شما در حال مطالعه مقاله نصب نرده استیل در محله تهراندشت هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

نصب نرده استیل در محله تهراندشت

زندگی‌کردن در شهر‌های بزرگی مثل؛ تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و … جدا از امتیازات و امکاناتی که برای ساکنانش به‌ وجود آورده‌است، نکات منفی و نقاط ضعفی نیز دارند. این شهرها دارای امکانات تفریحی، درمانی، ورزشی، رفاهی، آموزشی و … است. این شهرهای بزرگ دارای تعداد بسیار زیادی دانشگاه، مدرسه، درمانگاه، ‌بیمارستان، آموزشگاه‌های مختلف، پارک و بوستان‌های بزرگ، سینما، شهربازی، موزه‌های باستانی و … هستند.

امتیازات و امکانات این شهر‌های بزرگ بسیار زیاد است اما همین امکانات باعث شده تا مردم از شهرهای مختلف مثل تهران برای زندگی به این شهرها روی آورند و جمعیت این شهرها را بالا ببرند. آلودگی صوتی، آلودگی محیطی، آلودگی هوا و … باعث شده‌اند تا مردم دچار ناراحتی شوند. اغلب ساکنان شهرها از جمعیت زیاد و ترافیک و آلودگی هوای محل زندگی‌شان ناراضی هستند و از طرفی نمی‌توانند به دلایل مختلف مثل شغل، خانه، خانواده و … محل زندگی‌شان را تغییر دهند. در شهر‌های پرجمعیت و شلوغ که آلودگی هوا، آلودگی صوتی، آلودگی محیط، ترافیک، کار و مشغله‌های آن بسیار زیاد است، ساکنین این شهر‌ها از نظر روحی و جسمی بسیار اذیت می‌شوند و‌ آرامشی به خود نمی‌بینند. هر موجودی در این عالم هستی به‌خصوص انسان‌ها نیاز به آرامش، سکوت، محیطی خلوت و به دور از شلوغی، پاکیزگی هوا، پاکیزگی محیط و خیلی موارد دیگر دارند.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:اجرای هندریل وپله استخری

شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز قرار گرفته و مرکز آن را هشتگرد تشکیل داده‌است. این شهرستان از آب‌و‌هوایی تمیز و پاکیزه برخوردار است. محیط سرسبز و آرامش‌دهنده آن از دیگر مزیت‌های خوب این منطقه است. این شهرستان یکی از مناطقی است که مردم برای کسب آرامش و‌ روحیه مثبت به این مکان سفر می‌کنند و با نشاط زیادی به شهرهایشان برمی‌گردند.

شهرستان ساوجبلاغ از قسمت‌ها و مناطق گوناگونی تشکیل شده که خود این منطقه‌ها به تنهایی بسیار دیدنی و زیبا هستند. در شهرستان ساوجبلاغ چندین روستا وجود دارد. این روستاها عبارتند از؛ سعیدآباد، اران، حسین‌آباد، حاجی‌آباد، سلطان آباداران، تهراندشت، درخشانیه، شهرک حمیدیه، سهیلیه، ایقربلاغ، قره‌قباد، قنبرآباد، باغ چاوشی، شهرک افشاریه، کوی راز و …

شهرستان ساوجبلاغ منطقه مهمی برای سرمایه‌گذاری ویلا، خانه یا زمین‌های حاصلخیز برای کاشت انواع درختان میوه و غلات می‌باشند.

جمعیت شهرستان ساوجبلاغ چیزی حدود ۲۵۹٫۹۷۳ نفر می‌باشد. و همینطور مساحت آن حدود ۱۱۵۸ کیلومترمربع است.

 

تهراندشت منطقه‌ای سرسبز و خوش‌ آب‌و‌هوا در مرکز شهرستان ساوجبلاغ می‌باشد. این محله فقط ۱۰ کیلومتر با کرج فاصله دارد، به‌ این علت ساکنان کرج می‌توانند آخر هفته‌های خود را با دوستان و خانواده در این بهشت گمشده سپری کنند.

آب‌و‌هوای تهراندشت بسیار معتدل و مطلوب است. در روز‌ها هوایی نسبتا خنک و دارای باد ملایمی می‌باشد و همینطور در شب‌ها هوا بسیار خنک و دلپذیر است و هرچه به صبح و طلوع آفتاب نزدیکتر می‌شود سوز سردی همه جا را در بر می‌گیرد. در ۶ ماه اول سال یعنی بهار و تابستان هوا بسیار عالی و دلپذیر است ولی هرچه به ۶ ماه آخر سال نزدیک می‌شویم بارندگی، سرما و حتی یخ‌زدگی بیشتر و بیشتر می‌شود. در فصل بهار همه‌چیز در این منطقه، رنگارنگ و زیبا است. در فصل تابستان در این منطقه، نور خورشید آسمان این منطقه را زیباتر می‌کند. در پاییز این منطقه، بارش باران آنقدر زیبا و رویایی است که نوشیدن چای یا قهوه زیر باران در تهراندشت بسیار دلپذیر و آرامش‌دهنده است و سفید پوش شدن این منطقه در زمستان زیبایی خاص خودش را دارد.

خاک این منطقه بسیار حاصلخیز است و قابلیت رشد هر گیاه و درختی را در خود دارد. درختان میوه‌ای که به سرعت در این منطقه رشد می‌کنند به‌دلیل خاک حاصلخیز آن است. میوه‌های این منطقه بسیار خوشمزه و آب‌دار است و‌ هرکسی که برای سفر به این منطقه می‌آید برای سوغات می‌تواند میوه‌های هر فصل آن که به بهترین نوع رشد کرده‌اند، با خود ببرند.

در قدیم محصولات کشاورزی، محصولات تولید شده از باغ‌ها و همینطور محصولات دامی در تهراندشت بسیار فراوان بود، اما امروزه به‌دلیل ساخت انواع خانه‌ها و ویلاهای لوکس در زمین‌های حاصلخیز این منطقه، کاشت درختان و گیاه‌ها و پرورش محصولات دامی و کشاورزی بسیار کاهش داشته‌است اما هنوز که هنوزه این محصولات یافت می‌شوند.

ساخت ویلاها و خانه‌های مسکونی در این منطقه، به‌دلیل آب‌و‌هوای معتدل آن، خاک حاصلخیز، ساکنین کم در تهراندشت، پاکیزگی محیط و سرسبزی باغ‌های آن بسیار زیاد شده‌است. همچنین نصب نرده استیل در محله‌ تهراندشت در این ویلاهای مدرن و لاکچری بسیار زیاد شده‌است. این ویلاها از کیفیت بالا و قطعات خوب و مرغوبی ساخته‌ شده‌اند علاوه بر آن ظاهر مدرن و شیک آن باعث‌شده تا خریداران زیادی از شهرهای بزرگ، خواهان داشتن این نوع ویلاها باشند. همانطور که گفته‌شد، قطعات استفاده شده در ویلاها و خانه‌های تهراندشت از کیفیت خوبی برخوردارند و طول عمر زیادی دارند. یکی از آن‌ها که بسیار در این منطقه افزایش یافته، نصب نرده استیل در محله تهراندشت است.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:اجرای نرده کابلی

سکوت و آرامش این محله بسیار دل‌انگیز است. استراحت کردن، کتاب خواندن، نوشیدن قهوه یا چای، یوگا کردن و ورزش کردن در آب‌و‌هوای این محله بسیار می‌چسبد. احساس سرزندگی و نشاط میان ساکنان این محله موج می‌زند.

محله تهراندشت از انواع امکانات رفاهی، تفریحی، درمانی و آموزشی برخوردار است. این محله دارای تعدادی درمانگاه، بیمارستان، پیست دوچرخه‌سواری و اسکیت، راه سلامت برای پیاده‌روی، رستوران‌های سنتی، سوپرمارکت، داروخانه، مدرسه و … می‌باشد. دسترسی به هر کدام از این امکانات، به‌راحتی انجام می‌شود. باغ‌هایی نیز در این محله وجود دارند که عکاسی از زیبایی‌های آن‌ها خالی از لطف نیست. سرسبزی و درختان تنومند پر از میوه، محیط باغ را بسیار سرزنده کرده‌است.

قالیبافی، نمدبافی، سفالکاری انواع ظرف و ظروف، منجوق‌د‌وزی روی انواع پارچه‌ها، درست کردن انواع غذاهای محلی توسط زنان هنرمند این محله انجام می‌شود.

محله تهراندشت را گاه بهشت گمشده می‌نامند و این هم به آن علت است که همه‌ی چیزهایی که باید در یک منطقه باشد در این محله محیا است. طبیعت زیبای آن آنقدر باشکوه است که به بهشت تشبیه می‌شود.

این محله دارای آب فراوانی برای آبیاری قطره‌ای باغ‌ها می‌باشد. باغ‌های آن به‌دلیل آب فراوانی که در این محله جاری است، سرسبز و باصفا می‌باشد.

ویلاهای محله تهراندشت دارای امکاناتی از قبیل؛ استخر رو باز، استخر سر پوشیده، سونا، جکوزی، اسپیلت‌های گرمایشی یا سرمایشی، آب، برق، گاز، تلفن، پارکینگ، حیاط و باغ باصفا در ویلا، آلاچیق بزرگ برای دورهمی‌های خانوادگی یا دوستانه و … می‌باشند.

همچنین نصب نرده استیل در محله تهراندشت توسط مهندسان و ساختمان‌سازان این محله خریداری و در سازه‌ها و ویلاهایشان استفاده می‌کنند.

نرده‌ها قطعاتی در سازه‌ها می‌باشند که از متریال‌های گوناگونی ساخته می‌شوند؛ چوب، شیشه، استیل، آهنی و …

کار این نرده‌ها حفظ امنیت جان افراد در برابر خطر سقوط و افتادن از ارتفاع می‌باشد.

مقاله پیشنهادی برای شما عزیزان:نصب حفاظ استیل بهترین نصاب حفاظ استیل

نرده استیل، نرده‌ای است که از استیل ضدزنگ و مرغوبی ساخته شده‌است. در ساختار استیل، مقداری آلیاژ و نیکل موجود می‌باشد که باعث زنگ‌نزدن و تغییر نیافتن ظاهر و رنگ نرده‌های استیل می‌شوند. این نرده‌ها با جنس ضدزنگ و مرغوبی که دارند در شرایط آب‌و‌هوایی متنوع و مرطوب و در مجاورت با آب مثل زیر دریا و در هر شرایط اقلیمی مناسب هستند. نرده استیل در برابر ضربه و فشار و خوردگی و عوامل بیرونی مثل آ‌ب‌و‌هوا و دی‌اکسیدکربن موجود در هوا بسیار مقاوم و مستحکم می‌باشد. نرده استیل با وجود این ویژگی‌ها یک محصول ضدزنگ می‌باشد که هرگز زنگ نمی زند و برای محیط استخر که در مجاورت آب و رطوبت قرار دارد، بسیار مناسب می‌باشد. به همین‌دلیل نصب نرده استیل در محله تهراندشت، در استخر ویلاها بسیار کاربرد دارد.

نرده‌های استیل از نظر مقاومت در برابر عوامل بیرونی مثل فشار، خوردگی، ضربه، رطوبت، فشار هوا، زنگ‌زدگی، دی‌اکسیدکربن موجود در هوا و … بسیار عالی عمل می‌کنند و مستحکم هستند و به راحتی خراب نمی‌شوند و یا در ظاهرشان دچار تغییر نمی‌شوند.

نرده‌های استیل از مزایای بسیاری برخوردارند که عبارتند از؛

_ایمنی بسیار بالا

_حفظ حریم شخصی افراد

_سبک بودن وزن‌ آن‌ها

_آنتی‌باکتریال بودن آن‌ها

_آسان تمیز شدن آن‌ها

_ظاهر مدرن و زیبای آن

_مقاومت در برابر عوامل بیرونی همچون فشار، رطوبت موجود در فضا، ضربه و‌ فشار

_مقاومت در برابر پوسیدگی و پوسته پوسته شدن

_مقاومت در برابر زنگ‌زدگی

_دلباز نشان دادن محیط اطراف

_در طول زمان استفاده از آن، دچار خرابی و یا تغییر در ظاهر و رنگ نمی‌شوند و نیازی به تعمیر ندارند.

_نگهداری از آن بسیار آسان می‌باشد.

_تنوع در مدل‌های آن

این نوع نرده‌ها به‌دلیل وجود استیل در ساختارشان و ظاهرشان، به نسبت نرده‌های دیگر با جنس‌های متفاوتی مثل چوب، آهن و شیشه، بسیار ظاهری شیک‌تر و موردپسندتر دارند و فضای ویلا و خانه را بسیار مدرن و لوکس نشان می‌دهند.

 

 

نرده‌های استیل سه نوع را تشکیل می‌دهند:

۱.نرده استیل ۳۱۶: این مدل نرده از نظر قیمتی به نسبت مدل‌های دیگر بالا می‌باشد و در ساختمان‌هایی که قابلیت سکونت دارند کاربرد زیادی ندارد، اما در مکان‌های عمومی‌تر که عبور و مرور در آن انجام می‌شود و با رطوبت و هوای آزاد و عوامل بیرونی همچون زنگ‌زدگی، خوردگی و سایش سروکار دارد مورد استفاده است مثل نرده‌های حفاظی مورد استفاده در بی‌آر‌تی‌های شهری.

۲.نرده استیل ۳۰۴: این نوع نرده استیل ۳۰۴ مناسب استفاده و نصب در همه مکان‌ها مثل ساختمان‌های مسکونی، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها بوده و به‌علت مقاومت و استحکامی که در برابر عوامل بیرونی دارد، ظاهر خود را مثل روز اول حفظ می‌کند و هیچ‌گاه دچار تغییر رنگ و پوسته‌پوسته شدن نمی‌شود.

۳.نرده استیل ۲۰۱: این نوع نرده همانند نرده ۳۰۴ به‌دلیل مقاومت بالایی که برخوردار است، زیبایی ظاهری خود را حفظ می‌کند و حتی در جنس و کیفیت آن تغییری ایجاد نمی‌شود. کروم موجود در این نرده‌ها از درصد پایین‌تری نسبت به مدل‌های قبلی برخوردار است در نتیجه مقاومت کمتری نسبت به مدل‌های ۳۰۴ و ۳۱۶ دارد و در فضاهای داخلی مانند سالن‌ها، اتاق‌ها، پذیرایی و راه‌پله‌ها  و به‌دور از رطوبت هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت نرده استیل در بازار عبارتند از؛ متراژ به کار رفته در نصب نرده استیل در محله تهراندشت، نوع متریال استفاده شده در نرده‌های استیل، قیمت خود کسی که این نرده‌ها را نصب می‌کند، مدل آن، محل قرارگیری نصب و …

این نرده‌ها مثل قطعات دیگر ساختمان‌ها هرچه از متریال بهتری در ساخت آن استفاده شود، به مراتب قیمت آن بالاتر خواهد رفت ولی هرچه از جنس و متریال بی‌کیفیت‌تری استفاده شود، درست است که هزینه کمتری خواهد داشت اما هزینه تعمیرات آن در طی زمان استفاده در آن بیشتر از قیمت اولیه می‌شود و برای مصرف‌کننده به‌صرفه نمی‌باشد. اگر از نرده استیل باکیفیت و با متریال خوب استفاده شود به نفع خود مصرف‌کننده است، زیرا دیگر در طول زمان استفاده از آن دچار تعمیر و خرابی یا شکستگی نمی‌شود و همان هزینه اولیه‌ای است که پرداخت می‌شود، اگر چه هزینه آن بالا باشد باز هم به‌صرفه تر از نرده‌های بی‌کیفیت می‌باشد.

از طرف دیگر اگر از نرده‌هایی با متریال بی‌کیفیت استفاده شود، در طول عمر خود تعداد دفعاتی که نیاز به تعمیر و یا تغییر دارد بسیار زیاد می‌شود و مجموع هزینه این تعمیرات از هزینه واقعی و اولیه نرده چند برابر بیشتر می‌شود.

 

اجرا و نصب نرده استیل در محله تهراندشت به‌گونه‌ای زیاد شده که اغلب مهندسان و سازندگان ویلاهای لاکچری ‌و مدرن این منطقه از نرده استیل در سازه‌هایشان استفاده می‌کنند.

نصب نرده استیل در محله تهراندشت در ویلاهای لوکس آن، مکان‌هایی مختص به نصب و وصل این نرده‌ها دارند که از جمله می‌توان به؛ بالکن ویلا، راه‌پله‌ها در صورت دوبلکس و دو طبقه بودن ویلا یا خانه، نمای باغ یا حیاط موجود در ویلاها، تراس ویلاها و جداسازی آشپزخانه و پذیرایی اشاره کرد.

نرده‌های استیل علاوه بر تمام مزایا و نکات خوبی که به آن اشاره شد، دارای عیوب و نکات منفی در آن می‌باشد.

این عیوب عبارتند از؛

_نصب و اجرای نرده استیل به این صورت است که فضاهای خالی بین هر میله‌ای که به‌صورت عمودی وصل می‌شود قرار دارد. کودکان به‌علت جثه و بدن کوچک و لاغری که دارند به راحتی از بین میله‌های عمودی و این فضاهای خالی رد می‌شوند و بسیار خطرناک هستند.

_قیمت نرده استیل به نسبت نرده‌های دیگر با متریال‌های گوناگون بسیار بالاتر می‌باشد و خرید آن برای همه اقشار جامعه مناسب نمی‌باشد.

_نصب و اجرا این نرده به نصابی با تجربه بالا و مهارت زیاد نیاز دارد و در غیر این صورت اگر  نصاب‌های بی‌تجربه یا افراد عادی این نرده‌ها را وصل کنند در طی زمان استفاده دچار مشکل می‌شوند.

_نرده‌های استیل در برابر شوینده‌های قوی مثل سفیدکننده‌ها و جرمگیرها واکنش نشان می‌دهند و ممکن است دچار تغییر ظاهری و تغییر رنگ شوند.

طراحی و نویسندگی توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس

شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *