قیمت نرده استیل در اسلامشهر:

نرده استیل و حفاظ را شاید در بسیاری از مکان‌های مختلف شهر دیده باشید که این نشان از این دارد که افراد ، شرکت‌ها و مکان‌هایی مثل بیمارستان و در کل هر جایی که ایمنی مهم باشد، نرده را به عنوان یک گزینه مد نظر قرار می‌دهند.

اگر قصد خرید نرده استیل دارید نکات این مقاله را مطالعه کنید .

درخشندگی نرده‌های استیل توجه برخی از افراد را به خود جلب می‌کند اما اگر از متخصصان این حوزه بپرسید که دلیل اصلی انتخاب نرده استیل چیست؟پاسخ آن‌ها افزایش امنیت و ایمنی توسط  نرده و حفاظ‌های استیل است.

نرده استیل به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و استحکام در برابر پوسیدگی و دیگر مزایا انتخاب مناسبی برای حفاظ و نرده محوطه بیرون می‌باشد و برای مکان‌هایی که امنیت حائز اهمیت است می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

نرده استیل برای محیط‌های اداری ، بانکی و شرکتی به عنوان دکوراسیون می‌تواند گزینه مناسبی باشد که در عین حال هم شیک و هم مستحکم است .

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با نرده استیل دارید، پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده استیل

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

مزایا:

از مزایای نرده استیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • مقاوم در برابر عوامل بیرونی از جمله سرما و گرما
 • نرده استیل می‌تواند به افزایش امنیت محل مورد نظر شما کمک کند.
 • سهولت از نظر نظافت و تمیزکاری
 • نگهداری ساده
 • در برابر ضربه و فشار مقاوم
 • مقاوم در برابر خوردگی
 • نرده استیل به حفاظت و امنیت شما کمک می‌کند چون قدرت و استحکام زیادی دارد.
 • نرده استیل به دلیل ویژگی مثل عدم خوردگی، پوسیدگی و استحکام انتخاب خوبی برای شما می‌باشد.

 

 • پس از مزایای مهم نرده استیل می‌توان به قدرت پاکیزگی و نظافت این نوع از نرده اشاره کرد؛ زیرا در محیط بیرون که مثلاً در معرض خاک گرد و غبار و شرایط جوی و محیطی همچون : برف و باران هست؛ طبیعتاً نرده‌ها دچار کثیفی می‌شوند و چون نرده استیل از لحاظ تمیز کردن راحت است؛ پس در نتیجه می‌تواند برای محیط بیرون گزینه مناسبی باشد.

 

 

 

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

معایب:

 • برای نصب و اجرای نرده استیل باید سوراخکاری روی پله انجام گیرد که ممکن است باعث شکستن پله شود.
 • استیل از نوع آلیاژ ۲۰۱ پس از مدتی زنگ می‌زند و درخشندگی خودش را از دست می‌دهد؛ بعد از زنگ زدگی، استیل ۲۰۱، باید تعویض شود و امکان رنگ کردن وجود ندارد.
 • اگر استیل در محیط‌هایی مثل آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها استفاده می‌شود؛ باید حتماً رعایت بهداشت و نظافت، مد نظر قرار گرفته شود زیرا در این محیط‌ها افراد زیادی تردد می‌کنند و همچنین نرده‌ها توسط افراد زیادی لمس می‌شود؛ پس در نتیجه رعایت بهداشت این نرده‌های جمعیتش تا عاری از میکروب باشند.

انواع مدل و سبک‌های نرده استیل:

. آلیاژ ۲۰۱و ۳۰۴ از متداول‌ترین آلیاژ در نرده‌های استیل می‌باشند

نرده استیل با آلیاژی مختلفی دیگری در بازار وجود دارد از جمله نرده ۳۱۴و۳۰۴ و ۳۱۶ و …..

انواع نرده استیل، نرده کابلی، نرده استیل پایه دو سر گلابی و نرده سی هلالی و …. را شامل می‌شود.

چه کنیم انتخاب مناسبی‌تری داشته باشیم ؟

نرده استیل استحکام خوبی دارد. در انتخاب نرده استیل دقت و زمان کافی به خرج دهیم.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده کابلی

 

کاربرد نرده استیل:

در ساختمان‌ها و برج‌های بلند،  به طور کلی هر مکانی که در آن حفظ امنیت مهم شمرده می‌شود؛ از جمله بانک‌ها، صرافی‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، ساختمان‌های اداری و… استفاده از حفاظ استیل گزینه مناسبی است.

نرده استیل هم در فضای داخلی و هم در فضای بیرونی قابل استفاده است.

مثلاً در فضای داخلی از از استیل به عنوان نرده استیل بهره برد.

در فضای بیرونی به عنوان نرده نرده بالکن و تراس حفاظ پنجره در استخرها و غیره قابل استفاده است .

از انواع کاربردهای نرده استیل در انواع مکان‌های تجاری اداری تفریحی و محیط‌های آزمایشگاهی و بیمارستان‌ها و غیر به کار برده می‌شود.

ازدیگر کاربردهای استیل:

حفاظ پنجره ،حفاظ نرده، ساخت مبلمان، دستگیره آسانسور و ساخت ریل و…..

 

 

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

 

عواملی در هنگام خرید نرده استیل هست که به آن باید دقت کنیم:

کیفیت نرده به آلیاژ و ترکیبات نرده بستگی دارد.

نکته‌ای که باید هنگام اجرای نرده استیل به آن توجه کرد، برای فضاهای بیرون مانند پنجره، باید از استیل با کیفیت و مرغوب استفاده کنیم تا در برابر تغییرات هوایی و شرایط محیطی از خود مقاومت نشان دهد.

هنگام استفاده از فضای داخلی باید  استیلی مورد استفاده قرار بگیرد که قابلیت نظافت، ضدعفونی  و شستشو داشته باشد .

در سفارش نرده استیل برای مکان‌های مختلف و فضاهای مختلف حتماً با کارگاه یا شرکت‌های سازنده معتبر مطمئن که کیفیت خوب و لازم را دارند مشورت کنید و سفارش خود را انجام دهید.

 

تفاوت نرده استیل با دیگر نرده‌ها :

آهن هم از نظر ظاهری و هم از نظر قدرت و استحکام از استیل ضعیف‌تر می‌باشد.

بقیه نوع‌ها مزیت و معایب متفاوتی دارند؛ اما نرده استیل از لحاظ قدرت و استحکام از بسیاری از آن‌ها بهتر و سرتر می‌باشد.

اگر بخواهیم نرده استیل و آلومینیومی را با هم مقایسه کنیم:

از نظر زیبایی شناسی: نرده آلومینیومی برش و شکل دادن به آلومینیوم راحت‌تر از فولاد است، در نتیجه طرح‌ها و الگوهای متنوع‌تری نرده‌های آلومینیوم نسبت به نرده‌های استیل دارند.

در زمینه رنگ نرده‌ها: برای نرده‌های آلومینیومی، روکش‌های پودری در رنگ‌های متنوع در بازار وجود دارد و به راحتی و سهولت قابل اجرا هستند؛ اما اگر انتخاب شما  نرده‌های استیل رنگ شده باشد و قصد داشته باشید از آن‌ها استفاده کنید؛ ممکن است تحت شرایطی نیاز شود آن‌ها را بعد از مدتی دوباره رنگ کرده تا ظاهرش حفظ شود.

در مورد استحکام: در کل هر دو مستحکم هستند نسبت به آهن ولی آلومینیوم مقاوم‌تر از استیل است.

برای نگهداری و تعمیر استیل نظافت، رنگ‌آمیزی و پرداخت در صورت نیاز عالی خواهند بود.

آلومینیوم به علت وزن کمتر نسبت به استیل شرایط نصب آسان‌تری دارد و چون استیل سنگین است و در کنار شرایط دیگر(که می‌توانید در دلایل سختی نصب استیل تحقیق بیشتری انجام دهید) باعث می‌شود استیل شرایط نصب دشوارتری داشته باشد.

 

انتخاب استیل و به طور کل هر کدام از سبک‌ها به سلیقه و ذائقه شما نیز بستگی دارد.

مثلا نرده چوبی زیباست. منتهی نرده استیل قوی‌تر است.

برای مثال در ساختمان‌ها و برج‌های بلند برای جلوگیری از سقوط اشیا و افراد و برای حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین و افراد خلافکار از نرده استیل بهره می‌برند.

از عوامل موثر بر قیمت نرده استیل می‌توان به تعدادهای استفاده شده در هر متر تعداد لوله حفاظ و ارتفاع نرده اشاره کرد.

 

 

 

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

 

عوامل موثر بر قیمت نرده استیل:

از دیگر عوامل موثر بر قیمت نرده استیل می‌توان به طراحی نرده اشاره کرد.

بسته به انتخاب مشتری، استیل در فضاهای مختلف قابل استفاده است، بسته به کاربری‌های مختلف ممکن طرح نرده متفاوت باشد.

مثلا در فضاهای اداری و بیمارستان معمولا از نرده ساده استفاده میشود؛ اما در مناطق مسکونی یا تجاری ممکن است طراحی متفاوتی بسته به فضا انتخاب شود و این تفاوت در طراحی مستقیما بر قیمت تاثیر گذار است. به جهت مصالح مورد استفاده و نحوه نصب که بسته به طراحی ممکن است تغییر کنند .

برای زیباتر شدن نرده استیل می‌توان نرده استیل را با چوب یا شیشه ترکیب کرد که بتوان زیبایی بیشتری به نرده بخشید. ترکیب شیشه و چوب با نرده استیل در فضاهای تجاری یا مسکونی مورد توجه است . در نظر داشته باشید که اضافه کردن چوب و شیشه به نرده استیل به دلیل افزایش زمان و حجم کاری و مصالح جانبی باعث افزایش قیمت تمام شده نصب و اجرای نرده استیل می‌شود.

نوع استیل به کار رفته و ترکیبات مواد استفاده شده و کیفیت آن‌ها نیز بر قیمت نرده موثر است.

نرده های استیل از نظر نصب نیز تفاوت‎هایی با یکدیگر دارند، بعضی از طریق پیچ و مهره و برخی از طریق جوشکاری انجام می‌شوند. اگر نصب از طریق پیچ و مهره و انتخاب شود، زمان اجرای آن کمتر و در نتیجه قیمت اجرت نیز پایین‌تر خواهد بود . مورد دوم یعنی جوشکاری، جوشکاری ورقه‌های استیل با روش‌ها و ابزارهای مختلفی انجام می‌شود. جوشکاری ورقه استیل باید توسط متخصص جوشکاری انجام شود. هزینه رفت و آمد نصاب نیز به قیمت اجرت نصب نرده افزوده می‌شود.

مواد و مصالح استفاده شده در استیل در برآورد قیمت نهایی نصب تاثیرگذار است. لوله استیل در آلیاژ‌های مختلفی بسته به قطر و ضخامت قیمت‌های متفاوتی دارند. انواع لوله‌های موجود در بازار: لوله استیل نرده؛ لوله استیل نسوز؛ لوله استیل نازک، لوله طلایی استیل و غیره می‌توان اشاره کرد.

باید بسته به کاربرد و بررسی شرایط محیطی محل نصب لوله استیل نازک و ضخیم را انتخاب کنید.

انواع لوله:

۴ اینچ، ۵ اینچ، ۳ اینچ لوله، ۶ اینچ، رسید ۸ اینچ و غیره اشاره کرد.

 

 

با هم عوامل موثر بر قیمت نرده را بررسی کردیم و همچنین به کاربردهای نرده استیل اشاره کردیم. وقت آن است به سراغ نکات و توصیه هنگام انتخاب نرده استیل برویم با ما همراه باشید.

اگر در انتخاب شرکت و نصاب و همچین کیفیت نرده استیل دقت کافی را به خرج دهید، می‌تونید مطمئن‌تر به سمت خرید نرده گام بردارید و قیمت نرده زیر ۲۱ بر اساس این عوامل محاسبه می‌شود. به طور متوسط هزینه نصب نرده در تهران حدود ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

 

چند توصیه برای نصب نرده استیل بالکن:

نصب نرده استیل عمودی در جهت بالا بردن ایمنی می‌تواند اقدام خوبی باشد؛ همچنین یکی از مهم‌ترین اقدامات نصب نرده مطمئن و ایمن است. نرده استیل برای بالکن می‌تواند ایمنی خانه شما را افزایش دهد. برای نصب نرده بالکن انواع مختلفی وجود دارد؛ متداول‌ترین سبک و مدل حفاظ‌های بوته‌ای هستند.

نوع بعدی نوع استیل شاه گوزنی علاوه بر استفاده در بالکن در فضاهای دیگری همچون پنجره‌ها و بالای دیوار قابل اجرا است. نرده برای پنجره نیز در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود می‌باشد. در بازار نرده‌های استیل در طرح‌های متفاوت از جمله ساده و شیبدار موجود هستند. قیمت نرده استیل به عوامل مختلفی مثل نوع نرده، رنگ نرده، قیمت مواد اولیه، برند تولید کننده آن و کیفیت آن بستگی دارد. برای هزینه نهایی باید تعداد پله‌ها، طول پنجره و خلاصه باید محاسبات و ابعاد مکان مورد نظر خودتان را به طور دقیق اندازه بگیرید و محاسبه کنید تا بفهمید چه متراژی نرده نیاز هست؛ تا بتوانید برآورد نهایی از قیمت داشته باشید. در نظر داشتن دو فاکتور: ابزار مناسب و  توجه به جزئیات می‌تواند کمک کند از نرده‌های استیل به بهترین شکل بهره ببرید.

 

نکات مهم در استفاده نرده‌های استیل:

برای جلوگیری از تغییر رنگ و پوسیدگی نرده‌ها، نظافت و پاکیزگی نرده‌ها را جزو برنامه خود قرار داده و از روغن گرفتن نرده‌ها جلوگیری کنید. حتماً از مواد مرغوب و با کیفیت و شرکت‌های سازنده متخصص و مطمئن و همچنین نصاب و اجرا کننده متخصص بهره ببرید و کمک بگیرید.

دقت در هنگام نصب داشته باشید و مکان مورد نظر خود را کاملاً مشخص و از آن اطمینان حاصل کنید. استفاده از مواد با کیفیت موجب طول عمر بیشتر نرده‌ها می‌شود. راهنما تولید کننده را به دقت مطالعه و راهنمای ذکر شده در آن را رعایت کنید.

 

قیمت نرده استیل در اسلامشهر

طبق آنچه در مقاله گفته شد باید انتخاب یک متخصص در هنگام نصب و اجرا را در نظر داشته باشید؛ همچنین هنگام سفارش نرده استیل از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان حاصل کنید.

با بررسی‌های انواع نرده، بررسی کاربردها و مزایا استیل اطلاعات خود را در زمینه نرده استیل بالا ببرید.

انواع رنگ‌ها، مدل‌های نرده استیل ، تحلیل و بررسی  کنید علاوه بر آن مکانی که قصد دارید نرده یا حفاظ استیل در آن اجرا شود گزینش کنید؛ انتخاب مناسب و طبق سلیقه خود داشته باشید. حتماً دستورالعمل‌ها و راهنمایی تولید کننده را با دقت مطالعه و آن‌ها را در طول سالیانی که  نرده یا حفاظ را استفاده می‌کنید؛ رعایت کنید.

هر کدام از انواع روش‌های اجرای چوب، آلمینیوم و …در کنار مزایا، معایب خودشان را نیز دارند با مطالعه و بررسی دقیق هر کدام از آن‌ها می‌توانید انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.

امیدواریم مطالعه مقاله توانسته باشد به شما کمک کند.

هدف این مقاله آگاهی در مورد نرده استیل می‌باشد. امیدوارم این مقاله به شما کمک کند در انتخاب نرده استیل مطمئن و آگاهانه‌تر عمل کنید. ممنون که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. به امید دیدار مجدد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *