شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده شیشه ای در محله خوشنام هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

کردان از نظر موقعیت جغرافیایی در بهترین آب‌وهوا شهر کرج واقع شده است، و این ویژگی باعث جذابیت این روستا در بین مردم پایتخت نشین شده است تا تفریحات خود را، بخصوص در فصل تابستان را در این روستا خوش بگذرانند. شهر کردان در نزدیکی پایتخت قرار دارد و این نزدیکی، برای مردمان تهران این امکان را فراهم کرده است که با کمترین زمان به آب‌وهوای پاک و سالم و مناطق ویلایی و سرسبز و خوش آب‌وهوا کردان دسترسی پیدا کنند و دیگر نیازی به سفرهای طولانی به شمال کشور نداشته باشند و همین‌طور در هزینه و وقت صرفه جویی کنند.

برای سفر به کردان، از مبدا تهران دو مسیر دلخواه را بسته شرایط زمانی و مالی می‌توانید انتخاب کنید. که عموماً بین یک الی دو ساعت زمان می‌برد از تهران به مقصد خود در کردان برسید. اگر در تهران یا هر شهر دیگر هستید و قصد دارید به سمت کردان این منطقه تفریحی و خوش آب‌وهوا بروید می‌توانید به سمت کرج بروید و در ادامه در آزادراه کرج قزوین بعد از گذراندن بیست کیلومتر می‌توانید تابلوی شهر کردان را ببینید، به سمت این خروجی روید و وارد شوید و پس از طی کردن چند کیلومتر می‌توانید در دل این شهر زیبا قرار بگیرید و در آن لذت ببرید لازم به ذکر است کردان شهر کوچکی به اندازه یک روستا است.

مقاله پیشنهادی برای شما:اجرای هندریل و پله استخری

کردان با فرض آب و هوایی بسیار مناسب و نزدیکی به کرج و پایتخت برای تفریحات چند روزه می‌تواند انتخابی بسیار عالی باشد. یکی از بخش‌های دیدنی و گردشگری این روستا رودخانه آن محسوب می‌شود که محیطی مفرح و هیجان‌انگیزی را ایجاد کرده است همین‌طور طبیعت زیبایی که در این بخش از کردان وجود دارد بکری این محله را دو چندان کرده است. در ادامه به شهرستان خوشنام می‌پردازیم.

معروفیت این روستا به خاطر داشتن درختان تنومند زیاد و کوچه باغ‌های فراوان و زیبا است، همین‌طور درخت چنار کهن‌سال آن نیز شناخته شده و ثبت ملی شده است. از دیگر دلایل جذابیت روستای خوشنام استان البرز، ویلاهای آن است. در منطقه خوشنام ویلاسازی‌های زیاد و لوکسی در حال انجام شدن است که به خاطر نزدیکی به شهر تهران و آب‌وهوای خوب و معتدل آن بوده است. برای اینکه از تهران خود را به روستای خوشنام برسانید حدودا 40 دقیقه باید رانندگی کنید و فاصله تقریبی 40 کیلومتری را طی کنید.

در جلد نخستین از کتاب فرهنگ جغرافیایی ایران نوشته شده است که حسینعلی رزم‌آرا که در تیرماه ۱۳۲۸ آن را به چاپ رسانده است، درباره خوشنام (شهنام سابق) اینگونه سخن گفته است که نشان دهنده وضعیت این منطقه در آن دوران تاریخی باستان بوده است. منطقه کوشکک، یکی از سرسبزترین و زیباترین در کنار شرایط جوی فوق‌العاده محله‌های خوشنام است؛ که درخت چنار 60 ساله آن و آب‌وهوای عالی آن سبب شده است آوازه کوشکک خوشنام همه گیر شود.

روستای خوشنام آب‌وهوای معتدل و فوق العاده‌ای دارد، همین‌طور زمین‌های حاصلخیز و سفره‌های آب زیرزمینی آن سبب شده است که در این منطقه مشکل کم آبی وجود نخواهد داشت. از این روی زمین‌های این منطقه اسناد و مدارک معتبری دارند که خیال خریدار را راحت می‌کند. روستای خوشنام در نزدیکی شهرستان ملارد و بین کرج و تهران قرار گرفته است. هم‌جواری با شهریار نیز دارد و در منطقه‌ای با آب‌وهوای خوب و معتدل و خاکی حاصلخیز و بکر واقع شده است.

حفاظ شیشه ای تراس در اجرای نرده شیشه ای در محله خوشنام از سه طرح بنا به درخواست خریدار تولید می‌شوند. از جمله: نرده آلومینیومی شیشه‌ای اکسپوز یا روکار، هندریل دفنی یا توکار و نرده شیشه‌ای فریم لس است. که تولید کنندگان و کارخانجات پروفیل آلومینیوم برای این سه مدل هندریل شیشه‌ای، پروفیل مخصوص نگهدارنده را تولید و روانه بازار می‌کنند. همچنین که از مشخصات آن پیداست در این روش پروفیل آلومینیوم بر روی کف نصب و مدل سازی شده است که شیشه‌ها به واسطه براکت‌ها و یراق آلات دیگر درون پروفیل هندریل شیشه‌ای یو چنل محکم می‌شود. نکته حائز اهمیت و مهم در این روش تراز و صاف بودن و یکدست بودن کف کار می‌باشد. پروفیل‌های آلومینیومی به دلیل نمایان بودن در رنگ‌های متنوع و متفاوت پودری الکترواستاتیک و آنادایزیگ قابل اجرا و تولید می‌باشند. شیشه نیز بستگی به نیاز خریدار در 6 الی 40 میلی متر موجود است که می‌توانند در مدل‌های سفارشی لمینت و سکوریت ساخته و اجرا شوند.

پروفیل هندریل شیشه ای در اجرای نرده شیشه ای در محله خوشنام یک پروفیل باریک و در عین حال مستحکم و مقاوم ساخته شده است که از آلومینیوم تولید می‌شود که در امتداد پایین شیشه به عنوان هندریل دفنی بر روی زمین یا در زیر کف اجرا و قرار دارد و پایه‌ای محکم و مقاومی برای نگه داشتن هر پانل شیشه‌ای ایجاد می‌کند. بالای پانل‌های شیشه‌ای می‌تواند به عنوان هندریل عمل کند بعد از آن نیازی به اضافه کردن نرده فلزی یا چوبی نیست. در عین حال، برای افزایش زیبایی یک درپوش باریک می‌توان به بالای پانل‌ها نصب کرد تا ظاهری براق و کامل داشته باشد. پروفیل هندریل شیشه‌ای در اجرای نرده شیشه ای در محله خوشنام یکپارچه شده است که با ساختار ترکیبی از شیشه‌ای نمایی شفاف و بدون مانع را برای مخاطب فراهم می‌کند. سیستم نرده شیشه‌ای استحکام، اجرایی بی دغدغه، خطوط تمیز و مناظر بی‌نظیر را ارائه می‌کند. پروفیل نرده شیشه‌ای اگر بروی سطح زمین طراحی و نصب شود می‌تواند برای یک پرداخت چشمگیر به صورت رنگ‌های پودری و یا آنادایز پوشش داده و اجرا شود.

مقاله پیشنهادی برای شما:اجرای نرده کابلی

هندریل شیشه‌ای نما به نمای ساختمانی عطر مدرنیستی را پخش می‌کند. بالکن محصور در شیشه، راهی برای افزودن بیشتر جذابیت به نمای خانه و آوردن سبکی منحصر به فرد را به آن می‌دهد. پروفیل هندریل شیشه‌ای به دلیل نمای پانورومایی، وزن اندک، آسانی در نصب، تعمیر و نگهداری اندک و ماندگاری زیاد دارد که آن را به یک سرمایه گذاری هوشمند و اقتصادی تبدیل کرده است. هندریل آلومینیومی در طرح‌های مختلف و تنوع زیادی وجود دارد با این حال گزینه‌های سفارشی‌سازی عملاً هر طرحی که نیاز داشته باشید را برای شما ارائه می‌دهد. پروفیل هندریل شیشه‌ای به 4 روش متفاوت قابل اجرا می‌باشد که از جمله آن: اولین روش هندریل با پشتیبان‌های نقطه‌ای است. دومین هندریل با پشتیبان‌های نقطه‌ای است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. سومین روش هندریل شیشه با پایه کوتاه که مورد توجه قرار گرفته است و آخرین روش هندریل شیشه‌ای با پایه‌های بلند است.

هندریل شیشه‌ای با پایه‌های بلند:

این نوع از نرده شیشه‌ای برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب و عالی است. صاحبان و طراحان اماکن تجاری و اداری اغلب پایه‌های بلند را انتخاب می‌کنند که به خاطر قابلیت اطمینان و ظاهر بسیار صنعتی آنها قابل توجه و عالی است.

هندریل شیشه‌ای با پشتیبان‌های نقطه‌ای:

این گزینه برای راه‌پله‌های باریک که محدودیت فضا و محیط را دارد و هر اینچ ضروری است، بهترین انتخاب است.

هندریل شیشه با پایه کوتاه:

این هندریل‌ها برای راه پله‌هایی که به خاطر محدودیت‌های ساختاری خاص نمی‌توانند به روش دفنی یا نقاط پشتیبان نصب و اجرا شوند مناسب هستند.

هندریل شیشه‌ای چیست؟ سوالی که برای خیلی از مصرف کنندگان پیش می‌آید. در این پاراگراف شرح مختصری از هندریل شیشه‌ای و ویژگی آن مطرح شده است با ما همراه باشید. استفاده از شیشه به عنوان یک جزء کلیدی در سیستم‌های اجرا و نصب نرده، مفهومی نوآور در طراحی داخلی و خارجی این مدل بوده است. شیشه ماده‌ای است که هم ایمنی و هم زیبایی سازه را تامین و تضمین می‌کند و از این نوع نرده‌ها هم برای مناطق مسکونی و هم برای مناطق اداری استفاده می‌شود. ظاهر منعطف آن را به گزینه‌ای مناسب برای دکوراسیون کلاسیک و همین‌طور مدرن تبدیل می‌کند. هندریل شیشه‌ای برای ایوان بیرونی، تراس یا فضای داخلی شما می‌تواند ظاهری جسورانه به دکوراسیون شما بدهد. هندریل شیشه‌ای برای پروژه‌های شیشه‌ای تجاری و اداری محبوب است؛ زیرا دوام بالا و لازم را در مکان‌هایی با بارهای تحمل‌کننده فشار بالا فراهم می‌کند. پایه نگهدارنده شیشه را می‌توان در کف نصب و اجرا کرد تا ظاهری تمیز و سبک داشته باشد.

نرده آلومینیومی شیشه‌ای

نرده آلومینیومی شیشه‌ای به طور کلی با طراحی بی نظیر انواع پروفیل آلومینیوم شیاردار اکسترود شده را با نسل جدید شیشه‌های حرارت دیده ترکیب کرده است. همین‌طور یکپارچگی سازه، دوام، مقاومت بالا در برابر آب‌وهوا و نگهداری کم در مدت زمان طولانی را تضمین می‌کند. حفاظ شیشه‌ای بالکن به همان اندازه که بادوام و جذاب است بدون ایجاد مانع در دید، همانند یک مانع محافظتی در برابر سقوط افراد در ساختمان‌های بلند را ارائه می‌دهند. نرده شیشه‌ای کاملاً مناسب برای استفاده در اماکن داخلی یا خارجی است و می‌تواند در برابر ضربه و باد شدید مقاومت کند. هنگامی که از پروفیل هندریل شیشه‌ای استفاده می‌کنید مطمئن باشید که محصولی دارید که بادوام زیاد، همه کاره و قادر به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و ضربه ناشی از باد است.

انواع نرده شیشه‌ای در اجرای نرده شیشه ای در محله خوشنام

اولین مدل نرده شیشه‌ای، روکار یا اکسپوز

در این مدل از نرده شیشه‌ای، پروفیل‌ها بر روی کار اجرا شده‌اند و قابل مشاهده هستند. این مدل نرده شیشه‌ای مقاومت بسیار بالایی دارد و ایمن‌تر است. می‌توانید در روف گاردن، تراس‌ها و محیط‌هایی که به ایمنی بالایی نیاز دارند از نرده شیشه‌ای روکار کمک بگیرید.

مورد دوم نرده شیشه‌ای توکار یا دفنی

این طرح نرده شیشه‌ای ساده‌تر است و پروفیل‌های آن قابل دیدن نیستند، به این صورت که شیشه در جایی فرو می‌رود. ایمنی این نرده‌های شیشه‌ای نیز زیاد است و قابل اطمینان ساکنین هستند.

طرح سوم نرده شیشه‌ای فیکس پوینت

نرده شیشه‌ای فیکس پوینت جذابیت بسیار خیره کننده‌ای دارد. قسمتی از این طرح نرده شیشه‌ای با فاصله از دیوار بالکن قرار می‌گیرد و قسمتی از دیوار را می‌پوشاند و این امر سبب جذاب‌تر شدن آن شده است.

مدل بعدی نرده شیشه‌ای اسپیگات

این نرده شیشه‌ای تماماً بدون فریم است و یراق آلاتی با سایز بزرگ که به زمین متصل شده‌اند، می‌توانند این نرده‌های شیشه‌ای را ثابت کند و آن‌ها را به طور کامل نگه دارد و حفظ کنند.

مورد آخر از این انواع شیشه طرح نرده شیشه‌ای هنزا

در نرده شیشه‌ای هنزا ستون‌هایی مورد استفاده قرار گرفته است که ایمنی آن‌ها را دو برابر کرده است. این مدل نرده شیشه‌ای نیز بدون فریم است و در حدود هر یک متر آن ستونی قرار گرفته است که وظیفه آن حفظ نرده‌های شیشه‌ای است.

از مدل‌های دیگر به نرده شیشه‌ای هیبرید اشاره می‌کنیم.

این نرده شیشه‌ای همانند نرده شیشه‌ای هنزا است با این تفاوت که بر روی ضلع بالایی این شیشه‌ها نیز فریم کار شده است.

مقاله پیشنهادی برای شما:نصب حفاظ استیل | بهترین نصاب حفاظ استیل

طرح بعدی، نرده شیشه‌ای دی لاین D-Line

نرده شیشه‌ای دی لاین ساختار ترکیبی بسیار خوبی و مناسبی را دارد و در برابر فشار و ضربه می‌تواند مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان دهد.

و در آخر نرده شیشه‌ای اسکوئر لاین Square-Line

در هر متر مربع این نرده یک فریم جدا و کامل در کنار جامع بودن قرار گرفته است که به خوبی آن را در جای خود ثابت کرده است.

تا به اینجا درباره انواع شیشه‌ها و مزایای آن صحبت کردیم. صمیمانه از توجه شما سپاس گزاریم و شما را به خواندن ادامه مقاله دعوت می‌کنیم.

مجموعه ما متخصص در ساخت سازنده مدل‌های متنوع و گوناگون نرده شیشه‌ای است و با بالاترین کیفیت ممکن در بازار دنیا و در عین حال با مناسب‌ترین بودجه برای اجرای نرده شیشه‌ای در محله خوشنام را به شما عزیزان عرضه می‌کند. شرکت ما با به کارگیری درجه یک‌ترین متریال و یراق آلات و همین‌طور شیشه‌های مقاوم و با دوام در کنار طول عمر بالا، هر مدل یا طرحی از نرده شیشه‌ای را که بخواهید اجرا و نصب می‌کند. در سر تا سر ایران که هستید کافی است با ما در تماس باشید.

اگر قصد خرید هر نوع متریال نرده برای ساختمان یا شرکت یا حتی ویلای خود را دارید می‌توانید با مجموعه ما بدون داشتن واسطه در ارتباط باشید.

کارشناسان ما در واحد فروش آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *