شما در حال مطالعه مقاله قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

شهرک طوبی کردان از نظر تفریحی برای آرامش روحی بسیار مکان مناسبی است.

هر ساله تعداد مسافران به این منطقه بیشتر و بیشتر می‌شود و مردم خواستار سفر کردن به این منطقه زیبا هستند. در شهر‌های پرجمعیت و شلوغ که آلودگی هوا، آلودگی صوتی، آلودگی محیط، ترافیک، کار و مشغله‌های آن بسیار زیاد است، ساکنین این شهر‌ها از وضعیت قرار گرفته در آن راضی نیستند و از نظر روحی و جسمی بسیار اذیت می‌شوند. آلودگی هوا و محیط بر سلامت جسمی آن‌ها و مشغله‌های کاری و جمعیت، روی سلامت روحی آن‌ها تاثیر بدی دارد. هر موجودی به‌خصوص انسان‌ها نیاز به آرامش، سکوت، محیطی کم‌جمعیت و خلوت، پاکیزگی هوا و محیط و خیلی موارد دیگر دارند. این آرامش در شهرهای صنعتی قابل لمس نیست پس سفر کردن به مکان‌هایی که روح آدمی را جلا می‌دهد و پاکیزگی هوای آن لذت‌بخش است، بسیار ضروری و لازم است. یکی از آن مکان‌های بسیار لذت‌بخش، شهرک طوبی کردان است.

شهرک طوبی کردان یک منطقه گردشگری و مسکونی  برای توریستان است.  شهرک طوبی کردان به باغ شهر طوبی نیز شهرت دارد. همچنین این شهرک در شمال غرب کردان قرار گرفته‌است. این شهرک، یک منطقه توریستی و مسکونی می‌باشد که در منطقه کردان واقع در کرج است. باغ شهر طوبی در منطقه کوهسار در کردان واقع شده‌است. منطقه کوهسار یکی از زیباترین و خوش‌ آب‌و‌هوا ترین مناطق کرج است. شهرک کوهسار در بالای یک تپه‌ خصوصی احاطه شده، که این تپه حدود ۷ هکتار و نیم وسعت دارد و ارتفاع‌ آن از سطح دریا حدود ۱۶۰۰ متر است.

باغ شهر طوبی از نظر طبیعت و محیط سرسبز آن بسیار بکر و زیبا است و وسعت آن بسیار زیاد می‌باشد. این شهرک به‌دلیل قرار گرفتن در دل طبیعت زیبا و کوه‌های مرتفع رشته‌کوه البرز واقع در کرج، زیبایی‌اش دو چندان شده و محیطی باصفا را به همگان هدیه می‌دهد. ساخت این شهرک بسیار زمان برده و از ابزار و چیزهای طبیعی همچون سنگ استفاده‌ شده‌است. سنگرهای استفاده‌شده در این شهرک به چیزی حدود ۳۱۰۰۰ تن می‌رسد. برای ساخت این شهرک، نیروی کار، زمان و وسایل مورد نیاز زیادی استفاده شده، به‌همین دلیل دارای امکانات زیادی مثل؛

_امکانات رفاهی همچون مراکز درمانی، مراکز آموزشی و …

_امکانات تفریحی

_امکانات ورزشی متنوعی همچون دوچرخه‌سواری، والیبال و …

در آن ساخته‌ شده‌است.

مقاله پیشنهادی برای شما:نرده استیل چیست؟

برای رفتن به این شهرک زیبا و خوش آب‌و‌هوا، به‌لیل قرار‌گرفتن در کوهسار کرج، باید از اتوبان تهران-کرج عبور کنید و تا کرج به مسیر ادامه دهید تا به منطقه زبیا و مشهور کردان برسید. از کردان هم باید به سمت کوهسار حرکت کرده و وقتی به خیابان نیاوران کردان رسیدید نگه دارید، چون به مقصد رسیدید. در واقع شهرک طوبی کردان در ساوجبلاغ و در کوهسار واقع در کردان در خیابان نیاوران کردان قرار دارد.

در کردان به‌دلیل خیلی از امتیازاتی که دارد همچون؛ پاکیزگی محیط اطراف، آب‌و‌هوای معتدل و پاکیزه، خاک و زمین حاصلخیز و …، ویلاهای زیبا و مجللی در آن ساخته می‌شوند که مشتریان زیادی خواستار اجاره و خرید این ویلاها هستند. حال در کردان منطقه‌هایی وجود دارد که این امتیازات در آن‌ها بسیار بیشتر و دارای امتیازات بیشتری نسبت به بقیه منطقه‌های کردان هستند. شهرک طوبی کردان دارای امتیازات بیشتری نسبت به بعضی دیگر مناطق کردان است. به همین‌دلیل مردم برای استفاده از این امکانات خواستار خرید ویلا در این شهرک می‌باشند.

مشتریان ویلاهای ساخته‌شده در این شهرک بسیار زیاد است، مهندسان و ویلاسازان این منطقه برای اینکه مشتریان ویلاها و سازه‌های این منطقه را از دست ندهند، از متریال‌های خوب در سازه‌هایشان استفاده می‌کنند. حفاظ یکی از آن مواردی‌ است که استفاده آن در سازه‌ها و ویلاهای کردان بسیار مهم و قابل توجه است. هرچه جنس و کیفیت آن بهتر باشد، ویلای ساخته‌شده از کیفیت بهتری برخوردار است. حفاظ استیل یکی از بهترین نوع جنس حفاظ در بازار است. استفاده از حفاظ استیل در سازه‌ها و ویلاهای شهرک طوبی کردان در میان ساختمان‌سازان منطقه کردان بسیار رواج دارد. به‌ همین دلیل قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان روز به روز گرانتر می‌شود. البته قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان نسبت به متریال‌های دیگر ممکن است کمی کمتر باشد که این به‌دلیل کیفیت خوب حفاظ استیل است.

شهرک معروف طوبی کردان جمعیتی حدود ده هزار نفر دارد و شهرک آنچنان بزرگی نیست و جز شهرک‌های بزرگ و پرجمعیت کردان نمی‌باشد، بلکه مساحت آن زیاد نیست و کوچک است از این طریق می‌توان گفت؛ جمعیت ساکنین آن کم است و شلوغی و جمعیت زیاد در این شهرک باعث آزار ‌و اذیت ساکنان آن نمی‌شود بلکه کم‌جمعیت بودن آن باعث آرامش و امنیت بیشتر شهرک می‌شود. اما با توجه به فضای سبز بسیار بزرگ و طبیعت بکر آن و پارک‌های زیبای خود، جذابیت بسیاری دارد که علاقمندان به طبیعت و هوای دل‌انگیز را به این شهرک خاص جذب می‌کند. در این شهرک مکان‌هایی برای تفریح و تفرج وجود دارد، از جمله می‌توان به

_پیست دوچرخه سواری

_زمین تنیس

_پیست اسکیت سواری

_دریاچه مصنوعی برای ماهیگیری

_جاده سلامتی برای پیاده‌روی و ورزش‌های سبک

_آلاچیق‌های سنگی برای پیک‌نیک و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی اشاره کرد.

 

همینطور آرامشی که این محیط به انسان می‌دهد، هیچ جای دنیا و با انجام هیچ کار دیگری قابل لمس و درک انسان نیست. یوگا در مکانی آرام با هوایی پاکیزه و معتدل، وجود صداهای آرامش‌بخشی مثل پرنده‌ها و … می‌تواند بسیار تاثیر مثبت و دوچندانی روی فرد بگذارد. یوگا کار کردن در این شهرک یکی از ورزش‌های آرامش‌دهنده روح برای انسان می‌باشد.

خاک حاصلخیز این شهرک باعث شده، تا کشت‌هایی مثل کاشت درختان تنومند میوه‌دار یا بدون میوه، صیفی‌جات، انواع میوه‌ها، غلات و گل‌های زیبا سود بزرگی برای کشاورزان ایجاد کنند. این موضوع از هر نظر برای یک منطقه روستایی یا شهرک بسیار مفید است، اما چیزی که در این مورد قابل بحث می‌باشد این‌ است که با پیشرفت ساخت‌و‌ساز ویلاهای لوکس در این منطقه، قسمت‌های عظیمی از زمین‌های کشاورزی ‌و خاک‌های حاصلخیز این منطقه به دست ساخت‌و‌ساز ویلاها یا ساختمان‌ها سپرده شده‌اند و از بین رفته‌اند و روی آن‌ها به‌جای کاشت غلات و صیفی‌جات و یا هرچیزی، ویلا و ساختمان است که ساخته می‌شود. این امر باعث‌ شده تا بافت روستایی و قدیمی آن از بین رفته و تبدیل به یک شهر ولی دارای مساحت کمتری شود.

اغلب ساختمان‌ها و سازه‌های واقع شده در شهرهای بزرگ صنعتی و حتی شهرک‌ها و روستاها، برای حفظ امنیت جانی و مالی در مقابل سارقان و یا محافظت از افراد، نیاز به حفاظ دارند.

حفاظ در کل به مجموعه‌ای از مصالح ساختمانی بسیار مهم و پر اهمیت در ساخت ساختمان‌ها می‌گویند که از سازه‌های آهنی یا فلزی ساخته شده‌اند. این حفاظ‌ها بسیار کاربردی هستند و برای جلوگیری از سقوط افراد به‌خصوص کودکان و حیوانات خانگی جلوگیری می‌کند، همچنین یکی دیگر از کاربرد آن، جلوگیری از ورود افراد غریبه مثل سارقان وسایل منزل است.

حفاظ‌ها انواع گوناگونی دارند که می‌توان به؛ حفاظ پنجره با بالکن ضد سرقت، حفاظ‌های درب ورودی که باز و بسته می‌شوند و قفل دارند، حفاظ‌های نرده مانند روی دیوار، حفاظ‌هایی برای جلوگیری از افتادن و سقوط و … اشاره کرد.

یکی از انواع حفاظ‌ها که به نسبت حفاظ‌های دیگر با جنس‌های دیگر، کاربردی‌تر هستند، حفاظ‌های استیل می‌باشند.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده کابلی

حفاظ استیل در واقع به حفاظی گفته‌ می‌شود که از فولاد با مقداری ترکیباتی از عناصر آهنی ساخته شده که سبب افزایش مقاومت در برابر عوامل بیرونی مثل ضربه، خمیدگی، فشار، شرایط متغیر آب‌و‌هوایی، رطوبت، دی‌اکسیدکربن و … می گردد. حفاظ‌های استیل از هر نظری در بازار نسبت به دیگر حفاظ‌ها از جمله حفاظ‌های آهنی یا چوبی و دیگر متریال‌های موجود در بازار برتری داشته و بیشتر ساختمان‌سازان یا ویلاسازان کردان از این نوع حفاظ برای امنیت بیشتر ویلاها استفاده می‌کنند. قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان به‌دلیل استفاده زیاد مهندسان در ساخت ویلاها افزایش چشمگیری داشته‌است واین حفاظ‌ها در کردان ظرف مدت زمان کوتاهی از آمار فروش بالایی برخوردار می‌شوند.

این نوع از حفاظ ها از لحاظ ظاهری نیز نسبت به دیگر حفاظ‌ها از زیبایی و جذابیت بهتری برخوردارند. یکی دیگر از مزایای این حفاظ، می‌توان به تنوع زیاد طرحی و مدلی آن و همینطور تمیز کردن راحت آن اشاره کرد.

حفاظ‌های روی دیوار منازل و ویلاها انواع گوناگونی دارند؛

_حفاظ شاخ‌ گوزنی: این حفاظ به دلیل ظاهری که دارد از ورود افراد غریبه به خانه‌ها و ویلاها جلوگیری می‌کند. این حفاظ‌ها نوک تیز و هر کدام دارای دو شاخه هستند و رو به بالا قرار گرفته‌اند. اگر کسی بخواد وارد شود، بدنش با این نوع حفاظ‌ها برخورد میکند و باعث ایجاد خراش و خونریزی در فرد می‌شوند. حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده حفاظی روی دیوار ویلاها است که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت ویلاها یا ساختمان‌ها دارد. این نوع حفاظ شاخ گوزنی که از اسمش پیداست، از روی شاخ‌های گوزن طراحی ‌و‌ ساخته شده‌اند و دارای شاخه‌های بسیار تیز و برنده اصلی و شاخک‌های فرعی از جنس میلگردهای آهنی می‌باشد. این نوع حفاظ‌ها بیشتر در ویلاهای لوکس ‌ و مجلل واقع در شهرک طوبی کردان برای امنیت هر چه بیشتر استفاده می‌شوند. قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان به دلیل انواع گوناگونی که این حفاظ‌های قرار گرفته‌شده روی دیوار‌های ویلاها دارند، متفاوت است.

_حفاظ آبشاری: ظاهر این حفاظ‌ها به گونه‌ای است که از ورود سارقان به داخل خانه یا ویلاهای لوکس و مجلل شهرک طوبی کردان جلوگیری می‌کنند. این حفاظ‌ها شامل چندین ردیف میله‌های نوک تیز و برنده هستند که شامل دو شاخه می‌شوند. یک شاخه آن سرش رو به بالا و شاخه دیگری خم‌شده رو به پایین است. حفاظ آبشاری یا سرنیزه‌ای که از قدیمی‌ترین انواع حفاظ‌های موجود در بازار است، از میلگرد چهارپهلو بسیار محکمی ساخته می‌شود.

_حفاظ نخلی یا نخل مرداب: ظاهر این حفاظ‌ها به طور دقیق به شکل درخت نخل است. نوک‌های هر حفاظ به چند بخش فرعی بسیار تیز تقسیم شده که حکم همان برگ‌ها و شاخه‌های درخت نخل را دارند. همینطور این نوع حفاظ‌ها شباهت بسیار زیادی به درخت نخل دارند. این نوع حفاظ که نام تجاری آن حفاظ نخل مرداب است از ظاهر بسیار زیبا و جذابی برخوردار است.

 

حال با مسئله ایمن‌ترین حفاظ برخورداریم:

قبل از اینکه مدل خاصی برای امنیت بالا آن مطرح گردد، اولین نکته‌ای که باید گفت جنس و متریال استفاده شده در حفاظ‌های استیل از اهمیت زیادی برخوردار است.

دوم اینکه نصاب حفاظ‌های استیل را به‌درستی و با مهارت نصب کند.

و در آخر می‌توان گفت مدل آن در حفظ امنیت موثر است.

تمامی حفاظ‌های استیل موجود در بازار از ایمنی تقریبا خوبی برخوردار هستند و نکنه مهم دیگر این است که هر حفاظ با توجه به نوع کاربردی که دارد در محل مناسبی نصب شود.

حفاظ‌های استیل در پنجره‌ها، درب‌ها، دیوارها، بالکن ویلاهای موجود در کردان، ویترین‌های فروشگاه‌ها، طلا فروشی‌ها، جواهر فروشی‌ها، صرافی‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی استفاده می‌شوند. استفاده زیاد از این نوع حفاظ استیل در ویلاهای شهرک طوبی باعث شده تا قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان به حداکثر قیمت خود برسد.

حفاظ استیل از دو آلیاژ مشهور ساخته شده‌اند.

_حفاظ‌های استیل مدل ۲۰۱

_حفاظ‌های استیل مدل ۳۰۴

از نوع اول یعنی مدل ۲۰۱ اغلب در اماکن داخلی و جاهایی که مسقف هستند، استفاده می‌شوند و از نوع دوم یعنی مدل ۳۰۴ برای محیط‌های باز و بدون سقف و پوشش استفاده می‌شوند؛ دلیل آن هم این است که حفاظ‌های ۳۰۴ به نسبت مدل‌های ۲۰۱ از مقاومت و استحکام بیشتری در برابر زنگ‌زدگی و تغییرات ظاهری در برابر عوامل بیرونی گوناگون برخوردار هستند. به همین دلیل مدل ۳۰۴ در محیط‌های بدون سقف و پوشش و دیوار و در محیط آزاد استفاده بهتری دارند.

در شهرک طوبی کردان از حفاظ‌های استیل مدل ۳۰۴ برای ویلاها استفاده می‌کنند. زیرا محیط آزاد و حیاط و باغ‌های واقع شده در ویلاها بسیار زیاد است و در همه‌ی ویلاها بدون استثنا باغ و حیاط وسیعی وجود دارد و در کل این ویلاها دارای فضایی آزاد و بدون پوششی هستند به همین دلیل از حفاظ‌های استیل مدل ۳۰۴ برای ویلاهای موجود در کردان استفاده می‌شوند. قیمت مدل ۳۰۴ و حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان نسبت به مدل  ۲۰۱ بیشتر است، زیرا ساختمان‌سازان و ویلاسازان شهرک طوبی کردان بیشتر به‌دلیل محیط آزاد ویلاها از مدل ۳۰۴ استفاده می‌کنند.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده شیشه ای

مدل ۳۰۴ حفاظ‌های استیل در برابر عوامل بیرونی طبیعی همچون آب‌و‌هوا، رطوبت، دی‌اکسید‌کربن، سرما و … از مقاومت خوبی برخوردار هستند. از جهت دیگر، آب‌و‌هوای شهرک طوبی کردان تاثیر زیادی روی این حفاظ‌های استیل نمی‌گذارند و باعث تغییر شکل ظاهری آن‌ها نمی‌شوند و همینطور در طول زمان استفاده از حفاظ‌های استیل، آن‌ها دچار تغییر نمی‌شوند و نیاز به تعمیر به حداقل می‌رسد. به همین دلیل قیمت حفاظ استیل در شهرک طوبی کردان بیشتر از  شهرک‌های دیگر است.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *