شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده استیل در اسلامشهر هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

در این مقاله قصد داریم درباره‌ی اسلامشهر و ویژگی‌های آن اطلاعاتی را کسب کنیم. سپس درباره‌ی وضعیت امنیت منازل در این شهر صحبت می‌کنیم و شیوه‌های افزایش امنیت منزل بااستفاده از نرده‌های استیل را باهم بررسی می‌کنیم. اگر علاقه‌مند به این موضوعات هستید حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اسلامشهر شهرستانی در جنوب استان تهران می‌باشد. مرکز این شهرستان شهر اسلامشهر است که نزدیک به ۸۰۰۰۰۰ نفر جمعیت این شهر می‌باشد. سه محله مهم اسلامشهر عبارتند از مافین آباد، سالور و ضیاآباد که از قدیمی‌ترین محله‌های این شهر نیز می‌باشند.

مساحت اسلامشهر ۲۴۵ کیلومتر مربع می‌باشد و ۲۶ روستا دارد. این شهرستان به سه بخش احمدآباد مستوفی، مرکزی و چهاردانگه تقسیم می‌شود. شهرستان اسلامشهر قدمت زیادی دارد و با توجه به تپه‌های متعدد و اسناد و اشیای کشف شده قدمت این شهرستان به قبل از ظهور اسلام برمی‌گردد. نوشته‌ها حاکی از آن است که در زمان قاجار شهر اسلامشهر انتخاب ناصرالدین شاه برای اقامت و اردو بوده و هنوز هم می‌توان آثار آن روزها را به چشم دید.

چهاردانگه یکی از شهرهای شهرستان اسلامشهر می‌باشد که درحدود ۵۶۰۰۰ نفر جمعیت دارد. چهاردانگه در جنوب غربی تهران واقع شده است و بین بزرگراه تهران قم و تهران ساوه قرار دارد. این شهر در گذشته روستا بوده ولی با گسترش شهرسازی امروزه به شهر تبدیل شده است. در این شهر قلعه‌های متعددی وجود دارد که در گذشته به‌منظور جلوگیری از ورود راهزنان به شهر استفاده می‌شده‌اند. این قلعه‌ها شهرت خاصی داریند به طوری که قسمت مرکزی این شهر را قلعه می‌نامند. قدمت چهاردانگه به بیش از ۵۰۰ سال می‌رسد. مسجد جامع چهاردانگه جزو قدیمی‌ترین مساجد این شهر محسوب می‌شود. چهاردانگه شهری صنعتی و تجاری می‌باشد و مناطق مسکونی آن رشد خاصی نکرده‌اند. بازار مبل چهاردانگه یکی از بهترین بازارهایی می‌باشد که شما می‌توانید در آن مبل پیدا کنید. این بازار اولین رتبه را در انواع بازارهای کشور دارد.

احمدآباد مستوفی یکی دیگر از شهرهای شهرستان اسلامشهر می‌باشد که آب و هوای بسیار خوبی دارد. این شهر در گذشته درست مانند چهاردانگه روستا بوده و طبق نوشته‌ها متعلق به مستوفی‌آلممالک بوده است و در سال ۱۳۹۱ تبدیل به شهر شد. احمدآباد مستوفی در هفت کیلومتری جنوب غربی تهران قرار دارد. این شهر از طریق بزرگراه آزادگان به تهران دسترسی دارد. احمدآباد مستوفی باغات متعدد و سرسبزی دارد و یکی از بهترین مناطق برای برگزاری مهمانی‌ها می‌باشد. قدمت این شهر به بیش از ۴۰۰ سال می‌رسد و جمعیت آن به ۱۲۰۰۰ نفر می‌رسد.

اسلامشهر امکانات اولیه و لازم یک شهر را دارد. دانشگاه آزاد و پیام نور، یک سینما و استادیوم ۷۰۰۰ نفری با زمین چمن طبیعی دارد. املاک تجاری و بازارهای متعدد در این شهر وجود دارند که برای مثال می‌توانیم به خیابان باغ فیض اشاره کنیم که مرکز لباس می‌باشد. قطعا باید در آینده بیشتر به این شهر توجه شود ولی باتوجه به پتانسیلی که دارد محل خوبی برای زندگی می‌باشد.

شهرک واوان یکی از بهترین و گران‌ترین مناطق اسلامشهر برای زندگی و خرید ملک می‌باشد. جمعیت این شهرک ۳۰۰۰۰۰ نفر می‌باشد و در کنار اتوبان تهران قم قرار دارد. همچنین این شهرک فاصله اندکی با فرودگاه امام خمینی دارد. شهرک واوان رشد چشمگیری در سال‌های اخیر داشته و به یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز تبدیل شده است. این شهرک چندین مرکز خرید نیز دارد. قیمت خرید ملک در شهرک واوان اسلامشهر از متری سه و نیم میلیون شروع می‌شود. شهرک واوان سه بلوار اصلی دارد که شامل ولیعصر، سردار جنگل و امام خمینی می‌باشد. در شهرک واوان دو نوع آپارتمان پیدا می‌شود. آپارتمان‌هایی که نوساز هستند و زیر ده سال سن دارند. این آپارتمان‌ها سه طبقه‌ای هستند و سه تا شش واحد دارند. قیمت این آپارتمان‌ها از متری پنج میلیون شروع و تا متری هشت میلیون ادامه دارد. ساختمان‌هایی که قدیمی‌تر هستند بین سه و نیم تا پنج میلیون تومان متغیر می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده استیل

شهرک واوان پنج فاز دارد. خانه‌های ویلایی بیشتر در فازهای یک و دوی این شهرک ساخته می‌شوند و رونق خوبی هم دارند. ارزش ویلاهای ساخته شده در این شهرک به بیش از یک میلیارد تومان می‌رسد. همچنین در فازهای دیگر واوان نیز می‌توانید خانه‌های ویلایی شیک و مدرنی را پیدا کنید.

قیمت ملک در اسلامشهر شاید مانند هرجای دیگری بالا باشد ولی کمتر از تهران می‌باشد و می‌تواند جزو گزینه‌های مناسب شما برای زندگی باشد. اگر قصد دارید تا در اسلامشهر زندگی کنید حتما به نکاتی که در این مقاله گفته شد توجه کنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری در اسلامشهر را دارید خوب است بدانید که شما می‌توانید با استفاده از نرده برای راه پله و یا تراس منزل خود مقدار زیادی به قیمت منزل خود اضافه کنید. یکی از نرده‌هایی که برای این منظور در منازل استفاده می‌شوند نرده‌های استیل هستند. جهت کسب اطلاعات درباره نرده‌های استیل تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پرطرفدارترین نرده موجود در بازار نرده‌های استیل هستند. نرده‌های استیل یکی از امن‌ترین گزینه‌ها برای نرده راه پله و تراس می‌باشند و با ظاهر جذابی که دارند می‌توانمد روی ظاهر ساختمان نیز تاثیرگذار باشند. نرده‌های استیل یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین نرده‌ها می‌باشد و با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد بسیار قیمت مناسبی دارد. در این ساخت نوع نرده‌ها از استیل ضدزنگ استفاده می‌شود و در هر نوع آب و هوایی قابلیت نصب و اجرا را دارند. جهت اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

نرده‌های استیل در تماس با رطوبت و یا در اثر قرارگیری مداوم در برابر نور خورشید، دچار فرسایش و خوردگی نمی‌شود و ظاهر اولیه خود را حفظ می‌کند. همچنین نرده‌های استیل نیازی به هزینه مضاعف برای تعمیر و نگهداری ندارند و با استفاده از آب و صابون تمیز می‌شوند. نرده‌های استیل در برابر باد و باران مقاوم هستند و کنده نمی‌شوند. همچنین لک نمی‌شوند و می‌توانید تا سال‌ها از این نرده‌ها استفاده کنید. جهت اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نصب نرده‌های استیل بسیار ساده می‌باشد و فقط چند ساعت زمان می‌برد. نرده‌های استیل در دو نوع خط‌دار و پیچی اجرا می‌شود که هرکدام را به‌صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد. قبل از آن لازم است بگویم که نصب نرده استیل ساده است، ولی این دلیل نمی‌شود که شما خودتان نصب نرده را به‌عهده بگیرید. فرآیند نصب نرده استیل فرآیندی پیچیده برای افراد بی‌تجربه می‌باشد و انجام این امر مهم نیازمند دقت و مهارت می‌باشد. خواهشمندیم نسبت به پیدا کردن اشخاص ماهر کوتاهی نکنید و نصب نرده‌های منزل خود را به بهترین اشخاص بسپارید. برای اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس برقرار نمایید.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده کابلی

نرده استیل خط‌دار بیشتر برای مراکز عمومی استفاده می‌شود. این نوع یکی از ساده‌ترین روش‌های نصب نرده می‌باشد و هم در راه پله هم در تراس قابلیت اجرا را دارد. در این روش اول مشتری ارتفاع مورد نیاز خود را برای نرده اعلام می‌کنید. توجه داشته باشید که طبق قوانین ارتفاع نرده به‌خصوص در تراس باید حداقل ۱۱۰ سانتی‌متر باشد. پس از اینکه ارتفاع مورد نیاز مشتری مشخص شد، تعداد لوله‌ها را مشخص می‌کنند. فاصله بین لوله‌ها نباید بیشتر از ده سانتی‌متر باشد. بیشتر این قوانین برای نرده نصب‌شده در تراس می‌باشد تا خطر سقوط افراد، کودکان و حیوانات خانگی به حداقل برسد. فاصله مشخص‌ شده برای بین لوله‌ها برای این تعیین شده است که سر کودک از بین لوله‌ها عبور نکند. پس از اینکه تعداد لوله‌ها مخشص شد، هندریل اصلی را انتخاب و تهیه می‌کنند. قطر هندریل اصلی کمی بیشتر از لوله‌ها می‌باشد. سپس یراق‌آلات را تهیه می‌کنند و اقدام به نصب می‌کنند. جهت اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

در اولین مرحله اجرای نرده استیل در اسلامشهر، محل قرارگیری لوله‌ها روی پله، دیوار یا زمین را مشخص می‌کنند و با استفاده از دریل آن مناطق را سوراخ می‌کنند. سپس محل اتصالات را روی لوله‌ها مشخص کرده و سوراخ می‌کنند. پس از نصب ستون نرده، لوله‌ها را با استفاده از به دیوار کنار پله یا تراس نصب می‌کنند. قبل از نصب اگر نصاب تشخیص دهد که دیوار توانایی تحمل فشار نرده را ندارد، برای نرده فریم تهیه می‌کند و فریم را به دیوار وصل می‌کنند. سپس لوله‌ها را به فریم وصل می‌کنند و دیگر فشاری به دیوار نمی‌آید. جهت اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نرده استیل پیچی در ساختمان‌های دوبلکس استفاده می‌شود و فقط مخصوص راه پله می‌باشد. در این نوع نرده به همان ترتیبی که در اجرای نرده استیل خط‌دار عرض کردیم پیش می‌روند فقط با این تفاوت که لوله‌ها به‌صورت یک درمان و مارپیچ اجرا می‌شوند. در این نوع نرده می‌توان از رنگ طلایی استیل نیز استفاده کرد تا ظاهر نرده دوچندان جذاب شود. یراق‌آلات به‌کار رفته در این نوع نرده بسیار مهم می‌باشد و باید حتما از نوع باکیفیت تهیه شود. چرا که اگر اتصالات به‌خوبی صورت نگیرد و با گذشت زمان شل شود امنیت نرده دچار مشکل مي‌شود و ممکن است هر خطری شخص اشتفاده کننده از پله را تهدید کند.

استیل در سه کیفیت در بازار تولید می‌شود. این کیفیت‌ها هم شامل نرده می‌شوند و هم یراق‌آلات. باکیفیت‌ترین نوع استیل استیل ۳۱۶ می‌باشد که در مصارف صنعتی کاربرد دارد. این نوع استیل مقاوم‌ترین و بهترین نوع استیل می‌باشد و به‌ هیچ عنوان زنگ نمی‌زند. این کیفیت از استیل قیمت بالایی دارد و برای مصارف خانگی به‌صرفه نیست. برای استفاده در منازل از استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ استفاده می‌کنند. استیل ۳۰۴ هشت درصد نیکل دارد و بهترین استیل موجود در بازار برای نرده می‌باشد. ضدزنگ است و مقاومت خوبی در برابر رطوبت و نور خورشید دارد. شما با استفاده از چاقو نمی‌توانید روی استیل ۳۰۴ خط بیندازید. استیل ۲۰۱ نوع سوم استیل می‌باشد که پنج درصد نیکل دارد. مقاومت خاصی دربرابر رطوبت ندارد و زودتر زنگ می‌زند. به‌طور کلی مخصوص مناطق مرطوب نیست و بیشتر در فضاهای بسته کاربرد دارد. استیل ۲۰۱ قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر استیل دارد. یک کیفیت دیگر از استیل نیز در بازار موجود می‌باشد که استیل کربن نام دارد. این نوع از استیل نیز می‌تواند در فضاهای بسته انتخاب خوبی باشد ولی در فضای باز اصلا مناسب نیست. شاید بشود از استیل ۲۰۱ در مناطق خشک و بدون رطوبت استفاده کرد ولی استیل کربن اصلا این قابلیت را ندارد. از استیل کربن در فضاهای بسته استفاده می‌شود. روی نرده‌ای که با استیل کربن ساخته شده یک نوع محافظ پودری استفاده می‌کنند تا عمر بیشتری داشته باشد. علت این که نام این نوع استیل کربن است این است که در ساختار این استیل دو درصد کربن وجود دارد. جهت اجرای نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت نرده استیل به ارتفاع نرده، تعداد لوله‌ها، کیفیت استیل به کاررفته در نرده و یراق‌آلات، هزینه ایاب و ذهاب و پاداش فرد یا افراد نصب کننده نرده بستگی دارد. هرچه نرده استیل ارتفاع بیشتری داشته باشد، تعداد لوله‌های به کار رفته بیشتر می‌شود و درنتیجه قیمت نرده افزایش می‌یابد. درباره کیفیت استیل هم که توضیحات مختصری دادیم. به‌طور کلی نرده‌های استیل کمتریم قیمت را درمیان تمام نرده‌های موجود در بازار دارند و با توجه به هزینه‌ای که می‌کنید خدمات خیلی بیشتری می‌گیرید. استیل جزو محکم‌ترین و امن‌ترین متریال‌ها برای نرده راه پله و تراس می‌باشد. نرده‌های استیل مقرون به صرفه‌ترین نوع نرده عرضه شده در بازار هستند.

در آخر باید عرض کنیم که شما با تهیه نرده استیل برای منزل خود لطف بزرگی در حق خود و عزیزانتان کرده‌اید و تا پایان عمر امنیت راه پله و تراس منزل خود را تامین می‌کنید. نرده‌های استیل همه‌جوره امنیت راه پله و تراس را تامین می‌کنند و اگر شخصی هنگام بالا یا پایین رفتن از پله با نرده برخورد کرد، هیچ آسیبی نمی‌بیند و سقوط نمی‌کند. به نوعی می‌توان گفت که نرده به طور کامل ضربه را جذب خود می‌کند و اجازه نمی‌دهد که آسیبی به افراد برسد.

نرده‌های استیل قابلیت اجرا در کنار چوب یا شیشه را نیز دارند. می‌توانید پله‌های خود را چوبی کنید و ترجیحا پیشنهاد می‌کنیم از چوب درخت گردو استفاده کنید. همچنین می‌توانید در کنار استیل از شیشه‌های سکوریت یا لمینت استفاده کنید و جذابیت نرده‌های خود را دوچندان کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر سوالی دارید با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما با کمال میل آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. امیدواریم خرید خوبی داشته باشید.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت حفاظ بانکی

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید

تهیه و نویسندگی توسط تکمان دیجیتال سرویس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *