شما در حال مطالعه مقاله قیمت نرده استیل در ویلادشت هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

در این مقاله شما را با منطقه ویلادشت، موقعیت مکانی و جغرافیایی آن، تعداد قطعات و ابعاد شهرک ویلادشت، نرده استیل، ملاک‌های یک نرده استیل خوب، کاربرد و انواع آن و قیمت نرده استیل در ویلادشت آشنا می‌کنیم.

 

معرفی منطقه ویلادشت ملارد

شهرستان ملارد یکی از شهرستان‌های استان تهران واقع در کشور ایران می‌باشد. این شهرستان متشکل است از بخش مرکزی، بخش صفادشت، منطقه‌ی مارلیک و سرآسیاب. مرکز این شهرستان شهر ملارد است و وسعت شهرستان 930 کیلومتر می‌باشد.

شهر ویلادشت در جنوب شهرستان ملارد، در غرب استان تهران واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی، ویلادشت در جنوب روستای لم آباد و با فاصله از روستای قشلاق قرار دارد. ملارد با تهران 50 کیلومتر فاصله دارد و فاصله اش با کرج(که در امتداد شمال ملارد است)22کیلومتر می‌باشد. به جهت دسترسی به ملارد، خط مترو تهران_کرج قرار است تا ملارد نیز ادامه پیدا کند.

ویلادشت یک میدان و دو خیابان اصلی دارد که طول یکی از خیابان‌ها به بیست متر و عرض کوچه‌های ویلادشت به دوازده متر می‌رسد. این دو خیابان اصلی شهرک و بیشتر کوچه‌های ویلادشت، همه‌ی امکانات شهری مانند: آب و برق و گاز و غیره را دارد که این موضوع باعث رشد و رونق بیشتر و پیشرفت این شهرک در آینده‌ی نزدیک خواهد شد.

اگرچه که چند سالی که به سبب بی‌توجهی و بها ندادن و رها کردن زمین‌های ویلادشت، این زمین‌ها خالی از سکنه شده‌ بودند، این موضوع باعث شده بود که به این زمین‌ها، آسیب‌ها و صدمات و خسارات زیادی وارد شود. تاسیس واحد های صنعتی نیز یکی از دلایل آسیب‌های وارد شده به زمین‌های ویلادشت می‌باشد که باعث وارد شدن آسیب به بافت باغ‌ها شده بود. خوشبختانه اخیرا به خاطر احساس نیاز شدیدی که به این شهرک‌ها ایجاد شده است، شهرک دارای رشد قابل توجهی داشته و وضعیت بهتری نسبت به زمان گذشته‌ی خود دارد.

نرده استیل چیست؟

نرده استیل مدلی نوین از نرده‌های ساختمانی است که به جهت برقراری امنیت در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. نرده استیل با داشتن برتری‌هایی که در ادامه به آنها می‌پردازیم، باعث شده است تا نرده‌های موجود در بازار را کنار زده و خود جایگاه نرده‌های برتر و نوین را به دست آورد.

دارا بودن مقاومت عالی در برابر خوردگی و فرسایش در شرایط آب و هوایی و جو‌ ای متفاوت و با داشتن ظاهری خاص و متنوع از جمله دلایل به روز بودن نرده استیل می‌باشد. این نرده‌ها از فولاد تقویت شده تولید می‌شوند که بتوانند به نحو احسنت در برابر عواملی که ایجاد فرسایش می‌کنند( مانند رطوبت و اکسیژن و گرد و غبار) مقاومت کنند.

نرده استیل زنگ نمی‌زند و می‌تواند به هر شکل دلخواه تبدیل شود و با دو نوع یا درجه‌ی کیفیت تولید می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های نرده استیل می‌توان به استحکام بالا در برخورد با اجسام مخصوصا اجسام تیز اشاره کرد و علاوه بر آن می‌تواند فشار زیادی را نیز متحمل شود. علاوه بر مطالب ذکر شده، بازسازی و یا نگهداری از این نرده‌های استیلی راحت بوده و به لطف سطح صاف آن به هیچ تخصصی نیازمندی‌ای ندارد. از دیگر ویژگی‌های نرده‌های استیلی میتوان به قابلیت فرم پذیر بودن و قابلت ساخت انواع اشکال‌ها مانند شکل‌های منحنی اشاره کرد.

لازم به ذکر است به دلیل سرعت بالا و راحتی در نصب آن، امروزه فروش‌اش رو به افزایش است. این نرده‌ها چون از قطعات آماده و از پیش ساخته شده اجرا می‌شوند، مدت زمان ساخت و نصب آن در مقایسه با نرده با جنس چوب و آهنی نرنوژه بسیار کمتر و کوتاه تر است. از آنجایی که از روش جوشکاری برای نصب این نرده استفاده نمی‌شود، اتصالات آن سریع‌تر و راحت‌تر است.

 نرده‌ی استیل اشکال ظاهری متفاوتی دارد که به سبب وجود این تنوع، همه‌ی سلیقه‌ها و نظرات را می‌تواند به خود جلب نماید و به معماران و طراح‌های ساختمان این امکان و آپشن را می‌دهد که براساس معماری‌ها و طراحی‌های مختلف، بهترین مدل و نرده را انتخاب کنند. هدف از استفاده‌ی نرده‌ی استیلی محافظت از جان و سلامت انسان‌هاست به همین منظور این نرده‌ها بر روی کف راه پله‌ها و بالکن یا در کناره‌های دیوار نصب می‌شوند. از طرفی قیمت نرده استیل با توجه به پایداری و مقاومتی که نسبت به سایر نرده‌های دیگر دارد، بسیار مقرون به صرفه‌تر و انتخابی اقتصادی‌تر است.

ممکن است با خود بگویید “جنس استیل از چه چیزی ساخته شده است؟”

به زبانی ساده می‌توان گفت هنگامی که درصدی دقیق و مشخص از کروم را به آهن اضافه کنیم، آنگاه استیل به وجود می‌آید. اگر به استیل‌ مان نیکل نیز اضافه کنیم، آنگاه یک استیل ضد زنگ خواهیم داشت. ضد زنگ بودن به آن معناست که در هرشرایط آب و هوایی، استیل، ساختار خودش را حفظ می‌کند و در برخورد با اکسیژن با آن ترکیب نمی‌شود.

به این استیل‌ای که درصد مشخص و معینی از کروم و نیکل را داراست، استیل ضد زنگ 30‌4 می‌گویند.

استیل‌ای که در آن به جای نیکل از کربن و منگنز استفاده شود، استیل 201 نامیده می‌شود که نوع درجه دوم از استیل 304 می‌باشد اما شیوه ی نصب هردو یکسان است.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده استیل

 

از آنجایی که از این نرده استیل‌ها به دلایل متفاوتی می‌شود، خالی از لطف نیست که با معیارهای انتخاب نرده استیل و کاربردهای آن آشنا شوید تا همواره بهترین انتخاب را داشته باشید.

به یاد داشته باشید که نرده استیل شما این سه ویژگی را باید دارا باشد:

 • نرده باید براساس درجه‌ی اهمیت زیبایی و امنیت انتخاب شود.
 • ضد زنگ بودن نرده از مهم ترین ویژگی‌ها است چراکه در آینده از ضررات مالی آینده جلوگیری می‌کند.
 • قابل نصب به انواع شیوه‌ها باشد.

 

نرده استیل در موارد ذکر شده نیز کاربرد دارد:

 • استفاده در راه پله به جهت حفظ امنیت و زیبایی
 • استفاده در فضای باز به عنوان حصار
 • استخرها
 • در بالکن و تراس‌ها
 • پشت بنجره
 • هندریل در مراکز درمانی به جهت سهولت کار بیماران و معلولین
 • پایه
 • در مکان‌های عمومی

 

در کل نرده استیل یکی از اجزای مهم ساختمان سازی است. قیمت نرده استیل بر اساس طول آن و میزانی که نصب می‌شود، تعیین شده است. نرده استیل بخاطر تحمل و توان بالا در برابر خوردگی و اکسید شدن با اکسیژن، می‌تواند ساختار اولیه‌ی خود را بدون هیچ تغییری در دراز مدت حفظ کند.

قیمت نرده استیل در ویلادشت و انواع نرده استیل‌ها.

قیمت نرده استیل در ویلادشت و به طور کلی قیمت نرده استیل، به مدل نرده و کیفیت ماده اولیه و مواد استفاده شده در استیل بستگی دارد که این موضوع موجب متغیر بودن قیمت نرده استیل ویلادشت می‌شود. درکنار کیفیت نرده، طول نرده که برحسب متر است نیز یکی از ملاک‌های تاثیرگذار در قیمت نرده است.

قیمت نرده استیل راه پله با دو کیفیت متفاوت نرده 201 و 304 (که در بالاتر تفاوت این دو جنس متفاوت ذکر شده است) مشخص می‌شود. ملاک و اساس قیمت نرده استیل بالکن  برحسب متر مربع محاسبه می‌شود. به خاطر این میزان از تنوع طرح و تفاوت در سنجش و نبود یک ملام قطعی برای متراژ نرده، مشخص کردن یک قیمت واحد امکان پذیر نیست و در هنگام محاسبه قیمت نرده، کیفیت و مدل قطعاتی که برای نرده استفاده می‌شوند، باید در نظر گرفته شوند.

 

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل استیل راه پله

برای تعیین قیمت به روز نرده استیل در هر متر طول اول باید اندازه و متراژ سفارش را در اختیار داشته باشیم؛ سپس باید کیفیت آلیاژ استیل و کیفیت موادی که با آن استیل تولید شده است را بسنجیم. در ادامه ارتفاع تمام شده و قطعی نرده استیل را باید در اختیار داشته باشیم. در آخر تعداد گارد های محافظ بین پایه های نرده و مدل و نحوه‌ی  اتصالات نرده استیل باید مشخص و قطعی شود. اندازه طول دستگیره و ارتفاع نرده بستگی نیز یکی از موارد مهم در تعیین نرخ است. در نظر داشته باشید که قیمت نرده استیل 304 نسبت به قیمت نرده استیل 201 گران‌تر است چون کیفیت نرده استیل 304 بالاتر و ساخت آن هزینه بیشتری برای تولید کننده دارد. این نکته نکته نیز قابل توجه است که اگر نرده استیل راه پله از لوله استیل باشد قیمتش ارزان‌تر از نرده ساخته شده با خود پروفیل استیل دارد می‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده کابلی

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل استیل بالکن

قیمت نرده استیل بالکن بر اساس متر مربع و در بالکن محاسبه و تعیین نرخ می‌شود. در قیمت گذاری نرده استیل بالکن باید دو نکته را همواره به یاد داشت:

 • کیفیت نرده بسیار مهم است
 • مدل نرده استیل بالکن که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد.

از طرفی هرچه ارتفاع نرده استیل بالکن بیشتر و بلندتر باشد قیمت نرده استیل بالکن به همان نسبت گران‌تر می‌شود و به همان نسبت شاهد افزایش هزینه‌ها خواهیم بود. اگر نرده بالکن به صورت ضد سرقت ساخته و نصب شود، قطعا در افزایش قیمت تاثیری مستقیم خواهد گذاشت و قیمت نرده افزایش می‌کند. به خاطر تنوع گسترده و زیاد مدل نرده استیل بالکن و وجود روش‌های مختلف و متعدد برای نصب این مدل نرده، نسبت به سایر مدل های نرده استیل بالکن امکان تعیین یک قیمت واحد برای نرده استیل بالکن وجود ندارد و قیمت نرده استیل بالکن برای هر کار و استفاده‌ای متفاوت است.

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل نرده استیل 304

قیمت نرده استیل 304  از قیمت دیگر نرده های استیل موجود در بازار گران‌تر بوده و این تفاوت قیمت به خاطر مقاومت بیشتر و استحکام بالاتر نرده استیل در برابر فرسایش و خوردگی و زنگ زدن و اکسید شدن (به معنای واکنش دادن نرده با اکسیژن موجود در هوا) است. قیمت این جنس از نرده یا همان نرده استیل 304، برای نرده مدل راه پله بر اساس هر متر طول نرده که نصب شده باشد محاسبه می شود و قیمت نرده استیل 304 بالکن بر اساس متر مربع تعیین و مشخص میشود.

 

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل نرده استیل 201

این جنس و نوع از نرده‌های استیلی زمانی که هزینه پروژه در مرحله  و قسمت نهایی کار برای شما اهمیت داشته باشد و در بودجه تاثیرگذار باشد استفاده می‌شود؛ علاوه بر آن زمانی که محل ساختمان شما در یک منطقه آب و هوایی خشک و صحرایی به طوری که رطوبت هوا پایین است و بارندگی فراوانی در آن منطقه وجود ندارد، قرار داشته باشد، استفاده از نرده استیل 201 مناسب است زیراکه نرخ و قیمت نرده استیل 201 از نمونه و آلپاژهای دیگر موجود در بازار ارزان‌تر است. برای ارزیابی و سنجش و انتخاب طرح مناسب نرده استیل 201، کیفیت و شیوه‌ی اتصالات و شکل و مدل پایه های نرده بسیار حائز اهمیت است. اگر نرده استیل 201 با استیل 304 اجرا شود قیمت نرده استیل 201 به به بالا و افزایشی می‌شود.

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل نرده استیل پنجره

استفاده از نرده برای ایمنی و محافظت کردن از پنجره ها و درهای ساختمان، یک مسئله بسیار حیاتی است. نرده استیل پنجره نباید از زیبایی نمای ساختمان بکاهد بلکه باید به زیبایی نمای خارجی ساختمان بیفزاید. به خاطر همین در طراحی آن کیفیت و ظاهر حرف اول را می‌زند. از بهترین انواع نرده برای در و پنجره به منظور حفاظت و زیبایی می‌توان به نرده استیل اشاره کرد که با ترکیب شیشه و چوب در پشت پنجره و در استفاده می شود. بهتر است که طرح نرده استیل در و پنجره خود را بر اساس و پایه نمای کلی ساختمان خودتان انتخاب کنید و از استیل باکیفیت برای ساخت فرم و بدنه اصلی محافظ و نرده استفاده کنید. قیمت نرده استیل پنجره و در، با بررسی و کارشناسی از محل و مکانی که نرده نصب می‌شود و مشخص شدن نحوه اجرایی نرده پنجره توسط کارشناسان تعیین و مشخص می‌شود.

قیمت نرده استیل در ویلادشت: مدل هندریل استیل

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده شیشه ای

هندریل استیل در ساختمان های گوناگونی نصب و اجرا و مورد استفاده واقع می‌گیرد و معیار و ملاک اندازه گیری و قیمت گذاری آن برحسب مترمربع می‌باشد. ضریب طول و عرض اندازه کار تعیین و مشخص می‌شود و در نهایت و آخر کار، قیمت به همراه یراق آلات آن اعلام می شود.

به طور کلی قیمت نرده استیل در ویلادشت و به طور کلی بر اساس متر طول شمشیری راه پله وبالکن صورت می‌گیرد. یعنی معیار اندازه گیری مترطول است و متراژ نهایی،ضریب طول و عرض کار می‌باشد. قیمت گذاری نیز بر همین پایه بنا شده است. لازم به ذکر است که نوع و مدل طرح، رنگ و شیوه‌ی اجرا در این امر تغییر قیمت تاثیرگذار است و متغیر محسوب می‌شود.

نرده استیل را می توان برای پنجره ها، راه پله و بالکن‌ها در ساختمان‌های گوناگونی استفاده کرد. نرده استیل محصولی پرطرفدار و بسیار مقاوم و با دوام است که به واسطه شیوه و نحوه‌ی استفاده‌ی آن با دیگر حفاظ ها و نرده‌ها متفاوت است. برای مقاوم‌تر شدن نرده‌ها و محفاظت بیشتر ساختمان، از لوله های استیل ضخیم و قوی و ضد زنگ در گاردهای ایمنی بین پایه‌ها مورد استفاده واقع می‌شود. نرده را می‌توان درهتل‌ها، منازل و ویلا‌ها، امکان عمومی و مراکز درمانی و مکان های تجاری دید و مشاهده کرد.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *