شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده استیل در محله خوشنام هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

نرده استیل، از نرده‌های شکیل و یک‌دست فلزی است که به احتمال زیاد، آن را در مترو و بانک دیده باشید. در محله‌ی خوشنام که در کرج قرار دارد، شرایط نصب و اجرای نرده استیل، به‌خوبی محیا گشته است. ویلاسازی بسیار در این محله، مردم را بیشتر به سمت اجرای نرده استیل، کشانده است. از متریال‌های رایج مورد استفاده در نرده استیل، استیل ضدزنگ است. دوام، یکی از عوامل اصلی در انتخاب متریال نرده‌ی مناسب در محله خوشنام است. از این گذشته، نرده‌های استیل قرار است، مانعی محکم برای خانه یا کسب‌وکار شما در محله خوشنام باشند. علاوه بر استحکام و قابلیت اطمینان استیل ضدزنگ به‌عنوان یک مصالح ساختمانی، نگهداری از آن نیز، بسیار آسان است. برخلاف سایر فلزات، استیل ضدزنگ مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی دارد. این، بدان معنی است که نرده استیل، یکپارچگی ساختاری خود را بیشتر از سایر انواع نرده، حفظ می‌کند و نیازی به تعمیر یا تعویض مکرر نخواهد داشت. اجرای نرده استیل در محله خوشنام که محیطی با آب زیاد، رطوبت زیاد و بارندگی زیاد است، به‌خوبی کار می‌کند. به عنوان مثال، مناطق بارانی و مرطوب می‌توانند منجر به شرایطی شوند که نرده چوبی را خراب می‌کند و باعث پوسیدگی آن می‌شوند. نرده‌های استیل ضدزنگ برای استفاده در فضای باز، ازجمله در اطراف استخرها یا فواره‌ها عالی هستند. نرده استیل ضدزنگ در داخل خانه نیز، استفاده می‌شود و عناصر مدرن را در ساختمان‌های اداری، مراکز خرید یا حتی خانه‌های شما در محله خوشنام، ترکیب می‌کند. ما به مشتریان تجاری یا مسکونی خود در محله خوشنام کمک می‌کنیم تا ویژگی‌های زیبا، ماندگار و بادوام نرده‌های استیل را کشف کنند. ما بهترین مکان برای خرید و اجرای نرده استیل سفارشی برای طرح‌های پیچیده‌تر، در محله خوشنام هستیم. ما در این مقاله، قصد داریم تا شما را با محله خوشنام آشنا سازیم و سپس، از نحوه‌ی اجرای نرده استیل در محله خوشنام، صحبت کردیم.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده شیشه ای

در ابتدا، می‌خواهیم شما را با محله خوشنام در کرج آشنا سازیم. محله خوشنام، یکی از مناطق بسیار مناسب برای خرید ویلا، در کرج می‌باشد که اخیراً، معروف گردیده است. محله خوشنام درواقع، بین دو شهرستان کرج و ملارد می‌باشد که در غرب استان تهران قرار دارد. در این محله، کشاورزی و کشت، به‌خاطر زمین‌های بسیار حاصلخیز و بارش کافی، رشد خوبی داشته است. محصولات متنوع کشاورزی مثل میوه‌های مختلف، در محله خوشنام دیده می‌شود. محله خوشنام دارای طبیعت بکر و زیبا می‌باشد که آن را عملاً به یک منطقه‌ی توریستی، تبدیل کرده است. این محله، بسیار خوش آب‌وهوا می‌باشد و بارش خوبی در آن، دیده شده است. خوشنام، آلودگی صوتی و هوایی ندارد و بسیار برای تفریح، مناسب است. محله خوشنام، فاصله‌ی بسیار کوتاهی با تهران دارد که کم‌تر از 2 ساعت راه، می‌باشد و به همین دلیل، بسیار رشد کرده است و ویلاسازی بسیاری در آن انجام شده است. این محله همچنین، فاصله‌ی کمتر از 1 ساعت با کرج دارد و رفت‌وآمد راحتی برای مردم، ایجاد کرده است. عوامل آب‌وهوایی و افزایش صنعت ویلاسازی در این محله، نصب و اجرای نرده استیل در محله خوشنام را افزایش داده است. محله خوشنام با پسوندهای مختلفی شناخته می‌شود، مثل خوشنام ملارد، خوشنام کرج و خوشنام شهریار. محله خوشنام، محله‌ی بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری می‌باشد و قطب خریدو‌فروش ویلاهای لوکس، گشته است. قیمت‌های مناسبی در معاملات این ویلاها دیده شده است. اگر در فکر سرمایه‌گذاری و خرید ویلا در این منطقه هستید، پیشنهاد می‌کنیم که با نصب و اجرای نرده استیل در محله خوشنام، تحولی زیبا در ملک خود ایجاد کنید. برای نصب و اجرای نرده استیل در محله خوشنام، با ما تماس بگیرید.

حال‌که با محله خوشنام آشنا شدیم، برویم سراغ این‌که چگونه می‌توانیم یک نرده استیل مناسب را در این محله، نصب و اجرا کنیم؟ اگر فردی هستید که در مورد ابزارهای مختلف اطلاعات کافی دارید، اجرای نرده استیل در محله خوشنام، برای شما سخت نخواهد بود. کل کار اجرا، ممکن است یک روز یا بیشتر، طول بکشد. اگر می‌توانید یک خانه پرنده بسازید یا یک پنکه سقفی نصب کنید، احتمالاً سطح مهارت شما مناسب است. در ادامه، یک‌سری نکات نصب و اجرای نرده استیل، نحوه‌ی تنظیم پایه‌ها و پنل‌ها را خواهید آموخت. توصیه می‌کنیم، برای نصب و اجرای دقیق نرده استیل در محله خوشنام، با ما تماس بگیرید.

برای شروع اجرای نرده استیل، به متریال‌های زیر نیاز خواهید داشت:

 • پایه‌های پایانی
 • پایه‌های گوشه
 • پایه‌های خطی
 • پنل‌های نرده
 • سرپوش پایه
 • سنگ‌ریزه
 • بتن
 • آب
 • نوار اندازه‌گیری
 • پایه میخی
 • نوارهای تخته‌کوبی (برای بریس)
 • گیره
 • نوار میسون
 • تراز پایه
 • اره برقی یا اره مویی
 • مته با بیت
 • پشتیبانی موقت
 • بلوک‌های چوبی
 • عینک ایمنی
 • دستکش کار

در مرحله‌ی آماده‌سازی، پایه‌های عمودی را در زمین نصب کنید و سپس، ریل‌ها یا پنل‌ها را با استفاده از بریدگی‌ها یا سخت افزار روی پایه‌ها، عبور دهید. در صورت اجرای نرده استیل در اطراف استخر، مطمئن شوید که ساخت‌وساز و مصالح، با قوانین نظام مهندسی برای ایمنی استخر، مطابقت دارند. همچنین، در صورت نصب و اجرای نرده استیل بر روی یک دال بتنی موجود، مانند اطراف استخر، ممکن است پایه‌ها به جای این‌که در سوراخ‌ها قرار گیرند، در سوراخ‌های از پیش حفرشده در بتن، پیچ شوند.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده استیل

قبل از شروع اجرای نرده استیل در محله خوشنام، با ما تماس بگیرید تا کمکتان کنیم تا تاسیسات زیرزمینی خود را علامت‌گذاری کنید. اطمینان حاصل کنید که محلی که انتخاب کرده‌اید و جایی‌که حفاری می‌کنید، خطوط زیرزمینی نداشته باشد که با ابزارهای حفاری آسیب ببینند. قبل از نصب نرده و گیت استیل در اطراف استخر، با ما در ارتباط باشید تا الزامات را تعیین کنید. البته، شما ممکن است در برخی مکان‌ها، نیاز به مجوز ساختمان داشته باشید.

اولین مرحله‌ی کار، قرار دادن پایه‌های نرده استیل است. ما، برای مراحل چیدمان، فاصله‌گذاری و حفر سوراخ‌های پایه برای انواع نرده‌ها، دستورالعمل‌هایی مربوط به چیدمان و حفر چاله‌های پایه را به شما ارائه خواهیم کرد. توصیه می‌کنیم، دستورالعمل‌های خاص سازنده نرده استیل در مورد نصب و فاصله‌ی پایه‌ها را نیز، دنبال کنید. به طور معمول، این بدان معنی است که فقط چند سوراخ پایه در یک زمان، حفر می‌شوند و فاصله، به اندازه‌ی عرض پنل‌ها می‌باشد. برای شروع، خط نرده را با میله و نوار میسون علامت‌گذاری کنید. پایه‌های نرده، هنگام نصب باید خط را لمس کنند، اما خط کشیده نشود.

پایه‌های مناسب را در طرح‌بندی برای نصب و اجرای نرده استیل در محله خوشنام، انتخاب کنید:

 • پایه‌های انتهایی، دارای سوراخ‌های ریلی یا قطعات سخت‌افزاری در یک طرف هستند.
 • پایه‌های خطی، دارای سوراخ‌های ریلی یا قطعات سخت‌افزاری در طرفین مقابل هستند.
 • پایه‌های گوشه، دارای سوراخ‌های ریلی یا قطعات سخت‌افزاری در طرف‌های مجاور هستند.
 • پایه‌های انتهایی و پایه‌های گوشه‌ای نیز، به‌عنوان پایه‌های ترمینال، شناخته می‌شوند.

اجرای نرده استیل در محله خوشنام

حال، درپوش‌های پایه را قبل از بتن‌ریزی، به پایه‌ها وصل کنید. نصب پایه را با یک پایه ترمینال، شروع کنید. پایه‌های گیت، معمولاً دو پایه ترمینال هستند. اگر نرده‌ی گیت ندارید، از مدل‌های انتهایی یا گوشه‌ای، شروع کنید. نقطه‌ی اصلی روی پایه‌ها را علامت بزنید. برای اکثر تاسیسات، پنل باید 2 اینچ بالاتر از سطح زمین قرار گیرد تا امکان کار در حیاط ملک شما، فراهم شود؛ بنابراین هنگام محاسبه‌ی ارتفاع پایه از سطح زمین، این اندازه‌گیری را لحاظ کنید. حال، دو پایه‌ی اول را سوراخ کنید. بسته به پایه، سوراخ‌ها 18 تا 20 اینچ عمق خواهند داشت. برای زهکشی و اطمینان از قرار گرفتن پایه در ارتفاع مناسب، سنگ‌ریزه را به پایین سوراخ پایه اضافه کنید. علامتی که قبلاً زده‌اید، در سطح زمین خواهد بود. اولین پایه را در سوراخ، در برابر خط چیدمان قرار دهید. پایه را با گیره و بریس، به ‌طور موقت در جای خود نگه دارید. مطمئن شوید که پایه، شاقول با سطح پایه است. سپس، بتن را طبق دستورالعمل سازنده، اضافه کنید. بتن را تا حدود 2 اینچ زیر سطح، بریزید تا بعداً خاک اضافه شود تا چمن دوباره رشد کند. دوباره بررسی کنید که پایه، شاقول با سطح پایه باشد. برای زهکشی بهتر، قسمت بالای بتن را به سمت پایین و دور از پایه، کم و باریک کنید. اگر از یک پایه گیت شروع کرده‌اید، پایه گیت دیگر را تنظیم کنید. هنگام فاصله‌گذاری، حتماً قطعات گیت را در نظر بگیرید. توصیه‌ی سازنده را بررسی کنید؛ زیرا برخی، قطعات را در اندازه‌ی فهرست‌شده‌ی گیت در نظر می‌گیرند. به‌عنوان مثال، یک گیت 46 اینچی، درواقع باریک‌تر است به‌طوری‌که در دهانه‌ی 46 اینچی، قرار می‌گیرد. در اینجا، می‌توانید یک تخته قراضه را به عرض کامل گیت، برش دهید تا به‌ عنوان فاصله‌ی بین پایه‌های گیت، از آن استفاده کنید. این کار، قرار دادن پایه گیت را آسان‌تر می‌کند. اگر با یک پایه گیت شروع نکردید، به نصب پنل‌ها ادامه دهید. توجه داشته باشید که ما در تمام این مراحل، می‌توانیم راهنمایی‌تان کنیم، پس با ما تماس بگیرید.

مرحله‌ی بعد در اجرای نرده استیل در محله خوشنام، نصب پنل‌ها می‌باشد. در ابتدا، پنل اول را در محل خود روی گیت یا پایه ترمینال قرار دهید. آن را در بریدگی‌های پایه، عبور دهید. چند بلوک ضایعاتی از چوب را برش دهید تا در هنگام نصب، به عنوان تکیه‌گاه موقت در زیر پنل‌ها، استفاده کنید. اگر حیاط شما دارای شیب باشد، نرده باید پلکانی یا قفسه‌ای باشد. فاصله‌ی پایه روی شیب، ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشد. پنل‌های قفسه‌بندی، فاصله‌ی پایه‌ها را کاهش می‌دهند. مطمئن شوید که پنل‌ها را حداقل 2 اینچ بالاتر از سطح زمین نگه دارید. در صورت نیاز، سنگ‌ریزه را به پایین سوراخ پایه‌ی بعدی اضافه کنید. یک پایه را در داخل سوراخ، پایین بیاورید و آن را روی پنل، عبور دهید. برخی از پنل‌ها ممکن است، نیاز به برش داشته باشند تا مناسب باشند. حال، مراحل زیر را به طور دقیق، انجام دهید.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع حفاظ استیل

 1. پایه‌ی بعدی را به طور موقت در جای خود، تنظیم کنید.
 2. بین پایه‌ها در مرکز را اندازه‌گیری کنید.
 3. آن اندازه‌گیری را به پنل منتقل کنید و فضای مساوی را برای اولین پیکت در هر دو انتها، حفظ کنید.
 4. ریل‌ها را ببرید.
 5. در صورت لزوم، نقاط انتهایی را ببرید.

برای پنل‌هایی که به پایه‌های گوشه متصل می‌شوند، ممکن است لازم باشد، یک مربع ½ در ½ اینچی با یک اره برقی از انتهای ریل یک پنل، بریده شود تا هر دو ریل، جا بگیرند. حال، بررسی کنید که پایه، برخلاف خط چیدمان باشد. پایه و پنل را به طور موقت با گیره و بریس، در جای خود نگه دارید. با توجه به دستورالعمل‌های سازنده، بتن را در اطراف پایه، اضافه کنید و آن را تا 2 اینچ از سطح زمین، پایین بیاورید. ریل‌ها را با پیچ، به پایه‌ها محکم کنید. کار را در امتداد نرده استیل ادامه دهید: حفر سوراخ، اضافه کردن شن، قرار دادن پنل و پایه‌ی بعدی و افزودن بتن. هنگامی‌که 4 تا 8 بخش پنل نصب شد، به خط نرده نگاه کنید تا مطمئن شوید که بالا و کناره‌ها، صاف هستند و در صورت نیاز، تنظیمات را انجام دهید. حال، به پایان کار خود رسیده‌اید. از نرده استیل خود لذت ببرید. برای اطلاع بیشتر از نحوه‌ی اجرای نرده استیل در محله خوشنام، با ما تماس بگیرید.

در پایان باید گفت؛ استیل ضدزنگ، یک ماده‌ی نرده‌ی مسکونی با شایستگی بسیار است. بهتر از آهن، نیازی به رنگ‌آمیزی مجدد یا محافظت بیشتر در برابر زنگ‌زدگی، ندارد. استیل بهتر از آلومینیوم (فلز جایگزین دیگر آهن) از نظر استحکام، برتر است. استیل در برابر با آهن و آلومینیوم، در طرح‌های زیبا، قدیمی یا مدرن موجود می‌باشد. نرده استیل، می‌تواند دربرابر عناصر طبیعی، مقاومت کند و سال‌های سال، دوام بیاورد. این نرده‌ها در برابر زنگ‌زدگی، بسیار مقاوم بوده و ظاهر جذاب خود را برای مدت طولانی، حفظ می‌کنند. با توجه به استحکام آن‌ها، این نرده‌ها برای ایجاد ایمنی و امنیت نیز، عالی عمل می‌کنند. با اجرای نرده استیل در محله خوشنام، اقتدار و شیکی را در ملک خود در این محله، افزایش دهید. نرده‌ها و گیت‌های استیل، زیبا هستند و به زیبایی کلی هر خانه یا محل کسب‌وکار، می‌افزایند. هنگامی‌که اجرای نرده استیل در محله خوشنام به‌درستی انجام شود، نیاز به نگهداری بسیار کمی وجود دارد. نرده‌های استیل، در برابر باد، باران، برف، تگرگ و تقریباً هر چیز دیگری می‌ایستند. برخلاف چوب، دلیلی برای نگرانی در مورد پوسیدگی یا حشرات وجود ندارد. در واقع، نیازی به رنگ‌آمیزی یا پوشش‌دهی این نرده‌ها نیز، نیست. در این مقاله، سعی داشتیم تا شما را با محله خوشنام، آشنا سازیم و سپس از مراحل اجرای یک مدل نرده استیل در محله خوشنام، گفتیم. دیدیم که در ابتدا، باید یک‌سری متریال برای کار، آماده کنیم و با انواع ابزار، آشنا باشیم. سپس، از مراحل نصب پایه‌ها صحبت کردیم و در نهایت، مراحل نصب پنل‌ها را بیان کردیم. ما برای کمک به شما در حوضه‌ی اجرای نرده استیل در محله خوشنام، آماده‌ی خدمت‌رسانی هستیم. پس، با ما تماس بگیرید.نویسندگی و

 

طراحی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *