شما در حال مطالعه مقاله اجرای نرده کابلی در محله خوشنام هستید که توسط تیم تکمان دیجیتال سرویس تهیه شده است.

رشته‌کوه‌های وسیع و پهناور البرز، تنها به داخل ایران نیز ختم نمی­شود و بلکه از ناحیه غربی کشور جمهوری آذربایجان شروع شده و تا ناحیه شرقی و داخلی کشورهایی همچون ترکمنستان و افغانستان راه یافته می­باشد به طوری که طول و عرض این رشته‌کوه معروف را می­توان حدود ششصد و صد و سی کیلومتر مربع بیان کرد. در میان این رشته‌کوه‌های وسیع و کوهستانی، استانی به نام البرز توانسته است در میانه مرکزی آن مکانی را به اختصار خود درآورد و تبدیل به سی و یکمین استان ایران زمین نیز بشود. استان خوش آب‌وهوای البرز توانسته است در نهایت در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و نه توسط لایحه­ای از سوی مجلس به رسمیت شناخته بشود و همچنین جالب است بدانید که علت نام گذاری این استان به نام البرز، به دلیل قرارگیری آن در میان این رشته‌کوه‌های وسیع نیز بوده است. البرز از آن دسته از استان­های مهمی بشمار می­رود که توانسته است از چهار سوی اصلی و مهم به استان­های قابل توجهی دسترسی داشته باشد و محدوده ارتباط خود را بسیار افزایش بدهد به طوری که این استان توانسته از سمت شمال و جنوبی خود با استان­های مازندران و مرکزی دسترسی داشته باشد، از سوی باختر و مشرق هم نیز به ترتیب با استان قزوین و پایتخت هم مرز و همجوار نیز بوده است و دسترسی آسانی را برای مسافران و گردشگران نیز فراهم نموده است. مساحت کلی و جغرافیای طبیعی این استان را می­توان حدود 5833 کیلومتر مربع بیان کرد و همچنین طبق آخرین سرشماری­های انجام شده این استان توانسته است جمعیتی بالغ بر دو میلیون و هشتصد نفر را درون خود نیز جای بدهد. اگر شما قصد کوهنوردی و یا کمپینگ را دارید، البرز همان مکانی هست که به دنبال آن هستید؛ زیرا که مرتفع­ترین و معروف‌ترین کوه ایران که به نام دماوند نیز ثبت شده می­باشد، در این استان جای گرفته است و به همین علت هر ساله تعداد زیادی از گردشگران و کوهنوردان به منظور فتح دماوند به این استان سفر کرده و البرز را تبدیل به قطب گردشگری نیز کرده می­باشند. شهرهای مهم و تشکیل دهنده البرز را می­توان کرج، ساوجبلاغ، فردیس، چهار باغ، اشتهارد، نظر آباد و طالقان نیز بشمار آورد و همچنین کرج را می­توان به عنوان مرکز استان سرسبز البرز معرفی نمود.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده کابلی

کرج همان‌طور که بیان شد به مرکزیت استان البرز نیز درآورده شده هست و همچنین کرج آن‌قدر مهم و مورد توجه نیز بوده که توانسته است علاوه بر اینکه یکی از کلان‌شهرهای ایران نیز به شمار آید، تبدیل به بیست و دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه و اطراف نیز بشود. کرج هم همانند دیگر شهرها متشکل شده از روستاها و محله­هایی بوده است که از مهم‌ترین‌های آن­ها می­توان به کردان، خوشنام، قزل­حصار، خور، کیاسر و… اشاره داشت که در ادامه مطالب می‌خواهیم به نصب و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام نیز به طور جامع و دقیقی تحلیل و پردازش کنیم. کرج با اندازه و وسعت صد و شصت کیلومترمربعی خود توانسته است در کوه پایه­های مرکزی رشته‌کوه البرز، مکان بسیار دنج و مطلوبی را به اختصار خود درآورد و همچنین طبق آخرین سرشماری­های انجام شده، جمعیت کرج را می­توان حدود یک میلیون و ششصد بیان کرد که هر روزه این جمعیت با رشد 7/4 درصدی روبرو بوده و روزبه‌روز به آن اضافه می­گردد.

جالب است بدانید که کرج توانسته است با گذشت کردن از پایتخت تبدیل به مهاجرپذیرترین شهر بشود و لقب ایران کوچک را بر روی دوش­های خود حمل کند. از سوی دیگر شهرستان ملارد که بسیار هم خوش آب‌وهوا بوده، واقع شده در پایتخت است و تشکیل شده از سه بخش اصلی به نام­های سرآسیاب، مارلیک و صفادشت نیز بوده است. این شهرستان به وسعت نهصد و سی کیلومترمربع بوده و طبق آخرین سرشماری­های انجام شده توانسته است جمعیت چهارصد هزارنفری را درون خود جای بدهد. جالب است بدانید که ملارد یک شهرستان تاریخی و قدمت داری بوده است به طوری که شما به هنگام مراجعه به این شهرستان می­توانید سی و شش اثر باقی مانده تاریخی و باستانی را مشاهده کنید که به طور کلی بیشتر آن­ها از دوره­های صفویه، قاجاریه، سلجوقیه و ساسانی نیز بوده است. شما می­توانید از طریق مترو هم به این شهرستان زیبا مراجعه کنید.

اگر شما قصد خرید باغ ویلاهای لوکس و دنجی را دارید پیشنهاد ما به شما خرید یا اجاره ویلا در محله خوشنام نیز بوده است به طوری که در چندین سال اخیر بسیاری از سرمایه داران، سرمایه گذاری­های ویژه خود را در این محله انجام می­دهند. همچنین از سوی دیگر خرید و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام بسیار مورد توجه طراحان بوده است به طوری که شما می­توانید اجرای این نرده­ها را در تمامی ویلاهای ساخته شده در این محله مشاهده کنید. به طور کلی موقعیت مکانی این محله را می­توان، مکانی مابین کرج و ملارد شرح داد که به طور دقیق‌تر در دهستانی در ملارد شمالی قرار گرفته می­باشد. این محله زیبا و خوش منظره دارای زمین­های زیاد و فراوانی بوده است که به طور کلی می­توان بیان کرد که خوشنام دارای سیصد هکتار زمین حاصلخیز و قابل کشت نیز بوده است. آب‌وهوای این منطقه به قدری مناسب و خنک بوده است که شما می‌توانید علاوه بر خرید ویلا، زمین­های مناسبی خریداری کنید و محصولات خودتان را پرورش بدهید؛ به دلیل وجود این زمین­هایی که با خاک حاصلخیز پوشانده شده می­باشد، درختان میوه زیادی در این محله کاشت و پرورش داده شده می­باشند و منظره بسیار زیبا و نفس گیری را به ارمغان آورده است.

هر چهار فصل در این محله به قدری زیبا هست که شما هر وقت بخواهید می­توانید به این مکان سفر کنید و از آن لذت ببرید. جالب است بدانید که این محله با نام­های گوناگونی همچون خوشنام ملارد، خوشنام کرج و خوشنام شهریار، شناخته نیز می­شود. از دیگر نام­های قدیمی این محله می­توان به شهنام اشاره داشت. از سری جاذبه­های گردشگری این محله می­توان به درخت‌های متنوع آن اشاره داشت و همچنین درخت چنار سالخورده در این محیط، به سمبل این محله نیز تبدیل شده است. این محله همان مکانی است که شما می­توانید با خیالی آسوده در آن به خرید و ساختن ویلاهای خود بپردازید و همچنین ناگفته نماند که خوشنام همانند دیگر محله‌ها از امکاناتی همچون لوله کشی آب، برق و گاز برخوردار بوده است. نصب و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام به قدری رواج یافته می­باشد که بسیاری از گردشگران و مسافران هم نیز، به آن­ها علاقه‌مند شده و قصد خرید و اجرای آن را دارند.

نرده­ها که از مهم‌ترین مصالح به کار برده شده در ساختمان سازی بشمار می­روند، آنقدر اهمیت دارد که اگر شما آن‌ها را نصب و تعبیه نکنید، به هیچ عنوان به شما پایان کار تعلق نخواهد گرفت. نرده­ها را ممکن است تا به امروز در سطوح و مکان­های مختلفی دیده باشید اما معنای کتابی و دقیق آنرا ندانسته باشید، نرده­ها را اینگونه می­توان شرح داد که ردیفی ساخته شده از یک سری ستون­های کوچک و بزرگی بوده که به منظور جای گیری دست بر روی آن و کمک گرفتن، یک ریلی به روی سر این ردیف ساخته شده است. نرده­ها به دلیل اینکه برای کمک و امنیت بیشتر ساخته و تعبیه شده­اند، با نام دیگری همچون جان پناه هم نیز شناخته می­شوند. نرده­های ساخته شده در زمان­های کهن و دور به طور معمول از سنگ بوده، اما امروزه شما می­توانید نرده­هایی را مشاهده کنید که از جنس­هایی همچون استیل، کابلی، آلومینیوم، شیشه، فلز و آهن ساخته شده و در طرح­های گوناگونی در بازار ارائه شده می­باشند که در ادامه مطالب خود، می­خواهیم به خرید و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام به طور مفصل و عمیقی بپردازیم.

نرده­های مدرن و مشهور شده کابلی که با عنوان ساده­تر نرده سیم بکسلی هم شناخته می­شود، توانسته است در چندین سال اخیر توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کند و رقیب قدری برای سایرین نرده­های موجود در بازار بشود. اگر شما به دنبال سبک­های خاص و مینیمالیست هستید، بهترین گزینه برای شما اجرا و نصب نرده­های کابلی بوده است؛ زیرا که این نرده­ها در عین شیک و مدرن بودن دارای یک سادگی و زیبایی خاصی بوده است. در ساخت و اجرای نرده­های کابلی اتصال­ها و پایه گذاری­ها به روش­های متعدد و متنوعی صورت می­گیرد و همچنین در نهان و بنیان این پایه­ها، استیل 304 و یا همان استیل ضد زنگ به کار برده می­باشد و به همین علت این نرده­ها از مقاومت و استحکام فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده است و ایمنی شما را تحت هر شرایطی تضمین خواهد کرد. نرده­های ساخته شده کابلی را می­توان این‌گونه شرح داد که دسته­ای از الیاف­های فولادین، درهم‌پیچیده و تنیده شده هستند و با ضخامت و قطرهای متفاوتی تولید و عرضه می­شوند.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده شیشه ای

در ساخت و تولید این نرده­های کابلی تمامی استانداردهای مربوط به نرده بین‌المللی رعایت شده می­باشد و شما می­توانید با خیالی راحت این نرده­ها را خریداری کنید و همچنین قابل بیان است که قیمت و خرید این نرده­ها بسیار معقول و به صرفه می­باشد و عموم افراد توانایی خرید آن را نیز خواهند داشت. در ساخت و تهیه نرده­های کابلی دسته­ای از سیم­هایی به جنس استیل که دارای قابلیت کششی و ارتجاعی بوده کار گذاشته می­شوند و به همین علت به هنگام وقوع حادثه و یا ضربه­ای، بیشترین نیروی وارد شده جذب این سیم و نرده شده و از فرد محافظت می­کند و همچنین از سوی دیگر نصب و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام بسیار رواج یافته و محبوب شده است و نماهای زیبایی را در باغ ویلاهای این محله به وجود آورده است. به طور کلی نرده‌های کابلی را می­توان به سه بخش نرده کابلی تراس، پله و بالکن تقسیم بندی نمود که اجرا و نصب این نرده­ها بسیار محبوب و پرطرفدار در چندین سال اخیر نیز بوده است و به طور کلی ویژگی و اصلیت این نرده را می­توان قابلیت کششی و کشسانی بودن آن دانست که به هنگام وقوع حادثه­ای از فرد مراقبت و محافظت می­کند.

نصب و اجرای نرده­های کابلی تنها باید توسط متخصصین و تکنسین­ها انجام شود تا نرده­ها به درستی در جای خود ثابت گردیده و در آینده دچار هیچ‌گونه مشکلی نیز نشوند و امنیت شما را صددرصد تضمین کنند. سبک بودن نرده­های کابلی نسبت به سایرین نرده­ها، تبدیل به یک امتیاز و ویژگی مثبت برای آن­ها نیز شده است. نرده­های ساخته شده از جنس کابل، نیاز به نگهداری و مراقبت خاصی ندارد و شما تنها با داشتن یک دستمال مرطوب می­توانید آن­ها را مثل روز اول خود بکنید و همچنین قابل توجه است که شما هیچگاه نیاز به بازسازی و یا تعویض این نرده­ها پیدا نخواهید کرد؛ زیرا که نرده­های کابلی مادام‌العمر نیز هستند و شما با خیالی آسوده می­توانید این نرده­ها را خریداری کنید و این نرده­ها دارای بهای بسیار مناسب و معقولی هم نیز بوده است. شما می­توانید با توجه به سلیقه و محیط مدنظر، نوع نرده خود که شامل نرده کابلی افقی و عمودی بوده است انتخاب نمایید.

همان‌طور که بیان شد نرده­های کابلی از امتیازات و مزایای زیادی از جمله ظرافت، نصب کردن سریع و آسان نرده­ها، اجرا شدن هم زمان با چوب و آهن، امنیت تضمین شده، نگهداری و مراقبت راحت، استفاده شده برای دکوراسیون مینیمالیست، انعطاف پذیری زیاد، تهویه و قطع نکردن هوا در داخل خانه و به نمایش گذاشتن نمای خانه بدون هیچ مانعی برخوردار بوده و همگی این­ها تنها گوشه­ای از ویژگی­های این نرده­های کابلی نیز بشمار آمده می­باشد و از سوی دیگر به دلیل تمامی این امتیازها، نصب و اجرای نرده کابلی در محله خوشنام بسیار مورد توجه طراحان داخلی و معماران نیز بوده است. استانداردهای مطرح شده بین‌المللی برای نرده­های کابلی این‌گونه است که حداقل ارتفاع برای این نرده­ها در راه‌پله باید مابین نود تا صد و ده سانتی متر نیز باشد و فاصله بین سیم­های آن باید کمتر از یازده سانتی متر باشد و این اندازه به‌خاطر آن است که خردسالان و کودکان از بین آن­ها رد نشوند و به همین علت نرده­های کابلی برای خانواده­هایی که فرزند کوچک دارند بسیار توصیه می­شود.

همچنین از سوی دیگر قیمت و اجرای نرده­های کابلی به عوامل مختلف و متعددی از جمله نوع جنس به کار برده شده برای اتصال­ها و پایه­ها، ارتفاع و طول محیط مدنظر، قطر و ضخامت کابل و سیم­های استفاده شده مربوط شده است و از بهای بسیار مناسبی هم برخوردار بوده و قابل بیان است که هر چقدر قطر کابل شما بیشتر و ضخیم‌تر باشد، قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. به طور کلی نرده­های کابلی همان وسیله­ای هست که تمامی انتظارات شما را برآورده می­کند و تمام ویژگی­هایی که یک نرده باید در خود داشته باشد را درون خود قرار داده است و این نرده­های کابلی به دلیل ضد زنگ و ضد اسید بودن، قابلیت این را دارد که در هر محیط و شرایط آب و هوایی بدون هیچ‌گونه آسیب دیدگی به کار خود ادامه دهد و همچنین خرید و اجرای نرده کابلی در محله تهراندشت بسیار محبوب شده می­باشد به طوری که توجه بی‌شماری از مسافران را هم نیز به خود جلب کرده است.

مقاله پیشنهادی برای شما:کاربرد نرده استیل

 شما عزیزان می توانید برای مشاهده تعرفه طراحی سایت یا تعرفه تولید محتوا سایت روی کلمات مورد نظر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *