شما در حال مطالعه مقاله قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

شهرستان ملارد، از شهر‌های زیبا و خوش آب‌و‌هوای استان تهران است که، بارندگی فراوان در آن، مردم را به سوی خرید نرده شیشه‌ای کشانده است. نرده شیشه‌ای که، مدرن‌ترین شیوه‌ی نرده‌زنی می‌باشد؛ بهترین انتخاب برای شما در ملارد خواهد بود. نرده شیشه‌ای را در مجلات یا شبکات اجتماعی دیده باشید؛ بی‌شک جلوه‌ی زیبایی که، این نرده‌ها به منازل، ویلاها یا دفاتر کار داده‌اند، شما را کنجکاو کرده است. در ملارد، خدمات بسیاری در حوضه‌ی نرده شیشه‌ای عرضه می‌شوند. شما می‌توانید برای اطلاع از عوامل تاثیرگذار بر قیمت‌ نرده شیشه‌ای در ملارد، ما را تا پایان این مقاله، همراهی کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. از طرح‌های پر ‌زرق‌و‌برق گرفته تا شیشه‌های حریم خصوصی با حکاکی ظریف، شیشه‌های تزئینی را می‌توان طوری طراحی کرد که، دقیقاً همان چیزی باشند که، شما می‌خواهید. با این حال، شیشه فقط برای ظاهر نیست. شیشه‌ی ایمن، شیشه‌ای است که، به طور خاص طراحی شده باشد تا، احتمال شکستن کم‌تری داشته باشد و در هنگام شکستن، آسیب کمتری به شما وارد کند. نرده شیشه‌ای ساخته‌شده در ملارد، شامل شیشه‌هایی است که، برای استحکام یا مقاومت در برابر آتش ساخته شده‌اند و این شیشه‌ها، واقعاً مقاوم هستند. سه مدل نوع شیشه، سکوریت مقاوم در برابر حرارت، سکوریت و لمینیت هستند. شیشه با اینکه، انتخاب خاصی برای نرده‌زنی مختلف در خانه از جمله حیاط است؛ نرده شیشه‌ای عموماً مدرن‌ترین روش برای نرده‌گذاری است که، این روزها، از داغ‌ترین سیستم نرده‌گذاری در بازار ایرانی و خارجی شده است. نرده‌های شیشه‌ای بر خلاف ظاهرشان، محکم‌ترین نرده‌ها در صنعت مدرن نرده سازی به حساب می‌آیند. شیشه آبدیده که، بسیار پر‌مقاومت است می‌تواند به خوبی نرده‌ی ما را ساپورت کند. مسلما، دلیل خوبی برای استفاده از این نرده‌های شیک در کاربردهای تجاری وجود دارد. در این مقاله، ابتدا شما را با ملارد و شرایط کلی آن آشنا می‌کنیم و سپس به طور مفصل، درباره‌ی انواع قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، صحبت می‌کنیم. امیدواریم که، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی برای شما:راهنمای جامع خرید نرده استیل

قبل از خرید و اطلاع از قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، آشنایی بیشتر با خود شهرستان ملارد، الزامی است. همان‌طور که گفتیم، شهرستان ملارد در استان تهران است و بسیار، خوش آب‌و‌هوا است و بارش فراوان دارد که، عامل مهمی برای انتخاب و خرید نرده شیشه‌ای برای خانه‌ها و ساختمان‌های تجاری در این شهر شده است. شهرستان ملارد، 930 کیلومتر مربع وسعت دارد و در ارتفاع بیش از هزار و صد متر از سطح آب‌های آزاد، می‌باشد. ملارد، خود از شهرهای ملارد و صفادشت، تشکیل شده است که هرکدام، مستقل از دیگری هستند. شهرستان ملارد، دارای 377 هزار نفر جمعیت می‌باشد و با تهران، کمتر از پنجاه کیلومتر فاصله دارد. ملارد، فاصله‌اش با کرج به مراتب کمتر است و به بیست‌ودو کیلومتر می‌رسد. ملارد بیش از 30 آثار باستانی دارد.

از مناطق باستانی این شهرستان، به آتشکده تخت رستم می‌توان اشاره کرد که، به ثبت ملی رسیده است و در دوره ساسانیان بنا شده است؛ البته، این بنا به دوره اشکانیان نیز، باز می‌گردد. این بنا از سنگ است و بعد از حمله عرب‌ها، تغییر نام داده است. این آتشکده، دارای سکویی است که، نشان از محل آتش این بنا در قدیم است. در کل، 3 محل در این بنا، ساخته شده بود که، برای آتش‌زنی، عبادت و حراست بود. شکل کلی این بنا، بعد از ورود اسلام به ایران، برای ساخت مساجد مورد استفاده قرار گرفت. این آتشکده، از دو سکو تشکیل شده است که، در قله کوه و دامنه کوه قرار دارند. بنای ساخته شده در دامنه، با سقف کوتاه، به شکل گنبد ساخته شده و محل محافظت از آتش بوده است. از دیگر آثار باستانی ملارد، امامزاده ابراهیم نیز می‌باشد. آثار باستانی مربوط به دوران قاجاریه در ملارد، قلعه‌های حسین‌آباد، زرین‌آباد، ارغش‌آباد، فرامرز و امیریه است. آثار باستانی مربوط به دوران سلجوقیه نیز، تپه‌های گاومیش، کوشکک، امیریه و ارسطو می‌باشند. از آثار تاریخی ملارد در دوران صفوی نیز، قلعه‌های محمود‌آباد، پامبوخلی، گبری و سلیمان را می‌توان نام برد. از نظر گویش، مردم ملارد، گویش ترکی داشته‌اند. به مرور زمان، فارسی و ترکی دو گویش رایج مردمان ملارد شدند.

ملارد به علت اقلیم آب‌و‌هوایی خود و قنات‌های بسیار‌، در باغ‌داری و کشاورزی، قوی است و محصولات کشاورزی بسیاری، عرضه می‌کند؛ گونه‌های مختلف جانوری نیز‌، در منطقه اختر‌آباد این شهر دیده می‌شوند. ملارد دارای خط اتوبوس‌های متعدد و مراکز علمی و دانشگاهی آزاد و پیام‌نور، می‌باشد. ملارد با داشتن چهارصد کارخانه و واحد صنعتی، تا حدودی، شهرستان صنعتی به‌حساب می‌آید. شهر ملارد، دارای پارک‌های متعدد به نام‌های گلستان، مشاهیر، فدک، پلیس، ملارد، حافظ و ایثارگران می‌باشد. این شهر همچنین، از مراکز درمانی و مجموعه‌های ورزشی متعدد برخوردار است.

حال که، با شهر ملارد آشنایی پیدا کردیم؛ برویم به سراغ خود نرده شیشه‌ای و عوامل موثر در هزینه و قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد. تخمین‌ها و موارد مربوطه که، به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، نقل قول کتبی از طرف متخصصان فروش نیستند ولی، توصیه می‌کنیم که، برای ارزیابی دقیق کار مورد نیاز و قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، با متخصصان معتبر ما تماس بگیرید. برآورد هزینه و قیمت مربوط به نرده شیشه‌ای، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • هزینه‌های تحویل مواد یا تجهیزات محلی، حمل‌و‌نقل ارائه‌دهنده خدمات از محل کار.
 • هزینه‌های آماده‌سازی محل کار برای نصب نرده شیشه‌ای، هزینه‌های حفاظت از سازه‌، مواد و اجزای موجود.
 • زمان راه‌اندازی نیروی کار، زمان حرکت و حداقل هزینه‌های ساعتی که، معمولاً برای کار‌های کوچک نصب نرده شیشه‌ای، در نظر گرفته می‌شوند.

مقاله پیشنهادی برای شما:نرده شیشه ای چیست؟

توجه داشته باشید که، عوامل زیر در برآورد هزینه و قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، دستی ندارند:

 • هزینه‌های حذف، جابه‌جایی، تعمیر و یا اصلاح سیستم‌های قاب‌بندی، روکش، تهویه‌ی مطبوع، برق و لوله‌کشی موجود-یا تطابق آن سیستم‌ها با قوانین ساختمان فعلی.
 • هزینه‌های آزمایش و اصلاح مواد خطرناک مثل آزبست، سرب و غیره.
 • مخارج کلی پیمان‌کار و افزایش نرخ اجناس برای سازماندهی و نظارت بر نصب نرده شیشه‌ای. اگر پیمان‌کار بر پروژه نصب نرده شیشه‌ای شما، نظارت کند، 13 تا 22 درصد، به کل هزینه‌ی بالا اضافه می‌شود.
 • مالیات بر فروش لوازم و مواد مورد نیاز برای نرده شیشه‌ای.
 • هزینه‌های مجوز یا بازرسی توسط سازمان نظام‌مهندسی ساختمان شهر شما که مسلماً، برای کل پروژه نرده شیشه‌ای شما در ملارد، مورد نیاز است.

قیمت واقعی نرده شیشه‌ای در ملارد برای شما، به اندازه کار، شرایط و گزینه‌های پایانی که انتخاب می‌کنید، دارد. نرده شیشه‌ای، جلوه‌ای شیک و مدرن به پاسیو و اطراف استخر شما می‌بخشد و در عین حال، به شما بیشترین دید ممکن را می‌دهد. طراحی منحصربه‌فرد نرده شیشه‌ای ساخته‌شده در ملارد، یک انتخاب محبوب برای صاحبان خانه است. قبل از شروع پروژه نصب نرده شیشه‌ای در ملارد، متوجه شوید که، هزینه‌ی واقعی نرده شیشه‌ای به چه صورت است. حتماً با متخصصان ما در این زمینه، تماس حاصل فرمایید. از انتخاب نوع مناسب شیشه تا کار مورد نیاز برای نصب آن، سعی داریم تا اطلاعات روشنی درباره‌ی هزینه نرده شیشه‌ای به شما بدهیم و با توجه به بودجه‌اتان، برای انتخاب نرده شیشه‌ای مناسب، راهنمایی‌اتان کنیم. هنگام تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد پنل‌های نرده شیشه‌ای جدید، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله، ارتفاع، نوع شیشه و هزینه‌های نیروی کار.

قیمت و هزینه‌ی پنل‌های نرده شیشه‌ای در ملارد، معمولاً به ازای هر فوت خطی محاسبه می‌شود. در مورد ارتفاع، بیشتر پنل‌های نرده شیشه‌ای یا پلکسی گلاس، تقریباً 4 تا 6 فوت ارتفاع دارند. با این حال، شما می‌توانید انتخاب کنید که، نرده شیشه‌ای مورد نظر با مشخصات مورد علاقه‌اتان، سفارش و ساخته شوند؛ البته، هزینه‌ی شما در این مورد، بالا می‌رود. عرض هر پنل، به طور معمول چهار فوت است و اگر بعضی از پنل‌ها با قاب نصب شوند، ممکن است عریض‌تر باشند.

برخی از پیمان‌کاران نصب نرده شیشه‌ای در ملارد، به ازای هر ساعت کار، هزینه دریافت می‌کنند. برخی دیگر نیز، ممکن است بر اساس هر طول خط یا بر حسب نرخ ثابت، از شما پول بگیرند. مراحل نصب نرده شیشه‌ای شامل چیدمان محل ستون‌ها، حفر سوراخ‌های پایه تا عمق سه فوتی و قرار دادن پایه‌های نگهدارنده در بتن برای پایدار نگه‌داشتن نرده می‌باشد. همچنین، فرآیند نصب پنل‌های نرده شیشه‌ای شما در بین پایه‌ها، خود شامل برنامه‌ریزی، تهیه مواد لازم، آماده‌سازی منطقه، استفاده از ابزار و تجهیزات و تمیز کردن است.

عوامل متعددی، قیمت کل نرده شیشه‌ای یا پلکسی گلاس شما در ملارد را، تعیین می‌کنند. هنگام دریافت نرخ نسبی از نصابان و پیمان‌کاران نرده شیشه‌ای در ملارد، این عوامل را در نظر داشته باشید:

 • ضخامت و کیفیت شیشه: ضخامت پنل‌های نرده شیشه‌ای شما، در هزینه مواد نقش دارد. هر نرده شیشه‌ای که، در مناطق مرتفع، بالکن‌ها و اطراف استخر‌ها استفاده می‌شود، ضخیم‌تر است و ممکن است به الزامات کد محلی، بستگی داشته باشد. اکثر نرده‌های شیشه‌ای، تقریباً 12 میلی‌متر ضخامت دارند و 1.8 متر طول‌اشان است. گزینه‌های ارزان‌تر، از جمله پنل‌های 8-10 میلی‌متری در دسترس هستند؛ اگرچه، آن‌قدرها با دوام نیستند.
 • ارتفاع: پنل نرده شیشه‌ای، متوسط 4 فوت ارتفاع دارد؛ اما، برخی ممکن است به ارتفاع 6 فوت هم برسند. اگر برای جلوگیری از پریدن حیوانات خانگی از روی نرده، به پنل‌های بلندتر نیاز دارید، به ازای هر پنل پول بیشتری می‌پردازید. در بیشتر موارد، نرده شیشه‌ای 4 فوت ارتفاع دارد ولی، برخی صاحبان خانه ترجیح می‌دهند، پنل‌های سفارشی یا بلند‌تری نصب کنند که، همیشه گران‌تر خواهد بود.
 • طول نرده: تقریباً همه انواع نرده‌ها به ازای هر فوت خطی، شارژ می‌شوند. بنابراین، هرچه طول بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه‌های شما بیشتر خواهد بود. نه‌تنها مواد بیشتر، هزینه‌ی بیشتری دارند بلکه، برای نصب نرده شیشه‌ای، به نیروی کار بیشتری احتیاج خواهید داشت که، قیمت کل، بالاتر می‌رود.
 • با‌فریم یا بدون‌فریم: نرده شیشه‌ای بدون‌فریم، زیبایی مدرنی را به خانه شما اضافه می‌کند و در عین حال، منظره‌ای بدون مانع از چمن‌زار و ویوی جلو، به شما ارائه می‌دهد. با اینکه این استایل، جذاب است؛ شما باید دو برابر مدل نرده شیشه‌ای با‌فریم، هزینه کنید. شیشه‌ی نرده شیشه‌ای بدون‌فریم، باید ضخیم‌تر باشد تا، به اندازه کافی قوی باشد و بتواند، وزن خود و وزن فردی که، ممکن است به آن تکیه کند را، تحمل کند. اگر قیمت و ایمنی، فاکتور‌های مهمی برای شما هستند، نرده شیشه‌ای بافریم را انتخاب کنید.
 • هزینه‌ی نیروی کار: نصب نرده شیشه‌ای، به مهارت و دقت نیاز دارد. برای نصب نرده‌ شیشه‌ای بهتر است، هزینه‌ی بیشتری برای نیروی کار بپردازید زیرا، این کار بسیار تخصصی است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد، با ما تماس بگیرید.
 • شکل و ارتفاع حیاط: در برخی موارد، ممکن است به دلیل هزینه‌ی بالای کارگر بیشتر، نصب نرده شیشه‌ای در هر زمین ناهموار و یا شیب‌دار، هزینه بیشتری داشته باشد.
 • گیت: اگر می‌خواهید، یک گیت به نرده شیشه‌ای خود اضافه کنید، آماده باشید تا، هزینه‌ی گزافی بابت هر گیت، پرداخت کنید!

به صورت تقریبی، قیمت‌های مربوط به شیشه‌ی نرده شیشه‌ای در ملارد، برای مدل‌های رایج نرده شیشه‌ای مثل لمینیت، بین 2600000 تومان تا 4000000 تومان برای هر متر می‌باشد. برای سکوریت نیز، بین 1600000 تومان تا 4000000 تومان می‌باشد. مسلما، هزینه‌ی حمل‌ونقل این مصالح به صورت جداگانه برای شما محاسبه می‌شود. دستمزد نصب نیز، به همین ترتیب تخمین زده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

مقاله پیشنهادی برای شما:نرده استیل کابلی چیست؟

در پایان باید گفت، نرده شیشه‌ای، مدرن‌ترین راه‌حل جدید در صنعت نرده‌زنی است. نرده شیشه‌ای، هم برای اهداف زیبایی شناختی و هم برای اهداف کاربردی، بسیار معروف است. نرده‌های شیشه‌ای، از بهترین سیستم‌های نرده موجود در بازار، هستند. ساخت نرده شیشه‌ای در ملارد، بیش از پیش، افزایش یافته است و احتمالاً با زیبایی و جلوه‌ی خود، شما را به سمت خود جذب کرده است. در این مقاله، برای یافتن اطلاعات مربوط به قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، ابتدا از خود ملارد صحبت کردیم وگفتیم که، اگر در فکر خرید این مدل نرده‌ها هستید، به چه مواردی توجه کنید. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نرده شیشه‌ای در ملارد، هزینه نصب، تعداد نیروی کار، مخارج مصالح، مخارج حمل‌و‌نقل نصاب، اندازه کار، زمان راه‌اندازی نیروی کار، زمان حرکت، هزینه‌های ساعتی، هزینه‌های آماده‌سازی محل کار برای نصب نرده شیشه‌ای و هزینه‌های حفاظت از سازه‌ها، مواد و اجزای موجود، را نام بردیم. همچنین، به مواردی که برای یافتن قیمت کل نرده شیشه‌ای در ملارد، هنگام ارتباط با متخصصان، باید به یاد داشته باشید مثل ضخامت و کیفیت شیشه، ارتفاع، طول نرده، با‌فریم یا بدون‌فریم بودن نرده شیشه‌ای، هزینه‌ی نیروی کار و گیت، اشاره کردیم. امیدواریم که، این اطلاعات تا‌کنون برای شما مفید واقع شده باشند.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *