شما در حال مطالعه مقاله قیمت نرده استیل در محله خوشنام هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

در این مقاله محله خوشنام را معرفی خواهیم کرد و در مورد آب و هوا و موقعیت جغرافیایی آن صحبت خواهیم کرد. سپس پیگیر قیمت نرده استیل در محله خوشنام خواهیم شد و خواهیم دید چه عواملی در تعیین قیمت این نرده‌ها نقش دارند.
محله خوشنام یکی از مناطق بسیار زیبا و دیدنی استان البرز است. محله خوشنام به دلیل طبیعت فوق العاده زیبای خود به یکی از مقصدهای محبوب طبیعت دوستان و دوستاران سفر و تفریح تبدیل شده است. فاصله کم این محل تا تهران باعث شده است بسیاری از مردم تهران برای فرار از هرج و مرج، سرعت بالای زندگی درون شهر، استرسی که هر روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و روز به روز بیشتر می‌شود و … به این محله پناه ببرند و از زیباهای فوق العاده آن و آب و هوای بسیار خوب آن لذت ببرند و تمام مشکلات و غم‌های خود را فراموش کنند.
افزایش آلودگی هوا و آلوده شدن تهران در طی چند سال اخیر باعث شده است مردم تهران روز به روز بیشتر به فکر مهاجرت از تهران بی‌افتند، یا بخواهند در مناطق خوش آب و هوا برای خود خانه یا ویلایی داشته باشند تا بتوانند در روزهای آلوده و اوقات فراغت خود و روزهای تعطیل به آن جا بروند و از در طبیعت بودن و آب و هوای فوق العاده آن مکان استفاده کنند. هوای خوب، آب و هوای دل‌چسب، نبود انواع آلودگی، فرار از ترافیک‌های طولانی و خسته کننده شهر، آرامش فکری و بسیاری از موارد دیگر دلایلی هستند که باعث شده است مردم کلان شهرها روز به روز بیشتر به اماکن خوش آب و هوا روی بیایند و شروع به ساخت و ساز و ویلاسازی در آن مناطق بکنند، تا بتوانند از این نعمت بزرگ خداوند ینی طبیعت، بهتر استفاده‌ کنند و لذت بیشتری از آن ببرند. افزایش سرعت کوچ مردم باعث شد سرعت ساخت و ساز در مناطق مختلف کشور به شدت بالا برود و همین امر سبب به وجود آمدم ویلاها در بسیاری از مناطق ایران شد. یکی از این مناطق محله خوشنام کرج است.  در مقاله خرید نرده استیل در محله خوشنام می‌خواهیم بهتر این مکان را بشناسیم.

جغرافیای محله خوشنام

محله خوشنام در جنوب غرب استان البرز قرار دارد و با دو شهرستان ملارد و کرج همسایه است و در میان آن دو قرار گرفته است. این محله به خاطر داشتن هوایی معتدل و دوست داشتنی و طبیعت بکر و زیبا و جاذبه‌های طبیعی چشم نواز، محبوبیت بسیاری میان طبیعت گردان و دوست داران طبیعت دارد و بسیاری از بازدیدکنندگان جذب این منطقه می‌شوند. نزدیکی این مکان به تهران و آسانی دسترسی به آن، سبب شده است این محله جاذبه گردشگری فوق العاده‌ای برای مردم تهران باشد.

آداب و رسوم محله خوشنام
مردم این محله مانند تمام مردم کشور عزیزمون ایران، بسیار خون گرم و مهمان نواز هستند و در پذیرایی از مردم و کمک به آنها شهرت دارند. مردم محله خوشنام قالبا شیعه هستند و مذهب آنها ۱۲ امامی است. آنها به عقاید و آداب و رسوم خود به شدت پایبند هستند.

تاریخچه محله خوشنام


قدمت کرج به دیرباز باز می‌گردد و کرج از مناطق باستانی ایران است. وجود آثار باستانی و اشیاء قدیمی گواهی بر آن می‌دهند که قدمت این شهر بسیار زیاد است.

کرج از سال ۱۳۵۰ شروع به رشد و تعالی کرد و روز به روز این رشد افزایش یافت و بیشتر و بیشتر شد. با بوجود آمدن زیر ساخت‌های حیاتی‌ای همچون آب، برق، گاز و تلفن و ساخت و ساز خانه‌ها روز به روز جمعیت این شهر افزایش پیدا کرد.
با افزایش جمعیت این شهر فعالیت‌های اقتصادی نیز جان گرفتند و محله خوشنام کرج به یکی از اماکن جذب جمعیت و دوست داشتنی در کرج تبدیل شد.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:انواع نرده شیشه ای

طبیعت محله خوشنام
محله خوشنام دارای طبیعت بسیار بکر و دست نخورده است. این منطقه با درختان تناور و زیبا و چشمه‌های آب که از زمین در حال جوشیدنند زیبایی چشم نوازی دارد و هر بیننده و دوستدار طبیعتی را به خود جذب می‌کند. طبیعت این منطقه در چهار فصل سال بسیار زیبا است. در بهار با باران‌های بهاری و برگ‌های سبز و زیبا و طبیعتی که شروع به رشد و گسترش خود می‌کند، همه گردشگران را به خود جذب می‌کند. در پاییز برگ‌های پاییزی و رنگ‌های برگ‌ها، نقاشی فوق العاده‌ای روی بوم طبیعت خلق می‌کنند و بادهای پاییزی و باران زیبا، زیبایی این بوم را هزاران برابر می‌کنند. پاییز زیبا ترین فصل است و بهترین موقع برای گذراندن وقت با عزیزانتان داخل طبیعت است. در زمستان نیز این طبیعت و جنگل‌ها فوق العاده هستند و زیبایی بی نظیری را خلق می‌کنند. زیبایی که سرما نتوانسته جلوی آن را بگیرد و کماکان سر جای خود باقیست.

مراسمات و آداب و رسوم
محله خوشنام دارای آداب و رسوم و مراسمات مختلفی است. این مراسمات زمان و روز مشخصی دارند و هدف بسیاری از آن‌ها افزایش همبستگی و وحدت میان مردم است. از این مراسمات می‌توان به برداشت سبزیجات و محصولات درختان اشاره کرد. مردم این محله با یکدیگر به باغات میوه و مزارع سبزیجات می‌روند و در جمع آوری محصول حاصل به یکدیگر کمک می‌کنند. این کار هم سرعت بسیار زیادی به کار می‌بخشد و هم میزان کار و فشاری که به صاحب مزرعه می‌آید را کاهش می‌دهد. از خوبی‌های دیگر این سنت میتوان به افزارش دوستی و وحدت میان مردم اشاره کرد
اگر پیگیر قیمت نرده استیل در محله خوشنام هستید و می‌خواهید بدانید با چه میزان سرمایه می‌توان نرده استیل تهیه کرد با ما همراه باشید.
قیمت نرده استیل در محله خوشنام به سه عامل بستگی دارد:
۱_نوع نرده استیلی که از آن در ساخت نرده استفاده می‌شود.
۲_میزان و تعداد نرده استیلی که در ساخت نرده از آن استفاده می‌شود.

۳_طرحی که برای نرده‌های خود انتخاب می‌کنید.
در ادامه، هر کدام از این سه عامل را به طور مفصل بررسی می‌کنیم تا با تفاوت‌ها و شباهت‌هایشان آشنا شویم. همچنین این مقایسه به ما کمک می‌کند تا خرید بهتری داشته باشیم.
نوع نرده استیل:
نرده‌های استیل به دو دسته‌ی نرده استیل ۲۰۱ و نرده استیل ۳۰۴ طبقه بندی می‌شوند. هر کدام از این نرده‌های استیل دارای یک سری ویژگی ها و خصوصیات هستند که باعث تمایز آن نرده استیل بر دیگری می‌شود.

نرده استیل ۲۰۱: نرده استیل ۲۰۱ در ساختار خود از عنصر منگنز برخوردار است. منگنز در جدول عناصر در خانه ۲۵ قرار دارد و به طور آزاد در طبیعت یافت نمی‌شود و عموما در مجاورت عنصر آهن است. وجود منگنز در نرده استیل ۲۰۱ باعث شده است، قیمت تمام شده این آلیاژ نسبت به آلیاژهای دیگری که در ساخت نرده از آنها استفاده می‌شود، کمتر باشد. البته وجود منگنز تاثیر دیگری نیز دارد. نرده استیل ۲۰۱ به دلیل وجود این عنصر در ساختار خود، از مقاومت کمتری نسبت به نرده ۳۰۴ برخوردار است و در برابر خوردگی و فرسایش و زنگ زدگی نیز مقاومت کمتری دارد .نرده استیل ۲۰۱ به دلیل قیمت کمتر نسبت به نرده رغیب خود ینی نرده استیل ۳۰۴ و مقاومت قابل قبول، در اماکنی که نیاز به مقاومت زیاد نیست و نرده در معرض آسیب‌‌‌ها و صدمات سنگین قرار نمی‌گیرید، به جای نرده استیل ۳۰۴ مرود استفاده قرار می‌گیرد .قیمت کمتر و عملکرد قابل قبول باعث شده است این نرده پیش طراحان محبوبیت بالایی پیدا کند.

نرده استیل ۳۰۴: نرده استیل ۳۰۴ در ساختار خود از نیکل و کروم برخوردار است: نیکل ۲۸ امین و کروم ۲۴ امین عنصر جدول عناصر هستند. کروم به دلیل خاصیت ضد زنگ زدگی ای که به آلیاژهای آهن می‌دهد معروف است. همچنین کروم در برابر کدر شدن بسیار مقاوم است و همین ویژگی در استیل که به آن فولاد ضد زنگ نیز میگویند، دیده می‌شود. استیل که یکی از آلیاژهای‌ آهن است به دلیل دارا بودن کروم در برابر خوردگی و زنگ زدگی به طور کامل مقاوم می‌شود و هرگز دچار زنگ زدگی نمی‌شود. نیکل نیز مقاومت را افزایش می‌دهد.وجود این دو عنصر در کنار هم با درصد های مختلف درون نرده استیل ۳۰۴ باعث شده است این نرده استیل مقاومت بسیار بالایی داشته باشد و در برابر انواع خوردگی و فرسایش مقاومت کند و اجازه ندهد اکسیژن و رطوبت باعث فرسایش نرده شوند. همچنین مقاومت این نرده‌ها در برابر ضربات و فشارهای مختلف بسیار بالاست و می‌توانند آسیب‌های سنگین را دفع کنند. قیمت نرده استیل ۳۰۴ به دلیل داشتن این خصوصیات و ویژگی‌ها از نرده استیل ۲۰۱ بیشتر است. اگر قصد نصب نرده استیل در فضای باز را دارید، یا می‌خواهید نرده‌های محکم و مقاوم در برابر طوفان‌ها و فشار زیاد نصب کنید و از مقاومت و استحکام نرده مطمئن باشید، بهتر است هنگام سفارش نرده استیل، حتما از سازنده درخواست کنید تا از نرده استیل ۳۰۴ در ساخت نرده استفاده کند.

پس اگر بخواهیم در مورد نوع نرده‌های استیل یک جمع بندی داشته باشیم، باید بگوییم نرده‌های استیل 201 ارزان‌تر هستند و مقاومت قابل قبولی دارند، اما نرده‌های استیل 304 قیمت بالاتری دارند و مقاومت آنها از هر لحاظ بیشتر است و بیشتر می‌توان به آن‌ها اطمینان کرد.
میزان و تعداد نرده استیل:
طبیعی است که هر چه تعداد بیشتری نرده استیل در ساخت نرده‌ مورد نظر شما استفاده شود، قیمت تمام شده آن نیز بیشتر خواهد بود.
طرح نرده:
طرح و شکلی که برای نرده انتخاب می‌شود نقش زیادی در قیمت آن دارد. طرح های بسیار مختلف و متنوعی در نرده‌های استیل وجود دارد و همین امر سبب شده است این نرده‌ها محبوبیت بالایی داشته باشند. وجود تنوع بالا، این امکان را به هر کس با هر سلیقه‌ای می‌دهد تا بتواند نرده باب سلیقه و مورد پسند خود را انتخاب کند. همچنین نرده‌های استیل رنگ بندی نیز دارند. وجود رنگ بندی حق انتخاب را بسیار بیشتر می‌کند. با وجود رنگ بندی متنوع بهتر می‌توان نرده را با اطراف و دکوراسیون محل مورد نظر هماهنگ کرد.
نرده‌های استیل طرح‌های بسیار متنوعی دارند که از انواع آنها می‌توان به نرده‌های استیل ۳ خط، نرده‌های استیل ۵ خط و نرده‌های استیل ۷ خط اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:انواع نرده استیل
طراحی این نرده‌ها به این صورت است که دو نرده استیل به عنوان پایه قرار دارند و بقیه نرده های استیل به این دو نرده عمود می‌شوند.
در ادامه مقاله قیمت نرده استیل در محله خوشنام به برسی تفاوت‌های این سه طرح خواهیم پرداخت‌.
۱_قیمت
نرده استیل ۳ خط ارزان‌تر از نرده استیل ۵ خط است. نرده استیل ۵ خط نیز ارزان‌تر از نرده استیل ۷ خط است. پس می‌توان نتیجه گرفت هر چه تعداد نرده‌های استیلی که در ساخت نرده به کار می‌رود بیشتر باشد هزینه تمام شده نرده نیز بیشتر خواهد بود.
همچنین نوع استیلی که از آن در ساخت نرده‌های ۳ خط، ۵خط و ۷ خط استفاده می‌شود در قیمت آن اهمیت بالایی دارد.
ممکن است هزینه نرده استیل ۷ خطی که از نرده‌های استیل ۲۰۱ ساخته شده است با هزینه نرده‌های استیلی ۵ خطی که از نرده‌های استیل ۳۰۴ ساخته شده باشند برابر یا حتی کمتر باشد.
پس تعداد خط‌ها و نوع استیل در قیمت بسیار موثر است.
۲_مقاومت
مقاومت نرده‌های استیل ۷ خط از بقیه بیشتر است و دلیل آن وجود نرده‌های بیشتر است. از این نرده‌ها در پرتگاه‌ها یا اماکنی که امکان سقوط از آنها زیاد است استفاده می‌شود.
نرده‌های استیل ۵ خط رتبه دوم را دارند. این نرده‌ها در ترانس‌ها یا اماکنی که مقاومت نرده در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده می‌شود.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:انواع حفاظ استیل

نرده‌های استیل ۳ خط نسبت به دو نوع قبل مقاومت کمتری دارند و از آنها به عنوان نرده‌های پلکان‌ها و راه پله‌ها استقاده می‌شود.
یا توجه به اطلاعاتی که تا کنون به دست آورده‌ایم، می‌دانیم برای خرید نرده استیل در محله خوشنام باید ابتدا محلی که میخواهیم نرده را در آن نصب کنیم خوب برسی کنیم تا متوجه شویم به چه نوع نرده ای نیاز داریم.
سپس طرح مورد نظر خود را انتخاب کنیم و با توجه به نوع کارکردی که داده قرار است داشته باشد نوع استیل آن را مشخص کنیم. برای به دست آوردن قیمت نرده استیل در محله خوشنام بهتر است به شرکت‌ها و مراکز اطراف مراجعه کنید. شرکت‌هایی که سابقه خوبی در تولید و نصب و اجرای نرده‌های استیل و انواع نرده‌ها دارند، می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای شما باشند تا بتوانید به کمک آنها نرده مورد نظر خود را خریداری کنید .

امیدوارم از مقاله قیمت نرده استیل در محله خوشنام کمال استفاده را برده باشید.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *