شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده کابلی در اندیشه هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

شهر جدید اندیشه تهران واقع در استان تهران یکی از شهرهایی است که با هدف جذب کردن جمعیت کلان شهرهای کرج و تهران در این منطقه برای سکونت احداث شد. این شهر مسکونی دارای چندین فاز می‌باشد که از نظر موقعیت مکانی همسایه تهران، کرج و شهریار می‌باشد.

در ادامه مقاله به معرفی این شهر و موقعیت جغرافیایی آن می‌پردازیم.

این شهرک تازه تاسیس در دشت‌های جنوبی کوه‌های رشته کوه البرز واقع شده است که موقعیت مکانی آن روی نقشه همجوار استان‌های البرز و کلان شهر تهران قرار دارد. ارتفاع این منطقه از سطح دریا به بیش از هزار کیلومتر است و از لحاظ تقسیمات شهری در ایران جزو شهرستان شهریار محسوب می‌شود.

نقشه شهر جدید اندیشه شبیه ظاهری هندسی مثلث می‌باشد که بعضی از اضلاع آن بین پنج الی هشت کیلومتر طول دارند. از غرب همسایه با فردیس کرج از جنوب به جاده ملارد به شهریار کشیده شده است و از شرق به بخش جاده شهریار به کرج ادامه مسیر داده است. البته بخش‌هایی از شهرهای شهریار و کرج ( شهرک‌های تازه تاسیس صدف و کوثر و مریم) در این قسمت قرار دارند و گاهاً جزو اندیشه معرفی و شناخته می‌شوند.

از شهر اندیشه تا میدان آزادی واقع در پایتخت تهران تقریباً ۳۰ کیلومتر فاصله وجود دارد اما با ادامه داشتن ساخت و ساز مناطق مسکونی در حومه تهران به سمت غرب این فاصله در چند سال پیش رو عملا به یک سوم خواهد رسید.

همینطور که در ابتدای متن توضیح دادیم در آغاز شهر اندیشه به عنوان کنترل کننده جذب جمعیت کلان شهر تهران شروع به احداث شدن کرد ولی در حال حاضر در جهت تجاری سازی راه خود را پیش گرفته است. همچنین از دید فرهنگی، هنری و اجتماعی نیز شهری پیشرو در غرب پایتخت تهران می‌باشد. بازار ایرانی اسلامی اندیشه که به سبک سنتی همانند میدان نقش جهان اصفهان احداث شده‌ است، یکی از بزرگترین مکان‌های تجاری و رفاهی در شهر اندیشه می‌باشد.

شهر اندیشه تهران واقع در استان تهران یکی از شهرهایی است که با هدف کنترل کننده جذب جمعیت کرج و تهران در این منطقه برای سکونت برنامه ریزی شده است. این منطقه مسکونی دارای شش فاز می‌باشد.

با توجه به این که این شهر تازه تاسیس بوده و قدمت چندانی ندارد، جمعیت آن بیشتر مهاجر بوده و اکثرا از استان تهران یا شهرهای همسایه به این شهر آمده‌اند. این نکته نیز لازم به ذکر است که تاریخچه فاز یک این شهرک تازه تاسیس به قبل از انقلاب اسلامی بر می‌گردد و بافت جمعیتی ساکن در این فاز متشکل از اقوام متنوع ایران بوده و از دید درآمد بیشتر در حومه دهکده‌ای میانی و بالاتر می‌باشند.

بیشتر ساکنین منطقه شهرک جدید اندیشه را کارمندان و کارکنان اداره دولتی و کارخانجات بزرگ صنعتی و یا افراد مستقل شاغل در غرب پایتخت تشکیل می‌دهند و جمعیت این شهر با توجه به آخرین آمارگیری رسمی بیش از صد و بیست هزار نفر می‌باشد که این آمار همچنان در حال افزایش می‌باشد.

از اهداف احداث شدن این شهر مسکونی در غرب استان تهران برای جمعیت ساکن در آن می‌توان به چند مورد اشاره کرد: امکان فرصت دهی و سازمان دهی به ساکنین و مردم استان تهران و کرج، حفظ تعادل اکولوژی در این منطقه، ایجاد محیط زیست متناسب با مردم تهران، نزدیکی محل کار اهالی تهران، مسکن و خدمات رفاهی به یکدیگر برای آسایش حال ساکنین این شهر، استفاده بهینه از زیر ساخت‌های این منطقه.

مقاله پیشنهادی برای شما:اجرای هندریل و پله استخری

آب و هوای شهر جدید اندیشه چطور است؟

اگرچه از لحاظ موقعیت جغرافیایی اندیشه در بخش اقلیم گرم و خشک قرار دارد اما همسایه آن با کوهپایه‌های جنوبی رشته کوه کرج و قرار داشتن آن در مسیر بادهای مشهور شهریار علاوه بر آن که منجر به آن شده که در بیشتر ایام سال از هوای سالم و مطبوعی برخودار باشد. همینطور در بسیاری از روزهای بهار و تابستان و قسمتی از پاییز، وزش بادهای گفته شده که از روی کشتزارهای کلان شهر البرز و قزوین عبور می‌کنند لطافت و خنکي‌هاي مطلوبی در هوای این شهر ایجاد می‌کنند.

پس این کار تا حدودی آب و هوای اندیشه ییلاقی مي‌باشد اما در موارد اندکی که سکون هوا پیش می‌آید نفوذ گرد و غبار معادن ماسه ( واقع در شرق شهر اندیشه ) و حتی اغلب بوی آزاردهنده کارخانه آسفالت سازی وضعیت نامناسبی پدید می‌آورد.

هدف زیر ساخت‌هاي شهر اندیشه

جدا از جدید بودن شهر اندیشه، تقریباً زیر ساخت‌ها وضعیت نسبتا خوبی وجود دارند. تمامی معابر فعال شهر جدول کشی و آسفالت صورت گرفته است و در تمام نقاط شهر آب و برق و گاز و همینطور تلفن نیز وجود دارد و این نکته نیز ناگفته نماند که مشکل کمبود فشار آب که در اهالی تهران را درگیر خود کرده است در این شهر وجود ندارد که این نکته مثبت محسوب می‌شود.

آنتن دهی خط‌های تلفن همراه همانند همراه اول و ایرانسل خوب می‌باشد و اینترنت به صورت دایال آپ،ADSL ، بیسیم و وایمکس و همینطور وایلس در دسترس عامه مردم می‌باشد. در این شهر هنوز سفر با مترو وجود ندارد. اما چهار بانده شدن جاده ارتباطی با استان تهران هنوز در شروع و پایان ساعات کاری ترافیک سنگین ایجاد خواهد کرد. ناگفته نماند پروژه شش بانده کردن این محور و ایجاد تقاطع غیر هم سطح از مهمترین گلوگاه آن در حال اجرا پروژه است و همینطور برنامه اتصال بزرگراه شش بانده شهریار به کرج به اتوبان تهران سمت کرج در محل گرمدره نیز در حال پیشرفت چشمگیری می‌باشد.

تا به اینجا درباره این شهر بزرگ و تازه تاسیس، مشاغل آن، خرید و فروش، سال تاسیس و مراکز رفاهی و اداری و زیر ساخت آن اطلاعاتی کافی در اختیار شما قرار دادیم. در ادامه می‌خواهیم در این مطلب به اجرای نرده کابلی بپردازیم. اگر قصد اجرای نرده کابلی در اندیشه را دارید با ما در ادامه این سایت همراه باشید.

با پیشرفت صنایع در ایران و بازار جهانی، سبک زندگی همه مردم تغییرات زیادی پیدا کرده است. ساختمان سازی و شهرک سازی نیز از این قاعده جدا نیست. معمولاً تمام قسمت‌های معماری داخلی و خارجی دستخوش تغییر شده‌اند. در حال حاضر در ایران طرحی كه از نرده خاص و لوکس محسوب می‌شوند، جایگزین دیگر نرده‌های بی روح شده‌اند. اجرای نرده کابلی در اندیشه در تلاش است با  تامین کردن با کیفیت ترین استیل‌ها، تعهد کامل به مشتریان خوب خودش را داشته باشد. جهت هر گونه مشورت به صورت کاملاً رایگان هم حضوری و غیرحضوری می‌توانید با اپراتورهای ما در تماس باشید.

اگر دیگر به طرح قدیمی و ساده برای نرده‌های ساختمان خود یا طراحی‌های خود علاقه ندارید و به دنبال طرحی مدرن، زیبا و در عین حال خاص هستید، پیشنهاد می‌کنیم به اجرا نرده کابلی در اندیشه فکر کنید؛ چرا که این مدل نرده با رعایت تمامی اصول استاندارد زیباشناسی و پایه و اساس لازم در اجرا نرده را، تصویری به روز به دکوراسیون و چیدمان خانه یا اداره شما می‌دهد. لازم به ذکر است که تنوع نرده کابلی مثل نرده‌های شیشه‌ای به عنوان روشی برای ایجاد امنیت بیشتر در فضایی مانند شرکت‌ها و مراکز اداری مورد توجه قرار می‌گیرد.

مقاله پیشنهادی برای شما:اجرای نرده کابلی

اجرای نرده کابلی در اندیشه از انواع طرح‌های نرده‌های دکوراسیون داخلی هستند که از متریال بتن، آلومینیوم و استیل تولید می‌شوند و با توجه به مدل خاصی که دارند مورد پسند بیشتر مردم هستند. علاوه بر موارد بالا هزینه اقتصادی، زیبایی دو برابر و امنیت بالاتر برای کوچولوهای ساکن در ساختمان از دیگر مزایای استفاده از این نرده سیم بکسلی می‌باشد. نرده کابلی از مجموعه کابل‌های اتصال دهنده دو سمت نرده تولید شده است این کابل‌ها که به صورت افقی در درون بدنه‌ نرده کابلی استفاده می‌شوند. با توجه به فاصله کمی که بین کابل‌های استفاده شده در این مدل نرده می‌باشد، احتمال آسیب به کودکان خردسال به میزان قابل توجه پایین می‌آید.

به کسانی که قصد ایجاد یک فضای به روز و لوکس هستند و از طرفی حفاظت و مدرن بودن را در برنامه خود دارند، نرده کابلی و سیم بکسلی پیشنهاد ما می‌باشد. مجموعه اجرای نرده کابلی در اندیشه به عنوان به روزترین کارخانه اتصالات و قطعات نرده کابلی با مسئولیت صد در صدی تمام سفارشات شما خوبان مورد احترام را با بالاترین متریال انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است پیشنهاد ما برای نصب و اجرا، نصب نرده کابلی در اندیشه است که با توجه به طول عمر و ایمنی و دوامی که دارد بسیار ارزان‌تر از دیگر متریال‌ها مي‌باشد و استفاده از آن را در هر محیطی یک گزینه مناسب می‌کند.

این مدل از نرده‌های خاص به دلیل شکل بسیار زیبا اما به روز خود، برای افرادی مناسب هستند که به طرح ساده علاقه دارند. در این طرح حرف اول را زیبایی و ظرافت می‌زند. نرده‌ کابلی هم با طراحی به روز خود و استفاده از فناوری‌های مدرن بازار ایران توانسته در بین مشتریان خاص‌ پسند جای خود را باز کند. اما همان طور که می‌دانید در مدل خاص فقط به زیبایی و ظاهر نمی‌پردازند. بلکه عوامل موثری مانند حفاظت، مقاومت و همینطور امنیت آن در کنار کاربردی بودن این سازه اهمیت بسیار فراوانی دارد. پروژه اجرا نرده کابلی در اندیشه تمامی قوانین اساس و پایه و همینطور استاندارد را رعایت کرده است. با وجود سیم‌های استیل و کششی در صورت برخورد شخصی با راه پله و نرده‌ها از بروز حوادث احتمالی و آسیب جلوگیری خواهد شد. در واقع وجود سیم‌های ارتجاعی باعث استحکام بیشتر نرده‌ها شده و با جذب فشار وارده بر نرده کمک می‌کند تا آسیب کمتری به شخص وارد شود. اجرا نرده کابلی در اندیشه بر اساس متر مربع محاسبه و تعیین هزینه می‌شود.

کادر حرفه‌ای و با تجربه ما در اجرا نرده کابلی در اندیشه با بکارگیری کارشناس متخصص و فنی و همینطور تامین استیل بصورت بدون واسطه از کارخانه و کارگاه با قیمتی کاملاً به صرفه، همواره در تلاش است قیمت‌های نصب و اجرا پروژه با نصب نرده کابلی در اندیشه را برای مشتریان محترم خود به شکل قابل توجه‌ کم کند.

اجرا نرده کابلی در اندیشه یکی از محبوب‌ترین طرح نرده‌ها در معماری مدرن داخلی و حتی خارجی  به شمار می‌آیند. این نرده با طراحی به روز و زیبایی که در خود جای داده است علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر در ساختمان، بالکن و تراس موجب افزایش حفاظت آن خواهند شد. بکارگیری و کاربرد فراوانی که این طرح نرده در بین طراحان و سازندگان مجموعه اجرا نرده کابلی در اندیشه را بر آن داشت تا در این مطلب به طور کامل شما را با انواع نرده‌های سیم بکسلی، خوبی‌ها و نحوه اجرا و نصب آن‌ها آشنا کنیم. اگر شما علاقه به نرده لوکس اما در عین حال خاص را دارید و قصد استفاده از کابلی برای اجرا در فضای داخلی آپارتمان خود هستید، می‌توانید برای مشورت و کسب اطلاعات بیشتر با ما در اجرای نرده کابلی در اندیشه تماس حاصل فرمایید.

 

با کلام آخر این مقاله را به پایان میرسانیم.

برای هزینه و یا حتی نصب و کسب اطلاع از اجرا نرده کابلی در اندیشه پیشنهاد می‌کنیم به هر کارخانه و کارگاهی اعتماد نکرده و تنها با مراجعه به فروشگاه‌ها و تولیدی‌های استیل کار قابل اطمینان و کارشناسان فنی در این کار با آگاهی کامل و به روز از خود را در این زمینه افزایش دهید. اجرا نرده کابلی در اندیشه مدت زمان فراوانی است که در ساخت و اجرا انواع و اقسام محصولات استیل فعالیت خود را آغاز کرده است و به همین صورت نیز می‌تواند منبع مناسب و کاملی برای کسب اطلاع شما مشتریان محترم ما در خصوص خرید و نحوه نصب، اجرا و حتی تنوع طرح این نوع از نرده‌های استیل محسوب شود.

با تمام صحبت‌های که درباره اجرا نرده کابلی در اندیشه صورت گرفت، کافی است از طریق شماره‌های اعلام شده در صفحه سایت اجرا نرده کابلی در اندیشه و یا شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، توییتر و ایمو همینطور شبکه‌های داخلی مثل روبیکا، شاد و آی‌گپ مربوط به مجموعه اجرا نرده کابلی در اندیشه با ما و تیم حرفه‌ای و مجرب ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان فنی مربوطه با شما تماس برقرار کرده و هر گونه پرسش و سوالی که برایتان در این موضوع باعث ابهام شده است را پاسخگو باشند و در صورت تمایل در ثبت کننده سفارش نرده کابلی و یا دیگر محصولات استیل مورد نیاز شما عزیزان باشند.

مقاله پیشنهادی برای شما:نصب حفاظ استیل | بهترین نصاب حفاظ استیل

ما سعی کردیم در این مقاله با بیانی عمیق و شیوا شما را در اجرا نرده کابلی در اندیشه کمک کنیم.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

نویسنده و طراح تیم تکمان آکادمی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *