شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده شیشه ای در شهرک آرین کردان هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

تفریحات روستای کردان چیست؟

اگر قصد سفری خاطره انگیز را به روستای زیبا و به روز کردان را دارید، باید با تفریحات و جاهای گردشی که کردان در اختیار شما قرار می‌دهد بیشتر آشنا شوید. در کردان تفریحات مدرن و متنوع به همراه به روزترین امکانات وجود دارد که می‌تواند همه سلیقه‌ها را جذب کند. در این بخش از مقاله اجرای نرده شیشه ای در شهرک آرین کردان می‌خواهیم به بررسی چند مورد از تاپ‌ترین تفریحاتی که در روستای کردان می‌توانید تجربه کنید، بپردازیم:

یکی از بهترین تفریحاتی که در روستای کردان وجود دارد، سایت پرواز آن است. مهم‌ترین موردی که راجع به سایت پرواز کردان می‌توان گفت، این است که این قسمت از حرفه‌ای‌ترین، باتجربه‌ترین و ماهرترین خلبان‌ها و مربیان را در مجموعه خودش به کار گرفته است تا یک تجربه بی‌نظیر و منحصربه‌فرد را داشته باشید.

یکی از انواع پروازها، پرواز با پاراگلایدر هیجان‌انگیز در کردان است.

پرواز با پاراگلایدر بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است؛ مخصوصا که اگر در ناحیه کردان به پرواز بپردازید. البته نباید از این نکته پرهیز کرد که برای پرواز در کردان، به واسطه ماشین‌های آفرودی شما را به بالای تپه‌های بلند می‌برند و بعد به وسیله خلبان‌ها و مربیان آموزش‌های لازم را به شما می‌دهند.

بعد از آن، می‌توانید پرواز کنید و از این تفریح نهایت لذت و هیجان را ببرید. البته خلبان‌ها و مربیان تا پایان پرواز شما را همراهی می‌کنند تا با خیالی راحت یک تفریح تکراری نشدنی و خاطره‌ساز را تجربه کنید.

تفریح جذاب بعدی کوه نوردی است.

روستای مدرن کردان در ناحیه‌ای قرار گرفته است که در آن کوه‌های بلند وجود دارد. این کوه‌ها از سمت شرق به منطقه طالقان از و غرب به شمال کرج متصل هستند.

در این صورت قسمتی است که علاقه‌مندان به کوه نوردی به راحتی می‌توانند به این تفریح و ورزش محبوب بپردازند. البته لازم است تا وسایل ضروری و اساسی برای کوه نوردی را به همراه داشته باشید تا با خیالی راحت بتوانید به کوه نوردی بپردازید.

همین‌طور گروه‌های کوه نوردی زیادی هم در فصل‌های متفاوت از سال به این منطقه سفر می‌کنند تا قله‌های آن را طی کنند. شما می‌توانید با این گروه‌ها به این قسمت بیایید و یک تجربه تکرار نشدنی را از نزدیک تجربه کنید

بزرگ‌ترین کوه و بلندترین ارتفاع در روستای کردان، کوه کهار است. رود کهار هم از این کوه سرچشمه و منشا می‌گیرد و شما می‌توانید به قله آن که بیشتر از ۴ هزار متر ارتفاع دارد، صعود کنید.

مهم‌ترین موضوعی که سبب شده تا افراد زیادی کردان را برای کوه نوردی انتخاب کنند، آب‌وهوای بسیار دل انگیز و خنک آن در فصل‌های گرم از سال است.

همین‌طور طبیعت حاصلخیز آن دل هر آدمی را شاد و به آن آرامش می‌دهد و شما هم می‌توانید برای آن که روح خود را تازه و سرشار از عشق کنید، به این منطقه سفر کنید.

البته بعضی کوه‌های این بخش نظیر کوه کهار، نیاز به تجربه بالا و کوه نوردی ماهر دارد و اگر مبتدی و تازه کار هستید، ممکن است نتوانید به قله آن برسید.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده استیل

تفریح بعدی کمپینگ است.

یکی از مهم‌ترین تفریحاتی است که در کردان وجود دارد، کمپینگ نام دارد. در حقیقت شما می‌توانید در همان مدت زمانی که در کردان هستید را کمپ بزنید! این موضوع در حالی است که اکثر ما شنیده‌ایم در روستای کردان باید ویلاهای لوکس و مدرن اجاره کنیم تا بتوانیم خوش بگذرانیم.

در حالی که بسیاری از افراد در دل طبیعت کمپ می‌زنند و حتی ممکن است شب را هم در کمپ خود سپری کنند؛ بنابراین برای سفر به کردان حتماً نیاز به اجاره ویلاهای لاکچری و لوکس نیست، کافی است امکانات و وسایل مناسب و استاندارد با خود حمل کنید تا بتوانید در دل طبیعت کمپ کنید و لذت ببرید.

حتماً آشنا هستید که کمپ کردن در طبیعت چقدر لذت بخش است! در کردان هم طبیعت به قدری سرسبز و دل انگیز است که کمپ کردن لذت بسیار زیادی در کنار هیجان خواهد داشت. حتی کوهنوردانی که به این قسمت می‌آیند، ممکن است در بین کوه‌ها کمپ کنند و ادامه راه را روز بعد سپری کنند. تنها موضوعی که برای کمپینگ حائز اهمیت است، این است که امکانات و وسایل کافی و مناسب را برای کمپ به همراه داشته باشید تا بتوانید نهایت لذت را از سفر خود به این بخش از کردان ببرید. از مهم‌ترین وسایل برای کمپ زدن در دل طبیعت کردان می‌توان به آن اشاره کرده اعم از: یک چادر مناسب و استاندارد کمپینگ است. البته اگر هم قصد اجاره ویلا در روستای کردان را دارید، سایت‌های اینترنتی به شما کمک می‌کند تا هر ویلایی که نیاز دارید را اجاره و در آن اقامت کنید.

رود کردان یکی دیگر از تفریحات جذاب کردان است.

یکی دیگر از تفریحاتی که در روستای کردان وجود دارد، رود کردان است. در حقیقت روستای کردان یک رودخانه بسیار بکر و دیدنی دارد و آب بازی در آن می‌تواند یک تفریح لذت بخش و جذاب دانست. مخصوصا که اگر در فصول گرم سال به کردان سفر کنید، رود کردان گزینه بسیار عالی است! چرا که آب این رودخانه بسیار خنک و تمیز است و در فصول گرم سال می‌توانید به آب تنی در آن بپردازید. شاید مهم‌ترین نکته برای رشد منطقه کردان همین رود باشد! چرا که دلیل شده که سرسبزی و خوش آب‌وهوایی این منطقه بیشتر شود و همیشه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

مجموعه ورزشی ایثاری از مجموعه‌های مدرن و جذاب برای تفریح و گردش به حساب می‌آیند.

در کردان یک مجموعه ورزشی بزرگ و خاص وجود دارد که با نام مجموعه ورزشی ایثار یا دهکده تفریحی و سرگرمی کردان شناخته می‌شود! لازم به ذکر است نام‌های دیگری هم دارد که برای هر فرد با نام مشخصی شناخته شده است. این مجموعه ورزشی در نزدیکی روستای کوهسار قرار گرفته است و به همین خاطر با نام دهکده تفریحی کوهسار هم معروف است. برای دسترسی به این مجموعه با ۲۶ کیلومتر کرج به سمت قزوین سفر کنید تا در فاصله یک کیلومتری کوهسار، تابلوی ورود به دهکده را ببینید. علاوه بر ویلاهایی که در روستای کردان وجود دارد، در این مجموعه هم سوئیت‌هایی ساخته شده است تا افراد دیگر بتوانند در آن اقامت کنند. در این مجموعه ۵۰ ویلا با قابلیت اسکان ۷۰۰ نفر ساخته شده است.

ویلاهای لوکس کردان در اجرای نرده شیشه ای در شهرک آرین کردان

یکی از نکاتی که دلیل شده تا کردان امروزه شهرت زیادی را داشته باشد، ویلاهای مدرن و لوکس آن است. همه ما شنیده‌ایم که کردان دارای ویلاهای خاص و لوکس بسیار زیادی است و یکی از نکاتی که افراد زیادی به آن سفر می‌کنند وجود همین ویلاهای زیبا است.

در واقعیت یکی از تفریحاتی که می‌توانید در کردان تجربه کرد، اجاره ویلا در روستای زیبا کردان است. شما می‌توانید با رزرو یک ویلای لوکس و استخردار در کردان یک یا چند روز را در آن جا اقامت کنید و از آب‌وهوای دل انگیز آن، نهایت لذت را ببرید. البته ویلاها تنها راه اقامت و سکونت در این روستا نیستند و علاقه‌مندان می‌توانند برای خودشان در طبیعت زیبای روستای کردان نیز کمپ بنا کنند.

نرده شیشه‌ای از نوع توکار یا دفنی

این طرح از حفاظ شیشه‌ای در اجرای نرده شیشه ای در شهرک آرین کردان شباهتی بسیار زیاد به نرده شیشه‌ای اکسپوز یا روکار دارد. با این تفاوت که پروفیل‌های این مدل از نرده در داخل زمین اجرا می‌شوند. نکته قابل توجه در استفاده از این ترکیب نرده شیشه‌ای این است که قبل از اتمام کف سازی باید پروفیل‌ها در داخل زمین نصب شوند و بعد از پروژه کف سازی را به پایان برسانیم.

بعد از اتمام کف سازی و بعد از اجرا و اتمام قرار گیری پروفیل‌های درپوش آنچه که در آخر کار دیده می‌شود یک پروفیل بسیار ظریف با قطر 2 میلی متر می‌باشد. این پروفیل بر روی کف قرار گرفته و وظیفه آن پوشش دادن به اتصال بین کف و پروفیل نگهدارنده شیشه می‌باشد. تمام اتصالات و پروفیل‌های بسیار حجیم و ضخیم که نقش سازه‌ای دارند و کار انتقال نیرو و فشار از شیشه به زیر سازی را انجام می‌دهند داخل کف قرار گرفته است و کاملاً مخفی می‌باشند.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت حفاظ بانکی

آب بندی نرده شیشه‌ای دفنی به چه شکل است؟

موضوع آب بندی در سیستم طراحی نرده شیشه‌ای توکار بسیار مهم و اساس می‌باشد. حتماً باید به این نکات قبل از هر گونه اقدام به کف سازی و نصب پوشش پایانی توجه نمود. چرا که اغلب در این طرح‌ها، آب به آسانی از بین شیشه و نوارهای آب بندی عبور کرده است و به گاتر یا پروفیل U شکل خواهد ریخت. انتقال این آب از کف شور و تخلیه آن مورد بسیار حائز اهمیتی می‌باشد که باید پیش بینی‌های لازم جهت این نکات در نظر گرفته شود.

نرده شیشه‌ای هنزا HENZA

نرده شیشه‌ای مدل هنزا یکی از محصولات جدید مجموعه ما که دارای فرمی بسیار ساده، مینیمال و در عین حال کارآمد و کاربردی می‌باشد. یک سیستم خطی و مدولار که پیوسته و یکدست پایه‌های متحدالشکل می‌باشد که به صورت المان‌هایی عمودی نصب و اجرا می‌شود. با توجه به نوع و استحکام و مقاومت بسیار بالای پایه‌های نگهدارنده این محصول، تمامی نیرو و فشار وارد شده از سوی شیشه به پایه‌ها انتقال پیدا کرده است و توسط اتصالاتی متناسب به کف انتقال پیدا می‌کند.

پایه‌های نگهدارنده شیشه از متریال آلومینیوم و با آلیاژ از نوع 6063 تولید می‌شوند که در عین انجام فرآیند تولید و بعد از اتمام مرحله اکستروژن داخل کوره و تحت فشار قرار می‌گیرند. این عمل به سختی پروفیل تولید شده اضافه می‌کند و مقاومت پروفیل‌ها را تا حد قابل قبولی زیاد می‌کند. این پایه‌های این امکان را برای طراحی و مدل سازی محیا ساخته است که طبق رنگ‌های مورد نظر در طراحی و مدل سازی، پوشش داده شوند و با تم رنگی محیط خود تناسب پیدا کنند.

از جمله ویژگی حفاظ و جان‌پناه شیشه‌ای راه‌پله و بالکن از نوع هنزا می‌توان به قابلیت نصب و اجرای پایه‌ها در حالت‌های مختلف و متنوع اشاره نمود؛ زیرا ارتفاع این پایه‌ها قابل تغییر بوده و با توجه به نظر کارفرما پروژه انتخاب می‌شود. (مانند نصب بر روی کف، اجرا از بغل بر روی جداره‌ی جانبی، نصب و اجرا با زاویه‌های متفاوت و…).

نرده شیشه‌ای هیبرید HYBRID

نرده شیشه‌ای هیبرید نوعی نرده حرفه‌ای و تخصصی است که بسیار سبک و مقاوم ساخته و تولید شده است. این نرده ترکیبی بسیار زیبا و ساده از نوع آلومینیوم و شیشه بوده و اتصالاتی در فرم‌هایی بسیار ساده و مینیمال را به وجود می‌آورد. کلمه هیبرید Hybrid به این معنی است که از دو ماده یا دو لایه متفاوت و به صورت ترکیبی برای افزایش استحکام، قدرت یا طول عمر زیاد تشکیل شده است.

این محصول امکان نصب و اجرا در حالت‌های مختلف و متفاوت را دارد. به عنوان مثال می‌توانید از اتصالات و قطعات نگهدارنده برای مدل اجرا و نصب بر روی سطح جانبی نما استفاده کنید و محصول را بر قسمت جداره‌ی بیرونی نصب و اجرا کنید و یا در حالت نصب بر روی تراز کف به صورت روکار نصب و مدل‌سازی کنید.

مقاله پیشنهادی برای شما:انواع نرده کابلی

اقتصادی در عین حال به صرفه در اجرای نرده شیشه ای در شهرک آرین کردان

در این نرده شیشه‌ای پروفیل پایه که بر روی کف نصب و اجرا می‌شود از جنس آلومینیومی و بسیار ظریف و حداقلی (با ارتفاع 43 میلی‌متری) و وزن مناسب و سبک می‌باشد که منجر به داشتن محصولی کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه شده است. برای بالکن و تراس‌های بیرونی نما در ابعاد و دهانه‌های کمتر از قطر 4 متر طول می‌توانید پایه و دستک نگهدارنده را حذف کنید و نرده تمام شیشه ای با دوقید بسیار ظریف و خاص در قسمت پایه و هندریل نرده روی شیشه داشته باشید. این کار یک سطح تمام شیشه ای با حداقل نگهدارنده برای شما ایجاد می‌کند که مطلوب بسیاری از معماران و طراحان در طراحی پروژه می‌باشد.

نویسندگی و طراحی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *