شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده استیل در رباط‌کریم هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

اگر در تهران هستید، حتماً از رباط‌کریم شنیده‌اید. این شهر در جنوب غرب تهران است و آب‌وهوای نیمه بیابانی دارد. تابستان گرم و زمستان سرد رباط‌کریم؛ مردم‌اش را به سمت نصب و اجرای نرده استیل، سوق داده است. حتماً، نرده استیل را در بانک‌‌ها و تراس‌های خانه‌های اطراف خود، دیده‌اید. نرده استیل، از مدل‌های معروف نرده فلزی است و دوام بسیار بالایی دارد. هیچ شکی در استحکام نرده استیل، نداشته باشید. نرده استیل، برای خانه یا محل کار شما در رباط‌کریم، یک مانع محافظ با‌قدرت، ایمن، با دوام و زیبا خواهد بود. نرده‌های استیل، به راحتی قابل جمع شدن هستند. محصولات نرده استیل ما، این مزایا را افزایش می‌دهند. هرچه از نرده‌های استیل باکیفیت‌تری استفاده کنید، نرده‌های شما عمر بیشتری خواهند کرد، نیاز کمتری به نگهداری و تعمیر، خواهند داشت و برای اجرا، کار‌آمدتر عمل خواهند کرد. آیا می‌خواهید نرده استیل خود را تقویت کنید؟ ما مجموعه کاملی از تز‌ئینات مختلف، برای نصب و اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، به شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید، خانه‌ی خود را با انواع و اقسام نرده استیل، مدرن کرده و پنل‌های نرده استیل ما در رباط‌کریم را که، در استایل‌های گوناگون هستند، سفارش دهید. نصب و اجرای این نرده‌ها را، به عهده‌ی ما بگذارید. نرده‌های استیل که، امروزه بسیار شهرت دارند، یک شکل همه‌کاره از نرده هستند که، می‌توان از آن‌ها برای اهداف مختلفی استفاده نمود و یک حریم امن و خصوصی برای خانه یا کسب‌و‌کار، ایجاد کرد. اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، به دلایل بسیاری برای مردم این شهر، نسبت به نصب پنل‌های چوبی سنتی، ارجعیت دارد. مثل قدیم که، لازم بود هرسال رنگ مقاوم در برابر آب‌و‌هوا بروی نرده‌ها زده شود تا پوسیده نشوند؛ دیگر برای نرده استیل، این کار لازم نیست. نرده استیل، در طوفان سقوط نمی‌کند و امنیت بسیار بالایی دارد. نرده استیل، مقرون‌به‌صرفه است و نیاز به نگهداری نداشته و تا 30 سال، عمر می‌کند. می‌توانید، نرده استیل با رنگ‌های مختلف را متناسب با محیط اطراف خود، از کارشناسان ما در رباط‌کریم، تهیه کنید. ما در حوضه‌ی سرویس‌دهی نرده فلزی، آماده‌ی خدمت در نصب و اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، هستیم؛ پس، حتماً با ما تماس بگیرید. در این مقاله، سعی داریم تا، شما را با رباط‌کریم و محیط این شهر، آشنا سازیم و برای اجرای نرده استیل در این شهر، برای شما از خود نرده استیل بگوییم و با مراحل اجرای آن، آشنای‌اتان سازیم.

برای اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، لازم است تا ابتدا، با شهرستان رباط‌کریم آشنا شویم. همان‌طور که گفتیم، رباط‌کریم در جنوب غرب استان تهران قرار دارد و فاصله‌ی کوتاهی، با خود شهر تهران دارد. رباط‌کریم، خود، از 3 شهر رباط‌کریم، نصیرشهر و پرند، تشکیل شده است. منجیل‌آباد، آبشناسان، آلارد، پرندک، یقه، انجم‌آباد، امامزاده ابوطالب و وهن‌آباد، از ده و روستاهای رباط‌کریم، به‌حساب می‌آیند. احتمالاً، این شهر را به‌خاطر وجود فرودگاه امام‌خمینی در آن، بشناسید. رباط‌کریم، در جنوب شهریار و در شمال شهر‌ری و اسلامشهر قرار دارد. این شهر، دارای راه‌آهن نیز، می‌باشد. رباط‌کریم، رشد اقتصادی خود را، مدیون قرارگیری‌اش در راه جاده ابریشم و راه خراسان است. بازرگانان بسیاری، به علت وجود جاده ابریشم، از اکثر نقاط کشور، به این شهر رجوع می‌کردند. این شهر در دوره‌ی قاجاریه، رونق بسیاری پیدا کرد. جنگ رباط‌کریم نیز، در حوالی این شهر اتفاق افتاد. در قدیم، رباط‌کریم به نام قوهه، شناخته می‌شد و در سال 1364، به شهر تبدیل شد. اکثر مردم رباط‌کریم، گویش ترکی داشته‌اند و کردی و لری نیز، در این شهر، رایج بوده است. رباط‌کریم، شش حزب مختلف در خود جای داده است و دارای یازده سازمان مردم‌نهاد می‌باشد. جمعیت رباط‌کریم، به بالای 105 هزار نفر می‌رسد و در هرکیلومتر‌مربع، هجده‌هزار نفر را، جا داده است. رباط‌کریم، 275 کیلومتر‌مربع وسعت دارد و در ارتفاع 1100 متری از سطح آب‌های آزاد، قرار دارد. از نظر آب‌وهوایی، رباط‌کریم، نیمه بیابانی است ولی، میانگین بارش به نسبت خوبی دارد و دمالای سالانه آن، به میانگین، 16 درجه می‌رسد. کوه‌های کم‌ارتفاعی نیز، در رباط‌کریم دیده می‌شوند که، معروف‌ترین آن، تخت رستم، نام دارد. این موارد ارتفاعی و آب‌وهوایی، مردم رباط‌کریم را به سوی نصب و اجرای نرده استیل در این شهر، کشانده است. چراکه، نرده استیل، با هر آب‌و‌هوایی سازگاری دارد و ایمن و با‌مقاومت، عمل می‌کند.

رباط‌کریم، به انگور‌های‌اش، معروف است. باغ‌های انگور متعددی در این شهر، به چشم می‌خورد. می‌توانید، محصولات صنعتی زیادی را نیز، در این شهر مشاهده کنید. رباط‌کریم، چهل‌وسه جایگاه تاریخی و هفده اثر ثبت ملی دارد. همچنین، امامزاده‌های بسیاری در این شهر دیده‌ می‌شوند. از این امامزاده‌ها، می‌توان به امامزاده عماد‌الدین، امامزاده محمد‌تقی، امامزاده علی‌اصغر، امامزاده هادی، امامزاده مهدی و امامزاده ابوطالب اشاره کرد. آرامگاه حیدرقلی‌خان و لوط پیغمبر نیز، در رباط‌کریم قرار دارند. جایگاه‌های تاریخی زیادی در رباط‌کریم وجود دارد. پل بازارک، موزه امارت اربابی، تپه کیکاور، قلعه سنگی، کاروان‌سرای فتحعلی‌شاه، آسیاب آبی، یخدان، تپه‌ی روستای یقه، خانه بشر شیرازی، کرر مشدی ممد و تپه ده‌حسن از مکان‌های تاریخی رباط‌کریم، به‌حساب می‌آیند. رباط‌کریم، دارای کارخانجات صنعتی بسیار است و شهر جدید پرند نیز، در این شهر قرار دارد. کتابخانه‌های زیادی نیز، در رباط‌کریم دیده می‌شوند. رباط‌کریم، دارای واحد‌های دانشگاهی بسیاری من‌جمله، دانشگاه آزاد و پیام‌نور است. رباط‌کریم، دارای مراکز درمانی زیادی مثل بیمارستان فاطمه زهرا و درمانگاه مهر می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما:نرده استیل کابلی چیست؟

حال‌که، با شهرستان رباط‌کریم و شرایط مختلف حاکم بر آن، آشنا شدیم؛ بهتر است، برای اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، پیش‌زمینه‌ای از خود نرده استیل داشته باشیم. شرکت نرده استیل در رباط‌کریم، طیف معتبری از محصولات نرده استیل را ارائه می‌دهد که، برای کاربرد‌های مختلفی مثل امنیت، مرزبندی و تزئینی، مورد استفاده است. شرکت نرده استیل در رباط‌کریم، محصولات نرده مشبک را، برای کاربرد‌های بسیار، ارائه می‌دهد که، برای ایجاد امنیت و استایل به هر نرده استیل می‌باشند. اجرا و نصب نرده مشبک، ساده است و در کل، این مدل نرده استیل، نرده‌ی مقرون‌به‌صرفه‌ای می‌باشد وکیفیت بالایی دارد. نرده مشبک، در انواع ارتفاع و رنگ، موجود است. محصولات نرده استیل ما در رباط‌کریم، گیت‌های دستی و اتوماتیک را ارائه می‌دهد. تمام گیت‌ها، از فولاد سنگین ساخته می‌شوند که، طول عمر بیشتری داشته و مقاومت بیشتری در مقابل حمله حیوانات در باغ و غیره، دارد. ما، به عنوان راهنمای شما برای اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، محصولاتی را عرضه می‌کنیم که، مطابق با انتظارات کاربران، معماران و مشاوران طراحی باشد. برای خرید، نصب و اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، با ما تماس بگیرید. ما، آماده‌ی راهنمایی به شما هستیم.

مقاله پیشنهادی برای شما:راهنمای جامع خرید نرده استیل

حالا، شاید بگویید؛ چرا نرده استیل؟ از استیل برای ساخت سازه‌های قوی استفاده می‌شود؛ از آسمان‌خراش‌ها بگیرید تا، استادیوم‌ها، فرودگاه‌ها و پل‌ها. در رباط‌کریم که، تابستان بسیار گرم و زمستان بسیار سرد دارد، استیل، بهترین گزینه برای نرده‌زنی است. استیل، پس از یک زمستان سخت، جایی که برف و یخ روی نرده‌ی شما سنگینی می‌کند، دچار افتادگی نمی‌شود. حتی، هنگامی که ماشین چمن‌زنی در کنار آن قرار می‌گیرد، استیل، خم یا خراشیده نمی‌شود. در شرکت نرده استیل در رباط‌کریم، از فولاد برای تمام ستون‌های نرده و نرده‌های تزئینی، استفاده می‌شود. در این شرکت، یک فولاد گالوانیزه و پودری، انتخاب می‌شود که، زنگ نزند و خراشیده نشود. بخشی از تعهد ما به خدمات مشتری آن است که، نمی‌خواهیم پس از نصب و اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، نرده شما نیاز به تعمیر و نگهداری با هزینه‌ی بالا، داشته باشد. به دلیل استحکام آن، ما می‌دانیم که، نرده استیل شما، اموال‌اتان را مادام‌العمر، ایمن نگه می‌دارد و در برابر پرتاب توپ توسط بچه شما یا افتادن هر‌چیزی از درختان، مقاومت می‌کند. استیل روکش‌شده‌ی مدرنی که، در نرده استیل در رباط‌کریم، استفاده می‌شود، همان استیل‌ای است که، در اسکله قایق‌ها و دریا‌چه‌ها استفاده می‌شود. اگر اطلاع داشته باشید، این اسکله‌ها، برای کنترل سایش و پارگی ناشی از قوطه‌ور شدن در آب، طراحی شده‌اند. به طور مشابه، برف و یخ، بر کیفیت یا ظاهر نرده استیل شما، تاثیری نخواهند داشت. با یک نرده استیل صلب، نیازی نیست، نگران زنگ‌زدگی باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نرده استیل و اجرای آن در رباط‌کریم، با ما تماس بگیرید.

حال، می‌خواهیم نصب و اجرای نرده استیل در رباط‌کریم را، در چند مرحله‌ی ساده بیان کنیم. به مراحل زیر در اجرای نرده استیل در حیاط، دقت کنید:

 1. نرده فلزی خود را انتخاب کنید!

ما در این‌جا با نرده استیل کار خواهیم کرد؛ پس، استیل را انتخاب می‌کنیم. نرده‌های چوبی و وینیل، زیبایی و مزایای خاص خود را دارند اما، نرده‌های استیل، به طور پیوسته، محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. چرا؟ چون آن‌ها بادوام، ماندگار و زیبا هستند. نرده‌های استیل، جایگزین مقرون‌به‌صرفه‌ای هستند و در برابر زنگ‌زدگی مقاوم هستند؛ این یک موهبت برای شما، با توجه به آب‌و‌هوای رباط‌کریم خواهد بود. نرده استیل، در طرح‌های انگشت‌شماری موجود است. بهتر است که، از پنل صلب برای نرده استیل خود استفاده کنید.

 1. حیاط خود را برای موانع و تاسیسات، ارزیابی کنید!

قبل از اندازه‌گیری محیط حیاط خود، ضروری است در مورد هر چیزی که، در مسیر قرار می‌گیرد یا عوارض زمین را ایجاد می‌کند، اطلاعات کافی داشته باشید. این ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تپه‌ها و دامنه‌ها
 • تخته سنگ
 • درختان
 • خندق‌های زهکشی

برای اجرای نرده استیل در حیاط خود در رباط‌کریم، باید موانع بالا برطرف شوند. به‌همان اندازه ضروری است که، مراقب تاسیسات آب‌و‌برق، مانند فاضلاب و خطوط برق که، اغلب در زیر زمین هستند، باشید. سوراخ‌کردن یکی از این موارد، می‌تواند بسیار پرهزینه باشد و یا شاید، دسترسی شما و همسایگان‌اتان را به خدمات کلیدی مثل آب و وای‌فای، مختل کند و این، همراه با جریمه خواهد بود.

 1. خط ملک خود را تعیین کنید!

شما ممکن است، درک کلی از شروع و پایان ملک خود داشته باشید اما، دقت کنید در این‌جا ضروری است، سند یا نقشه پلان ملک خود را بررسی کنید یا یک نقشه‌بردار مجاز زمین، استخدام کنید.

 1. ارتفاع نرده خود را تعیین کنید!

نظام مهندسی، اندازه و ارتفاع نرده‌ها را تعیین می‌کند. بنابراین، مطمئن شوید که، نرده‌ای که انتخاب کرده‌اید، در رباط‌کریم جواب می‌دهد. علاوه‌بر‌این، ممکن است، نیاز به مجوز برای ساختن نرده خود داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر برای اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، با ما تماس بگیرید. ما، آماده‌ی راهنمایی به شما هستیم.

 1. اندازه‌گیری کنید!

قبل از سفارش، باید بدانید، دقیقاً چه مقدار نرده استیل نیاز دارید؟ با استفاده از متر، محیط حیاط خود را محاسبه کنید و این عدد را، بر اندازه پنل‌های نرده استیل، تقسیم کنید.

 1. کیت نرده خود را سفارش دهید و ابزار و مواد لازم را تهیه کنید!

کیت‌های نرده استیل در رباط‌کریم، معمولاً با پنل‌های نرده استیل گالوانیزه، پایه‌ها و براکت‌های اتصال، ارائه می‌شوند.

 1. اجرای آزمایشی!

قبل از قرار دادن نرده استیل خود در سوراخ‌های پایه، نیاز است تا، حفاری کنید. ممکن است بخواهید، نحوه تناسب نرده را بررسی کنید. این شما را، از انجام تنظیمات حیاتی پس از اجرای نرده استیل، نجات می‌دهد.

 1. موقیت‌های پایه‌های خود را مشخص کنید!

با نوار اندازه‌گیری یا متر، با توجه به عرض پنل‌ها، محل‌ قرارگرفتن پایه‌ها را با اسپری رنگ، مشخص کنید.

مقاله پیشنهادی برای شما:نرده شیشه ای چیست؟

 1. حفره‌های پایه خود را حفر کنید!

پس از مشخص کردن محل قرارگرفتن سوراخ‌های پایه، از حفار تپه برقی یا مارپیچ برقی استفاده کنید.

 1. پنل‌ها و پایه‌های خود را نصب کنید!

در نهایت، بعد از مشخص کردن جایگاه‌ها، پایه‌ها را در سوراخ‌ها، نصب کرده و سپس، پنل‌ها را در بین آن‌ها نصب کنید. حال، کار شما به پایان رسیده است. از نرده استیل خود لذت ببرید.

در پایان باید گفت، نرده استیل بهترین انتخاب شما برای نرده‌زنی در رباط‌کریم است. نرده استیل، مقرون‌به‌صرفه، با دوام و زیبا است و برای شما، امنیت بسیار بالایی ایجاد می‌کند. اگر بخواهید، حیوانات خانگی خود را در محدوده حیاط خود، نگه دارید و از ورود افراد مزاحم به ملک خود، جلوگیری کنید، نرده استیل بهترین انتخاب است. در این مقاله، در ارتباط با اجرای نرده استیل در رباط‌کریم، از خود رباط‌کریم گفتیم و از آب‌و‌هوای آن، صحبت کردیم. شما را در این‌جا، با نرده استیل آشنا ساختیم و گفتیم که، مزایای نرده استیل نسبت به نرده‌های دیگر برای نصب و اجرا در رباط‌کریم، بیشتر است. همچنین، چندین مراحل ساده، برای نصب و اجرای نرده استیل در حیاط یک خانه در رباط‌کریم را، بازگو کردیم و به شما نشان دادیم که، می‌توانید با داشتن دانش کافی و درست از این مراحل، کار اجرا را به خوبی جلو ببرید. ما در رباط‌کریم، آماده‌ی خدمت در حوضه‌ی نصب و اجرای نرده استیل برای خانه یا محل کار شما هستیم.

 شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *