نصب نرده شیشه ای در ورامین

شهرستان ورامین از شهرهای پایتخت تهران است و در منطقه‌ای سرسبز و جلگه‌ای قرار گرفته شده که از جنوب منطقه به دریاچه نمک، از شمال این شهر به دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرط، از غرب هم به حسن‌آباد قم و از شرق نیز به گرمسار محدود می‌شود.

مشهورترین بنای شهرستان ورامین، مسجد جامع ورامین است که در خیابان شهید بهشتی این شهر قرار دارد. ایوان ورودی مسجد بسیار بلند و وسیع است. شبستان غربی هم بناش بازسازی شده و در داخل طاق نماهای مسجد به زبان کوفی عبارت «علی ولی الله» نوشته شده است.

شهرستان ورامین از نگاه بنای باستانی و قدیمی بسیار غنی است و در صورت مهیا شدن زمینه‌های لازم و امکانات گردشگری می‌تواند پذیرای مسافران و بازدیدکنندگان زیادی باشد. از جمله آثار مهم باستانی آن هم می‌توان به قلعه ایرج (وارنای چهارگوش)، مسجد جامع پرقدمت ورامین، نارین قلعه، قصر باستانی بهرام، کاروانسرای معروف عین الرشید، میدان زیبای کهنه گل، برج مرتفع علاءالدوله، آب انبار قدیمی علی‌آباد، آب انبار حصارگلی، یخچال محبوب حصار کوچک، یخچال علی‌آباد، پل تاریخی باقرآباد، کاروانسرای دیرگچین و… اشاره کرد.

شهرستان ورامین با توجه به موقعیت مکانی خود که در نزدیکی شهر تهران قرار دارد از امکان دسترسی و جاده‌های تازه تاسیس هم برخوردار است و از جهات دیگر نزدیکی آن به کویر مرکزی ایران از نظر موقعیت جغرافیای طبیعی ویژگی‌های به خصوصی را برای ورامین فراهم کرده است.

شهرستان ورامین زیارتگاه های و امامزاده‌های زیادی دارد و فرصت مناسبی به شما می دهد تا در کنار گردش و سفر در ورامین، نگاهی هم به امامزاده های ورامین بزنید. این شهرستان گردشگرپذیرترین امامزاده های شهرهای تهران را دارد.

اما اگر سفری به ورامین داشتید، فراموش نکنید که سری هم به بازارهای قدیمی این شهر بزنید و مهم‌ترین و با ارزش‌ترین صنایع دستی مردمان ورامین را مشاهده کنید. مردم ورامین در بافت قالی‌ها و فرش‌های دستی مهارتی وصف نشدنی دارند و عموماً این قالی‌ها و فرش‌ها در طرح‌های هندسی تولید می‌شود، دارای رنگ‌‌بندی قهوه‌ای و قرمز تیره روی پس زمینه خاکی یا آبی تیره هستند.

اگر شما هم از علاقه زیاد به تورهای گردشگری کویر و داشتن تجربه‌ای خاص و فراموش نشدنی دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از کاروانسرای عین‌الرشید و قصر بهرام که همجوار هم قرار دارد، دیدن کنید. کاروانسرای عین الرشید با فاصله 79 کیلومتری ورامین و داخل کویر و در کنار 2کیلومتری غرب کاروانسرای شاه عباسی قصربهرام قرار گرفته شده است. ساختمان از آجر و دارای پی از باقی مانده سنگ است. حومه حیاط مرکزی را حجره‌هایی برای اقامت گردشگراناحداث شده است. به خاطر موقعیت خاص جغرافیایی در میان کویر، ساختمان و معماری سنتی آن بدون شباهت به قلعه نیست. دیواره‌های بنا شامل شش برج و باروهای بین آن است. از این شش برج، دو برج در ضلع غربی بازسازی نشده و به همان شکل قبل باقی مانده‌اند.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده شیشه ای

 

 

محله پیشوا یکی از شهرهای پایتخت تهران است که در دامنه تپه‌های طبیعی قرار گرفته ‌است.

به عقاید باستان شناسان، دیرینگی پیشوا به چند هزار سال قبل و دوره پارینه‌سنگی می‌رسد. در دوران تاریخی جدید، پیشوا قسمتی از منطقه سامنات بوده است.

سامنات دشت وسیع و حاصلخیز است که در دامنۀ جنوبی کوه‌های البرز، بین تهران و سمنان قرار گرفته شده است که دشت ورامین نیز در امتداد آن بخش وسیع قرار دارد. از آبادی‌های این بخش، «سناردک» است که از قدیمی‌ترین و باستانی‌ترین مناطق مسکونی آن به محسوب می‌شود و در دل این دشت سرسبز و در حومه کویر واقع شده است. سناردک در گذشته و قبل از تأسیس پیشوا، از معروفیت و مرکزیت و رونق روز افزونی برخوردار بوده است.

از شواهدی که مشاهده کردن منشأ پیدایش یا گسترش زیادی از شهرها و آبادی‌های دنیا به خصوص ایران، وجود شخصیت‌های بزرگ در این شهر بوده است، پیشوا نیز از این قاعده جدا نیست.

تا پایان دوره قاجار این شهر به نام امامزاده جعفر(ع) مشهور بوده است، ولی با ساخت راه‌آهن سر تا سری تهران مشهد در دهه بیست و گذر آن از این منطقه، نام آن از امامزاده جعفر به “پیشوا” تغییر داده شد.

شهر پیشوا قسمتی از دشت سرسبز ورامین است و گفته شده ساکنان آن از قدیم، تاجیک‌ها بوده‌اند. به جز تاجیک‌ها، طایفۀ مشهور رازی‌ها و جنیدی‌ها که همه از خاندان شیخ جنید رازی، عارف نامدار قرن نهم هستند، از معروف‌ترین خاندان‌های ساکن در شهر پیشوا بوده‌اند و بیشتر بزرگان و دانشمندان این طایفه، از خادمان و واقفان زیارتگاه امامزاده جعفر بوده‌اند. تا قرن نهم و دهم هجری، خاندان جنیدی معروف‌ترین خاندان ساکنین در شهر پیشوا بوده‌اند اما به مرور زمان، مردمان دیگر از سایر مناطق به این شهر آمدند و ساکن شدند که همه آنها علاقه‌مند به نسبت دادن خود به امامزاده جعفر(ع) بودند. به خاطر دلیل بیشتر آنان، پسوند “جعفری” را برای فامیلی خود انتخاب کردند.

شهر پیشوا از دیدگاه اجتماعی دارای بافت کاملاً دینی است که در حال حاضر به دلیل عدم مهاجرت دیگر طایفه‌ها به این شهر، اصالت خود را حفظ کرده است. بیشتر مردمان این شهرستان پایبنده احکام اسلامی و دین خود هستند.

تا به اینجا مقاله سعی کردیم درباره شهرستان تاریخی ورامین صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با هم درباره نصب نرده شیشه ای در ورامین صحبت کنیم.

دنیای امروزه تولید شیشه های با دوام و زیبا در اجرای هندریل و جان پناه باعث استفاده بیشتر نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای و هندریل شیشه ای در ساخت و ساز مدرن شده است. نرده شیشه ای یک سازه هماهنگ و شیشه ای است که می تواند ایمنی و جذابیت راه‌پله‌ها، بالکن‌ها، تراس و پنجره‌ها و درها را در ساختمان های مسکونی، تجاری و عمومی بهبود دهد.

اجرای مدل نرده شیشه ای به صورتی طراحی شده است که برای نصب در هر فضایی سیستم و اتصالات خوبی دارد که با استفاده از یراق آلات با دوام در برابر خردگی و فرسایش از جنس برگزیده استنلس استیل 304 و آلومینیوم و شیشه های ایمن از نوع سکوریت در ضخامت های گوناگون و شیشه های ضد فشار و نشکن لمینت با ضخامت های مختلف اجرا می شود.

نرده شیشه ای با اتصالات گوناگون اجرا می شود که به دو دسته کلی نرده شیشه ای دفنی و نرده شیشه ای روکار تقسیم بندی می شود. جان پناه شیشه ای و نرده شیشه ای با روش های دقیق و مهندسی شده تولید می شود که امکان هماهنگی برای نصب در هر ساختمان و فضایی را دارد. مزایای استفاده از جان پناه و نرده شیشه ای عبارت است از:

افزایش نور داخل محیط و بهره بردن از نور طبیعی بیرون

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده استیل

افزایش وسعت دید به خاطر استفاده از شیشه های شفاف

در ادامه نظر شما را به قیمت نصب نرده شیشه ای در ورامین جلب می‌کنم.

مهم ترین دلیل استفاده از یک کالا برای خریدار محصول قیمت مناسب آن است به همین خاطر اگر بخواهیم کیفیت متریال و قیمت انواع نرده را تحلیل کنیم هزینه نرده شیشه ای با توجه به کیفیت بالای جنس و زیبایی ظاهری بیشتر و مزایایی که دارد اقتصادی و ارزان خواهد بود. در انتخاب گزینه نرده شیشه ای هزینه بسیار فاکتور مهمی است زیرا در برخی طرح‌ها نوع شیشه و ضخامت آن می تواند مختلف باشد و هزینه نهایی ساخت،اجرا و نصب نرده شیشه ای را تغییر دهد.

تعیین و محاسبه قیمت نرده شیشه ای براساس طرح یراق آلات و اتصالات نگهدارنده ثابت جام های شیشه ای و کیفیت متریال آن است که به برای دیواره محافظ امن استفاده می شود. به صورت کلی اگر در نصب نرده از شیشه های سکوریت با ضخامت کمتر استفاده شود هزینه مونتاژ و اجرا نرده شیشه ای ارزان تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود البته این کاهش هزینه با افت ایمنی نهایی کار می‌تواند همراه باشد. هزینه نرده شیشه ای برای طرح‌هایی که با شیشه لمینت اجرا و نصب می شوند به مراتب هزینه بالاتری و در نهایت نرده ایمن تری خواهد بود.

به صورت عمده عواملی که در تعیین بودجه نرده شیشه ای موثر خواهد بود شامل:

  1. 1. ارتفاع پایه قیمت تمام شده اجرای نرده شیشه ای است.
  2. 2. ابعاد و ضخامت جام های مورد استفاده از جنس شیشه ای است.
  3. 3. کیفیت جنس شیشه های استفاده شده در دو نوع سکوریت یا لمینت است.

خریداران و مشتریان محترم توجه داشته باشید اگر ارتفاع نرده شیشه ای کم باشد مبنای برآورده هزینه‌ها بر اساس متر طول کار اجرا شده محاسبه می ‌شود و در صورتی که این ارتفاع بیشتر باشد محاسبه هزینه نرده شیشه ای بر مترمربع انجام می شود. در ادامه جهت دریافت اطلاعات بیشتر شما با حدود هزینه برخی از انواع این محصولات می‌توانید با مشاوران و کارشناسان فنی ما در واحد فروش در ارتباط باشد.

شما می توانید با یک تماس تلفنی با واحد مشاوره فنی و فروش ما از خدمات کارشناسان متخصص ما درباره نصب نرده شیشه ای در ورامین بهرمند شوید.

 

 

جان پناه شیشه ای برای ساختمان

زمانی که در مورد مدل تصمیم گرفتید و تمایل به اجرای طرح خود داشتید، گروه نرده شیشه ای حرفه‌ای ما الگوهای مقیاسی را که به طور موقت در محل پروژه اجرا می‌شود، ارسال می کند. هنگام نصب کار، حالا می توانید دوام ها و استحکام کار را درصورت لزوم، دقیق بر اساس اینچ اندازه بگیرید. بعد این اندازه گیری ها برای بررسی و تأیید برای کارشناسان ما ارسال می شود. بعد از تأیید ، پروژه به قسمت مهندسی ما ارسال می شود.

گروه نصب نرده شیشه ای در ورامین توانایی حمل و نقل در سر تا سر ایران را دارد.

اندازه گیری برای شیشه شاید از نظر شما ترسناک باشد ، اما در واقعیت بسیار آسان و راحت است.

این شاخص الگوها مشابه ابعاد کاری که نصب خواهید کرد برش می‌خوردند. بعد از دریافت الگوها، به راحتی دستورالعمل ها را بخوانید و آنها را در محل مورد نظری که قصد اجرا جان پناه شیشه ای واقعی را دارید نصب کنید. ما یراق آلات و پیچ هایی ارسال می‌کنیم که برای نگه داشتن ثابت شیشه ها کار می کنند. در این مرحله، اندازه گیری دقیق و خارج از آن راحت است. هنگامی که تمام اندازه گیری های پروژه شما ثبت شد، آنها به مهندسین پروژه نرده شیشه ای ما ارسال می شوند، بررسی و تحلیل می شوند و به تیم حرفه‌ایی ما پیشنهاد پایانی رادر اختیار شما می‌گذارند.

پس از پایان طراحی و اندازه گیری های دقیق را به دست آوردیم، تیم مهندسان ما دست به کار خواهند شد. نقشه ای که مهندسان ما طراحی می کنند جزئیاتی را به نمایش می‌کشد که تمام ساختارهای اجرا شده شما اعم از شیشه، ستون و غیره و صفحات شیشه ای در فضای موجود اجرا می شوند.

در حال حاضر که به صرفه جویی انرژی و استفاده از نور طبیعی در ساخت و ساز اهمیت فراوانی داده می شود طراحان و مهندسان ساختمان سازی به این دیدگاه توجه کردند که شیشه به دلیل ویژگی شفافیتی که دارد و عایق بودن در برابر سرما و گرما از هر زمان دیگری در قسمت‌های متنوع ساختمان کاربرد دارد. نرده شیشه ای یکی از این قسمت‌ها است که بسیار مورد توجه شرکت‎های ساخت و ساز قرار دارد.

جان پناه شیشه‌ای از نوع فیکس پوینت برای نصب نرده شیشه ای در ورامین

جان پناه شیشه ای فیکس پوینت به واسطه اتصالات و یراق آلات استیل از نوع 304 ضد زنگ که با بولت فولادی به هم دیوارهای کناری نصب می گردد و شیشه ها در یک خط یکسان و ثابت می شوند. در این سیستم از شیشه یک لایه سکوریت با ضخامت متنوع و شیشه های چند لایه لمینیت با ضخامت‌های گوناگون استفاده می شود. ظاهر یراق آلات در این سیستم مشابه دکمه‌های فولادی گرد است که از متریال آلیاژ استیل بسیار سخت و با طول عمر بالا ساخته می شود. در این طرح بسته به نظر مشتری می توان از دستگیره یا هندریل روی شیشه کار کرد. متریال هندریل و دستگیره از استیل و آلومینیوم است که در دو سطح گرد و چهار گوش ارائه می شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع حفاظ استیل

مهم ترین عامل در اجرای صحیح و اصولی در این پروژه زیرسازی تراز یکسان و یکدست آن است به همین خاطر نصب پروفیل کشی برای انجام زیر سازی حتماً باید دقیق صورت بگیرد.

در کلام آخر شما برای تماس با مشاوران و کارشناسان واحد فروش مجموعه نصب نرده شیشه ای در ورامین و اعزام متخصص به محل پروژه شما می‌توانید در کنار اندازه برداری دقیق متراژ پروژه و ارائه مدل‌ها و تصاویر محصولات متنوع ما با مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *