قیمت نرده استیل در کرج

قیمت نرده استیل در کرج


شما در حال مطالعه مقاله  هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

مقاله قیمت نرده استیل در کرج : کرج، مرکز استان البرز می‌باشد. آب و هوای بهتری از تهران دارد و هزینه‌های زندگی در آن کم‌تر می‌باشد. کرج به‌ عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته می‌شود و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته است. کرج پس از تهران مهاجرپذیرترین شهر ایران می‌باشد و یکی از کلان‌ شهرها به حساب می‌آید.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده شیشه ای

کرج برای مدتی جزو استان مازندران و زمانی بخشی از ری بوده است. در دوران ناصرالدین شاه قاجار، کرج به دلیل نزدیکی به پایتخت اهمیت بسیاری داشت و همین سبب شد که سلیمان میرزا کاخ سلیمانیه را در کرج بنا کند.

قیمت نرده استیل در کرج1
قیمت نرده استیل در کرج1

با احداث جاده آسفالت تهران کرج در سال ۱۳۱۲ کرج به یکی از گلوگاه‌های مهم ارتباطی در آن زمان تبدیل شد. همچنین در دوره پهلوی، با احداث کارخانه‌ها و تاسیسات متعدد، شهر کرج شکوفایی گسترده‌ای داشت.

شهر کرج، دارای تمامی امکانات رفاهی، آموزشی، تفریحی و گردشگری می‌باشد و با وجود ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی تردد در این شهر بسیار ساده است.

جهانشهر یکی از مناطق اداری و تجاری شهر کرج می‌باشد که در نزدیکی اتوبان تهران کرج واقع شده است. میدان معدنی، بلوار بهارستان و پاییزان غربی جزو گران‌ترین خیابان‌های جهانشهر هستند و از لحاظ قیمتی می‌توان آن‌ را با ستارخان تهران مقایسه کرد.

عظیمیه یکی از مناطق گران کرج می‌باشد و در کوهپایه واقع شده است. آپارتمان‌های بزرگ و پنت هاوس‌های زیبایی در این منطقه دیده می‌شوند و از لحاظ قیمتی می‌توان آن ‌را با یوسف آباد تهران یکی دانست.

کرج دارای مراکز خرید بسیاری می‌باشد. این مراکز خرید دارای انواع بوتیک‌ها و پاساژها می‌باشد.چهارراه مصباح که به نوبه خود برطرف کننده مایحتاج ساکنین این بخش می‌باشد. از دیگر پاساژهای معروف کرج می‌توان به برج طالقانی، برج تجاری میلاد ، البرز بل سنتر برج آموت ، برج یادمان واقع در آزادگان اشاره کرد. همچنین می‌توانید به قسمت‌های دیگر کرج  مثل پاساژ مهستان، مرکز خرید گلشهر، مرکز خرید پارسیان، در فلکه اول گوهردشت مراجعه کنید.

کرج، واحدهای صنعتی و تولیدی بسیاری دارد و برای مثال می‌توان به دو شهرک صنعتی سیمین دشت و بهارستان اشاره کرد که دارای بیش از ۴۷۰ واحد تولیدی فعال هستند.

از سال ۱۳۷۷ مترو در کرج شروع به کار کرد و در سال ۱۳۹۸ فعالیت ایستگاه هشتگرد تا گلشهر و تهران آغاز به کار کرد.

سوغاتی‌های کرج، شیرینی توتک، خرمالو، توت، انگور و آلوی برغان هستند. همچنین صنایع دستی این شهر می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای سوغاتی باشند. صنایع دستی کرج گلیم، شیشه و بلور، سفال و مجسمه هستند.

شهر کرج دارای ۲۴۳ پارک کوچک و بزرگ می‌باشد. از پارک‌های آن می‌توان به پارک چمران و همچنین باغ لاله‌ها اشاره کرد که هرساله در فصل بهار پذیرای گردشگران می‌باشد.

با توجه به مقیاس کلی منطقه کرج، مانند اکثر بخش‌های استان البرز در فصل‌های سرد سال تحت تاثیر سیستم‌های شمالی، شمال غربی و جنوب غربی می‌باشد؛ ریزش‌های جوی آن از ماه‌های آبان و آذر شروع شده و تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه دارد.

کرج از لحاظ اقلیمی تحت تاثیر ارتفاعات البرز، دره چالوس و رودخانه کرج می‌باشد و این موضوع سبب شده تا هوای خنک و مرطوب‌تری نسبت به تهران داشته باشد. دلیل اصلی اختلاف دمای کرج نسبت به تهران در شب، مجاورت این شهر با ارتفاعات شمالی و وزش باد می‌باشد. دور بودن کرج از کویر سبب رطوبت بیشتر آن به ‌خصوص در تابستان شده است.

از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی شهر کرج، می‌توان به جاده چلوس اشاره کرد که به عبارتی برای همه شناخته شده است. جاده چالوس به علت دارا بودن درختان بسیار و رودخانه یکی از زیباترین جاده‌های ایران می‌باشد. از مناطق دیدنی که در این جاده وجود دارد می‌توان به آبشار چاران، هفت چشمه، آبشار نوجان، آبشار نشت رود، آبشار کندر و سپهسالار اشاره کرد. باغ لاله گچسر، پیست دیزین، روستای آتشگاه و برغان، کاروانسرای شاه عباسی، طالقان و کردان از مناطق تفریحی و گردشگری کرج محسوب می‌شوند.

پردیس سینمایی اکومال اولین پردیس استاندارد استان البرز می‌باشد. این مجموعه سینمایی ۶ سالن و گنجایش ۱۰۰۰ نفری دارد. سینما سپهر برترین سینمای کرج می‌باشد. در شهرک وحدت کرج واقع شده است. سال ۱۳۹۰ افتتاح شده و گنجایش ۳۵۰ نفری دارد. سینما پرشین در مهرشهر کرج واقع شده است. در سال ۱۳۸۶ ساخته و در سال ۱۳۹۳ افتتاح شد. چهار سالن و ظرفیت ۶۰۰ نفری دارد. سینما هجرت قدمی‌ترین سینمای کرج است و در میدان اصلی این شهر واقع شده است که در سال ۱۳۴۷ راه اندازی شد. سینما ساویز در گوهردشت کرج واقع شده است. سه سالن دارد و در سال ۱۳۸۱ افتتاح شد.

کاخ موزه سلیمانیه در سال‌های ۱۲۲۴ تا ۱۲۲۷ به دستور فتحعلی شاه قاجار در کرج احداث شد. فضای داخلی این بنا با نقش‌های مربوط به دوره‌ی قاجار آراسته شده است. متاسفانه بخش‌های زیادی از محوطه‌ی این کاخ تخریب شده و فقط بنای اصلی کاخ باقی مانده است.

موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی کرج با وسعت ۱۰۰۰ متر در پارک چمران واقع شده است. در این موزه، نمونه‌هایی از گونه‌های جانوری، حشرات، سنگ‌ها و کانی‌ها، جمجمه و سردیس‌های گونه‌های جانوری نگهداری می‌شود. همچنین از گونه‌های تاکسیدرمی شده‌ جانوران در این موزه نگهداری می‌شود.

موزه جانورشناسی جلال افشار در محوطه دانشگاه پردیس کشاورزی کرج واقع شده است. این موزه سال ۱۳۰۹ با کاربری مدرسه به نام مدرسه فلاحت شروع به کار کرد و درحال حاضر تبدیل به موزه شده است. در این موزه گونه‌های مختلفی از حشرات و آبزیان به نمایش گذاشته شده است و همچنین بخش‌هایی نظیر آزمایشگاه پژوهشی، کتابخانه و عکاس‌خانه تخصصی را دارا می‌باشد.

موزه تندیس کرج، بیش از ۱۲۰ تندیس و تابلو را به نمایش گذاشته است که نمایانگر نحوه زندگی مردمان قدیم ایران می‌باشد. این موزه در بلوار چمران کرج قرار دارد.

موزه اسناد و مردم‌شناسی کرج، ابزارهای مورد استفاده مردمان گذشته، سلاح‌های جنگی، اسناد حکومتی، نامه‌های تجار و عکس‌ها و اسناد قدیم کرج را به نمایش گذاشته است.

کرج دارای مجموعه‌های ورزشی بسیاری می‌باشد. مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی اکنون ورزشگاه خانگی تیم گل ریحان البرز در لیگ یک می‌باشد. ورزشگاه دکتر شریعتی از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۹ میزبان بازی‌های خانگی باشگاه فوتبال بهمن کرج بود. همچنین این ورزشگاه در سال‌های اولیه تاسیس خود میزبان بازی‌های تیم فوتبال سایپای کرج بود.

همان‌طور که اشاره کردیم، کرج مراکز تجاری مهم و بسیاری دارد. همچنین چون یکی از کلان‌شهرهای ایران به‌حساب می‌آید شهر به نسبت شلوغی می‌باشد و امنیت حرف اول را می‌زند. سینماها، بانک‌ها، ایستگاه‌های مترو، موزه‌ها، مراکز خرید، منازل و تمام اماکنی به آن‌ها در این مقاله اشاره کردیم به نرده استیل نیاز دارند. نرده استیل در عین زیبایی امنیت را برقرار می‌کند. برای خرید نرده استیل در کرج تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نرده استیل از استیل ضدزنگ ساخته می‌شود. مقدار آلیاژ و نیکل موجود در استیل مانع زنگ‌ زدن آن می‌شود و در محیط‌های مرطوب مثل کرج اصلا دچار زنگ‌زدگی نمی‌شوند. متریال مناسب نرده‌های استیل، ظاهر متفاوت و شیکی به محیط می‌بخشند. نرده‌های استیل در برابر ضربه مقاوم هستند. نرده‌های استیل نیازی به نقاشی و رنگ‌کاری ندارند و فرآیند نصب ساده‌ای دارند. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در کرج با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

نرده‌های استیل در طرح‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. انتخاب طرح و مدل نرده بستگی به فضای مورد نظر شما دارد. نرده‌های استیل در برابر گرما مقاوم هستند و در هوای گرم کرج دچار آسیب نمی‌شوند. نرده‌های استیل سبک هستند و جابه‌جایی آن‌ها بسیار ساده است، به همین سبب شرایط نصب ساده‌ای دارند. برای اجرای نرده استیل در کرج با ما تماس بگیرید.

نرده استیل ۳۰۴ متشکل از کروم، آهن و نیکل می‌باشد که آن را به فولاد ضد زنگ تبدیل می‌کند. این نوع استیل یک لایه محافظ دارد که از اکسید شدن و زنگ ‌زدن استیل جلوگیری می‌کند. رعایت این عوامل در ساخت باعث افزایش طول عمر نرده‌های استیل می‌شود. این نوع نرده مناسب برای فضای باز می‌باشد و نیازی به استفاده از آن در فضای سرپوشیده نیست. برای خرید نرده استیل در کرج به ما مراجعه کنید.

قیمت نرده استیل در کرج12
قیمت نرده استیل در کرج12

برای فضاهای سرپوشیده و استفاده از نرده استیل در دکوراسیون داخلی از استیل ۲۰۱ استفاده کنید. این نوع نرده در طول زمان و در مجاورت با رطوبت دچار زنگ ‌زدگی می‌شود، به همین دلیل پیشنهاد می‌شود تا از آن در فضای سرپوشیده استفاده شود. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت نرده استیل ۳۰۴ به‌دلیل کیفیت بیشتر، بالاتر از استیل ۲۰۱ می‌باشد. قیمت نرده استیل در کرج، به عوامل مختلفی مانند طول نرده، کیفیت و مدل نرده بستگی دارد. به‌طور کلی نرده استیل براساس مترمربع قیمت گذاری می‌شود. هرچه ارتفاع نرده بیشتر باشد قیمت به ‌طبع بالاتر می‌رود. همچنین نرده‌های استیل که در بالکن‌ها اجرا و نصب می‌شوند به‌دلیل ضد سرقت بودن قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدل‌ها دارند. نرده استیل در بالکن علاوه بر تامین امنیت از سقوط افراد هم جلوگیری می‌کند و همچنین باعث زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان می‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده استیل

نرده استیل بالکن حفاظی است که بین فضای اصلی بالکن و نمای بیرونی ساختمان ساخته می‌شود که باعث حفظ جان و مانع سقوط افراد در طبقات بالاتر می‌شود. در اجرا و نصب نرده استیل باید به ارتفاع دقیق و نحوه قرار گیری نرده‌ها توجه کرد تا مانع عبور کودکان یا حیوانات خانگی از بین نرده‌ها شود. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، در نرده بالکن باید از استیل ۳۰۴ استفاده شود که در مقابل شرایط جوی بسیار مقاوم بوده و ضدزنگ است. ارتفاع نرده بالکن باید بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ میلی متر و باید به صورت عمودی اجرا شود تا از خطر سقوط افراد جلوگیری کند. تمامی اندازه‌ها طبق استاندارد مقررات ملی و استاندارد آتش نشانی می‌باشد. اگر این نکات رعایت نشوند جان عزیزانتان در خطر خواهد بود و منجر به اتفاقات تلخ و جبران ‌ناپذیری می‌شوند. همچنین به دلیل تنوع در طراحی و زیبایی نرده استیل می‌تواند به نمای ساختمان زیبایی ببخشد و به شما اجازه دهد تا از منظره لذت ببرید. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در کرج با ما تماس بگیرید.

اولین مرحله نصب نرده استیل، علامت‌گذاری محل قرارگیری نرده‌ها بر کف پله‌ها می‌باشد. سپس نصاب مربوطه محل‌های مشخص شده را با دریل سوراخ می‌کند. میل ترانس‌ها که درواقع ستون نرده‌ها هستند را در محل‌های سوراخ شده با استفاده از پیچ و مهره در سوراخ‌ها نصب می‌کنند. سپس هندریل اصلی را روی پایه‌ها نصب می‌کنند و هندریل‌ها را به هم وصل می‌کنند. در این مرحله باید مطمئن شد که پایه‌ها به‌درستی نصب شده‌اند. برای محکم کردن میل ترانس‌ها اغلب از چسب سنگ استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات درباره‌ قیمت نرده استیل در کرج با ما تماس بگیرید.

نرده‌های استیل زیبا، براق، صاف و سیفلی، ضدزنگ و ضدخش هستند. دربرابر حرارت، فشار و ضربه مقاوم هستند و با گذشت زمان تغییر رنگ و شکل نمی‌دهند. سطح سیقلی این نرده‌ها شرایط نگهداری را بسیار ساده می‌کنند و با استفاده از شوینده‌های مخصوص به راحتی تمیز می‌شوند. برای خرید نرده استیل در کرج با ما تماس بگیرید.

عوامل مختلفی در قیمت نرده‌های استیل تاثیرگذار هستند. نوع نرده‌ موردنظر شما، جنس و روش نصب آن، درصد نیکل به کار رفته در آن، هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب نصاب، متراژ و محل اجرای نرده روی قیمت تمام شده تاثیر می‌گذارند. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در کرج با ما تماس بگیرید.

نرده استیل پله معمولا برای پله‌های خارج ساختمان استفاده می‌شود. بنا به موقعیت قرارگیری در فضای آزاد نرده استیل پله باید از مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی داشته باشد، به همین دلیل قطعات استفاده شده در نرده استیل پله از نوع ۳۰۴ می‌باشد. همچنین نرده استیل پله را در برخی راهروهای بیمارستان ها، برج ها و مراکز خرید استفاده می‌کنند. نرده وسیله‌ای جدانشدنی از ساختار پله می‌باشد و برای حفظ امنیت و راحتی افراد در راه پله از نرده استفاده می‌شود. نرده دارای انواع مختلفی می‌باشد که شما باید متناسب با کاربری فضا و نوع پله آن را گزینش کنید.

به جرات می توان گفت که نرده استیل پرفروش ترین نوع از انواع نرده می‌باشد که با توجه به زیبایی و قیمت مناسبی که دارد، توجه کارفرمایان را به خود جلب نموده است. به همین دلیل در چند سال گذشته سیر صعودی مناسبی از لحاظ استقبال عمومی نسبت به سایر نرده‌ها مانند نرده آهنی، سنگی و آلومینیومی پیدا کرده که در بیش از ۹۰ درصد از ساختمان‌های تازه احداث گردیده از نرده استیل استفاده شده و می‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع حفاظ استیل

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. برای خرید نرده استیل در کرج با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. اگر سوالی دارید با کمال میل آماده‌ پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *