معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن


شما در حال مطالعه معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

یکی از کلیدی ترین مصالح ساختمان سازی درب پارکینگ است. این درب انواع گوناگون دارد و از مزایای مختلفی برخوردار است. به عنوان نمونه درب پارکینگ مناسب باعث ایجاد امنیت میشود.البته که درب پارکینگ باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد و در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون قابل سفارش دادن است. در این مقاله کوتاه هم به معرفی درب پارکینگ مدرن میپردازیم و هم مزایای استفاده از آن را برای شما بازگو میکنیم لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

کاربرد و مزایای استفاده از درب پارکینگ مدرن

این دربها محکم مقاوم و عمر زیادی دارند و خوشبختانه نیاز به مراقبت چندانی ندارند . همچنین در مدل های گوناگون و متعددی ساخته و تولید شده است و به سهولت خراب نمی‌شود. کارکرد مهم درب پارکینگ مدرن حفاظت از ایمنی خانه شما هم میباشد .این درب ها ویژگی های مثبت فراوانی نیز دارند از جمله اینکه بر اساس فناوری های روز ساخته شده است پس قابل اعتماد و زیبا و شیک میباشد.

در حقیقت درب پارکینگ مدرن نشان دهنده فضای درونی ساختمان است و بسیار کارایی دارد. درب پارکینگ مدرن تجهیز شده به سیستم امنیتی بسیار پیشرفته است و دزدی از منزل تان را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.البته که باعث ورود و خروج آسان تر خوردو و اشخاص هم میشود.این درب های مدرن برای ساختمان های خدماتی و تجاری هم مورد استفاده قرار میگیرد.معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

انواع درب پارکینگ مدرن

این درب با بهره گرفتن از مواد اولیه مناسب و باکیفیت تولید شده و به شکل کرکره‌ای ، ساده، ریلی،  و غیره طراحی و ساخته می‌شود. همچنین دارای استقامت فراوان میباشد و عموما از جنس آهن یا فلز است. درمجموع باید گفت که درب پارکینگ مدرن به شکل ساده یا طرحدار ساخته شده و پرایمر است. همچنین در ابعاد و اندازه‌های مورد نظر میتوانید سفارش دهید و از کیفیت ساخت آن لذت ببرید.

درب پارکینگ مدل ساده

این درب بدون بهره گرفتن از جک و ریل ساخته شده و خیلی ساده، جذاب و زیبا است. . درب پارکینگ ساده هماهنگی بسیاری با نمای ساختمان، پنجره‌ها و غیره داشته و انتخاب منطقی و صحیح به حساب می آید. همچنین از استقامت زیادی برخوردار است و به  صورت یدی بر روی لولای خود باز و بسته می‌شود.معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ مدل آهنی

این درب از آهن تولید شده و بسیار مقاوم و مستحکم است. همچنین به شکل پرایمر ساخته شده و در ترکیبات خود فولاد هم دارد. باید بگوییم که درب پارکینگ آهنی دارای کیفیت ساخت زیادی میباشد و در طرح و رنگ‌های مختلف قابل طراحی است.

این درب پارکینگ مدرن قیمت معمولی داشته و در اندازه‌های استاندارد به تولید می‌رسد‌. همچنین کاربرد‌های گسترده داشته و می‌تواند در مراکز تجاری، خانه ها و غیره نصب و اجرا شود. باید بگوییم که درب پارکینگ مدرن دارای کارکرد های گوناگونی است و در فضاهای متفاوت قابل اجرا میباشد. همچنین می‌تواند این درب ها را با پله های فلزی مدرن هم هماهنگ کنید تا دکورخانه تان زیباتر شود.

درب پارکینگ مدل برقی

این درب به شکل خودکار تولید شده و توان کنترل از مسافت دور را دارد. همچنین بسیار جدید بوده و در قسمت ورودی پارکینگ مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. درب پارکینگ برقی به سهولت باز و بسته میشود و دوستداران خودش را دارد. همچنین به نسبت سایر درب‌ها قیمت زیادتری داشته و از ظاهر شیک و جدید برخوردار است. باید به شما کاربر عزیز بگوییم که درب پارکینگ مدرن ویژگ های مثبت زیادی داشته و انتخابی است شما را پشیمان نخواهد کرد البته به شرط آنکه جنس به کار برده شده در ساخت آن دارای کیفیت مناسب بوده باشد.

درب پارکینگ مدل کرکره‌ای

این درب کاربردی میباشد و طراحی مشتری پسند و خوبی دارد. همچنین به سهولت نصب شده و استفاده آسانی دارد. درب پارکینگ کرکره‌ ای دارای قیمت مناسب است و احتمالا از تیغه‌های  آلومینیومی و فولادی، و غیره ساخته شده باشد. همچنین استقامت زیادی نیز دارد. معمولا این درب از فرفوژه یا ورق تولید شده و طرح‌های مدرن و زیبایی دارد.معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن

به علت کارکرد ویژه درب پارکینگ کرکره ای ضروری است که قطعه ها یا نوارهای مورد استفاده، کم عرض باشد که بتوانند به سهولت و با زاویه مناسب باز و بسته شوند. اگر شما مشتری عزیز در پارکینگ خود، فضای اندکی دارید، درب پارکینگ کرکره ای می تواند، انتخاب خوبی برای شما باشد. این درب ها برقی میباشد یعنی نیازمند به جک میباشد.

درب پارکینگ مدل ریلی

یکی از انواع مختلف درب پارکینگ، درب ریلی مدرن یا درب پارکینگ کشویی  است. این درب از استیل و آهن تولید شده و کیفیت خوبی دارد. این مدل درب برای فضاهایی با متراژ کم کاربرد دارد .در حقیقت درب پارکینگ کشویی دارای یک چرخ دنده قدرتمند  بوده و خیلی روان باز و بسته میشود. همچنین امنیت خوبی داشته و ایمنی ورودی ساختمان را تضمین میکند.

درب پارکینگ مدل جکی

درب های جکی به دلیل استفاده آسان و روانی که دارند خیلی مورد استقبال قرار گرفتند و پرفروش میباشند. این درب ها به شکل ساده و طرحدار تولید شده و در مدل‌های مختلفی به تولید می‌رسد.باید گفت که درب پارکینگ جکی نصب و اجرای راحتی دارد و به شکل تک لنگه یا 2 لنگه طراحی می‌شود. درب پارکینگ 2 لنگه مناسب فضاهای ورودی بزرگ میباشد اما درب پارکینگ تک لنگه برای فضاهای کوچک مورد استفاده واقع میشود.

چه عواملی بر قیمت درب پارکینگ اثرگذار است؟

قیمت و هزینه کلی درب پارکینگ مدرن با توجه به فاکتورهای متعددی مانند مدل طراحی، مواد به کار رفته، وزن درب و مدل طراحی، ابعاد و اندازه درب و هزینه حمل و نقل و غیره معین می‌شود.باید بگوییم که دربین این درب ها درب آهنی از قیمت خوبی برخوردار میباشد و هم مقاوم است و هم عمر زیادی دارد . همچنین به شکل مدرن ساخته شده و می‌تواند تجهیز شده به سیستم اتوماتیک یا خودکار هم باشد.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره معرفی انواع مدل های درب پارکینگ مدرن مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *