معرفی درب آپارتمان فلزی

معرفی درب آپارتمان فلزی


شما در حال مطالعه معرفی درب آپارتمان فلزی هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

معرفی درب آپارتمان فلزی

درب آپارتمانی برای یکی از مهم ترین عناصر سازنده برای هر خانه ای میباشد. که از دیرباز تا به عصر حاضر مورد استفاده بوده است. درب های آپارتمانی دارای مدل های گوناگونی می باشد که هر یک دارای خصوصیات و کاربردهای ویژه ای می باشد. این درب های ورودی باید محکم، قابل اعتماد و زیبایی بخش به خانه شما از نظر دکوراسیون و رنگ باشد . انواع مختلفی درب ورودی که در آپارتمان های امروزی با آنها رو به رو هستیم، اکثرا از سبک های جدید و نوین پیروی می کنند. ما در این مقاله میخواهیم درباره معرفی درب آپارتمانی فلزی با شما به گفتگو بپردازیم، لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.معرفی درب آپارتمان فلزی

ویژگی های درب آپارتمانی

موارد زیر اصلی ترین خصوصیات درب آپارتمانی میباشند:

 • عایق بودن درب ها در برابر افزایش و کاهش دما
 • حفظ نمودن حریم شخصی خانه و حفظ امنیت به واسطه درب ها
 • جداسازی فضای خارجی از فضای داخلی
 • زیباسازی ورودی خانه ها و منازل

انواع مدل درب های آپارتمانی ورودی

 • درب ضدسرقت با رویه چوب: این درب های ضد سرقت دارایوشش چوبی میباشند که از چوب های گردو، افرا، لامینوکس ، ملامینه و راش استفاده شده است.
 • درب ضد سرقت با رویه فلزی: این مدل از درب های ضدسرقت برای خانه های ویلایی که تحت تاثیر آفتاب ، بارندگی و باد و طوفان قرار میگیرند مناسب است.
 • درب لابی ساخته شده از چوب: درب لابی چوبی مناسب برای مجتمع مسکونی می باشد است که بعد از ورودی قسمت لابی قرار دارد.
 • درب فلزی برای آپارتمان:اکثرا از درب های فلزی برای درب حیاط خانه، درب ورودی آپارتمان، درب پارکینگ و غیره استفاده می شود.
 • درب های ملامینه برای آپارتمان: برای خانه هایی که نمیخواهید خیلی هزینه کنید درب های ملامینه مناسب است.این درب ها در ضخامت های چهار میلیمتر و هشت میلیمتر استفاده می شود. این درب ها هم تک لنگه میباشند و هم دو لنگه.

اجزای اصلی درب ساختمان فلزی

هر سازه ای دارای قسمت های متنوعی می باشد که باتوجه به کاربردها و ویژگی هایی ای که دارد مورد استفاده واقع میشود درب آپارتمان هم مانند سازه های مختلف میباشد.موارد زیر اجزای اصلی درب آپارتمان میباشد:

 • کلاف درب آپارتمان
 • چهارچوب درب آپارتمان
 • قفل و دستگیره درب آپارتمان

انواع مدل های درب ساختمان

 • درب فلزی برای ساختمان: درب فلزی ورودی آپارتمان یکی مشتری پسندترین درب های آپارتمانی می باشد و حداکثر استفاده از این درب ها به خاطر امنیت و حفظ زیبایی آپارتمان است.البته یکی از کاربرد های اساسی درب فلزی ساختمان اتصال آن به در بازکن های برقی است.
 • درب مدرن ساختمان: درب های ساختمانی جدید بیشتر به شکل ترکیبی از  آهن و شیشه، چوب و فلز، ترموود و فولاد است که باتوجه به مدل دکور ساختمان قابل طراحی است. این مدل از درب ها با استفاده نمودن از رنگ دکورال قابلیت اجرا دارد و دارای طرح های ویژه ای است.
 • درب برای ساختمان ویلایی:  به درب هایی گفته میشود که در فضای خارجی برای ورودی ساختمان استفاده می شود. برای ساخت این مدل  درب ها از موادی استفاده می شود که در مقابل تغییرات جوی  مثل  باد و باران و آفتاب استقامت داشته باشد.
 • درب چوبی برای ساختمان: درب چوبی برای ساختمان دارای مدل های گوناگونی می باشد که می توان هم برای درون ساختمان و هم برای خارج ساختمان به کار رود. این مدل درب ها به شکل تمام چوب می باشد با استفاده نمودن از مدل های مختلف چوب اعم از چوب گردو و بلوط، افرا تولید می شود.
 • درب ساختمان اداری: درب ساختمان اداری اکثرا با توجه به کارایی اداره یا سازمان انواع متفاوتی باشد. این درب ها کاربردهای متنوعی دارد مثل درب اتاق کارمندی ، درب اتاق مدیریت، درب داخلی اداری و درب ورودی. درب ساختمان اداری با توجه به استفاده ای که دارد دارای مواد سازنده متفاوتی می باشد.

معیار های مهم و اثرگذار در انتخاب درب آپارتمانی ورودی

درب ورودی آپارتمان نخستین قسمت است که مهمان قبل از ورود به داخل آپارتمان با آن برخورد دارد. پس انتخاب یک درب شیک و مقاوم و محکم، یکی از ویژگی های مدرن بودن آپارتمان است. اما باید به این نکته هم توجه لازم را داشت که علاوه بر شیک بودن، معیارهای مهم دیگری هم وجود دارد که باید در انتخاب درب ورودی آپارتمان به آن ها توجه نمود. این معیارها عبارتند از:

ضد اتش

شکل و طرح کیفیت مناسب

استقامت بالا

متناسب با اقلیم جغرافیایی

ضد سرقت

بهره وری انرژی

کیفیت ابزار آلات

مدل رویه و روکش

عایق صوتی و حرارتی

خصوصیات درب سفارشی نسبت به درب های آماده

خصوصیات یک درب سفارشی، با ویژگی های یک درب از قبل آماده شده متفاوت است. این درب ها دقیق و باکیفیت می شوند. علاوه بر اینکه توقع شما از زیبا بودن درب را رفع میکند و محقق میسازد اگر درب ورودی ساختمان خود را به شکل سفارشی تهیه نمایید، همه انتظارات شما از تولید محصول رفع می گردد.پس آنچه که به صورت محصول پایانی به دست شما مشتری گرامی می رسد، از طراحی ظاهری گرفته  تا مواد به کار رفته در تولید و ساخت درب ها با توجه به نیاز و سلیقه شما میباشد و گویای سبکی است که میپسندید.معرفی درب آپارتمان فلزی

یکی دیگر از اجزای مهم درب فلزی برای آپارتمان ، قفل ضد سرقت است. قفل ضد سرقت معمولا به قفل هایی گفته میشود که به وسیله ریموت، باز و بسته می شوند. تکنولوژی های مختلفی هم اکنون برای مدل های مختلف درب ورودی ساختمان، درب فلزی ساختمانی و درب ورودی پارکینگ و خانه های ویلایی در بازار مصالح ساختمانی وجود دارد.معمولا درب ورودی باغ و ویلا و پارکینگ که به صورت نرده ای ساخته شده باشد، تجهیز شده به قفل های امنیتی یا همان ضد سرقت با سیستم آلارم هستند؛ به این معنی که اگر به هر شکلی سارقان بخواهند وارد حریم شما شوند این سیستم هشدار میدهد.معرفی درب آپارتمان فلزی

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره معرفی درب آپارتمانی فلزی مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *