نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

نرده شیشه ای ژولیت چیست؟


شما در حال مطالعه معرفی درب شیشه ای مغازه ای هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

تیم تولید محتوا جهت سهولت کار شما کاربران عزیز محتوای نرده شیشه ای ژولیت چیست؟ را به صورت صوت تدوین کرده است.شما عزیزان می توانید به جای خواندن محتوای زیر، به صوت آن گوش دهید:

نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

اکثرا از نرده شیشه ای ژولیت برای حفاظ شیشه ای پنجره هایی با ابعاد بزرگ استفاده می شود و هم باعث زیبا نمودن پنجره ها میشود ، هم منجر به ارتقای ایمنی و هم باعث عبور نور میشود. نصب و اجرای نرده شیشه ای ژولیت باعث مدرن شدن پنجره ها میشود. در حال حاضر استفاده نمودن از نرده های شیشه ای ژولیت بسیار مشتری پسند و فراگیر می باشد. طراحی ساده اما قدرتمند این نرده به شما این اجازه را می‌دهد یک حفاظ شیشه ای مطمئن برای پنجره خود ایجاد نمایید. نرده پنجره در شکل ها و ابعاد متنوع موجود است. نرده شیشه ای ژولیت ایمنی و زیبایی پنجره‌های ساختمان‌ مورد نظر را افزایش میدهد. برای زیباشدن حداکثری پنجره ها  می‌توان پوشش آلومینیومی بر روی نرده شیشه ای نصب و اجرا کرد و یا از سیستم نورپردازی زیر شیشه بهره گرفت.شما مخاطب عزیز با مطالعه این مقاله کوتاه و کاربردی با مزایا و نحوه اجرای نرده شیشه ای ژولیت هم آشنا میشوید پس لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

کاربردهای نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

این مدل نرده شیشه ای وقتی شما مشتری عزیز در فضای خانه تان بالکن ندارید بهترین انتخاب می‌باشد از این نرده شیشه ای ژولیت می‌توان برای بهتر شدن ظاهر ساختمان استفاده نمود و از مزایای آن بهره برد. برای اطمینان از اینکه نرده شیشه ای پنجره به طور صحیح و درست با محیط معماری خانه تان ترکیب شود، شما صاحب خانه گرامی می‌توانید قطعات آلومینیوم را با رنگ الکترواستاتیک پودری رنگ کنید. به عنوان نمونه می‌توانید رنگی هماهنگ با نما یا قاب پنجره انتخاب کنید.

ویژگی های حفاظ شیشه ای پنجره

 • از جمله خصوصیات این مدل نرده می‌توان به مدل های گوناگون یراق الات و حالت‌های متنوع نصب اشاره نمود، به عنوان نمونه شما می‌توانید با توجه به ویژگی های خاص پنجره‌های مدنظر خود، یراق الات و مدل مناسب را انتخاب نمایید.
 • شما با نصب این نوع نرده در جلوی پنجره‌های قدی خود یک حفاظ ایمنی بسیار استاندارد را خواهید داشت که ظرفیت باربری و شیشه‌ لمینت ان دقیقا باتوجه به استاندارد‌های ایمنی سنجیده و تولید شده است.
 • شیشه لمینت موجود در آن، به علت سطح یکدست و ارتفاع مناسب حداقل صد و ده سانتی متر ایمنی کامل را برای فرزندان خردسال شما فراهم می‌آورد و برای کودکان خطرآفرین نمیباشد.
 • شیشه‌های لمینت در مقابل ضربه دارای استقامت مناسب می‌باشند و حتی پس از شکسته شدن هم فرو نمی‌ریزند و شما میتوانید به آسانی شیشه شکسته شده را در همان محل پنجره تعویض نمایید.
 • پروفیل‌ها و قطعه های نگهدارنده در نرده شیشه ای امکان ایجاد پوشش‌های متنوع رنگی باتوجه به رنگ موردنظر شما را دارند و می‌توانید آنها را با رنگ  پنجره‌ها و یا نما ست کنید تا پنجره تان زیباتر و شیک تر از قبل شود.

مزایای نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

مزایای نرده شیشه ای ژولیت در مقایسه با مدل سنتی فولادی و فرفورژه خیلی زیاد است. ظاهر جذاب بالکن شیشه ای، به خصوص نرده شیشه ای ژولیت،در مقایسه با انواع سنتی نرده، که از آهن و فرفورژه بودند، دوستداران بسیاری را جذب کرده است. این امر به این علت است که شیشه نمای خانه تان را بسیار مدرن و جذاب میکند. دیگر مزایای نرده شیشه ای ژولیت شامل موارد زیر است:

 • نرده شیشه ای نور طبیعی را ارتقا میدهد
 • با نصب نرده شیشه ای در مصرف انرژی صرفه جویی میشود
 • نصب نرده شیشه ای به اتاق ظاهری بسیار بزرگتر میدهد
 • نرده شیشه ای قیمت مناسب دارد  و نصب آن به نسبت نصب نرده بالکن ها آسان تر است

اجرای حفاظ شیشه ای پنجره

 • نصب و قرار دادن شیشه در جداره داخلی پنجره
 • اجرا روی سطح بیرونی پنجره
 • نصب حفاظ شیشه ای روی قاب پنجره

ویژگی های فنی نرده شیشه ای ژولیت

ابعاد و اندازه نرده شیشه ای ژولیت

ما  به شما پیشنهاد می کنیم صد و پنجاه میلی متر از 2طرف دهانه پنجره خود اضافه نمایید. برای نمونه یک دهانه هزار و هشتصد میلی متری نیازمند یک پانل عرضی دوهزار و صد میلی متری میباشد. قطر سوراخ هایی که برای اتصال استفاده می شوند حدودا بیست و هشت میلی متر و عموما از لبه تا مرکز سوراخ هفتاد و پنج میلی متر است. ارتفاع هر پانل به شکل استاندارد هزار و پنجاه میلی‌متر است.نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

وزن و تحویل نرده شیشه ای ژولیت

باید بگوییم که یک پانل شیشه به صورت میانگین دارای اندازه  دوهزار و صد×هزارو پنجاه میلی متری و وزن نود وشش کیلوگرم است. در این حالت باید به نحوه حمل و نقل این شیشه ها توجه لازم را کرد؛ و نیروی کار ماهر و باتجربه باید در دسترس باشد. برای پانل هایی با ابعاد زیاد ممکن است به تجهیزات خاص مثل   کامیون بالابر یا بالابرهای مکش شیشه نیاز خواهد شد.

شکست حرارتی

 شیشه های دارای استقامت، در مقابل حرارت احتمال شکستگی یکدفعه ای، بر اثر عوامل جوی یا کاهش و افزایش دما، بسیار اندکی در مقایسه با شیشه های سکوریت دارند. این عملکرد شامل گذاشتن شیشه سکوریت در درون یک محفظه و افزایش دما تا حدودا دویست و نود درجه سانتیگراد برای سریع انجام شدن انبساط سولفید نیکل است. این منجر می‌شود شیشه‌های دارای سولفید نیکل در جایگاه ویژه حرارت داده شوند و در نتیجه خطر شکستگی احتمالی کم شود.نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

پوشش اضافه

ما برای ارتقای کیفیت شیشه ژولیت افزودن پوشش شیشه ای نامرئی نانوفلکس به پانل شیشه ای را پیشنهاد میکنیم. پوشش شیشه ای نامرئی نانوفلکس پانل شیشه ای دفع کننده آب است که منجر میشود شیشه کمتر کثیف شود و راحتتر تمیز شود.

نرده شیشه ای ژولیت با نور LED

میتوان نرده شیشه ای ژولیت را با نور ال ای دی تولید کرد که نمای بسیار مدرن و چشم نوازی به ساختمان میدهد. شما میتوانید از نسخه آلومنیومی چهل در شصت و پنج که نوار ال ای دی در آن قرار میگیرد استفاده نمایید.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نرده شیشه ای ژولیت چیست؟ مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *