شما در حال مطالعه مقاله قیمت نرده کابلی در اندیشه هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

شهرک تازه تاسیس اندیشه در شهریار دارای شش فـاز می‌باشد و در سی کیلومتری غرب پایتخت تهران در بخش مرکزی شهرستان شهـریار جهت سکونت قسمتی از سـر ریز جمعیتی از پایتخت تهران، مکان‌یابی و طراحی شده است که بر اساس آخرین رای شورای عالی معماری و شهرسازی در دهه هشتاد طرح تفضـیلی این شهر بر اساس جمعیت دویست هزار نفری و در زمینی به مسـاحت تقریباً هزار و چهارصد هکتار به تصـویب شورای عالی رسیـد.

در ادامه می‌خواهیم مراحل شکل گیری این شهرک تازه تاسیس را برای شما توضیح دهیم.

فاز یک: یکـی از محله اندیشه کرج می‌باشد و دارای اصول پایه استاندارد شهر سازی سنتـی است. جمعیـت این فاز حدوداً پنجاه هزار نفر از مجموع جمعیـت دیگر فازهای شهرجدید اندیشـه بیشتـر می‌باشد. ایـن فـاز در واقع شهــرک اندیشه نام‌گذاری شده که قبل از انقـلاب پروژه طراحی و اجرای این پروژه شـروع و پس از کامل شدن و تحــویل به فرمانداری و شهرداری شهرستان شهـریار گردیــد.

فاز دوم: پروژه فاز دوم درزمینی به مسـاحت یکصد و بیست هکتار در دهه هفتاد آغاز و قطـعات زمین در دو قسمت ویلائـی و ساختمان از سـال هزار و سیصد و هفتاد و دو به درخواست کنندگان واگـذار گردیـد. فاز دو شهرک جدید اندیشه کرج فاصـله حدود زیادی با دیگر فازها دارد. فـاز دو در شروع بـه فرهنگیـان اختصاص داشته است.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده استیل

فاز سه شهرک جدید اندیشه شهریار: فاز سه در دهه هفتاد به مسـاحت سیصد و شصت هکتـار طـراحـی و بـر اسـاس کاربـری تایید شده در مراحـل متنوع بـه افراد متنفرقه واگذار شـده است. در این فاز از نظر دارا بودن زیر ساخت‌های شهـرسازی شرایـط خوبی نسبت به فاز یک دارد. در این بخش مجتمـع بزرگ تجـاری نگارسـتان بـه بهره‌ برداری رسیـده است و از محبوب‌‍‌ترین و خاص‌ترین مجتمـع در شهرک اندیشـه می‌باشد. در فاز سه یک سینما جدید نیـز قرار دارد.

در ادامه فاز چهارم را بررسی می‌کنیم: زمین فـاز چهارم سیصد و سی هکتار بـوده که از اواسط دهه هفتاد آماده ســازی شهرک آن شروع و به اشخاص واگـذار شده است. فاز چهار همسایه مشترکی با فاز سه دارد و تـداومی دارد بر روند افزایش این فاز که در کنار جاده کرج – شهریار قرار گرفته است. بازاربزرگ ایرانی اسلامـی که به سبـک سنتی نقش جهان اصفـهان طـراحی شده است، در فاز چهارم در حـال ساخت است و همینطور مجتـمع تجـاری و اداری ارغـوان که مساحت بزرگی را به خود اختصاص داده بـه صـورت مشارکت با بخـش خصوصی در فاز چهار شهر انــدیشه، در اواسط سال نود و دو افتـتاح شده اسـت. بازار ایرانی اسـلامی که نمـاد معـماری سنتی ایرانی اسـلامـی است در این فـاز قرار گرفته شــده است.

فاز پنجم اندیشه: فـاز پنجم به زمینی یکصد و نود و چهار هکتـار می‌باشـد که پنجاه و هشت هکتـار آن تحـت عنوان نام شرکت عـمران اندیشه سازان می‌باشد. فاز پنجم در همجوار جاده کرج- شـهریار در قسمت  شمالی فاز چهارم شکل گرفته‌ اسـت. آپارتمان مسکونـی در این فاز بـه شکل مجتمع و ویـلائی، با متـراژ بالا ساخته شـده است و محلـه‌های آن به نسبت فاز یک و سه و… دارای محیطی بهتری اسـت.

فاز ششم این شهر: در این فاز اراضی به مساحت سیصد و نود و شش هکتار تحـت عنوان اشخـاص حقیقی و حقوقـی بوده و هنوز ساخته نشـده است. شهر جدید تاسیس اندیشه به واسطه موقعیت جغرافیایی و بافت شهری نوساز خود، به سرعت جای خود را باز کرد و جمعیت سر ریز استان تهران و کرج را در خود جای داد. در ادامه به پانزده نکته جالب درباره شهرک جدید اندیشه می‌پردازیم که می‌تواند در تصمیم گیری شما برای سکونت در این شهر موثر باشد.

اندیشه فاز یک دارای شهرک مریم، شهرک رفاه و شهرک المهدی می‌باشد که در همجوار جاده تهران- اندیشه قرار گرفته‌اند.

فاز‌های دو تا پنج اندیشه طبق آخرین اساس و پروتکل‌های معماری ساخته شده و قیمت‌های بالاتری نسبت به فاز ‌یک که بافت سنتی خود را حفظ کرده است دارد. هرچند نوساز بودن آپارتمان فاز دو تا پنج اندیشه هزینه این آپارتمان را بالا نبرده است و نسبت به دیگر محلات خرید آپارتمان در اندیشه علی رغم نوساز بودن، هزینه پایین تری دارد.

دلیل موثر خالی بودن زمین‌های فاز شش اندیشه و کمبود ساخت و ساز در این فاز، مجوز نداشتن از شهرداری به این زمین‌های شخصی سازی شده اندیشه فاز شش می‌باشد.

اگر قصد خرید خانه در اندیشه را دارید زیاد در اندیشه فاز دو به دنبال خانه نگردید چرا که بیشتر خانه‌های این فاز ویلایی بوده و یکی از دلایل آرامش و کم جمعیت بودن آن نبود آپارتمان‌های پر جمعیت است.

شهرک صدف گران‌ترین منقطه در شهر اندیشه است، این شهرک تازه تاسیس اندیشه فاز سه قرار گرفته علاوه بر خانه‌ها و بافت شهری خاص، امکانات پر جمعیت زیادی در خود دارد.

بیشتر ساکنان اندیشه فاز 3، مردمان فرهنگیان و بعضی‌‌ها کارمند هستند.

اندیشه فاز چهار ادامه داده شده فاز سوم اندیشه است و از نظر موقعیت مکانی به ‌هم وصل هستند.

طبق آخرین سرشماری صورت گرفته برای جمعیت ۱۱۷ هزار نفر در شهرک تازه تاسیس اندیشه سکونت دارند که با توجه به نرخ افزایشی مهاجرپذیری این شهر جدید در حال حاضر جمعیت بیشتری در خود شاهد است.

املاک اندیشه به موثر داشتن هزینه پایین و سیر افزایشی خود توجه سرمایه‌گذاران را به خود جذب کرده است. از بهترین ملک‌های سکونت دراندیشه می‌توان به باغ ویلا‌های شهریار اشاره کرد.

شهرک راه‌آهن که در اندیشه فاز دو قرار دارد بعد از شهرک صدف یکی از محله‌های اندیشه است که ‌خانه‌های خاص دارد و هزینه این شهرک نیز طبیعتا بالاتر از بقیه نقاط دیگر فاز دو محسوب می‌شود.

شهر جدید اندیشه فاز یک به خاطر وجود مغازه‌های زیاد حالت اداری تجاری دارد.

در فاز چهارم شهر اندیشه مقبره شهدای گمنام وجود دارد.

بیشتر خانه‌های فاز چهار شهر اندیشه به نسبت بقیه فازها قدمت ساخت بیشتری دارد.

شهرک جدید اندیشه در کنار موقعیت مکانی خود که ما بین دو استان تهران و کرج قرار گرفته از بسیاری از نقاط این دو شهر هوای پاکی دارد و آلودگی هوا در این شهر بسیار اندک است. در شهرک‌‌های ویلایی این آلودگی به کمترین میزان خود می‌رسد و باغ ویلا‌های شهریار دور از آلودگی هستند. همین امر باعث شده تا مردم کرج و تهران برای فرار از هوا آلوده به باغ ‌ویلاهای شهریار روی آوردند.

بسیاری از ساکنان شهر تازه تاسیس اندیشه دانشجو، کارمند و یا افرادی هستند که نیاز دارند تا به دلیل موقعیت شغلی به کلان شهر تهران یا البرز دسترسی سریعی داشته باشند‌.

بعد از نکات گفته شده توجه شما را به قیمت نرده کابلی در اندیشه جلب کنیم.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت حفاظ بانکی

استیل یکی از متریالی است که با جلوه‌ای بی نظیر از زیبایی، قدرت و استحکام را دارد. این مواد که به مدل و ساخت‌های متنوع شخصیت می‌بخشد، در ابعاد بزرگ و کوچک زندگی ما حضور دارد.

کاربردهای فراوان استیل در معماری

استیل یک مواد ساختاری است که از قدیم تا به امروز در معماری مورد استفاده قرار گرفته است. از ساختمان‌های به روز گرفته تا آثار هنری باستانی، استیل با انعطاف ‌پذیری و ویژگی منحصر به‌ فرد، به ایجاد طراحی‌های کم نظیر در ساختمان پرداخته است.

استیل در زندگی روزمره ما پر کاربرد است

استیل با وجود همه کاربردهای بالا، به زندگی روزمره ما نیز ورود کرده است. از وسایل آشپزخانه تا ابزارهای الکترونیک، از لوازم تزئینی تا ابزارهای خودرو، استیل در اطراف ما قرار دارد و امکان یک زندگی خاص را با ترکیب زیبایی و کاربردی کنار هم فراهم می‌کند.از جمله کاربردهای استیل در اجرا نرده کابلی در اندیشه می‌باشد.

 

ایجاد فضاهای خلاقانه در محیط مورد نظر شما

استیل با خصوصیت‌هایی که دارد، قادر به خلق محیطی منحصر به ‌فرد می‌باشد. از آپارتمان و پل‌ها گرفته تا ابزارها و دکوراتیو، استیل یک عنصر معماری و طراحی مدرن است که به آثاری جدید و خارق العاده تبدیل می‌شود.

استیل و فناوری در کنار هم

استفاده از فناوری در ساخت و اجرا نرده کابلی در اندیشه، این ماده را به یک عنصر مدرن و هوشمند تبدیل کرده است. از استیل در فناوری تا استفاده از تکنولوژی‌های نانو، این ماده با خاصیت جدید، جزئی اساسی در صنایع متنوع می‌باشد.

استیل و طراحی صنعتی در اجرا نرده کابلی در اندیشه

طراحی صنعتی با استفاده از استیل، به تولید محصولاتی با طراحی ساده و شیک می‌انجامد. این ماده با قابلیت‌های منحصر به فرد خود، به ایجاد محصولاتی با عملکرد بالا و شکل زیبا و همینطور با کیفیت کمک می‌کند.

استیل و ارتباط با زندگی به روز ما

استیل با کاربردها و خاصیت خود، در بخش‌هایی از زندگی عموم ما کاربرد دارد. این ماده، تاثیرات زیادی در صنایع، هنر، نقاشی و معماری ما دارد، از مهمترین کاربردهای آن نرده‌های استیل در اندیشه می‌باشند. نرده‌هایی خاص و کارآمد برای هر فضایی که شما بخواهید. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در اندیشه با ما تماس حاصل فرمایید.

استیل درآپارتمان: نمادی از دوام و زیبایی می‌باشد.

ساختمان‌های به روز امروزی با تمامی تنوع مدل و قابلیت‌ها، به یک نماد از دوام و زیبایی تبدیل شده‌اند. در این سو، استفاده از استیل که یک ماده ساختاری خاص و زیبایی ‌بخش است، به مدل و ساختمانی کاملاً جدید ابعاد به روز افزوده است.

نرده استیل و جلوه‌ی خاص در ساختمان

نرده‌های استیل با ویژگی‌های محنصر به فرد، به تحول و ایجاد جلوه‌ی خاص در مدل ساختمانی کمک می‌کنند. این عناصر با تلفیق هنر و کاربرد، به اطراف شخصیت و ارزش می‌دهد و آن‌ها را به یک اثر زیبا تبدیل می‌کنند.

افزایش ایمنی در محیط

نرده‌های استیل یک حفاظ امن می‌باشند که به ایجاد محیطی امن و محافظتی در شهر جدید اندیشه کمک می‌کنند. نصب نرده کابلی در اندیشه در اماکنی مثل پله‌ها و تراس، به جلوگیری از آسیب احتمالی افراد و حیوانات ورودی کمک می‌کند.

مقاومت در برابر عوامل محیطی مختلف در ساختمان

در شهر اندیشه با تمام تغییرات محیطی و شرایط آب و هوایی که دارد، نیاز به عناصری دارد که مقاومت در برابر این عوامل را دارا باشند. نرده‌های استیل با مقاومت در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی، به ایجاد یک تجربه مقاوم و بلند مدت در شهر اندیشه می‌پردازند.

در پایان مقاله باید درباره قیمت نرده استیل در اندیشه صحبت کنیم.

همین‌طور که به مزایای نصب نرده استیل در اندیشه نگاه کردیم، می‌توانیم با اطمینان کامل به اهمیت و تأثیر این عناصر در ایجاد محیط خاص، امن و کاربردی پی ببریم. نصب نرده‌های استیل در اندیشه نه تنها به تزئین و زیبا سازی محیط شما کمک می‌کند، بلکه با ایجاد حفاظت، ایمنی و راحتی در کنار دسترسی سریع به مناظر طبیعی، تجربه‌ای خوبی از فضاهای محیطی را برای ساکنان و بازدید کنندگان ایجاد کند. اطلاع از قیمت نرده استیل در اندیشه امری مهم برای شمایی که قصد خرید دارید می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده کابلی

همچنین، قیمت نرده‌های استیل در اندیشه، نمایانگر تلاش طراحان و معماران برای ایجاد ارتباط پی در پی هنر با مهندسی است. این عناصر با انعطاف ‌پذیری در طراحی پروژه  و انتخاب طرح‌ها، به تطابق با فضای اطراف می‌پردازند و با بازتابی از خلاقیت و ذوق در ذهنیت خلاقانه فرآیند طراحی را به رخ می‌کشد. برای اطلاع از قیمت نرده استیل در اندیشه و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

در کلام آخر

برای هزینه و یا حتی نصب و کسب اطلاع از قیمت نرده کابلی در اندیشه پیشنهاد می‌کنیم به هر تولیدی و کارگاهی اعتماد نکنید و تنها با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر و کارگاه‌های استیل کار مورد اعتماد و متخصص فنی در این کار با آگاهی کامل از خود را در این زمینه افزایش دهید. قیمت نرده کابلی در اندیشه مدت زمان زیادی است که در ساخت و نصب انواع و اقسام محصولات استیل فعالیت خود را آغاز کرده است و به همین منظور نیز می‌تواند منبع خوبی و کاملی برای کسب اطلاع شما مشتریان خوب ما در خصوص خرید و نحوه اجرا، نصب و حتی تنوع مدل این نوع از نرده‌های استیل محسوب شود.

به این منظور کافی است از طریق شماره‌های اعلام شده در صفحه سایت و یا شبکه‌های اجتماعی مربوط به مجموعه قیمت نرده کابلی در اندیشه با ما و تیم بی نظیر ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان مجرب ما با شما تماس برقرار کرده و هر گونه پرسش و سوالی که برایتان در این مقاله ابهام ایجاد کرده است را پاسخ دهند و در صورت تمایل ثبت کردن سفارش نرده کابلی و یا دیگر کالاهای مورد نیاز استیل شما عزیزان باشند.

به امید دیدار شما.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

طراح و نویسنده مثاله تیم تکمان آکادمی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *