نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟

نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟


شما در حال مطالعه نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟ هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

تیم تولید محتوا جهت سهولت کار شما کاربران عزیز محتوای نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟ را به صورت صوت تدوین کرده است.شما عزیزان می توانید به جای خواندن محتوای زیر، به صوت آن گوش دهید:

نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟

استفاده از نرده شیشه ای در بالکن و اطراف استخر و راه پله‌ها، تراس‌ها و غیرهم باعث ایجاد امنیت میشود و هم رفت و آمد را آسان میکند و هم به فضای مورد نظر ظاهری بسیار زیبا،لاکچری و شیک می‌بخشد. اجرا و نصب نرده شیشه ای در راه پله ها برای امن کردن فضا و تردد آسان از راه پله لازم میباشد و البته که معمولا برای گرفتن پایان کار هم ضروری میباشد. حالا در این مقاله مختصر و مفید میخواهیم با شما درباره نصب و اجرای نرده شیشه ای کامپوننت ،انواع آن ،مزایای آن و کاربردهایی که دارد با شما مخاطب عزیز گفتگو کنیم لطفا تا پایان ما را همراهی نمایید.

منظور از نرده شیشه ای کامپوننت چیست ؟

شاید بتوان گفت شیک ترین و در عین حال محکم ترین نوع نرده شیشه‌ای، نرده شیشه ای کامپوننت می‌باشد. این سیستم نرده شیشه ای به واسطه پروفیل‌های آلومینیومی u شکلی که دارد که در حقیقت پایه‌های مهار کننده شیشه‌ها هستند اجرا و نصب می‌شود. این پروفیل‌ها به 2 شکل روکار و توکار  یا دفنی ساخته و تولید می‌شود. شیشه استفاده شده در اجرای این نوع نرده از مدل شیشه سکوریت و شیشه لمینت می‌باشد و حداقل ضخامت شیشه برای اجرا و نصب در این سیستم باید دوازده میلی متر باشد.هر چه ارتفاع پنل‌های شیشه‌ای زیادتر باشد، اندازه و تعداد پایه‌های u شکل هم ارتقا می‌یابد. نرده های شیشه ای که به این روش اجرا و نصب می‌شوند فاقد پایه عمودی میباشند و شکل ظاهری نرده به شکل یک دیواره تمام شیشه‌ای یکدست می‌باشد.نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟

انواع نرده شیشه ای کامپوننت

نرده شیشه ای مدل کامپوننت روکار

برای ایجاد حفاظ اطراف پرتگاه، تراس، بالکن، روف گاردن وغیره از این نوع نرده استفاده می‌گردد. همان گونه که از اسم این نوع مشخص است بعد از پایان کف سازی و نصب سنگ، سرامیک و غیره نرده شیشه ای نصب و اجرا میشود. نکته‌ مهم برای انجام نرده شیشه ای کامپوننت روکار  هم سطح بودن کف نهایی می‌باشد. در حقیقت نرده شیشه‌ای کامپوننت روی سطح نامنظم نصب نمی‌ شود و حتی اگر نرده شیشه ای نصب و اجرا شود، شیشه‌ها در یک ردیف قرار نمی‌گیرند و مشکلات زیادی از نظر قرار گرفتن و زیبایی کار ایجاد میشود.

مواد اولیه مورد استفاده در این نرده شیشه ای کامپوننت روکار آلومینیوم است. در حقیقت پروفیل‌های مخصوص آلومینیوم با دانسیته زیاد به شکل مخصوص تهیه و بر روی کف قرار می‌گردد. البته این نرده ها را میتوان باز و بسته نمود و امکان نصب و اجرا در طرح و رنگ متنوع را دارا می‌باشند. شیشه های موجود در این سیستم از مدل شیشه سکوریت و شیشه لمینت با ضخامت شانزده تا بیست میلی متری هستند.نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟

نرده شیشه ای مدل دفنی تو کار

نرده شیشه ای توکار از نظر ظاهری شبیه به نرده شیشه ای کامپوننت است، ولی هه پروفیل‌ها در درون زمین کار قرار داده می‌شوند. در حقیقت در نرده شیشه ای دفنی یا توکار  تنها کاورهای آلومینیومی کوچک بر روی سطح زمین دیده می‌شود و همه اتصالات درون زمین کار شده است. باید به شما مشتری عزیز یادآوری کنیم که نکته مهم در به کار گرفتن این نرده شیشه‌ای این است که قبل از پایان کف سازی باید پروفیل‌ها در درون زمین قرار داده شوند و سپس کار کف سازی را به پایان برسانیم.

نرده شیشه ای مدل کامپوننت سکوریت

مهندسان در اکثر پروژه‌ها از شیشه های سکوریت برای نصب نرده شیشه ای استفاده می‌شود. زیرا این مدل شیشه‌ها استقامت زیادی داشته و دارای هزینه مناسبی هم می‌باشد، برای ساخت شیشه‌ سکوریت اول شیشه در اندازه مورد نظر بریده میشود سپس برای سکوریت شدن درون کوره‌هایی با درجه حرارت زیاد قرار داده خواهد شد.

نرده شیشه ای مدل کامپوننت لمینت

اگر در پروژه‌ای اندازه شیشه‌ها خیلی استاندارد باشد و از شیوه فریم لس برای انجام پروژه استفاده شود باید از شیشه‌های لمینت بهره گرفت، ساختار این مدل شیشه‌ها به شکلی است که 2 یا 3 عدد شیشه سکوریت با اندازه یکسان با لایه پی وی بی یا sgp به همدیگر متصل می‌شود.

کاربرد نرده شیشه ای چیست؟

  • کاربرد نرده شیشه ای کامپوننت در اجرای نرده اطراف استخر و آبنما
  • کاربرد نرده شیشه ای کامپوننت برای اجرای پارتیشن تمام شیشه‌ای
  • کاربرد نرده شیشه ای کامپوننت در ایجاد حفاظ راهروها، بالکن، تراس، روف گاردن و غیره
  • کاربرد نرده شیشه ای کامپوننت در اجرای سیستم کنترل ترافیک و صف انتظار در مراکز تجاری و بانک‌ها سینماها و هتل ها و غیره

مزایای نرده شیشه ای چیست؟

  •  نرده شیشه ای کامپوننت به آسانی تمیز می‌شود.
  • نصب نرده شیشه ای کامپوننت باعث بزرگ دیده شدن فضای شما می‌شود.
  •  نرده شیشه ای کامپوننت مقاومت بسیار زیاد در برابر حرارت، آفتاب و رطوبت بالا دارد
  •  نرده شیشه ای کامپوننت دارای نصب سریع و راحت و بدون نیازبه تخریب، جوشکاری، غیره و دارد
  • با نرده شیشه ای کامپوننت به علت شفاف بودن شیشه می‌توانید از منظره به محیط بیرون نگاه کنید.
  • نرده شیشه ای کامپوننت دارای تنوع بسیار زیاد در رنگ هماهنگ با کاربری‌ها و فضاسازی‌های مختلف را دارد

قیمت نرده شیشه ای کامپوننت چه مقدار است؟

قیمت  و هزینه نصب نرده شیشه ای کامپوننت باتوجه به ضخامت شیشه به کار برده شده ، طول و اندازه هر پنل شیشه‌ای برای ساخت  نرده شیشه ای کامپوننت و مدل شیشه با توجه به شیشه سکوریت یا شیشه لمینت بودن و کیفیت مواد اولیه و نوع یراق آلات و اتصالات نگهدارنده در ساخت نرده شیشه ای کامپوننت براساس مترمربع حساب میشود و قیمت گذاری می‌شود و البته که باید هزینه حمل و نقل را هم به ان اضافه نمود.در مجموع باید بگوییم که نرده های شیشه ای باعث زیبا شدن و مدرن شدن فضای مورد نظر شما میشوند این نرده ها به سهولت تمیز میشوند و معمولا نصب و اجرای آنها سریع و اسان است البته اگر به افراد ماهر سپرده شود.

شما مشتری عزیز میتوانید با تیم ما درباره نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟ مشورت کرده و با بررسی همه جوانب تصمیم خود را برای خرید آنها قطعی نموده و از تجارب ارزشمند کارشناسان ما بهره برید و با خیال آسوده پروژه خود را به متخصصان ماهر ما بسپارید و از نتیجه کار و کیفیت آن لذت ببرید.نرده شیشه ای کامپوننت چیست؟

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *