شما در حال مطالعه مقاله نصب نرده استیل در اسلامشهر هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

اسلامشهر یکی از شهرستان‌های جنوب تهران می‌باشد که ۵۰۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. طبق اسناد موجود، اسلامشهر یکی از قدیمی‌ترین مناطق مسکونی ایران می‌باشد. تپه‌ای در اسلامشهر وجود دارد که طبق ببررسی‌های انجام شده قسمتی از این تپه مربوط به دوره‌ی ساسانیان بوده و قسمتی مربوط به دوران سلجوقیان می‌باشد. نام این تپه واوان می‌باشد.

آب و هوای اسلامشهر خیلی فرقی با تهران ندارد چرا که فاصله زیادی با تهران ندارد و در ۱۲ کیلومتری جنوب تهران واقع شده است. تهران از شمال به تهران، از شرق به شهریار، از غرب به رباط کریم و از جنوب به شهرری وصل می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده استیل

اسلامشهر در گذشته نام‌های متفاوتی از جمله شادشهر، ایرانشهر و شادمهرشهر داشته است. مساحت اسلامشهر ۱۹۶ کیلومتر بوده و در جنوب غربی استان تهران قرار دارد. در دوره‌ی حکومت ناصرالدین شاه قاجار، اسلامشهر یکی از محل‌های اقامت شاه بوده و به آن قاسم آباد می‌گفتند. گفته می‌شود بیش از ۱۲ اثر باستانی در اسلامشهر در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌اند.

یکی از تپه‌های معروف اسلامشهر تپه نظام‌آباد می‌باشد که قدمت آن به پیش از اسلام برمی‌گردد. بیشتر از ۷۰۰۰ سال قدمت این تپه می‌باشد و در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است و از شاخصه‌های تمدن ایرانیان قبل از ظهور اسلام می‌باشد.

اسلامشهر خاک حاصلخیزی دارد. همچنین رودخانه‌های پرآب و قنات‌های متعدد این منطقه باعث رواج کشاورزی در اسلامشهر شده‌ است. کارخانجات مهمی از جمله کارخانه ارج، کیان تایر، قایق سازی و خودرو دیزل در اسلامشهر تاسیس شده‌اند که باعث رشد جمعیت و اقتصاد در این منطقه شده است.

هزینه اجاره و خرید خانه در اسلامشهر مانند هرجای دیگری بالا می‌باشد و نرخ اجاره به سه میلیون تومان می‌رسد. هزینه خرید خانه در اسلامشهر به متری ۱۷ میلیون تومان می‌رسد و به نسبت تهران ارزان‌تر می‌باشد. اسلامشهر به فرودگاه امام خمینی نزدیک است و این یکی از نقاط قوت این شهرستان است. ظرفیت دانشگاه‌های این شهرستان ۳۰۰۰۰ نفر می‌باشد. دانشگاه‌های تاسیس شده در اسلامشهر عبارتند از: دانشگاه پیام نور واحد اسلامشهر، مرکز تربیت معلم  و داشنگاه علمی کاربردی. یکی از معایب اسلامشهر این است که هنوز خطوط متروی درون شهری در این شهر احداث نشده و تردد در این شهر سخت می‌باشد.

قبرستان ارامنه در کمربندی اسلامشهر نشان‌دهنده این می‌باشد که اسلامشهر در گذشته میزبان افراد با دین‌هایی متفاوت بوده و در این منطقه فرهنگ‌های متفاوتی وجود داشته است.

یخچال جعفرآباد در ۱۵۰۰ متری اسلامشهر قرار دارد و قدمت آن مربوط به دوران قاجار می‌باشد. این یخچال سه بخش دارد که شامل منبع آب، یخچال و آسیاب می‌باشد. یخچال ترشنبه یکی از یخچال‌های قدیمی اسلامشهر می‌باشد که مربوط به دوران صفویه است. این یخچال در جاده احمدآباد واقع شده است. در گذشته از این یخچال در مناطق کویری و گرم استفاده می‌کردند تا با کمبود آب موجه نشوند.

تپه ملفین آباد یکی دیگر از تپه‌های معروف و قدیمی اسلامشهر می‌باشد که در شهرک قائمیه قرار دارد و در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. اشیای تاریخی و قدیمی که در این تپه کشف شده‌اند نشان می‌دهند که قدمت این تپه به هزاره چهارم و پنجم قبل از میلاد برمی‌گردد.

امامزاده سید رضا یکی از زیباترین اماماده‌های موجود در اسلامشهر می‌باشد که مساحتی به اندازه ۱۵۰۰۰ متر مربع دارد. گنبد این امامزاده هشت ضلعی می‌باشد و در گذشته ضریحی چوبی داشته که امروزه فلزی می‌باشد. براساس گفته‌ها در گذشته سنگی مرمر در حرم این امامزاده بوده که بلندکردن آن به‌منظور برآورده شدن حاجت بوده است که درحال حاضر معلوم نیست آن سنگ کجاست.

همان‌طور که پیش‌تر درباره موقعیت و شرایط خرید و اجاره منزل در اسلامشهر گفتیم، شرایط خیلی ایده‌آل نیست ولی بهتر از تهران می‌باشد. اسلامشهر منطقه‌ای بزرگ و شلوغ می‌باشد و اگر قصد دارید در این منطقه زندگی کنید باید نکاتی را بدانید. یکی از این نکات این است که قبل از خرید یا اجاره ملک حواستان را به نرده بدهید. نرده‌ها یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر منزلی هستند که شاید کمتر کسی به آنها توجه کند.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت حفاظ بانکی

شاید فکر کنید که چرا نرده انقدر مهم است! نرده‌هایی که در منازل نصب می‌شوند باید از یک کیفیت برخوردار باشند تا بتوانند امنیت شما را حفظ کنند. برای مثال اگر نرده‌هایی که در راه پله ساختمان شما نصب شده‌اند شل شده‌ و یا به هردلیلی 7دچار مشکل شده‌اند، باید تعویض شوند.

نرده‌های استیل یکی از انواع نرده‌های موجود در بازار هستند که در هر محیطی قابلیت نصب و اجرا را دارند. نرده‌های استیل در بالکن، تراس و راه پله منازل نصب می‌شوند. استیل ضد زنگ است و در هر آب و هوایی قابل اجرا بوده و دچار خوردگی و فرسایش نمی‌شود. استیل با مقاوتی که دارد می‌تواند از شما دربرابر سقوط و هرگونه آسیب دیگری محفظت کند. جهت نصب نرده استیل در اسلامشهر با ما تماس بگیرید.

در فرآیند نصب نرده‌های استیل از یراق‌آلات و اتصالات استیل نیز استفاده می‌شود که از مقاومت بالایی برخوردار هستند. استیل یکی از مقاوم‌ترین متریال‌ها می‌باشد که می‌توان در نرده استفاده نمود. نرده‌های استیل ظاهری متفاوت و جذاب دارند و می‌توانند با شیشه به‌صورت ترکیبی اجرا شوند. ترکیب استیل با شیشه مخصوص نرده‌های نصب شده در بالکن یا تراس می‌باشد که ظاهر جذابی دارد. فقط باید توجه داشته باشید که از شیشه سکوریت یا لمینت استفاده کنید تا امن باشد و نشکند. جهت نصب نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نرده‌های استیل در دو رنگ طلایی و نقره‌ای در بازار عرضه می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و رنگ محیط تصمیم بگیرید. نرده‌های استیل شرایط نگهداری ساده‌ای دارند و با استفاده از آب و صابون تمیز می‌شوند. همچنین نیازی به کنار گذاشتن هزینه اضافی برای تعمیر و نگهداری نرده استیل نیست. جهت نصب نرده استیل در اسلامشهر با ما تماس حاصل فرمایید.

نرده‌های استیل بیشتر در مناطق مرطوب استفاده می‌شوند، چرا که اصلا زنگ نمی‌زنند. همان طور که می‌دانید استیل سه کیفیت دارد. استیل ۳۱۶ مقاوم‌ترین نوع استیل می‌باشد که بیشتر برای مصارف صنعتی است و خیلی برای خانه‌ها مناسب نیست. مناسب‌ترین استیل برای منازل استیل ۳۰۴ می‌باشد که ضدزنگ است و مقاومت خوبی دارد. استیل ۲۰۱ نوع سوم استیل است که کیفیتی معمولی دارد و زودتر از استیل ۳۰۴ خراب می‌شود. استیل ۲۰۱ مخصوص مناطقی می‌باشد که خیلی مرطوب نیستند. همچنین نرده‌های استیل ۲۰۱ باید حتما در فضای بسته اجرا شوند. برای نصب نرده استیل در اسلامشهر با ما تماس بگیرید.

این تفاوت در کیفیت مقاومت انواع استیل بستگی به میزان نیکل موجود در آن دارد. استیل هرچه مقاوم‌تر باشد نیکل بیشتری دارد. برای مثال استیل ۳۰۴ که دربرابر رطوبت مقاومت خوبی دارد، هشت درصد نیکل و استیل ۲۰۱ پنج درصد نیکل دارد. جالب است بدانید که شما نمی‌توانید با استفاده از چاقو روی استیل ۳۰۴ خط بیندازید. همچنین استیل ۲۰۱ به‌دلیل یانکه در ساختار خود منگنز دارد، آهنربایی قوی می‌باشد.

نرده‌های استیل قاببیت اجرا کنار استخرها را نیز دارند. به‌عنوان نرده کنار پله استخر و یا درون آب دور استخر اجرا می‌شوند و از شما در برابر آسیب محافظت می‌کنند. در این نوع نرده‌ها حتما باید از استیل ۳۰۴ استفاده شود، چرا که زنگ نمی‌زند و مقاومت خوبی دربرابر رطوبت دارد. دربرابر تماس با آب خورده نمی‌شود و ظاهر خود را حفظ می‌کند. درواقع تنها گزینه موجود برای اطراف استخرها استیل می‌باشد چرا که تنها متریالی که در تماس با آب زنگ نمی‌زند، متریالی می‌باشد که در آن از استیل استفاده شده است. برای نصب نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت نرده استیل به کیفیت استیل به کاررفته، کیفیت یراق‌آلات و اتصالات، ارتفاع نرده، ضخامت لوله‌های نصب شده در نرده، پاداش فرد یا افراد نصاب و همچنین تعداد لوله‌ها بستگی دارد. ارتفاع نرده چه در بالکن چه در راه پله باید حداقل ۱۱۰ سانتی‌متر باشد تا از سقوط افراد درصورت برخورد با نرده محافظت شود. اگر تمایل داشته باشید نرده شما ارتفاع بیشتری داشته باشد قیمت آن افزایش می‌یابد. واضح است که هرچه ارتفاع بیشتر باشد تعداد لوله‌ها نیز افزایش می‌یابند و درنتیجه قیمت تمام شده افزایش پیدا می‌کند. فاصله بین سیم‌های نصب شده در نرده باید حداکثر ۱۱ سانتی‌متر باشد، به‌طوری که سر کودک از بین لوله‌ها عبور نکند. جهت نصب نرده استیل در اسلامشهر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نرده‌های استیل می‌توانند در ساختمان‌های دوبلکس نیز به‌کار روند. برای این منظور نیاز است که افراد متخصص اول محل نصب را بررسی کنند و ببینند که آن محل تا چه حد توانایی تحمل فشار را دارد. یکی از موقعیت‌هایی که درنظر می‌گیرند این است که اگر شخصی در حال بالا یا پایین آمدن از پله باشد و زلزله بیاید، در اثر برخورد شخص با نرده، شخص چقدر آسیب می‌بیند. پس از تایید، فرآیند نصب نرده شروع می‌شود که خیلی هم زمان‌بر نیست. در بدترین حالت یک روز طول می‌کشد، زیرا استیل خیلی خوش‌دست بوده و فرد نصاب را اذیت نمی‌کند.جهت نصب نرده استیل در اسلامشهر با ما تماس حاصل فرمایید.

مهم‌ترین مرحله در فرآیند نصب نرده استیل، انتخاب اتصالات و نصب آنها می‌باشد. کیفیت اتصالات و یراق‌آلات رابطه‌ای مستقیم با امنیت نرده دارد. اگر اتصالات به‌درستی انجام نشوند و یا بی‌کیفیت باشند، ممکن است نرده شل شود و درصورت برخورد با نرده ممکن است خطر سقوط هرکسی که از پله استفاده می‌کند را تهدید کند. لذا خواهشمندیم نسبت به خرید یراق‌آلات کوتاهی نکنید. شاید در ابتدا هزینه زیادی باشد ولی در انتها می‌بینید که امنیت شما و عزیزانتان بیشتر هم می‌ارزد. اندکی هزینه بیشتر، بهتر از بروز اتفاقات غیرقابل جبران می‌باشد.

پشت بام هر ساختمان مرتفع‌ترین قسمت آن بوده و هرلحظه امکان سقوط افراد وجود دارد. تعدادی از ساختمان‌ها امروزه روف گاردن دارند و یا با هماهنگی افراد ساکن در ساختمان روی پشت بام ساختمان باربیکیو می‌گذارند. هنگام استفاده از امکانات موجود در سقف منازل، هرلحظه ممکن است خطر سقوط شما یا عزیزانتان را تهدید کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از نرده استیل در پشت بام منازلتان استفاده کنید. چرا که  نرده‌های استیل در برابر باد و باران مقاومت خوبی نشان می‌دهند و دچار خوردگی و یا فرسایش نمی‌شوند. همچنین ضدضربه هستند و درصورت برخورد افراد با نرده احتمال سقوط افراد صفر است.

یکی دیگر از انوع کیفیت‌های استیل، استیل کربن می‌باشد. دلیل اینکه پیش‌تر به آن نپرداختیم این است که خیلی کیفیت خوبی ندارد و نیاز به نگهداری مداوم دارد. این نوع از استیل دو درصد کربن دارد و نسبت به کیفیت‌های دیگر استیل ارزان‌تر می‌باشد. این نوع استیل برای فضاهای بسته مناسب می‌باشد و به‌وسیله یک محافظ یا پوشش کارایی خود را حفظ می‌کند. این نوع استیل ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین نوع استیل در بازار می‌باشد.

نرده‌های استیل در دو مدل پیچی و خط‌دار نصب و اجرا می‌شوند. مدل پیچی در ساختمان‌های دوبلکس و راه پله‌ها استفاده می‌شود. این مدل ظاهری معمولی دارد و جزو جدیدترین نوع روش نصب محسوب می‌شود. مدل خط‌دار بیشتر در بالکن منازل و اماکن عمومی از جمله بیمارستان‌ها به‌کار می‌رود. در این روش نصب هندریل را انتخاب می‌کنند و سپس لوله‌هایی نازک‌تر از هندریل را به‌صورت افقی در فاصله‌های معین از یکدیگر نصب می‌کنند. نصب نرده خط‌دار از ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ها می‌باشد و معمولا انتخاب اول مشتریان است.

اولین مرحله‌ در فرآیند نصب نرده استیل، مشخص نمودن محل نصب نرده‌ها بر کف پله‌ها می‌باشد. پس از مخشص نمودن محل نصب، پله را با دریل تا اندازه مناسب سوراخ می‌کنند. میل ترانس‌ها یا همان ستون نرده‌ها  را در سوراخ‌ها نصب می‌کنند. سپس بعد از تهیه هندریل مناسب، آن را روی پایه‌های نصب شده، نصب می‌کنند.  پس از اینکه از نصب درست هندریل‌ها در راه پله مطمئن شدید، هندریل‌ها را با استفاده از پیچ و حلقه‌، لوله‌های ۱۶ را روی پایه‌های آنها محکم نمایید. توجه داشته باشید که اگر شیب پله‌ها با یکدیگر تفاوت داشتند، لازم است با استفاده از وسیله‌ای به نام شمشه مقدار اختلاف اندازه‌ی پله‌ها را نشانه‌گذاری نمایید و شیب پله‌ها را باهم هماهنگ سازید.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده کابلی

در آخر بگوییم که نرده‌های استیل می‌توانند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای هرجایی از منزل شما باشند. وقتی حرف از امنیت و مقاومت باشد باید به نرده استیل فکر کنید. نرده‌های استیل می‌توانند درکنار ظاهر جذاب خود امنیت راه پله، تراس و یا پشت بام منزل شما را تامین نماید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر سوالی درباره زندگی در اسلامشهر، چگونگی خرید منزل در این شهر و یا هر نوع سوالی درباره‌ی نرده‌های استیل دارید، با ما مطرح کنید. مشاورین ما با کمال میل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. امیدواریم خرید خوبی داشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

تهیه و نویسندگی توسط تکمان دیجیتال سرویس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *