییم که درب فلزی انتخاب مناسبی میباشد این مدل درب، مستحکم و مقاوم بوده و از استقامت زیاد برخوردار است و دارای کیفیت تولید زیادی داشته و در ساخت آن از فولاد پرایمر استفاده شده است. بنابراین به آسانی اسیب نمیبیند و زنگ زده نمی‌شود. عمر زیادی دارد و هزینه نهایی آن کمتر است.معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن

درب ورودی ویلا مدرن

درب ورودی ویلا دارای مدل های گوناگونی است از جمله درب اتوماتیک و یا درب هایی  به صورت تک لنگه یا 2 لنگه . درب تک لنگه برای ورودی های کوچک مناسب است و درب دو لنگه برای ورودی های بزرگ.در مجموع درب ورودی ویلا مدرن انتخاب مناسبی برای ساختمان‌های گوناگون بوده و اندازه های آن سفارشی میباشد. همچنین بسیار مشتری پسند است و نشان دهنده فضای کلی ساختمان است.پس جذابیت فراوان دارد و به عنوان یک درب لاکچری دوستداران زیادی دارد. این درب ها هم زیبا است و هم اینکه دارای امنیت بسیار است.

درب ورودی ویلایی چوبی

این درب ها از چوب مناسب تولید و ساخته شده و عموما تیره رنگ است. همچنین  ساده، جذاب و زیبا است و می‌تواند به شکل ترکیبی با شیشه و فلز هم ساخته شود. البته به عنوان درب ورودی ویلا شمال گزینه خوبی به حساب نمی اید زیرا در مقابل رطوبت آسیب پذیر است. در مجموع درب ورودی ویلایی چوبی انتخاب خوبی برای درب ورودی حیاط نیست.معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن

درب ورودی ویلا باغ

درب ورودی باغ قطعا نقش پررنگی در زیبایی ویلایتان دارد. این درب دارای مدلهای گوناگونی میباشد و عموما در فرم فرفوژه ساخته و تولید می‌شود. همچنین به صورت 1 لنگه یا 2 لنگه ساخته شده و می‌تواند امنیت مورد نظر را تضمین کند. این درب در ابعاد گوناگون به تولید رسیده و نصب و اجرای سهل و آسان دارد. همچنین در مقابل ضربه محکم بوده و مشتری میتواند آن را به شکل خلاقانه هم سفارش دهد.

درب ورودی ویلا فلزی

درب ورودی ویلا فلزی به شکل جدید ساخته شده و ممکن است در فرم فرفوژه یا CNC تولید شود. همچنین از مواد اولیه مناسب ساخته شده و ایمنی زیاد دارد. این محصول دارای قیمت مناسب میباشد و می‌تواند به شکل ترکیبی با شیشه و چوب هم طراحی شود. همچنین دارای طول عمر زیاد و استقامت بسیار میباشد.

درب ورودی فلزی cnc

این مدل درب ها کیفیت زیادی داشته و نقش ویژه ای در زیبایی ویلا دارد. این درب به شکل ضد سرقت ساخته شده و دارای جک اتوماتیک است .به علاوه اینکه به آسانی باز و بسته میشود.درب ورودی cnc هم دارای رنگ زیبا است و هم ساخت مناسبی دارد.

درب ورودی ویلایی ساده

این درب ها هم با کیفیت اند و هم ساده و زیبا هستند همچنین به شکل یک لنگه یا 2 لنگه ساختهشده و می‌تواند در فرم درب کشویی ریلی طراحی شود. درب ورودی ویلایی ساده قیمت خوبی داشته و در طرح و رنگ‌های مختلف قابل سفارش دادن است. ایمنی خوبی دارد و مشتری پسند است.معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن

درب ورودی آهنی

یکی از مشتری پسندترین طرح ها برای نصب و اجرای درب ورودی حیاط، درب آهنی است. این درب بسیار محکم است و در برابر فشار و شرایط جوی گوناگون مناسب است. همچنین به شکل پرایمر طراحی شده و از کیفیت ساخت زیادی برخوردار است.

درب ویلایی کلاسیک

این درب بر عکس درب ورودی ویلایی مدرن به شکل کلاسیک ساخته شده و اکثرا به شکل فرفوژه ساخته می‌شود. همچنین به شکل طرحدار تولید شده و ممکن است به شکل ترکیبی با چوب و فلز ساخته شود. این درب گزینه لاکچری و جذابی بوده در اندازه بزرگ قابل سفارش دادن است. همچنین زیبایی ویژه ای داشته و ایمنی فضا را ایجاد می‌کند.

درب ورودی ویلا شیشه‌ای

شیشه مواد جذاب و باکیفیتی است که برای درب ورودی ویلایی می‌تواند به شکل نشکن ساخته شود. اما این درب ها به نسبت دیگر مدل درب، انتخاب خوبی نیست. زیرا امنیت کمی داشته و در مقایسه با آهن و فلز، استقامت کمتری دارد.

بهترین نوع درب‌های ورودی ویلایی کدام است؟

در میان انواع گوناگون درب‌ ورودی ویلایی، درب‌ فلزی و آهنی گزینه های خوبی به حساب می آید . این درب‌ها از متریال با کیفیت ساخته شده و در ابعاد و اندازه‌های مورد نظر قابل سفارش دادن هستند. همچنین مدل‌های گوناگونی داشته و طول عمر زیاد دارند. درب‌های فلزی و آهنی دارای قیمت مناسب است و ایمنی بسیار دارند. همچنین طرح‌های مدرن و مختلفی داشته و می‌توانند در اماکن گوناگون استفاده شود.

اقدامات لازم برای افزایش عمر درب‌های ورودی ویلا

برای ارتقای طول عمر درب‌های ورودی ویلا به خصوصیات محصول توجه نمایید و در نگهداری آن کوشا باشید. به عنوان نمونه در مناطق دارای رطوبت درب‌های چوبی استفاده نکنید و به جای آن از درب آهنی استفاده نمایید. همچنین از رویه مناسب برای درب استفاده نمایید تا هم زیبا باشد و هم مقاومت مناسب داشته باشد.چوب به دلیل آسیب پذیر بودن در مقابل باران و برف گزینه خوبی برای ورودی ویلای شما نمیباشد چون اگر خراب شود نمای ظاهری ویلایتان زیر سوال میرود و جذابیت کل ویلا را کاهش میدهد .اما انتخاب درب ویلا با مواد اولیه دیگر انتخاب مناسبی خواهد بود حتما حواستان به کیفیت مواد انتخابی تان باشد تا بتوانید استفاده بهینه ای از این درب ها داشته باشید و نخواهید خیلی زود دوباره برای درب ویلایتان هزینه کنید.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره معرفی انواع درب ورودی ویلایی مدرن مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *