شما در حال مطالعه مقاله نصب نرده کابلی در اندیشه هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

شهرک جدید اندیشه در شهریار دارای شش فـاز می‌باشد و در سی کیلومتری غرب استان تهران در قسمت مرکزی شهرستان شهریار جهت سکونت بخشی از سر ریز جمعیتی از استان تهران، مکان‌یابی و طراحی شده است که بر اساس آخرین رای شورای عالی معماری و شهرسازی در دهه هشتاد طرح تفضـیلی این شهر بر اساس جمعیت دویست هزار نفری و در زمینی به مساحت تقریباً هزار و چهارصد هکتار به تصویب شورای عالی رسید.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده استیل

در ادامه می‌خواهیم مراحل شکل گیری این شهرک جدید را برای شما توضیح دهیم.

در فاز یک: یکـی از مناطق اندیشه کرج مي‌باشد و دارای اصول استاندارد شهر سازی سنتـی است. جمعیـت این فاز تقریباً پنجاه هزار نفر از مجموع جمعیت دیگر فازهای شهر جدید اندیشه بیشتر است. این فاز در واقع شهرک اندیشه نام‌گذاری شده که قبل از انقـلاب عملیـات طراحی و اجرای این پروژه شـروع و پس از کامل شدن و تحــویل به فرمانداری و شهرداری شهر شهریار گردید.

در ادامه فاز دوم: طراحی فاز دوم در زمینی به مساحت یکصد و بیست هکتار در دهه هفتاد شروع و قطـعات زمین دردو قسمت ویلائـی و آپارتمان از سـال هزار و سیصد و هفتاد و دو به درخواست کنندگان واگـذار گردیـد. فاز دو شهرک جدید اندیشه کرج فاصله حدود زیادی با دیگر فازها دارد. فـاز دو در شروع بـه فرهنگیـان اختصاص داشته است.

فاز سه شهرک اندیشه شهریار: فاز سه هم در دهه هفتاد در زمینـی به مساحت سیصد شصت هکتار طراحی و بر اساس کاربری تایید شده در مراحل مختلف به افراد متفرقه واگذار شده است. در این فاز از دید دارا بودن زیر ساخت‌های شهرسازی شرایط مناسبی نسبت به فاز یک دارد. در این بخش مجتمع بزرگ تجاری نگارستان به بهره‌ برداری رسیده است و از پرطرفدارترین و خاص‌ترین مجتمـع در شهرک اندیشه می‌باشد. در فاز ۳ یک سینما جدید نیز قرار دارد.

در ادامه فاز چهارم را بررسی می‌کنیم: مساحت فـاز چهارم سیصد سی هکتار بـوده که از اواسط دهه هفتاد آماده سازی شهرک آن آغاز و به مردم واگذار شده است. فاز چهار مرز مشترکی با فاز سه دارد و بر روند گسترش این فاز که در کنار جاده کرج – شهریار قرار گرفته است. بازار بزرگ ایرانی اسلامی که به سبک نقش جهان اصفهان طراحی سنتی شده است، در فاز چهارم در حال احداث است و همچنین مجتمع تجاری و اداری ارغوان که مساحت بزرگی را به خود اختصاص داده بـه صـورت مشارکت با بخش خصوصی در فاز چهار اندیشه، در اواسط سال ۹۲ افتتاح شده اسـت. بازار ایرانی اسلامی که نماد معماری سنتی ایرانی اسلامی است در این فـاز قرار داده شده است.

فاز پنجم شهرک: فـاز پنجم به زمینی یکصد و نود و چهار هکتار می‌باشد که پنجاه و هشت هکتار آن تحت عنوان شرکت عمران اندیشه سازان می‌باشـد. فاز پنجم در کنار جاده کرج- شهریار در بخش شمالی فاز چهارم شکل گرفته‌ است.

 

مثل دیگر فازها دارای مجتمع‌های تجاری، مدرسه‌ها، فرهنگسرای سعدی و مساجد است. خانه‌های مسکونی در این فاز بـه شکل آپارتمانی و ویلائی، با متراژ بالا ساخته شـده است و محله‌های آن به نسبت فاز یک و سه و… دارای محیطی آرام‌تری اسـت.

فاز ششم: در این فاز زمینی به مساحت سیصد و نود و شش هکتار تحـت عنوان اشخـاص حقیقی و حقوقـی بوده وهنوز احداث نشده است.

شهر جدید الاحداث اندیشه به واسطه موقعیت مکانی و بافت شهری نوساز خود، به سرعت جای خود را باز کرد و جمعیت سر ریز کلان شهرهای تهران و کرج را در خود جای داد. در ادامه به ده نکته جالب درباره شهرک جدید اندیشه می‌پردازیم که می‌تواند در تصمیم گیری شما برای سکونت در اندیشه موثر باشد.

در ابتدا شهرک جدید اندیشه دارای شش فاز متنوع می‌باشد. فاز ششم و آخرین فاز اندیشه کم جمعیت‌ترین فاز اندیشه است و بیشتر زمین‌های این فاز شخصی سازی بوده اما با گذشت زمان احداث خانه در این فاز هم آغاز شده است.

همه فاز‌های اندیشه به جز اندیشه فاز یک، زیر نظر شهرداری منطقه  شهریار هستند..

باغ ویلا‌های شهر شهریار محبوب‌ترين ملک ویلایی در املاک شهر جدید اندیشه است.

فاز سه اندیشه به دلیل وجود آمفی تئاتر، پاساژ‌های مدرن، رستوران‌های خاص، امکانات رفاهی فراوان و بافت شهری لوکس‌تر نسبت به بقیه فاز‌های شهرک جدید اندیشه به نگین اندیشه مشهور است.

قدمت اندیشه فاز یک به قبل از شروع انقلاب اسلامی برمی‌گردد اما سایر فازهای این شهر نوساز بوده و از سال هفتاد به بعد ساخته شده‌اند.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده کابلی

در فاز چهارم اندیشه مرکز اداری و تفریحی طراحی شده از بازار نقش جهان اصفهان که بافت سنتی دارد ساخته شده است، با نام بازار ایرانی اسلامی اندیشه که به نام بازار‌ نقش جهان اندیشه نیز معروف است. این پروژه در سال ۱۳۹۲ ساخته شد و از همان زمان شهرک جدید اندیشه به خاطر این اثر معماری بی‌نظیر در سراسر ایران شناخته شد. هر ساله مراجعه کنندگان زیادی برای دیدن این پروژه به شهرک اندیشه می‌آیند.

باغ ویلا‌های شهر شهریار به دلیل فاصله کمی که از تهران و کرج دارند به سرعت معروف شدند و با معماری‌های خاص خود بسیاری از پولداران شمال کشور را وسوسه به خرید ملک در اندیشه کردند‌.

فاصله شهر اندیشه تا تهران و کرج کم‌تر از بیست کیلومتر می‌باشد.

شهرک اندیشه در آغاز جزو کرج بود. فاز دوم شهر جدید اندیشه به دلیل نداشتن امکانات تجاری، به عنوان آرامترین فاز اندیشه شناخته می‌شود.

تا اینجا درباره شهر جدید اندیشه، جمعیت، خرید و فروش، سال تاسیس و مراکز رفاهی و اداری اطلاعاتی کافی در اختیار شما قرار دادیم. در ادامه می‌خواهیم در این مقاله به نصب نرده کابلی در اندیشه بپردازیم. اگر قصد خرید و نصب نرده کابلی را دارید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

با پیشرفت علم و دانش در تکنولوژی روز دنیا، سبک لایف استایل همه افراد تغییرات فراوانی پیدا کرده است. ساختمان سازی و شهرک سازی نیز از این قاعده مستقل نیست. بیشتر تمام بخش‌های معماری داخلی و خارجی در دست تغییر شده‌اند. در حال حاضر نصب نرده کابلی در اندیشه، که طرحی از نرده مدرن و زیبا محسوب می‌شوند، جایگزین دیگر نرده‌های قدیمی شده‌اند. نصب نرده کابلی در اندیشه در تلاش است با  تامین با کیفیت ترین اجناس، رضایت کامل مشتریان خوب خودش را داشته باشد. جهت هر گونه مشاوره به صورت رایگان هم حضوری و غیرحضوری می‌توانید با ما در تماس باشید.

اگر که از مدل‌های قدیمی و ساده برای نرده‌های ساختمان خسته شده‌اید و به دنبال مدلی خاص، زیبا و در عین حال لوکس هستید، توصیه می‌کنیم به نصب نرده کابلیفکر کنید؛ چرا که این طرح نرده با رعایت تمامی استاندارد زیبا شناسی و پایه و اساس لازم را، تصویری به روز به دکوراسیون و چیدمان خانه یا شرکت شما می‌بخشد. لازم به ذکر است که تنوع نرده کابلی مانند نرده‌های شیشه‌ای به عنوان راهی برای ایجاد حافظ بیشتر در محیط‌هایی مانند شرکت‌ها و مراکز اداری مورد توجه قرار می‌گیرد.

نصب نرده کابلی در اندیشه از انواع نرده‌های دکوراسیون داخلی هستند که از جنس بتن، آلومینیوم و استیل تولید می‌شوند و با توجه به مدل مدرنی که دارند مورد پسند عامه مردم هستند. علاوه بر موارد بالا هزینه مقرون به صرفه، زیبایی دو چندان و امنیت بالاتر برای کودکان خردسال از دیگر مزایای استفاده از نرده سیم بکسلی می‌باشد. نرده کابلی از مجموعه کابل‌های اتصال دهنده دو سمت نرده ساخته شده است. این کابل‌ها که به صورت افقی در درون بدنه‌ نرده کابلی به کار برده می‌شوند. با توجه به فاصله اندکی که بین کابل‌های استفاده شده در این نوع نرده می‌باشد احتمال آسیب به کودکان خردسال به میزان زیادی پایین می‌آید.

به مشتریان که به دنبال ایجاد یک فضای خاص و زیبا هستند و از طرفی امنیت و مدرن بودن را در نظر دارند، نرده کابلی و سیم بکسلی پیشنهاد می‌شود. مجموعه نصب نرده کابلی در اندیشه به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه اتصالات و قطعات نرده کابلی با تعهد صد در صدی تمام سفارشات شما مشتریان مورد احترام را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

در ضمن توصیه ما برای نصب و اجرا، نصب كردن نرده کابلی است که با توجه به طول عمر و ایمنی که دارد بسیار اقتصادی است و استفاده از آن را در هر فضایی یک گزینه خوب می‌کند.

این طرح از نرده‌های مدرن به دلیل ظاهر بسیار زیبا اما مدرن خود برای افرادی خوب هستند که به سبک ساده علاقه دارند. در این طرح حرف اول را زیبایی و ظرافت می‌زند. نرده‌ کابلی هم با طراحی به روز و استفاده از فناوری‌های مدرن بازار جهانی توانسته در بین مشتریان خاص‌ پسند جای خود را باز کند. اما همان طور که می‌دانید در طراحی خاص فقط به زیبایی و اشکال نمی‌پردازند. بلکه عوامل موثری مانند ایمنی، دوام طول عمر و همینطور مقاومت آن در کنار کاربردی بودن سازه اهمیت بسیار زیادی دارد. پروژه نصب نرده کابلی تمامی قوانین اصولی و استاندارد را رعایت کرده است. با وجود سیم‌های استیل و کششی در صورت برخورد فردی با راه پله و نرده‌ها از بروز حوادث احتمالی جلوگیری خواهد شد. در واقع وجود سیم‌های ارتجاعی باعث استحکام بیشتر نرده‌ها شده و با جذب فشار وارده بر نرده کمک می‌کند تا آسیب کمتری به شخص وارد شود. در نصب نرده کابلی ارتفاع تمام شده نرده، ضخامت کابل‌های مورد استفاده، جنس سیم‌های مورد نظر و کابل‌ها، جنس پایه‌ها، کیفیت و ظاهر یراق آلات نرده کابلی و ابزار آلات موثر هستند. نصب كردن نرده کابلی بر اساس متر مربع محاسبه و تعیین قیمت می‌شود.

کادر حرفه‌ای و مجرب ما در نصب نرده کابلی در اندیشه با بکارگیری نیروهای متخصص و فنی و همینطور تامین استیل بصورت بی واسطه از کارخانه و تولیدی با قیمتی کاملاً به صرفه، همواره در تلاش است هزینه‌های نصب و اجرا پروژه با نصب نرده کابلی در اندیشه را برای مشتریان محترم خود به شکل قابل توجه‌ای کاهش دهد.

نصب كردن نرده کابلی یکی از پرطرفدارترین مدل نرده‌ها در معماری مدرن داخلی و حتي خارجی به شمار می‌آیند. این نرده با طراحی خاص و زیبایی که در خود جای داده است علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر در راه پله، بالکن و تراس ساختمان موجب افزایش خاص بودن آن خواهند شد. به کارگیری و کاربرد فراوانی که این مدل نرده در بین طراحان و سازندگان مجموعه نصب نرده کابلی را بر آن داشت تا در این مقاله به طور جامع شما را با انواع نرده‌های سیم بکسلی، خوبی‌ها و نحوه اجرا و نصب آن‌ها آشنا کنیم. اگر شما علاقه به نرده خاص اما در عین حال زیبا را دارید و قصد استفاده از کابلی برای نصب در محیط داخلی ساختمان خود هستید، می‌توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در نصب نرده کابلی در اندیشه تماس حاصل فرمایید.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده شیشه ای

با سخن آخر این مقاله را به پایان می‌رسانیم.

برای بودجه و یا حتی خرید و کسب اطلاع از نصب نرده کابلی در اندیشه پیشنهاد می‌کنیم به هر کارخانه و کارگاهی اعتماد نکرده و تنها با مراجعه به فروشگاه‌ها و تولیدی‌های استیل کار قابل اطمینان و متخصص در این کار با آگاهی کامل و به روز از خود را در این زمینه افزایش دهید. نصب نرده کابلی در اندیشه مدت زمان زیادی است که در ساخت و نصب انواع و اقسام محصولات استیل فعالیت خود را آغاز کرده است و به همین صورت نیز می‌تواند منبع خوب و کاملی برای کسب اطلاع شما مشتریان محترم ما در خصوص خرید و نحوه نصب، اجرا و حتی تنوع مدل این نوع از نرده‌های استیل محسوب شود.

با تمام صحبت‌هایي که درباره نصب نرده کابلی صورت گرفت، کافی است از طریق شماره‌های اعلام شده در صفحه سایت نصب نرده کابلی و یا شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، واتس آپ و تلگرام همینطور شبکه‌های داخلی مثل روبیکا، بله و ایتا مربوط به مجموعه نصب نرده کابلی در اندیشه با ما و تیم حرفه‌ای و فنی ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان مربوطه با شما تماس برقرار کرده و هر گونه پرسش و سوالی که برایتان در این حوزه باعث ابهام شده است را پاسخگو باشند و در صورت تمایل در ثبت کننده سفارش نرده کابلی و یا دیگر محصولات استیل مورد نیاز شما عزیزان باشند.

ما سعی کردیم در این مطلب با بیانی ساده و شیوا شما را در نصب نرده کابلی کمک کنیم. ممنون كه تا پايان اين مقاله همراه ما بوديد.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

نوسنده و طراح تیم تکمان آکادمی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *