شما در حال مطالعه مقاله اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

زندگی‌کردن در شهر‌های بزرگ صنعتی علاوه بر تمام امتیازات و امکاناتی که برای ساکنانش به ارمغان آورده‌است، بدی‌هایی نیز دارد. شهرهایی همچون تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و … دارای امکانات تفریحی، درمانی، آموزشی و …هستند. این شهرهای بزرگ دارای تعداد بسیار زیادی دانشگاه، مدرسه، درمانگاه، ‌‌ ‌بیمارستان، مراکز تخصصی پوست‌و‌مو و دندان و …، ‌پارک‌ها و بوستان‌های بزرگ، شهربازی و … هستند.

امتیازات و امکانات این شهر‌های بزرگ بسیار زیاد است اما همین امکانات باعث شده تا به مکانی شلوغ، پرجمعیت، پر سروصدا، آلودگی محیطی و هوا و … تبدیل شوند. اغلب ساکنان شهرها از جمعیت زیاد و ترافیک و آلودگی هوای محل زندگی‌شان ناراضی هستند و دچار آزار و اذیت شده‌اند. در شهر‌های پرجمعیت و شلوغ که آلودگی هوا، آلودگی صوتی، آلودگی محیط، ترافیک، کار و مشغله‌های آن بسیار زیاد است، ساکنین این شهر‌ها از نظر روحی و جسمی بسیار اذیت می‌شوند و‌ آرامشی به خود نمی‌بینند. هر موجودی در این عالم هستی به‌خصوص انسان‌ها نیاز به آرامش، سکوت، محیطی خلوت و به دور از شلوغی، پاکیزگی هوا، پاکیزگی محیط و خیلی موارد دیگر دارند.

شهرک‌ها و روستاهای اطراف این شهرها، بهترین مکان برای سفر کردن هستند. هم فاصله زیادی با شهر ندارند و هم هزینه زیادی بابت رفتن به این شهر‌ها متحمل نمی‌شوید. این مکان‌ها از هوای پاکیزه و دمای معتدل، پاکیزگی محیط اطراف و طبیعت، آرامش و سکوت حکم‌فرما در آن، خلوت بودن محیط و … برخوردار هستند.

یکی از این مکان‌ها، کردان می‌باشد. کردان در شهرستان  ساوجبلاغ در استان البرز واقع شده‌است. کردان خود شامل شهرک‌ها و بخش‌هایی که طبیعت زیبای آن‌ها بسیار معروف هستند نیز می‌باشد. شهرک‌هایی از آن عبارتند از؛ شهرک ویلایی افشاریه کردان، شهرک ویلایی حمیدیه کردان، شهرک ویلایی طاووسیه کردان، شهرک ویلایی الهیه کردان، شهرک ویلایی کوی بهروز کردان، شهرک ویلایی حافظیه کردان، شهرک ویلایی سهیلیه کردان و …

شهرک حافظیه کردان یکی از شیک‌ترین و لاکچری‌ترین شهرک‌های منطقه کردان محسوب می‌شود. طبیعت زیبا و سرسبز این شهرک بسیار معروف همه است و مهمترین بخش این شهرک که مردمان زیادی را از مناطق مختلف به‌خصوص استان تهران به این مکان جذب کرده‌است، آرامش و سکوت حاکم در فضای آن ‌است. این شهرک جز گران‌ترین و مدرن‌ترین شهرک‌های واقع‌شده در منطقه کردان می‌باشد، به‌گونه‌ای که اجاره ویلا یا خرید ویلا در این منطقه از قیمت بسیار زیادی نسبت به مکان‌های دیگر برخوردار می‌باشد. البته دلیل این گرانی هم، استفاده از قطعات مرغوب در ساخت این ویلاها می‌باشد. اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان به دلیل کیفیت خوب و طول عمر زیادی که دارد در بیشتر سازه‌ها افزایش یافته‌اند.

آ‌ب‌و‌هوای این شهرک آنقدر معتدل، مطبوع، دلپذیر و خنک برای همه است که شهرک حافظیه کردان را به آب‌و‌هوای خوب آن می‌شناسند. این شهرک زیبا در روزها میانگین دما آن بسیار معتدل و خنک است و در نزدیکی عصر به بعد نسیم خنکی می‌وزد و در شب ها میانگین دمای هوا بسیار سرد است. سرمای آن به گونه‌ای است که در شب‌های تابستان‌ هم سردی هوا کاملا مشخص است اما باعث اذیت و احساس سرمای شدید در افراد نمی‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده شیشه ای

مساحت شهرک حافظیه کردان، ۲۹۴۴۷۷ مترمربع می‌باشد. این شهرک زیبا از ۱۵۰ قطعه زمین و ویلا تشکیل شده‌است. ویلاهای موجود در این شهرک یا توسط ساکنین تهران خریداری شدند یا هر هفته توسط مسافران اجاره می‌شوند. محیط این شهرک بسیار زیبا است به گونه‌ای که طبیعت آن، بسیار خاص و سرسبز است و درختان تنومند و خوش قامت و پر باری در کنار‌ه‌های جاده و در خیابان‌ها رشد کرده‌اند.

شهرک حافظیه کردان دارای تعداد زیادی زمین و ویلاهای لاکچری و مدرنی شده که به‌دلیل علاقه زیادی که مردم به این نوع ویلاها دارند تعداد آن‌ها بیشتر شده‌است، و همینطور به‌دلیل آب‌و‌هوای مطبوع و بدون هیچگونه آلودگی که دارد، زمین‌های قابل کشت و همینطور طبیعت زیبای آن که باعث آرامش فرد می‌شود، هر روز بر متقاضیان خرید ویلاهای این منطقه افزوده می‌شود.

دلیل علاقمندی مردم به ویلاهای لوکس شهرک حافظیه کردان، استفاده از متریال باکیفیت و مرغوب و همینطور، قطعات شیک و خاصی است که در ساخت ویلاهای این شهرک به ‌وفور استفاده می‌شود. اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان که جز یکی از قطعات مینیمال و باکیفیت محسوب می‌شود که در ساخت ویلاها بسیار زیاد استفاده می‌کنند و به‌دلیل کیفیت خوبی که دارد سال‌های سال بدون هیچ تغییری در ظاهرش باقی می‌ماند.

در واقع اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان باعث شده تا حفاظ‌های ویلاها و خانه‌های این شهرک در مقابل عوامل بیرونی مثل آب‌و‌هوا، رطوبت، فشار، خوردگی یا زنگ‌زدگی مقاوم باشند و طول عمر بیشتری نسبت به بقیه حفاظ‌ها با جنس دیگری مثل چوب یا آهن یا شیشه داشته باشد.

ویلاها و خانه‌های شهرک حافظیه کردان، دارای امکانات کاربردی همچون؛ آب آشامیدنی، برق، گاز و تلفن می‌باشند. از دیگر امکانات آن‌ها می‌توان به استخرهای روباز یا سرپوشیده، سونا، جکوزی، حیاط دلباز، باربیکیو، سیستم گرمایشی و سرمایشی، آلاچیق‌های زیبا و بزرگ در حیاط ویلاها و … هستند. ساخت این ویلاها در حین سادگی آنقدر مدرن و زیبا است که مورد علاقه اغلب مردم می‌باشد. نصب و اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان باعث شده تا تراس یا پنجره‌ها از نمای زیباتری برخوردار باشند. این شهرک از امکانات تفریحی زیادی نیز برخوردار می‌باشند. زمین‌های ورزشی والیبال، تنیس، فوتبال و باشگاه‌ ورزشی که در آن انواع وسیله‌های ورزشی و انعطافی و بدن‌سازی برای پرورش اندام، یافت‌ می‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده استیل

ویلاها و باغ‌های شهرک حافظیه کردان به‌دلیل مساحت زیادی که دارند در مراسم‌هایی مثل عروسی، مهمانی، دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه کاربرد دارند و آخر هفته که شد مردم برای استراحت و تفریح به این مکان سفر می‌کنند . در تابستان‌ها هوای این منطقه بسیار معتدل می‌شود و سرمای آن اذیت‌کننده نیست، به همین خاطر مردم در تابستان بیشتر از فصل‌های دیگر مثل پاییز یا زمستان خواستار سفر کردن به این مکان هستند. در تابستان هوا حتی در شب هم خیلی سرد نیست و کسانی‌که این ویلاها را اجاره کردند یا خریده‌اند می‌توانند از فضای بیرون ویلا و حیاط آن لذت ببرند و دورهمی صمیمانه‌ای با دوستان و خانواده در آلاچیق‌های زیبای این ویلاها داشته‌باشند. بعضی از این آلاچیق‌ها دارای سیستم گرمایش و پوششی شفاف و شیشه‌ای هستند تا در زمستان هم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

امروزه وضع مالی اغلب مردم نامناسب است و جامعه رو به فقر همگانی می‌رود. به‌همین دلیل سرقت و دزدی روز به روز افزایش می‌یابد. ابزار امنیت ساختمان‌ها و ویلاها چه در شهرها و چه در روستاها افزایش یافته تا دزدی یا سرقت به حداقل برسد و همینطور هم شده. با طراحی و ساخت انواع قطعات و ابزار ساختمانی امنیت ویلاها و خانه‌ها در شهرک حافظیه کردان بیشتر شده و روز به روز به تعداد این قطعات امنیتی افزوده می‌شود. اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان به‌دلیل افزایش امنیت حانی و مالی ساکنان آن افزایش می‌یابد.

حفاظ استیل یکی از آن قطعاتی است که امنیت خانه و ویلا را تامین می‌کند. حفاظ استیل را حفاظی می‌نامند که از فولاد مقاوم و مستحکم و مقداری ترکیبات دیگری از عناصر آهنی که ساخت آن را مقاوم می‌سازد، ساخته ‌شده‌است که برای حفاظت و امنیت بیشتر مسیرهای ورودی به داخل ساختمان یا ویلاها مثل؛ درب‌های ورودی ساختمان‌ها و ویلاها، پنجره‌های آن، تراس‌ها در نمای ساختمان‌ها یا داخل آن‌ها نصب می‌شود.

در حفاظ استیل ترکیبات آهنی موجود در آن باعث شده تا در برابر عوامل بیرونی همچون؛ آب‌و‌هوای متغیر با وجود دی‌اکسیدکربن در آن، دما، رطوبت موجود در هوا، فشار، زنگ‌زدگی، خوردگی و … مقاوم باشند. حفاظ‌های استیل به نسبت حفاظ‌های دیگر موجود در بازار قطعات ساختمان، مثل حفاظ‌های آهنی، حفاظ‌های چوبی، حفاظ‌های شیشه‌ای و با دیگر متریال‌های تولید شده مورداستفاده در صنعت ساختمانی از لحاظ مقاومت و استحکامی که در برابر عوامل بیرونی همچون؛ خوردگی و زنگ‌زدگی دارد بسیار بهتر عمل می‌کند، و توانسته‌اند در مدت زمان کمی آمار فروش بالایی را نسبت به دیگر متریال‌های موجود در بازار به دست آورد.

 

 

 

این حفاظ‌های استیل امنیت ساختمان و ویلاها را افزایش می‌دهد و باعث جلوگیری از ورود افراد غریبه و سارقان به داخل ساختمان‌ها یا ویلاها می‌شود. متریال استفاده شده در حفاظ‌های بالکن، تراس، پنجره و درب‌های ورودی در گذشته‌های دور از آهن ، چوب و یا سنگ بوده‌است. حفاظ‌های قدیمی که از چوب و سنگ و آهن استفاده می‌شدند، مشکلات زیادی را برای صاحبان خانه‌ها به‌وجود می‌‌آوردند که می‌توان به تغییر شکل ظاهری در زمان استفاده از آن اشاره کرد. همینطور از دست دادن استحکام و مقاومتی که در اوایل نصب دارد، در برابر عوامل گوناگون بیرونی و بر اثر قرارگرفتن در معرض گرما و آفتاب یا رطوبت هوا می‌توان نام برد.

استیل موجود در این حفاظ‌ها باعث شده تا ظاهر این نوع حفاظ‌ها بسیار زیباتر و مینیمال‌تر شود و طرفداران زیادی را به دست آورند. بیشتر مهندسان و ساختمان‌سازان از این نوع حفاظ در برابر خطرات احتمالی استفاده می‌کنند و نصب و اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان رواج پیدا کرده‌است.

دو آلیاژ معروف که در ساخت استیل تولید می‌شوند عبارتند از؛ حفاظ‌های استیل ۲۰۱ و حفاظ‌های استیل ۳۰۴. حفاظ‌های استیل ۲۰۱ بیشتر در فضا‌های داخلی و دارای پوشش و سقف استفاده می‌شود. همینطور از نوع دوم یعنی حفاظ‌های استیل ۳۰۴ برای فضاهای آزاد و بدون سقف مانند؛ باغ و حیاط‌های واقع در ویلاهای شهرک حافظیه کردان استفاده می‌شود، زیرا حفاظ‌های استیل ۳۰۴ مقاومت بیشتری در برابر زنگ‌زدگی، تغییر رنگ، خوردگی و پوسیده‌شدن نسبت به حفاظ‌های استیل ۲۰۱ دارند. در ترکیب حفاظ‌های استیل ۳۰۴ حدود ۱۰/۵ درصد کروم و حدود ۱/۵ درصد نیکل وجود دارد که باعث افزایش مقاومت می‌شود.

حفاظ استیل در قسمت‌های گوناگون سازه‌ها برای حفظ امنیت کاربرد دارد،برای مثال؛ پنجره‌ها، درب‌های ورودی، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها، بالکن‌ها، بانک‌ها، موسسات مالی و… .

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع حفاظ استیل

مزایای استفاده از حفاظ استیل:

_در حفاظ‌های استیل زنگ زدن، پوسیده‌شدن و تغییرات ظاهری وجود ندارد و این نوع حفاظ‌ها در برابر عوامل بیرونی که باعث تغییر رنگ و ظاهری آن می‌شود مقاوم هستند.

_حفاظ استیل به راحتی در هر مکان و محلی نصب و اجرا می‌شوند.

_کیفیت و جنس حفاظ‌های استیل بسیار مرغوب و خوب است.

_استفاده از حفاظ استیل در پنجره‌ها، بالکن‌ها، تراس‌هاو درب‌های ورودی ساختمان‌هابسیار مناسب هستند.

_این حفاظ‌ها در طول زمان استفاده نه تنها خراب یا پوسیده و زنگ‌زده نمی‌شوند و نیاز به تعمیرات ندارند، بلکه همچنان زیبا با طاهری درخشان باقی می‌مانند.

_ظاهر زیبا و مینیمال آن باعث‌ شده طرفدارن زیادی را داشته‌باشند.

معایب حفاظ استیل:

_مهم‌ترین مشکلی که این نوع حفاظ‌ها دارند، عدم پایداری و استحکام در برابر رطوبت و آب می‌باشد که اگر در معرض آن قرار گیرند با گذشت زمان اندکی فرم ظاهری خود را از دست می‌دهد و دچار فرسودگی و زنگ‌زدگی می‌شوند.

_اگر نصاب در کار خود ماهر نباشد می‌تواند عملکرد و طول عمر این حفاظ‌ها را کم کند.

_اگر این حفاظ‌های استیل در مکان مناسب خود نصب نشوند، کیفیت عملکرد آن را کاهش می‌دهد.

_عدم استفاده از ابزار اتصالات مناسب و همچنین چسب های نامرغوب و بی‌کیفیت می‌تواند سبب کاهش عملکرد زیاد و عمر آنها شود.

_قیمت حفاظ‌های استیل به نسبت حفاظ‌های دیگر با متریال‌های دیگر بسیار گرانتر است.

_واکنش‌پذیری این حفاظ‌ها در برابر مواد شوینده شیمیایی نیز زیاد است. برای مثال اگر برای تمیز کردن آن‌ها از مواد شوینده قوی استفاده شود، شکل ظاهری آن ممکن است کمی تغییر کند. همینطور باران اسیدی نیز تاثیر زیادی روی این نوع حفاظ‌ها می‌گذارد.

شیوه قیمت‌گذاری با توجه به عناوین مختلفی مثل نوع استیل استفاده شده در آن، محل نصب این حفاظ‌ها در خانه یا ویلاها، قیمت نصاب و رفت‌و‌آمد، ابزارآلات و چسب استفاده شده در آن و … بستگی دارد. پایه قیمت حفاظ استیل استفاده شده در خانه یا ویلا بر اساس متراژی که در آن استفاده می‌شود است. هرچه متراژ آن بیشتر باشد قیمت بیشتر خواهد شد و همینطور هرچه متراژ کمتری از این حفاظ در محل نصب استفاده شود، قیمت کمتر خواهد بود. عامل اصلی قیمت‌گذاری در حفاظ‌های استیل، جنس و متریال استفاده شده در آن است. اگر از متریال و جنس درجه یک و مرغوب با ضخامت مناسب برای ساخت و تولید حفاظ استیل استفاده شود، هزینه آن زیاد خواهد شد اما هزینه‌هایی که برای نگهداری و تعمیر آن در طول زمان استفاده باید پرداخت شود، کمتر خواهد بود. قیمت هر متر حفاظ استیل درب‌های ورودی از قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره به‌دنبال متراژ بیشتر آن و همینطور متریال استفاده شده و محکم آن بسیار گرانتر خواهد بود. اجرای حفاظ استیل در شهرک حافظیه کردان در درب‌های ورودی آن از پنجره‌‌ها بسیار بیشتر می‌شود.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *