شما در حال مطالعه قیمت نرده شیشه ای در محله خوشنام هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج است و یکی از کلان‌شهرهای کشور ایران به شمار می‌رود؛ و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته شده است. با توجه به گویش قدیمی و بومی کرج، نام کرج برگرفته از واژه کاوک به معنی «میان تهی» است. به این خاطر است که کرج در میان دره قرار دارد. یکی از نام‌های شناخته شده آن از واژه «کراج» گرفته شده است. با توجه به پیشینه تاریخی آن در مناطقی همچون آتشگاه، کوه‌های کلاک، قلعه دختر شهرستانک و قلعه اشتهارد که برای روزهای تابستانی برای دیده بانی و خبررسانی آتش روشن می‌کردند، رابطه مستقیمی دارد.

با توجه به گزارش‌های صورت گرفته، نام کرج را بدین صورت معنی می‌کنند.

نام کرج برگرفته از واژه کوه رج: به معنی منطقه ایی که دارای کوه‌های ردیف شده است.

نام کرج بدست آمده از واژه اکراج: به معنی بانگ و فریاد نیز است.

نام کرج بدست آمده از واژه اکراج: به معنی بانگ و فریاد نیز است.

کرج به معنی گوی، گریبان، چاک و شکاف است که در آن رودخانه ایی جاری بود و به کوه‌های شمال غربی ری جاری می‌شد؛ از بلوک شهریار و شهرستان ساوجبلاغ را هم می‌گذشت. در این منبع تاریخی و کهن نوشته است که کرج در گذشته دهی بود در کنار این رودخانه که پادشاهان دوره قاجار در آنجا قصرها و بناهای عالیه بنا و احداث کرده بودند. در کتاب‌های دیگری هم آمده است که “کرج” از واژه “کرژ” به معنی کوهپایه گرفته شده است.

شهر کرج به خاطر نزدیکی به شهر تهران از امکانات بسیار خوب و مدرنی برخوردار است علاوه بر این دسترسی بسیار خوبی هم به کلیه امکانات استان تهران دارد. هزینه زندگی در کرج در مقایسه با شهر تهران کم‌تر و مقرون به صرفه‌تر است و از هر قشری می‌توانند در این شهر سکونت کنند.

خوشنام کرج منطقه ای فوق‌العاده جذاب و محبوب است که در سال‌های گذشته به یکی از پربازدیدترین مناطق تبدیل شده و خوشنام برای افرادی که به تفریح و گشت و گذار علاقه دارند بسیار مناسب است و می‌توانید برای گشت و گذار این منطقه را انتخاب کنید. خوشنام کرج در البرز (کرج) واقع شده است که همین فاصله کم تا تهران باعث افزایش گردشگر و توریست نیز شده است. اگر شما دنبال بهترین مکان برای تفریح و وقت گذرانی هستید، خوشنام پیشنهاد خوبی می‌تواند باشد؛ اما تیم حرفه‌ای ما به شما مناطق کردان هم پیشنهاد می‌کند که آب‌وهوایی عالی و خنکی در فصل تابستان دارد اگر تمایل داشتید با مناطق کردان رو بشناسید، مقاله قیمت نرده شیشه ای در محله خوشنام را مطالعه کنید.

خوشنام کرج مانند تمامی روستاهای کردان، دیدنی و پرطرفداری است و دارای باغات فراوان و حاصلخیزی است. فاصله خوشنام تا تهران حدودی ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه می‌باشد که برای رفتن به یک منطقه سرسبز بسیار قابل قبول و مناسب است و همچنین فاصله خوشنام تا کرج حدوداً نیم ساعت است که عبور و مرور را آسان نموده است.

معروفیت این روستا به خاطر داشتن درختان تنومند زیاد و کوچه باغ‌های فراوان و زیبا است، همین‌طور درخت چنار کهن‌سال آن نیز شناخته شده و ثبت ملی شده است. از دیگر دلایل جذابیت روستای خوشنام استان البرز، ویلاهای آن است. در منطقه خوشنام ویلاسازی‌های زیاد و لوکسی در حال انجام شدن است که به خاطر نزدیکی به شهر تهران و آب و هوای خوب و معتدل آن بوده است.

برای اینکه از تهران خود را به روستای خوشنام برسانید حدودا 40 دقیقه باید رانندگی کنید و فاصله تقریبی 40 کیلومتری را طی کنید.

در جلد نخستین از کتاب فرهنگ جغرافیایی ایران نوشته شده است که حسینعلی رزم‌آرا که در تیرماه ۱۳۲۸ آن را به چاپ رسانده است، درباره خوشنام (شهنام سابق) این‌گونه سخن گفته است که نشان دهنده وضعیت این منطقه در آن دوران تاریخی باستان بوده است.

منطقه کوشکک، یکی از سرسبزترین و زیباترین در کنار شرایط جوی فوق‌العاده محله‌های خوشنام است؛ که درخت چنار 60 ساله آن و آب و هوای عالی آن سبب شده است آوازه کوشکک خوشنام همه گیر شود.

روستای خوشنام آب و هوای معتدل و فوق‌العاده‌ای دارد، همین‌طور زمین‌های حاصلخیز و سفره‌های آب زیرزمینی آن سبب شده است که در این منطقه مشکل کم آبی وجود نخواهد داشت. از این روی زمین‌های این منطقه اسناد و مدارک معتبری دارند که خیال خریدار را راحت می‌کند.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:قیمت حفاظ بانکی

مهم‌ترین دلیل که حائز اهمیت است در استفاده از یک محصول برای خریدار قیمت منطقی و مناسب آن است برای همین اگر بخواهیم کیفیت و قیمت انواع نرده را در قیمت نرده شیشه ای در محله خوشنام بررسی کنیم قیمت نرده شیشه ای با توجه به کیفیت بالاتر و زیبایی ظاهری بیشتر و مزایای که دارد مقرون به صرفه و اقتصاد خواهد بود. در انتخاب طرح نرده شیشه‌ای قیمت بسیار مهم است؛ زیرا در بعضی از مدل‌ها نوع شیشه و ضخامت آن می‌تواند متفاوت و تعیین کننده باشد و هزینه نهایی ساخت نرده شیشه‌ای را تغییر دهد.

تعیین قیمت نرده شیشه‌ای بر اساس طرح و پایه یراق آلات و اتصالات نگهدارنده جام‌های شیشه‌ای و کیفیت شیشه‌هایی است که به برای دیواره محافظ استفاده می‌شود. به صورت کامل اگر در اجرای نرده از شیشه‌های سکوریت با ضخامت کمتر استفاده شود هزینه مونتاژ و اجرای نرده شیشه‌ای ارزان‌تر خواهد بود البته این کاهش قیمت با افت ایمنی نهایی کار همراه است. قیمت نرده شیشه‌ای برای طرح‌هایی که با شیشه لمینت اجرا و نصب می‌شوند به مراتب گران‌تر و در نهایت نرده ایمن‌تری خواهد بود.

نرده‌های شیشه‌ای جهت برآوردن مقاصد گوناگونی اجرا و نصب می‌شود. یکی از اهداف محافظت در مقابل سقوط و افتادن افراد است به همین خاطر کیفیت و استحکام در نصب، اجرا و همین‌طور کیفیت متریال بکار رفته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. نرده شیشه‌ای تراس می‌تواند حفاظ بسیار خوبی در مقابل سرما و گرما باشد. از طرف دیگر نمایی شفاف را فراهم می‌کند که امکان ایجاد دیدی وسیع‌تر و بدون مانع را فراهم خواهد کرد.

شیشه‌های بکار رفته از نوع نشکن است و امکان اجرای لوگو روی آن وجود دارد که به سند پلاست موسوم است. پنل‌های شیشه‌ای به صورت کریستالی شفاف و به صورت دوجداره هستند. امکان اجرا و نصب انواع شیشه در فضاهای مختلف و متفاوت وجود دارد با این حال گاهی محدودیت‌هایی وجود دارد که مشاوره اجرا وظیفه دارد به مشتری توضیح دهد. به عنوان مثال در فضاهای بالکن‌های متفاوت محدودیت‌های خاصی یافت می‌شود که نوع اجرا و انتخاب شیشه را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در نظر گرفتن این دست از حساسیت‌ها به خاطر برآورده ساختن هدف بسیار مهم و حیانی یعنی سطح امنیت است.

نرده شیشه‌ای ممکن است فریم لس یا بدون فریم باشد در این صورت فاصله میان پنل‌ها آن‌قدر کوچک است که امکان عبور کودکان و حیوانات خانگی وجود نخواهد داشت و به این ترتیب امنیت را به حد اعلای خود می‌رساند. در مواردی که پنل‌های شیشه‌ای به قاب و فریم مجهز باشند، قاب‌ها از متریال استیل باکیفیت ضدزنگ از آلیاژ 304 و یا از جنس آلومینیوم می‌باشد.

یکی دیگر از ویژگی اجرای نرده‌های شیشه‌ای در قیمت نرده شیشه ای در محله خوشنام سهولت در نگهداری و نظافت آن می‌باشد که به بررسی مداوم و مرتب نیاز ندارد. پنل‌های شیشه‌ای تولید شده از تکنولوژی نانو بهره گرفته‌اند و بدین صورت آلودگی را به خود جذب نمی‌کند و در صورت نشست گرد و خاک تنها با کمی آب پاک می‌شود و نیازی به استفاده از مواد شوینده خاصی نمی‌باشد.

شیشه در این نرده‌ها فاکتور مهم و موثری را تشکیل می‌دهد. شیشه‌های استفاده شده در نرده‌های شیشه‌ای دارای ساختار به روز و خاصی هستند. این طرح شیشه‌ها باید همه از نوع شیشه سکوریت لمینت باشند که در زمان ضربه خوردن و فشار دارای ریزش نشوند. در این نوع شیشه‌ها از طلق‌های لمینیت استفاده می‌شود که مثل چسب عمل می‌کند و در صورت شکستن مانع ریزش شیشه‌ها شده و تکه‌های آن‌ها را در کنار هم حفظ می‌کند.

این نوع شیشه‌ها همینطور که گفته شد از نوع سکوریت و به صورت دو جداره هستند اشخاص زیادی از مجموعه‌ها و یا اداره‌ها از آن‌ها به صورت تک جداره و یا شیشه ساده استفاده می‌کنند که در صورت شکست و نداشتن طلق لمینیت بر روی اشخاص پیاده از بالا ریخته و می‌تواند آسیب جبران ناپذیری را ایجاد کند. از این رو اهمیت بالا و دقت در ساختار و طرح شیشه بسیار موثر و با اهمیت بوده و امری مهم در نرده‌های شیشه‌ای به شما می‌رود.

روش نگهداری نرده شیشه‌ای

روش نگهداری نرده شیشه‌ای به شکلی است که فشار و نیروهای احتمالی در آن‌ها باید به حداقل برسد. این نیروها شامل فشار آمدن به شیشه‌های هندریل و اجزا آن، ضربه زدن از بالا به هندریل و همین‌طور تکیه دادن به شیشه است. هندریل‌ها به دلیل اتصال از کف و حالت ایستایی که دارند در بخش‌های بالایی حساس‌تر از دیگر قسمت‌ها هستند از این جهت نکات بالا در بهبود و کارایی هر چه بیشتر هندریل‌ها تاثیر گذار است.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:انواع نرده کابلی

نظافت راحت نرده شیشه‌ای

به خاطر سطوح شفافی که دارند نظافت کار توسط دستمال حوله‌ای یا دستمال پارچه‌ای مرطوب بسیار آسان است. با توجه به اینکه این مدل نرده‌ها دارای سطح آلومینیومی هستند و امکان زنگ‌زدن را ندارند می‌توان جهت تمیزی هر چه راحت‌تر آن‌ها را با آب مستقیم نظافت کرد.

سطح امنیتی بالا و درصد بالا در کاهش خطر سقوط از تراس بعد از اجرای پنل‌های شیشه‌ای مزایای بهره گیری از آن را نسبت به نرده‌های آهنی و چوبی دو چندان می‌کند چرا که برخلاف نرده‌های فولادی و چوبی هیچ فاصله‌ای میان هندریل شیشه‌ای وجود ندارد و در یک نتیجه کلی خطر سقوط بچه‌ها و حیوانات از بین حفاظ نرده به صفر می‌رسد. در کنار امنیت و مقاومت بالا نرده شیشه‌ای زیبایی بنا و روشنایی فضا و افزایش وسعت دید را فراهم خواهد کرد چرا که شیشه با ایجاد یک دیواره هماهنگ و شفاف نمایی به روز و مدرن را به ارمغان می‌آورد.

از مزایای عالی نرده‌ها و حفاظ‌های شیشه‌ای نسبت به سایر نرده‌های تراس سهولت در نگهداری و تمیزی آنها است از جهت دیگر استفاده از شیشه‌های نشکن نیاز به نگهداری دقیق و تعمیرات آن‌ها را به کمترین حد ممکن رسانده است در نتیجه نرده‌های شیشه‌ای برای مدت بسیار طولانی کیفیت روز اول خود را حفظ می‌کنند به علاوه اگر شیشه به کار گرفته شده با تکنولوژی پیشرفته نانو تولید شده باشد نیاز به تمیز کردن شیشه‌ها را به حد اکثر خود می‌رساند چون این نوع شیشه به آسانی آلودگی را از خود پاک می‌کند و تنها با کمی آب و بدون نیاز به هرگونه مواد شوینده درخشندگی و نو بودن اولیه خود را به دست می‌آورد.

نصب نرده شیشه‌ای در قیمت نرده شیشه ای در محله خوشنام

نرده شیشه‌ای در کنار زیبایی خیره‌کننده‌ای که دارد تابش نور مستقیم خورشید باعث از بین رفتن رنگ و زیبایی ظاهر آن نمی‌شود. از آنجایی که استحکام بالایی دارد می‌توان آن را در مناطق و دماهای مختلف مورد استفاده قرار داد. طراحی و اجرای این نرده به صورت ضد رطوبت، ضد زنگ و ضد خش ساخته می‌شود. این نرده در مقایسه با نرده‌های دیگر کیفیت بالاتری دارد و به آسانی بر روی پله‌ها اجرا می‌شود. کلاً نرده جلوه خاص و مدرنی را به همه فضاها می‌بخشد و زیبایی نرده را دو چندان می‌کند. تمیزی و لطافت این نرده با دیگر نرده‌ها قابل مقایسه نیست و هزینه نصب این نرده با توجه به روش اجرا گوناگون است. استفاده از نرده‌های شیشه‌ای در هر محیطی باعث می‌شود تا آن مکان تمیزتر و بزرگ‌تر به نظر برسد.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:انواع نرده راه پله

شرکت ما که عرضه کننده بزرگ‌ترین تولید کننده در زمین نرده و نرده شیشه‌ای است که در استفاده در بهترین و مدرن‌ترین طراحی‌های آپارتمان‌ها و محیط‌های تجاری فعالیت می‌کند. محصولات ما از بالاترین سطح استانداردهای تایید شده در دنیا است که از کیفیت مناسبی برخوردار بوده تولید می‌شوند. همین‌طور از مجهزترین ماشین آلات خراجی بهره مند بوده است. شرکت ما با پرسنلی حرفه‌ای با هدف در بازارهای جهانی تکمیل و با هدف موفقیت روز افزون در این زمینه تشکیل شده است. برای اطلاع از خدمات ما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *