شما در حال مطالعه مقاله خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

امروزه زندگی‌کردن در شهرهای بزرگ صنعتی بسیار سخت و طاقت‌فرسا شده‌است. زیرا با پیشرفت علم و صنعت، شهرهای بزرگ دارای امکانات رفاهی، تفریحی، کاری، درمانی و … شده‌اند و به‌همین دلیل جمعیت زیادی از شهرهای کوچکتر به این شهرهای بزرگ آمده و تغییر سکونت می‌دهند. شهرهایی مانند تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و … از پیشرفته‌ترین و البته پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران محسوب می‌شوند. مردم شهرستان‌های اطراف تهران و شهرهای کوچک برای زندگی و تغییر سکونت به شهر تهران می‌آیند و روز به روز به جمعیت این شهر افزوده می‌شود. شلوغی و جمعیت زیاد این شهرها باعث افزایش آلودگی هوا، آلودگی محیط، آلودگی صوتی، زشت شدن ظاهر شهرها، افزایش اتومبیل در خیابان‌ها و … می‌شود.  اغلب ساکنان شهرهای بزرگ صنعتی از جمعیت زیاد و شلوغی بیش از حد در خیابان‌ها و ترافیک و آلودگی هوای محل زندگی‌شان ناراضی هستند و دنبال جایی می‌کردند تا آخر هفته‌های خود را در مکانی خوش‌ آب‌و‌هوا، خلوت و پاکیزه بگذرانند. از طرفی این مردم نمی‌توانند به‌دلایل مختلفی همچون شغلشان، خانه و زندگی‌شان، خانواده‌شان و … محل زندگی‌ خود را تغییر دهند. در شهر‌های پرجمعیت و شلوغ که آلودگی هوا، آلودگی صوتی، آلودگی محیط، ترافیک، کار و مشغله‌های آن بسیار زیاد است، ساکنین این شهر‌ها از نظر روحی و جسمی بسیار اذیت می‌شوند و‌ آرامشی به خود نمی‌بینند. هر موجودی در این عالم هستی به‌خصوص انسان‌ها نیاز به آرامش، سکوت، محیطی خلوت و به دور از شلوغی، پاکیزگی هوا، پاکیزگی محیط و… دارند.

مردم باید حداقل در زمان تعطیلی خود به مکان‌هایی با پاکیزگی هوا و پاکیزگی محیط بروند تا آرامش روحی و فکری خود را به دست‌آورند.

یکی از آن مناطق که به خوش آب‌و‌هوایی معروف است، روستا کردان می‌باشد. کردان از آن مناطقی است که روحیه افراد را در آخر هفته‌ها جلا می‌باشد و انرژی انسان‌ها را افزایش می‌دهد. روستا کردان منطقه‌ای خوش آب‌و‌هوا و سرسبز اطراف تهران می‌باشد که مکان مناسبی برای آخر هفته تهرانی‌ها می‌باشد.

روستای کردان، شهرک‌های گوناگونی دارد، که عبارتند از؛

_شهرک ویلایی افشاریه کردان

_شهرک ویلایی طاووسیه کردان

_شهرک ویلایی الهیه کردان

_شهرک ویلایی حافظیه کردان

_شهرک ویلایی حمیدیه کردان

_شهرک ویلایی سهیلیه کردان

_شهرک ویلایی کوی بهروز کردان

و…

شهرک سهیلیه از آن مناطق زیبا و سرسبز روستای کردان است که طرفداران زیادی دارد و از شهر تهران تعداد زیادی برای تفریح به این شهرک سفر می‌کنند. شهرک سهیلیه واقع در کرج در سمت غربی استان البرز است.

شهرک سهیلیه در نزدیکی روستا کردان می‌باشد، این منطقه به دلیل فاصله کمی که تا روستا کردان دارد به سهیلیه کردان نیز معروف است. همینطور این منطقه به سهیلیه کرج، سهیلیه کردان، کردان جنوبی و سهیلیه ساوجبلاغ میان مردم معروف است.

برای رفتن به سهیلیه، ابتدا باید در اتوبان تهران-کرج بروید و با عبور از شهر کرج در خروجی کردان، وارد جاده قدیم کرج شده و نزدیک ورودی شهرک زیبا و سرسبز سهیلیه می‌شوید. در سهیلیه قوم‌ها و مردمان گوناگونی سکونت دارند، از جمله می‌توان به؛ آل برغان، آل طالقانی سادات، آل فشندی، آل طالقانی غیر سادات و … اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده استیل

شهرک سهیلیه مزایای زیادی دارد، از جمله می‌توان به؛

آب‌و‌هوای پاکیزه و بسیار معتدل و خنک، محیط پاکیزه و سرسبز، وجود درختان تنومند و بلند قامت و زیبا در این منطقه، گل‌های رنگارنگ و زیبا، باغ‌های بزرگ و سرسبز، جاده‌های آسفالت‌شده، امکانات ورزشی و تفریحی مثل راه سلامت برای پیاده‌روی، پیست دوچرخه‌سواری و اسکیت، سوپرمارکت‌های بزرگ، مراکز درمانی و ویلاهای لوکس و مدرن. این ویلاهای شیک از قطعات باکیفیتی ساخته می‌شوند. نصب نرده شیشه‌ای در سهیلیه در ساخت ویلاها روز به روز افزایش می‌یابد.

مساحت شهرک سهیلیه چیزی حدود ۳۰ کیلومتر می‌باشد و اطراف این شهرک را اشتهارد، ساوجبلاغ و چهارباغ احاطه کرده‌اند. از جنوب با اشتهارد، از غرب با ساوجبلاغ و ازشرق با چهارباغ همسایه است و به آن‌ها منتهی می‌شود. شهرک سهیلیه منطقه‌ای سرسبز و بکری می‌باشد که دارای خاک حاصلخیز می‌باشد، که برای کاشت درختان میوه و پربار و سبزیجات مفید و معطر و کشاورزی نیز بسیار مناسب است.

شهرک سرسبز و خوش آب‌و‌هوای سهیلیه در همه فصول سال از زیبایی ظاهری و ویژگی‌های منحصر‌بفردی برخوردار است. سهیلیه در فصل بهار با آن شکوفه‌های صورتی و میوه‌ای که روی درختان نشسته‌اند و طبیعت بکر و سرسبز، در تابستان با آن هوای دل‌انگیز و مطبوع که مسافران زیادی را از شهرهای دیگر به این منطقه می‌کشاند، در فصل زیبای پاییز با آن باران‌های زیبا و درختان دارای برگ‌های زرد و نارنجی و قرمز و چه در زمستانی که همه‌جای این روستا از برف و سفیدی مطلق پوشیده می‌شود و بارش برف از زیبایی‌های این فصل می‌باشد، همه و همه ویژگی‌های خاص خود را دارند. اگرچه سفر کردن به این منطقه در فصل‌های بهار و تابستان، بسیار مناسب‌تر می‌باشد، زیرا آب‌و‌هوا در ۶ ماه اول سال بسیار دلپذیر و مناسب می‌باشد و سرمای زیاد شمارا اذیت نخواهد کرد. همچنین یخ‌زدگی جاده‌ها در زمستان ممکن است اذیت‌کننده باشد.

بیشترین دمایی که در سال در منطقه سهیلیه می‌باشد، مرداد ماه و کمترین دمای ماه سال در این منطقه مربوط به بهمن‌ماه است.

در سهیلیه به‌علت وجود مسافران و گردشگران زیادی که در این منطقه سفر می‌کنند، ویلاهای لوکس و مدرن و همینطور خانه‌های مسکونی زیبا و تمیزی ساخته شده‌اند. ویلاهای سهیلیه علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد، قطعات و وسایل و ابزار مورد استفاده در آن، از کیفیت مرغوبی برخوردار می‌باشند. یکی از قطعات مهمی که زیبایی و کاربرد خوبی دارد، نرده می‌باشد. خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه توسط مهندسان و ساختمان‌سازان این منطقه افزایش یافته و اغلب آن‌ها به‌دلیل ظاهر مورد پسندی که دارند، از این نوع نرده استفاده می‌کنند.

خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه از قیمت بالایی برخوردار است، زیرا این نوع نرده برای نمای ویلاها یا ساختمان‌های مسکونی در این منطقه خواهان زیادی دارد.

متاسفانه به‌علت افزایش ویلاسازی و ساختمان‌سازی در خاک‌ها و زمین‌های حاصلخیز این منطقه، بافت روستایی و درخت‌های تنومند و گیاهان زیاد و همچنین محصولات کشاورزی در آن رو به کاهش است و این منطقه پر از ویلا و خانه شده‌است. امروزه شهرک سهیلیه از بافت روستایی به بافت شهری و مدرن تبدیل شده و جمعیت ساکنان آن رو به افزایش است.

نرده، محفاظ یا مراقبی می‌باشد که از صفحات شیشه‌ای بسیار مقاوم، مستحکم و ضخیم ساخته‌ شده‌اند و در برابر عوامل بیرونی همچون؛ فشار، انقباض یا انبساط بر اثر اختلاف دما، ضربه، تراشیدگی و …طراحی و ساخته شده‌‌اند و کاربرد فراوانی دارند. این نرده‌ها با استفاده از پایه‌ یا میله‌هایی محکم با قطر بزرگ و چارچوب‌هایی از جنس آهنی، استیل و یا آلومینیومی محکم و‌ ثابت می‌شوند. این محصول برعکس ظاهر شکننده، شفاف و ظریفی که دارد، بسیار مستحکم و مقاوم می‌باشد و در برابر عوامل بیرونی همچون؛ ضربه‌، فشار، انقباض و انبساط در اثر اختلاف دما، برش و… به‌آسانی مقاومت می‌کند.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده کابلی

خیلی از افراد به‌دلیل اینکه تصور خوبی از شیشه ندارند، فکر می‌کنند استفاده آن‌ها در ابزار و وسایلی که از شیشه ساخته می‌شوند مثل همین نرده‌های شیشه‌ای، درست و مناسب نیست و با اولین ضربه یا فشاری شکسته می‌شوند. در صورتیکه اینگونه نیست، شیشه مورد استفاده در این قطعات مثل؛ نرده شیشه‌ای، در کوره و در دمای بسیار بالایی حرارت می‌بینند و در این حرارت فشار زیادی به آن‌ها وارد می‌شود و فشرده می‌شوند. شیشه در اثر این همه حرارت بالا و فشار، خمیری‌شکل می‌شود و تا خمیری شد آن را در فضای سردکننده‌ای قرار می‌دهند تا جنس آن به مستحکم‌ترین حالت خود تبدیل کنند. بر اثر این فرایند، جنس و کیفیت این شیشه‌ها آنقدر در برابر عوامل بیرونی مثل؛ فشار، ضربه، خراش و انبساط و انقباض بر اثر اختلاف دمت محکم و مقاوم می‌شود و از این شیشه‌ها صفحات شیشه‌ای می‌سازند و در نرده‌های شیشه‌ای استفاده می‌کنند. خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه بسیار آسان است زیرا در این منطقه به‌دلیل استفاده زیاد از آن به ‌وفور پیدا می‌شوند.

نرده‌های شیشه‌ای در مکان‌های گوناگونی نصب می‌شوند که عبارتند از؛

_ویلاها

_خانه‌های مسکونی

_خانه‌های دوطبقه یا دوبلکس

_انواع فروشگاه‌ها

_دیواره استخرها

_باغ‌های پله‌خور

_راه‌پله‌ها

_پنجره‌ها

_تراس

_نمایشگاه‌ها

_آلاچیق‌ها

_حیاط

_بالکن

و…

نرده‌های شیشه‌ای به نسبت نرده‌‌های دیگر با جنس و متریال گوناگون از لحاظ ظاهری بسیار زیباتر و مدرن‌تر هستند. این نرده‌ها آنقدر مدرن و شیک هستند که اغلب مهندسان و ساختمان‌سازان یا کسانیکه از قبل ویلاهای مدرن و شیک و یا خانه‌های سهیلیه را پیش‌فروش کرده‌اند، از این نوع نرده‌ها برای نمای سازه و داخل سالن پذیرایی آن‌ها استفاده می‌کنند. همینطور نرده‌های شبکه‌های از کیفیت مرغوبی ساخته شده‌اند. همانطور که در بالا گفته شد، شیشه‌های مورد استفاده در این نرده‌ها، در دمای بسیار بالا و حرارت زیاد فشرده می‌شوند و پس از قرارگیری در محیطی بسیار سرد، محکم و مقاوم می‌شوند و مناسب استفاده در نرده‌های شیشه‌ای می‌باشند.

نرده‌های شیشه‌ای انواع گوناگونی دارند. تعدادی از آن‌ها عبارتند از؛

_نرده شیشه‌ای فیکس پوینت

_نرده شیشه‌ای اسپیگات

_نرده شیشه‌ای روکار یا اکسپوز

_نرده شیشه‌ای بالکن

_نرده شیشه‌ای پله

_نرده شیشه‌ای توکار یا دفنی

_راه پله شیشه‌ای

_نرده شیشه‌ای هنزا

_نرده شیشه‌ای هیبرید

_نرده شیشه‌ای دی‌لاین

_نرده شیشه‌ای پنجره

_نرده شیشه‌‌ای اسکوئرلاین

_نرده شیشه‌ای دو خطی

  • نرده‌های شیشه‌ای فیکس پوینت: نرده‌های شیشه‌ای فیکس پوینت در برابر عوامل بیرونی همچون فشار و ضربه مقاوم می‌باشند. از نرده شیشه‌ای فیکس پوینت بیشتر در نرده‌های شیشه‌ای راه‌پله‌ها و بالکن‌های خانه‌های مسکونی یا ویلاها و استخرهای موجود در ویلاهای لوکس سهیلیه استفاده می‌شوند. خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه از نوع فیکس پوینت به نسبت نرده‌های شیشه‌ای با جنس ‌و متریال‌های دیگر، این نرده‌های شیشه‌ای قیمت بالاتری دارند.
  • نرده‌های شیشه‌ای اسپیگات: نرده‌های شیشه‌ای اسپیگات که صفحه‌های شیشه‌ای قرار گرفته در آن با استفاده از چند میله مقاوم و مستحکم با قطرهای بزرگ و پهن و ضد زنگ استیل درون زمین فرو می‌روند و باعث ثابت نگه‌داشتن این میله‌ها می‌شوند.
  • نرد‌ه‌های شیشه‌ای اکسپوز: نرد‌ه‌های شیشه‌ای اکسپوز به صورت صفحات شیشه‌ای ضخیم دارای شکاف‌هایی مشخص با شکل U، که درون زمین ثابت می‌شوند. میله‌ها و پایه‌های قرار گرفته در این نرده‌ها، این صفحات شیشه‌ای را ثابت نگه می‌دارد. به این میله و پایه‌های موجود در نرده‌های شیشه‌ای بلوک‌های آلومینیومی می‌گویند که اسم آن‌ها را کامپوننت می‌نامند. شکل ظاهری این نوع از نرد‌ه‌های شیشه‌ای بسیار شیک، مینیمال و مدرن می‌باشند، زیرا میله‌های نگهدارنده آن در داخل زمین فرو می‌روند و قابل دیدن توسط افراد نیستند، در ظاهر به‌گونه‌ای دیده می‌شوند که انگار صفحه‌های شیشه‌ای بدون کمک از وسیله یا ابزاری روی زمین ثابت نگه داشته می‌شوند.
  • نرده‌های شیشه‌ای بالکن: این نوع نرده‌ها بصورت مقاوم روی لبه بالکن بین فضای پرتگاه و مرتفع و فضای داخلی بالکن که افراد در آن قرار می‌گیرند نصب می‌شوند تا مانع افتادن کودکان، حیوانات خانگی و حتی بزرگسالان شوند و مثل یک حفاظ ایمن و مقاوم عمل می‌کنند. از نرده‌های شیشه‌ای قرار گرفته در بالکن بیشتر برای حفاظت در برابر سقوط افراد یا اشیا استفاده می‌شوند و به‌دلیل اینکه از شیشه ساخته شده‌اند، ظاهری شیک و شفاف دارند و محیط بیرون از داخل بالکن قابل رویت است و همینطور زاویه افراد را بالا می‌برد و فضای داخل بالکن را بزرگتر نشان می‌دهد و فضای بالکن را بسیار شیک‌تر و مدرن‌تر کرده‌است و بیشتر مهندسان و ویلاسازان سهیلیه کردان از این نوع نرده برای حفاظت در بالکن‌ها استفاده می‌کنند. خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه برای استفاده در بالکن و تراس ویلاهای لوکس و لاکچری این منطقه بیشتر شده‌است. این نرده‌ها ظاهری مدرن و مینیمال را به محیطی که در آن قرار گرفته‌اند، می‌بخشند.
  • نرده‌های شیشه‌ای پله: نرده‌های شیشه‌ای مورد استفاده در پله‌های ساختمان‌ها و یا ویلاهای سهیلیه بعنوان محافظ و ابزار مقاوم ایمنی برای حفظ امنیت افراد و اشیا به‌خصوص کودکان، در راه‌پله‌ها اجرا می‌شوند. نرده‌های شیشه‌ای مورد استفاده در راه‌پله‌ها با قطعات و ابزار ضد زنگ و مقاومی برای وصل کردن نرده‌ها به یکدیگر و همینطور وصل‌کردن این نرده‌ها به کف زمین یا دیواره‌هایی که اطراف پله را احاطه کردند، استفاده می‌شوند.

مقاله پیشنهادی برای شما:قیمت نرده شیشه ای

سهیلیه به‌دلایل مختلفی موردپسند و علاقه مردم می‌باشد. به دلیل؛ نزدیک بودن به تهران، خاک حاصلخیز برای کاشت انواع گیاهان و درختان، زیبا و مدرن بودن ویلاها و کیفیت خوب آن‌ها، سنددار بودن ویلاها، دارای آب، برق، گاز و تلفن، وجود آب‌و‌هوای پاکیزه و معتدل، شهرکی آرامش‌بخش و ساکت و خلوت برای استراحت و آرامش ذهنی و فکری و… این منطقه در میان تهرانیان پرطرفدار می‌باشد.

خرید نرده شیشه‌ای در سهیلیه باعث شده تا ویلاهای این منطقه بسیار زیبا و مدرن باشند و حفاظ مناسبی برای درها، پنجره‌ها، راه‌پله‌ها و بالکن این ویلاها شوند و از ورود افراد غریبه به داخل ویلا و خانه‌ها جلوگیری کنند.

 

 

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *